Cesta za druhým dítětem pomocí IVF nebo KET.

fiallinka
21. únor 2010

Ahoj holky - vím, že je nás tu poměrně dost, které už jedno dítko mají a touží po druhém - už víme, že je nutné opět podstoupit ivf nebo ket, protože zázraky se sice možná dějí, ale není radno na ně spoléhat 😉

A proč zakládám novou diskuzi? Jsme v jiné pozici než ty, které chtějí první mimčo, případný neúspěch by už asi nebyl konec světa 🙂, ale přesto to nemáme zas tak jednoduché a musíme držet při sobě 😉

Tak jdeme na to..

ejviska
3. lis 2010

@paja1 to neberu. To nevim co je. Mam crinone gel, anopyrin, prednison. A listovku a vitaminy.

paja1
3. lis 2010

@ejviska Já utrogestan anopyrin,prednison,a ten estrofen-ten prý drží ten menzes-takže tu nejistotu prodlužuje.A jinak se ti daří jk?žádné bolení?

ejviska
3. lis 2010

@paja1 dari dobre, zadne boleni 🙂

paja1
3. lis 2010

@ejviska Snad tu rozjedeš tu správnou vlnu a zase se nám začne dařit.

ejviska
3. lis 2010

@paja1 no, dneska holky testovaly, obe maji slabe carky, takze uz to je na dobre ceste. Jedn abyla az den po mne na ET a ma jedno embryjko a druha dva dny prede mnou, taky ma jedno

paja1
3. lis 2010

@ejviska aspon nějaká dobrá zpráva upřímně to přeju. 😅

tonytony
3. lis 2010

@ejviska No, nám tenrkát u dcery ten Clostilbegyt pomohl, Pregnyl jsem neměla... Jen mi ještě snižovali prolaktin- měla jsem ho vysoký... Teď v Caru jsem čekala problém s ovulací a hormony u mě- neb to fakt tak vypadalo- anovulace, prolaktin a další hormony nic moc- před tím před dcerou... V Caru se zjistli i špatný spermie u manžela- hl. v cíleném pohybu a i dost morfologicky nic moc☹ To jsme nečekali, takže hned nuselo být i ICSI... Jenže máme vady na chromozomech- opak. jsem potratila a to asi byla příčina- dr. v Caru si to myslel, proto doporučil i PGD, což to víceméně potvrdilo☹ Mně je 35 a manželovi 36- aby se nám to nepletlo🙂

tonytony
3. lis 2010

@ejviska jo, jo, teď je to na Tobě, to tady zlomit, ať to můžeme rozjet🙂)

ejviska
3. lis 2010

@tonytony je, to jsme stejne stari 🙂 teda mladi 🙂

tonytony
3. lis 2010

@ejviska No spíš staří☹ Buďme realisti, že🙂

fiallinka
autor
3. lis 2010

Ale holky, jste mladé 🙂

Ejvis, ty už testuj, sázím na tebe 🙂

tonytony
4. lis 2010

Tak holky, dnešní den je teda plný nových info u mě- nevím, zda víc pozitivních nebo negativních... Takže nejdřív ráno- na WC špinění Jsem teprve 26.DC a ještě dnes azítra mám brát Proveru, takže mS by ještě být neměla... Takže i přes to, že jsem si Proveru nasadila o pár dní později, cyklus se asi i tak bude držet na těch 25dnech, což teda nevím, zda je vůbec dobře Jestli to není na těhulení málo???
Mívám normálně 35, což je dost, ale 25 mi přijde, že se tam ta sliznice pro mimi nebmůže ni udržet- nebo nevím, já s takhle krátkými cykly nemám vůbec zkušenosti... Nemůže to pak škodit při tom IVF??? Holky, měla jste někdo s dlouhým protokolem takhle krátké cykly? nemůže to být problém???

No takže teď jsem zvědavá, jak a kdy se MS rozjede, neb jsem ji čekala o cca 5 dní později... Pokud by to bylo fakt takhle a přišla už teď, tak by ET vyšel před Vánoci, což by teda moc dobrý nebylo kvůli klidu( návštěvy apod.), který chci dodržet, ale zase by bylo vyřešené to hlídání malé agenturou o Vánocích... No, fakt mě to překvapilo, takže teď fakt jsem zvědavá, co bude a jak to nakonec vyjde Pitomý Vánoce!

No, pak jsem si šla ještě lehnout, v tu chvíli mi přišla sms, ať si zavolám kvůli té cytologii- takže vyklepaná jsem tam volala a holky, hurá! aspoň něco- nezhoršilo se to!!! Ani po hormonech při IVF, takže mám z tohohle velikánskou radost.
No, pak jsem si volala na ty trombofilie a dr. mi řekla, že tam, kde to vyšetřují, byli na nějakém kongresu a že se to pozdrželo a že neví, kdy to bude, ale že mi tam zavolá adá ještě dnes vědět... Já bych to potřebovala než pojedu do toho Caru, kdyby tam něco bylo a vzhledem k tomu, že to vypadá, že ta mS se rozjede už teď, tak už asi příští týden pojhedu do Caru Po tel. mi výsledky říct nemůže, tím, že to ještě nemá aje čt, tak ikdyby jí to poslali zítra, tak než to k ní dojde a nže to ona pošle mně, tak to se prostě nestíhá No, tak to mě teda taky pěkně štve- už jen proto, že jsem za to dala 1500

Takže dnes jsem teda ze všech těch zpráv a zjištění rozpolcená...

