Čerstvě po IUI. Jaké máte pocity?

kaluka
25. bře 2011

Ahoj. Jsem třetí den po IUI . Jaké máte pocity, na co myslíte, bolí vás něco ? Pojďte si o tom promluvit,.... Já jsem z Jižních čech... 🙂

zrofka
4. črc 2016

@enneh taky tak... do kdy ho mas brat??dr mi rekla ze i kdyz to dostanu mam pokracovat a prestat ho brat az mi rekne...

enneh
4. črc 2016

@zrofka bud do MS nebo to vybrat cele baleni. Vychazi mi to prave do MS

enneh
5. črc 2016

@zrofka tak 12 den po IUI a snehove bily vysledek, prestavam doufat. Jsem od soboty nemocna, ze strachu, ze bych pripadnemu diteti ublizila jsrm horecky srazela jenom obklady...asi uz se toho moc nezmeni, ze? Asi uz nebudu cekat a dam si leky na kasel a teplotu.

zrofka
6. črc 2016

@enneh dnes uz jsi test nezkousela ?chjooo. Ja bych ti ty // prala..

enneh
6. črc 2016

@zrofka zkousela a je stale negativni. Jeste zkusim zitra, ale pak uz vysadim utrous at prijde MS. A co ty? Zkousela jsi test? Drzim ti moc pesti, at to vyjde alespon tobe!

zrofka
6. črc 2016

@enneh nechci to zakřiknout...ale mam ducha..;) jde krásně vidět... 12den po IUI 😉

nita1984
6. črc 2016

@enneh Já třináctý den taky sněhobílo, utroš vysazen. Pro jistotu udělám test ještě v pátek, protože v neděli nastupuji na laparku, tak abych měla fakt jistotu, ale nevěřím tomu.

@zrofka maličko gratuluji a hoooooooodně držím palce

zrofka
6. črc 2016

@nita1984 ještě tomu nevěřím..;) čekám na pondělí..potvrzení od dr..🙂 ale děkuji 🙂

enneh
6. črc 2016

@zrofka tak ja taky gratulaci setrit nebudu! 😀 oooobrovska gratulace, at to dr jen potvrdi... ja si pobrecela...a zivot jde dal :'(bohuzel stejne jako doposud...

enneh
6. črc 2016

@nita1984 taky to chci jeste v patek jednou testnout, ale uz nevěřím ☹

enneh
11. črc 2016

Tak v sobotu jako kdyby měla hodinky přišla MS ☹ obrečeno, uzoufáno...další pokus v půlce září...Tak vám všem přeji více štěstí než mám já... 😉

xeruska3
13. črc 2016

Ahojte zienky trošku som sa odmlcala v piatok idem na druhé IUI zaujimalo by ma či máte niektorá skúsenosť s tým že by to nevyšlo ani na druhý pokus ja som sa pýtala doktora aký je potom postup hneď mi povedal že IVF a keď som sa ho opýtala na vyšetrenie priechodnosti tak mi povedal že je to zbytočné že šetrí jatra na odber vajíčok na Ivf ....

nita1984
13. črc 2016

@xeruska3 já si průchodnost "vydupala". Byla jsem před dvěma dny. Zjistili neprůchodný levý vejcovod a také endometriozu, kterou hned laparoskopicky odstranili. Kdybych na to nešla, mohla bych na IUI chodit do nekonečna.... teď vím, že když bude folík vlevo, nemá to smysl. Věřím, ž když mi odstranili tu endometriozu, tak to teď půjde....

xeruska3
13. črc 2016

@nita1984 no Šak ja som zvedavá co bude po druhom IUI ak sa nepodarí tak tiež si vydupem priechodnosť som po mimodeloznom a jeden vajcovod nemam a ak tento je nepriechodny tak tam asi môžem ísť aj sto krát alebo to IVf

nita1984
13. črc 2016

@xeruska3 já nejsem pro IVF rozhodnutá, proto chci zkusit všechno, než k tomuto dojdeme

xeruska3
13. črc 2016

@nita1984 ja som tiež toho istého názoru len sa čudujem prečo mi nespravia komplet vyšetrenie aby zistily príčinu som s toho na nervy ... Ale dúfam že druhé IUI sa podarí držte palce .... a ako dlho sa snažíš ?

