Čerstvě po IUI. Jaké máte pocity?

kaluka
25. bře 2011

Ahoj. Jsem třetí den po IUI . Jaké máte pocity, na co myslíte, bolí vás něco ? Pojďte si o tom promluvit,.... Já jsem z Jižních čech... 🙂

enneh
28. črc 2016

@xeruska3 nee, ještě čekám na MS, ta má dojít až příští týden,do té doby chci ještě pořádně relaxovat 😀 koupila jsem si novou knížku,tak si hodím o víkendu nohy na stůl a budu jíst, číst a odpočívat 😅

linusha
28. črc 2016

@xeruska3 plná očekávání nejsem vím že úspěšnost je jen 12%, no my máme za sebou 3 SPG jeden byl i s hodnocením DNA, PCT, hormonální profil, utz a kompletní genetiku 🙂

doubrafka
29. črc 2016

Holky ceka me pristi tyden IUI v stellart.. mam docela strach 😒

xeruska3
29. črc 2016

@linusha zaujímavé a mne nerobily žiadne hmmm len hor.profil spermio.a hneď iui noooo to som zvedavá ako zareaguje dr.keď mu poviem ze chceme komplet výš.ak sa nepovedlo tentokrát

xeruska3
29. črc 2016

@enneh haaaa tebe je fajne my sme planovaly stanovacku ale počasie nejak nepraje tak asi budeme trčať doma na gauči s tv 😀

xeruska3
29. črc 2016

@doubrafka ahojky nemáš sa coho báť 🙂

enneh
29. črc 2016

@doubrafka nemáš se čeho bát, jenom se těšit! Držím palce

enneh
29. črc 2016

@xeruska3 nějak poslední dobou zjišťuji, že se spokojim i s gaucem a tv 😀

linusha
29. črc 2016

@xeruska3 zajímavé to je, asi má každý CAR jiný postup, ale genetiku jsme měli hlavně z důvodu že v rodině máme určitou vývojovou vadu tak jsme chtěli vědět jaké nám hrozí riziko. Nám přišli na možný drobný zádrhel díky PCT, 3 SPG byli protože první byl hodně špatný 2 velmi dobrý a dr chtěl mít jistotu tak proto i třetí a ten byl taky velmi dobrý 🙂

xeruska3
31. črc 2016

Ach zienky takze mrcha dorazila ☹ :'(:'(

enneh
31. črc 2016

@xeruska3 NEE! To je mi moc lito! Moc jsem ti drzela pesti ☹ pujdes na dalsi pokus? Nebo prvni vsechna vysetreni?

xeruska3
31. črc 2016

@enneh no pojdem do Caru a budem si nastojit aby mi urobili všetky vys. A hllavne tu priechodnosť wrrrr vôbec nemám náladu som dúfala ze sa teraz podarilo

enneh
31. črc 2016

@xeruska3 rozumim ti...je mi to lito...i kdyz se tesim na druhy pokus, taky se bojim nasledneho zklamani...je to bud a nebo...snad bude pravdive to do tretice vseho dobreho 😉

linusha
31. črc 2016

@xeruska3 to je mi líto, ale moc držím pěsti aby udělali v CAR všechna vyšetření a aby příští pokus byl úspěšný. 😉
Jinak jsem se už dočkala termínu na IUI a to teď ve středu 🙂

xeruska3
1. srp 2016

Ďakujem za podporu tento týždeň zavolám dr.som zvedavá ako to všetko dopadne

enneh
1. srp 2016

@xeruska3 určitě dej vědět,jak jsi dopadla!
@linusha držím palce ať to ve středu vyjde

xeruska3
1. srp 2016

Som s toho smutná kazda okolo mňa buď čaká babo alebo uz ma len mne sa nedarí všade kam idem vidím mamičky

enneh
1. srp 2016

@xeruska3 taky to mám tak, všichni kolem mě čekají miminko nebo se jim teď narodilo. Teď jak jsem byla na dovolené s kamarádkama z výšky, řešily jsme to. Já nemůžu otěhotnět,kamarádka otěhotněla po sexu s kondomem, ale bohužel potratila ve 3.měsíci. Obě jsme měly pocit, že všude vidíme samé těhotné ženy. Přemýšlely jsme, jestli je jich teď opravdu tolik těhotných nebo jsme si toho prostě začaly více všímat. 😒 tuhle krizi,co máš teď ty,jsem měla asi před měsícem...úplně jsem se z toho zhroutila. Stále jsem nechápala,proč všichni to dítě mít můžou, jenom já ne... byla jsem zralá na psychiatra ☹

