Čerstvě po IUI. Jaké máte pocity?

kaluka
25. bře 2011

Ahoj. Jsem třetí den po IUI . Jaké máte pocity, na co myslíte, bolí vás něco ? Pojďte si o tom promluvit,.... Já jsem z Jižních čech... 🙂

ondego
17. říj 2016

@simciq držím všechny palečky 😊

katkavfr
17. říj 2016

@ondego ahoj tak gratuluju🙂 a držím palce... já to měla ve čtvrtek a taky sem dost špinila tak růžové a spodek tlačil jako při ovu coz mi sedělo.... a od pátku mě spodek poboliva tak nevím uvidíme 😉

babeta1
17. říj 2016

@simciq neboj, to bude dobré! Držím palce a těším se na dibré zprávy🙂

babeta1
17. říj 2016

@hance89 být tebou tak taky ještě zkusím iui, ale uvidíš co výsledky.. když to vyšlo teď tak proč ne znovu.. držím moc palce!!

katkavfr
17. říj 2016

Holky je tu někdo koho po iui taky neustále pobolival spodek... ? V den iui sem měla ovu a to byla jinak bolest to poznám teď to je taková slabá tupá bolest ale skoro pořád. ..

simciq
17. říj 2016

@ondego
@babeta1 Žije, dokonce se i trošku mrskal. Za 3 týdny další kontrola plus prukazka a za měsíc screening. Tak ještě měsíc a pak se aspoň trošku zklidnim. 🙂
Díky za palce. Taky držím pesti!

ondego
17. říj 2016

@katkavfr ahoj, mám úplně stejný pocit, zvláštní, jako bych měla nafouklý spodek a sem tam takový tlak až píchnutí, ale to opravdu jen sem tam, uvidíme 😊 mám ráda překvapení, ale tohle čekání, je jako celá věčnost 😉

ondego
17. říj 2016

@simciq úžasné úžasně 🌹 posílám moc štěstíčka a zdravíčka 🐘

hance89
17. říj 2016

@babeta1 ze jo, taky si myslím, ale pokud mi z krve zjisti treba trombofolii, tak si myslím. Ze by to taky mělo jít ikdyz bych byla pod dohledem a asi brala prášky. No snad to nebude nic horšího. Nejhorší je ze na tu krev jdu az 11.listopadu, to bude hrozne čekání :(

katkavfr
17. říj 2016

@ondego a kdy mas testovat? 😇

ondego
17. říj 2016

@katkavfr myslím, že se má testovat po 14 ti dnech od IUI, ale asi testovat nebudu a počkám si na případné opoždění 😊 už jsi také netrpělivá? Já strašně.. 🐘

katkavfr
17. říj 2016

@ondego jj sem a vím že testovat budu já nevydržím 😇😂😂😂😂

ondego
17. říj 2016

@katkavfr chápu 😂😂😂

babeta1
17. říj 2016

@hance89 no a oni maji na neco konkretniho podezreni?

hance89
18. říj 2016

@babeta1 no něco rikal, ze to se musí, ale potvrdit na te genetice. Jo, poslal me tam ohledne indikace pgs

hance89
18. říj 2016

@babeta1 ale jeste rikal, ze uz i vice jak jednoho potratu musi delat opatření. Jelikož se o trošku zvysuje riziko dalšího nedokončeného těhotenství. Tak prave pro to me tam poslal + hematologie.

lenkasitt
18. říj 2016

No holky ja jdu prave z kontroly a zase me psychicky akorat polozili.Folikul krasny o tom zadna,ale s nejvetsi pravdepodobnosti je vajecnik nepruchodny a IUI ted stejne nestihame jelikoz partner jezdi a mam ho zrovna pryc.A stejne pry mam tak 1 procento uspesnosti a opet nas tlaci do IVF.Me se ale nechce.Jednak financni zatez a zasah do tela.A pry ani u toho IVF to bude tezky s moji diagnozou.Takze mam sto chuti se na vse vykaslat.....☹