nita1984
13. črc 2016

@xeruska3 j to jednoduchá. IVF jsou jasné peníze. Snažíme se necelé dva roky

blauen
13. črc 2016

@xeruska3 ahojky pokud mužů poradit nedej se, Já čekala na iui 3/4 roku a to jen z toho důvodu, že dr. říkal že nemá cenu dělat iui pokud nebudu mit vyšetření hysteroskopie (vyšetření průchodnosti) genetiku + imunologii a jsem za to vdecna po 4 letech snažení se zadarilo hned první IUI a to jen díky tem vyšetřením, kde mi odhalili příčiny. Takže bych mohla chodit na iui a ivf tak dlouho a bez úspěchu bez těchto vyšetření. Hodně CARU na toto kašle a hned tlačí lidi do ivf po dvou nezdarech pak začnou posílat na toto vyšetření, kdyby to dělali hned nemuselo by byt tolik nezdaru a zbytečných pokusu. Byznys je byznys jsou v tom Velké peníze. Přeji hodně štěstí a dobrou volbu CARU!

xeruska3
13. črc 2016

@nita1984 no Šak toto nám povedali že ak pôjdeme tak to vyjde na 30tisíc ... dostala som znova pregnyl v piatok tak pôjdem a budeme čakať výsledok a este sa chcem opýtať ty si si žiadala o vyšetrenie priechodnosti u gyn alebo v centre ?

nita1984
13. črc 2016

@xeruska3 všechno řeším v CAR

xeruska3
13. črc 2016

@blauen ďakujem za podporu určite si budem žiadať vyšetrenie

blauen
13. črc 2016

@xeruska3 nemáš vůbec zač! Přeji ať se co nejdříve zadaří.

xeruska3
13. črc 2016

@blauen no už by sa konečne mohlo po 4 rokoch ale len teraz sme išli do Car tak zisťujem vsetko mozne IVF chcem ako poslednú možnosť

valeri10
13. črc 2016

@xeruska3 Ahoj u nás vyšlo druhé IUI. Když jsem se ptala na laparoskopické zjištění průchodnosti tak mi řekli, že v mém věku 35 let je to zbytečný zákrok navíc, který nemusí nic vyřešit. Laparoskopie se dělá pokud má lékař z utz podezření, že je něco špatně. Prý se to už z utz dá poznat, že něco nehraje.

nita1984
13. črc 2016

@valeri10 nesouhlasím.... já podle UTZ oba vejcovody ideální. Po průchodnosti zjištění, že jeden neprůchodný. Navíc zjištěna endomtrioza o které do tohoto zákroku nikdo netušil. Jsem ráda že jsem šla

blauen
13. črc 2016

@xeruska3 my jsme šli do caru po skoro 3 letech neúspěchu. V září by to byly 4 roky co bychom se snažili. Člověk se nesmí vzdávat i když je to tezke občas, ale my ženy i přes ten pláč jsme silné.

blauen
13. črc 2016

@valeri10 s tim taky moc nesouhlasím me je skoro 33 let dr. bez průchodnosti a všech vyšetřeních imunologie, genetiky by mi neudělal iui a nelituju toho, protoze i kdybych otěhotněla s největší pravděpodobností bych přišla o miminko, a tak jsem ráda, že zjistili co zjistili, nasadili patricne léky a miminkovi se daří dobře!

valeri10
13. črc 2016

@nita1984 co lékař to jiný názor. Já byla u tří a ani jeden u mě neshledal laparoskopii důležitou. Byla jsem min. rok na konizaci tak možná i s ohledem na to. Netuším. I když se laparoskopicky nějaký problém vyřeší nemusí to znamenat, že žena otěhotní. Pro mě to byl zbytečný zákrok navíc a ztráta času. Já bych šla na ivf. Sice nerada, ale vzhledem k věku není co řešit. Kdyby mi bylo míň na laparku bych šla.

nita1984
13. črc 2016

@valeri10 samozřejmě je skvělé, že to u tebe vyšlo. Jási vzhledem k věku také nemůžu vykakovat, ale s IVF zatím smířená nejsem

valeri10
13. črc 2016

@blauen nám udělali všechna potřebná vyšetření kromě té laparoskopie. Neshledali žádný problém tak navrhli nejšetrnější řešení iui.