ejviska
4. lis 2010

@fiallinka zrovna jsem to resila. 🙂 Dneska 9.den, ale ja se desne bojim. 🙂 MUj muz rikal, ze to stejne neovlivnim, coz je pravda, ale ja se taaaak bojim. Ale zvedava jsem. Holka co byla po mne, testovala uz vcera a mela ducha. Od Ovitrelle uz jsem 16 dni, to je v poho. Ach jo 😒

ejviska
4. lis 2010

@tonytony a ty si pro ty vysledky sama zajet nemuzes? A co mas s cytologii?

medved09
4. lis 2010

@ejviska ahoj, já dnes píchala Ovitrelle. Jak dlouho ovlivňuje? Na KET jdu v pondělí. Splašeně testovat nehodlám, ale abych něco nezvorala.

tonytony
4. lis 2010

@ejviska No, mám nález na čípku- už skoro rok, opak. chodím na kontroly a měla jsem strach, aby se mi to po těch hormonech při IVF nezhoršilo a nemusela jsme místo na další IVF na výkon, ale ne, zůstalo to stejné- sice nezlepšilo, takže kontroly dál, ale nemusí být ten výkon, takže pro mě noc velká uleva... Teď ještě tu MS nějak vychytat...
No, zajet bych si mohla- ale až do Prahy, ale možná mi nic jiného nezbyde☹ Jenže mezi tím se už budu možná muset obj. do Caru... Každopádně teď mi dr. volala, že to budou vyšetřovat teprve zítra, že to zkusí s nimi nějak domluvit, ab yto poslali rovnou mně nebo mi to pole kódu řekli po tel- aspoň pokud by to bylo v pořádku, abych věděla... Tak uvidíme, ale vzhledem k tomu, ževím, jak okolo tohohle dělají problémy, tak teda nevím, nevím, jetsli mi něco po tel. řeknou☹

tonytony
4. lis 2010

@ejviska No, uvidíš, až budeš cítit, že chceš testnout, tak do toho běž🙂 My držíme palce!

ejviska
4. lis 2010

@medved09 ovitrelle jsem prave nenasla, ale Pregnyl max 12 dni. Odhaduju, ze to bude podobne. Muzes zkusit testnout ted po tom Ovitrelle, pro zajimavost.
@tonytony a nafaxovat?

ejviska
4. lis 2010

@tonytony dekuju za drzeni palcu. Uz me ta manie presla 🙂 K dr. jsem objednana na utery rano. Nemuzou mi vzit krev jen tak, musim i k doktorovi. No to zase bude.... kvuli anglictine 😝

tonytony
4. lis 2010

@ejviska Takže ty to chceš vydržet bez testu až k dr. na krev? No, to jsi teda dobrá🙂

ejviska
4. lis 2010

@tonytony to asi ne 🙂 Protoze uz chci byt pripravena na vysledek. Do ty doby testnu 🙂 Nejradsi bych v pondeli, ale uvidim ;)

fiallinka
autor
4. lis 2010

@ejviska nenapínej mne 🙂, jo?

jinak odbourávání záleží na tom, jak silný ten pregnyl - ovitrelle pícháte, někde se to dá najít na netu 🙂, je to podobné jako s nárůstem hcg, ale naopak, ubývá... já jsem to zkusila asi 2 nebo 3. den po ivf, jak bude vypadat pregnylovka a ta čárečka byla fakt jen mini 🙂

tonytony
4. lis 2010

@ejviska Je, moc bych Ti to přála🙂 Budu nakukovat, kdy zvědavost zvítězí🙂 A jak se cítíš? Těhotně🙂???

ejviska
4. lis 2010

@fiallinka kdy jsi testovala ty? Co???? 😀 Kdybych vedela,ze tam budou dve, tak klidne testnu 🙂
@tonytony citim se uplne normalne 🙂 unavene a ten podbrisek "citim", neni to bolest, ale vim o tom proste. Boli to trochu do zad. Ale ja ani zadne priznaky necekam, ani nehledam.

fiallinka
autor
4. lis 2010

@ejviska poprvé jsem to chtěla vydržet do 12. dne, ale když začal ten ohss, tak mne lidi vyhecovali, že je to známka těhotenství, takže jsem testla asi 10.tý den, po ketu už 8. den a nic, po dalším ivf devátý den... ale většinou fakt s blastocystama už ten 9. den prostě něco musíš vidět, pokud nejsi ta výjimka, že se ti hcg do moči vylučuje málo nebo později, ale těch moc není.

ejviska
4. lis 2010

@fiallinka ale ten OHSS by uz snad nemel hrozit, co? Jedna holka vedle v diskuzi ceka dvojcatka a tak strasne zvracela, manzel ji vezl do nemocky, tak jsem si rikala, ze by mohla mit i pozdni OHSS a zatim se neozvala. To uz bylo pred dvema dny.
Ja uz mam vlastne 14-ti denni mimouse, kdyz prictu PK. 🙂

fiallinka
autor
4. lis 2010

@ejviska no myslím, že už ho nedostaneš 🙂, a jak ti pořád říkám, tak už se neboj testnout, už to bude vidět... tak se fakt liší produkce hcg podle stáří embroušů, dva dny kultivace navíc jde poznat 🙂

ejviska
4. lis 2010

@fiallinka ja te zabiju!!!! Tak kdyztak zitra rano, ted odpo radsi ne. 🙂

veruleg
4. lis 2010

@ejviska Taky jsem strasne zvedava 😲 😲 😲 😲 Drzim pesti 😉

veruleg
4. lis 2010

@ejviska a jeste jak psaly holky, pokud jsou mimousci dva ci dve 😵 tak to muze byt videt i driv. Ja pamatuju jak jsem se testovala v den kdy jsem to mela dostat a bylo to tam a az za nekolik tydnu se dozvedela ze tam jsou dva lumpici 🙂