hance89
18. říj 2016

@lenkasitt tobe nedělali laparku? Vůbec bych se nepozastavovala nad jejichma procentama úspěšnosti , me to taky snížili a stejne se to povedlo hned na poprvé. Taky uz mi rikali at si do příští navstevy rozmyslím jestli jsme ochotni podstoupit IVF. A to jeste nemaji výsledky z genetiky a hematologie, ale ja jsem uz rozhodnuta, ze stejne jeste zkusím dva iui. A s pocitem se na vse vykašlat jsem taky včera bojovala

lenkasitt
18. říj 2016

@hance89 nedelali a hlavne me zarazi,ze rekne je asi nepruchodny,ale ze by prave rekl,ze to udelame to ne.Svym zpusobem mi rekl at prijdu tehdy kdyz stihnem IUI aby tu partner byl nebo na IVF.

valeri10
18. říj 2016

@hance89
@lenkasitt
Ty kliniky tlačí vždy do IVF, protože z toho mají peníze. Z IUI skoro nic nemají. Je to v dnešní době velmi výnosný obchod. Je to smutné, ale tak to bohužel je. Vyzkoušet nejdřív IUI, které je šetrné k tělu. Máte na to nárok. Na to co říkají na klinice se vykašlete. Na IVF je vždy čas.

valeri10
18. říj 2016

@lenkasitt Já na laparoskopii nešla. Raději jsem vyzkoušela rovnou IUI. Pro mě by to byl zbytečně zákrok navíc a nemusel by vůbec nic vyřešit. Je mi 35 a nemám čas zkoušet průchodnost. A neměla jsem nikdy nic co by naznačovala, že by mohla neprůchodnost být. Ona se neudělá jen tak sama od sebe.

linusha
18. říj 2016

Holky, tak u nás nevyšlo ani 3. IUI ☹ takže zítra jdeme CAR na kontrolu a domluvit se co dál 😉

babeta1
18. říj 2016

@lenkasitt hele pruchodnost muzou prece overit i jinak nez laparkou tak co.. ja byla ambulantne jen na te kontrole plynem a ok.. chodis do soukromeho CAR nebo statni?

hance89
18. říj 2016

@lenkasitt no to me taky zaráží, jak to vůbec může říct . Tak muzes si to zkusit vydupat. Me tak sama gynekolozka poslala pro muj klid. Pokud mas jeste narok na iui jdi do toho. Ja se taky nenechám zvyklat recma, ze postupem Ivf se nam zvysi šance. Možná ano, ale taky to není 100% .

babeta1
18. říj 2016

@hance89 aha, no tak jestli se neco prokaze tak ti stejne daji leky a s temi to bude ok;) ja to mam takhle s imunologii, bez leku by moje telo spermie nebo pak embryo hned zabilo, takhle je vetsi sance, ale taky mam strach co bude az je vysadim :(

babeta1
18. říj 2016

@linusha to mě mrzí:(( držím palce ať to vyjde příště!

hance89
18. říj 2016

@valeri10 me právě prvni iui vyšlo, ale hned to i skončilo protratem a pan doktor hned zacal s ivf jelikoz je to muj druhy potrat. Tak snad nejprve zjistím příčinu potratu a ikdyby neco našli, tak se to dá léčit a ne hned podstupovat IVF . TO je aspon muj názor.

hance89
18. říj 2016

@babeta1 snad mas pravdu
Určitě to bude OK neboj 🙂

simciq
18. říj 2016

@lenkasitt Já bych dojela všechny IUI, který máš hrazený.
Byla si někdy těhotná? Pokud jo, tak tam ta průchodnost je. To mi bylo řečeno gynekologem.
Mě teda díky bohu do IVF nikdo netlačil, jen jsme se shodli, že pokud by se opakoval další potrat, tak by to asi byla vhodnější varianta. Ale rozhodně jsem se tomu vyhýbala, jak čert kříži. Pokud bych neměla skutečně zlou prognozu (neměla bych ovulaci, neprůchodnost - zjištěná laparkou apod) a nebylo mi 35, tak bych do toho jen tak nešla.

pajulinek
18. říj 2016

jsem 12dni po IUI OVU test 2carky tehostensky test 1carka jsem asi zoufala 😒