Cesta za druhým dítětem pomocí IVF nebo KET.

fiallinka
21. únor 2010

Ahoj holky - vím, že je nás tu poměrně dost, které už jedno dítko mají a touží po druhém - už víme, že je nutné opět podstoupit ivf nebo ket, protože zázraky se sice možná dějí, ale není radno na ně spoléhat 😉

A proč zakládám novou diskuzi? Jsme v jiné pozici než ty, které chtějí první mimčo, případný neúspěch by už asi nebyl konec světa 🙂, ale přesto to nemáme zas tak jednoduché a musíme držet při sobě 😉

Tak jdeme na to..

mikesova25
17. bře 2011

Holky moc se omlouvám, můj malej miláček mi vlezl na pc a napsal sem tu zprávu před. Všem držím palečky ať se dočkáte svým miminek... ještě jednou mi promiňte

ejviska
17. bře 2011

@mikesova25 dobry 😀 To mi dela dcera na skypu. 🙂 Ja jenom slysim, jak si "brble"..."co to ma mamka za kamose, ze nikdo neodpovida!" 😀

medved09
18. bře 2011

ahoj, tak jsem byla na UZV. Hyperstimulace ZATÍM není - ale mám pít 3-4 l tekutin a baštit Protifar a spousty bílkovin. Vypadá to ale zas na ohromnou "snůšku" 😉 😉 😉
Další UZV v pondělí. A Dr. se divila, že jsme si napsali 2 embrya, když už jednoho prcka máme.... Se picnu - jsme se s tím už nějak srovnali, že risknem dvě a ona nás zas nahlodá....

ejviska
18. bře 2011

@medved09 tak to zbude i na mrazo urcite! Ja bych si dala klidne dve, i kdyz prcka mam 🙂

medved09
18. bře 2011

@ejviska no, my si dáme dvě. Ze tří dětí obavy nemám Spíš ty případné těhu komplikace... Nerada bych ležela několik měsíců v nemocnici, bez Dády a manžela - jsme na sobě všichni docela závisláci. 😉
Ale Dáda byl taky ze dvou špičkových embroušů a vybojoval to sám... Tak uvidíme. Břicho mě bolí jak čert.

fiallinka
autor
19. bře 2011

@medved09 super... a jeslti by ti dvojky jako takové nevadily a malého jsi donosila bez problémů, šla bych do dvou - ty rizika v dvojtěhu jsou, ale většina holek je ok a i ti, co v těhu leží, leží v nemocnici třeba jen ten měsíc, což se dá vydržet - jen málokdo dýl.

medved09
19. bře 2011

@fiallinka dík za podporu. Dáme dvě a uvidíme. Už aby byl OPU - jsem nafouklá jak balon, bílkovinu jím lopatou a piju jak duha.... V pondělí na UZV mi řekne víc. Vidím to na středu.

ejviska
19. bře 2011

@medved09 jak te ctu, tak se fakt na dalsi stimulku tesim 😒 Ja se po OPU jeste "prifoukla". Jinak chapu tve obavy z dvojek, resp. z toho tehotenstvi.. mam z toho podobne pocity. Jako dve deti by se pak zvladly, ale hlavne aby se donosily apod...

medved09
21. bře 2011

Ahoj, tak OPU v pátek. Dnes už mám sliznici 8 mm a některé folíky 15 mm, jiné menší. Jsem fakt šíííleně nafouklá. aaach jooo.

ejviska
21. bře 2011

@medved09 chudaku, tak to vydrz! Aspon bude poradna uroda 😵 No ja budu mit stimulku v lete, to bude parada, to se asi na koupalisti neukazu 😝

medved09
23. bře 2011

Děvčata, tak kde jste? To tu jsme jen já a Ejviska?
Dnes píchám Ovitrelle a v pátek ráno OPU. Prsa mám jak Pamela, břicho jak slon 😉 😒 😖

fiallinka
autor
23. bře 2011

Já tu jsem 🙂 a moc na tebe myslím 🙂, Pamelo 🙂 A co, pícháš to sama?

medved09
23. bře 2011

@fiallinka ne, jsem srabík- píchá manžel.