linusha
1. srp 2016

@enneh @xeruska3 holky též jsem to tak měla a občas i teď mě potrápí chmury proč zrovna já nemám prcka a každá jiná bez problému 😒

xeruska3
3. srp 2016

@enneh @linusha hm bohužiaľ je to tak my co tak veľmi chceme nemôžme robíme čokoľvek beháme po lekároch a jedna moja znaama už tri krát bola na potrat som zhrozena ani sa s nou uz nebavim sice je to jej vec ale irituje ma to a mimochodom dnes som bola na gynde u novej lekárky a len som povedala co mám za problém a ideme do toho tiež mi povedala že tie všetky výš.som uz dávno mala mať takze zajtra rano ešte na krv a v stredu budúci týždeň idem do nemocnice podstúpiť všetky tie vyšetrenie co treba a samozrejme aj laparku držte palce zienky nech to nieje nič co by sa nedalo vyriešiť

linusha
3. srp 2016

@xeruska3 držím moc pěsti ať se pohnete kupředu.

Já mám dnes po IUI tak snad těch 10-12 dní kdy mám testovat uteče jak voda 🙂

xeruska3
3. srp 2016

@linusha moc ti prajem aby si tam mala // hlavne to vydrz a pevné nervy 😉

enneh
5. srp 2016

@xeruska3 @linusha Moc držím pěsti, aby jsi na konci té nekonečné doby našla // 🙂 já už netrpělivě vyhlížím MS, má přijít zítra, tak doufám, že nebude žádné zpoždění, déle už na další pokus nejsem schopná čekat 😀

linusha
5. srp 2016

@xeruska3 @enneh holky moc děkuji 🙂

@enneh třeba vůbec nepřijde a najdeš // 🙂

enneh
5. srp 2016

@linusha jej, tak bylo by to krásné, ale v naší situaci zřejmě naprosto nereálné 🙂 ale kdo ví, že? 😀

xeruska3
8. srp 2016

tak co zienky ako sa máte ?

enneh
8. srp 2016

@xeruska3 ahojky, no ja jsem jak na trni ☹ od soboty cekam na MS a nic. Udelala jsem si teda rano TT ale ke negativni, tak nevím, kde je problém.

linusha
8. srp 2016

@xeruska3 já jsem zatím nějak v klidu, testovat mám stejně až o víkendu a říkám si že to stejně nijak už neovlivním. Jen bych nejraději momentálně neustále spala a bolí mě břicho jako před ms. Tak uvidíme 🙂

enneh
9. srp 2016

@xeruska3 @linusha aaaaaaa stále nic, když to nemá přijít, přijde jako kdyby to mělo hodinky, když na to člověk čeká, tak si dá načas- jako by to říkalo- Jen si počkej na další IUI-vydrž Prťka vydrž!!!!

chimneysweeper1
11. srp 2016

ahoj, já byla na IUI 16.7. Den předtím jsem do CARu přišla na PCT, protože jsme se snažili o miminko víc než rok. Zjistili, že si generuju protilátky a přirozeně neotěhotním. Jelikož to byl 13.DC, udělali mi rovnou ultrazvuk a píchli pregnyl s tím, že zítra máme přijít na IUI. Byl to takový fofr, že jsme to ani nestihli vstřebat, vše se odehrálo během 24hodin. Hned po zákroku mi nic nebylo, ale večer jsem nemohla ležet na břichu, další dny mě břicho bolelo, začala jsem mít žaludek na vodě, po týdnu jsem měla křeče, jako bych měla dostat MS. Pak příznaky ustaly a týden jsem měla klid. Celé to znovu začalo minulý týden, ale to jsem počítala, že je PMS. Ovšem ty žaludeční nevolnosti mi začaly být podezřelé, tak jsem si v sobotu 6.8. udělala test a byly tam dvě čárky // 🙂 Na UTZ jsem objednaná na středu 17.8., to už bych měla být v 7. týdnu.