ejviska
23. bře 2011

@medved09 tak ty prsa to bricho schovaji, ne? 🙂

A Veruleg tu nebyla? Doufam uz ma srdicko! 🙂

medved09
23. bře 2011

@ejviska ha ha ha 😀 😀 😀
je mi fakt mizerně - děsně se bojím OHSS - od odpolka mě stašně bolí hlava, nemůžu pořádně jíst a břicho je jak balon. A tomu malý je jak na potvoru jak natažený na klíček..... Ještě, že už je doma manžel. Jdu se osprchnout, v 9 dáme Ovitrell a zalezu.... Pa, držte palce - dík, moc mi to pomáhá, "být s Vámi všemi"

ejviska
23. bře 2011

@medved09 mas i ten protifar? bilkovinu?

eyael
23. bře 2011

@medved09 - držím palečky, ať je brzy líp 😉
@ejviska - asi se k tobě přidám, po neúspěšném KETu další možnost až v létě, nejdřív v polovině května. Musím teď dvakrát normálně odmenstruovat. To čekání mě jednou odrovná ☹

ejviska
23. bře 2011

@eyael polovina kvetna je cobydup! 🙂 Ja jdu az v cervenci. Netesim se vubec!

eyael
23. bře 2011

@ejviska - no já ti nevím, čekám už takhle pořád na něco od loňského ledna. Fakt už mě to neba ☹

ejviska
23. bře 2011

@eyael ja na nic necekam, v tomto smeru je mi jedno, kdy to bude 🙂

eyael
23. bře 2011

@ejviska - já bych ráda, aby se něco dělo, když už jsme se rozhodli, že tedy ještě jedno dítko zkusíme, resp. zkusíme nějaký ten KETík. Takhle se to narodí, až malé budou skoro 4 roky ☹ jestli se to tedy povede...

ejviska
23. bře 2011

@eyael haha, ja uz davno neresim vekovy rozdil mezi detmi, hlavne aby nejake vubec bylo. KAmoska ma deti o 9 let a je to taky super. Kazdy vekovy rozdil ma svoje + i -. My chteli vekovy rozdil 3-4 roky a male uz je 6, takze tak. Neudelam s tim nic, takze se z toho ani nehodlam zhroutit. 😉

fiallinka
autor
23. bře 2011

@medved09 snad to ohss nebude, někomu je blbě i z té stimulace, kéž by...

@eyael - to čekání je na palici... akorát se vlastně divím, že ti dali ty dva cykly mezeru, mně tehdy neříkali nic a dala jsem pauzu sama - jen jeden měsíc...

eyael
23. bře 2011

@ejviska - já vím, že s tím nic nenadělám, budu to muset přijmout jako fakt, ale nejsem z toho nadšená a dneska je to ještě čerstvé, byli jsme na kontrole, jen si tak brblám 😉
Třeba až Anet bude ve škole, dítko bude ve školce a já budu mít doma havaj (hahaha 😀 )
@fiallinka - no já nevím, jak to oni vlastně počítají - píší a říkali mi dneska dvě menstruace. Tak nevím, jestli myslí hned tu po KETu a pak jednu a nebo tu po KETu nepočítají a myslí ještě další dvě?

jinak to dneska v CARu bylo celé divné, dozvěděla jsem se jen tak mezi řečí, že vlastně mám ty polycystické vaječníky (? do teď nikdo nikdy nic neříkal? a že jsem těch vyšetření měla!) a pak že mi omylem udělali kompletní imuno vyšetření na místo hormonálního profilu. Pak že ani příště nedostanu žádnou hormonální podporu když budu mít přirozenou ovulaci, že to je zbytečný, přitom minule zas řííkali, že nativ bude jen jeden. Pokaždý říkají něco jinýho.. Mám z toho dost smíšené pocity...

medved09
24. bře 2011

@ejviska ahoj, Protifar mám, jím denně dva jogurty, bílkovinu tedy maximálně a piju taky dost. Už aby bylo zítra....

veruleg
24. bře 2011

ahoj holky, tak vas vsechny moc moc zdravim. Byli jsme ted pres tyden a pul v CR a prakticky bez internetu. Dnes jsem byla na te kontrole. Doktor me vzal na bezny ultrazvuk....zadne velke rozliseni....no a je to tam. Srdicko krasne tlouklo. Takze mam vystavenou prukazku a jsem tedy oficialne tehu 😵 😵 😵 Dnes jsem pry 8tt+5 dle ultrazvuku 8tt+1. Termin porodu 28.10 - 2.11. Tak doufam ze vsechno probehne tak jak ma a dockame se te sladke tecky nakonec. Jinak chroustik ted ma 2,3cm.

holky moc moc vam preju at vam to taky dobre dopadne a at se ke mne pridate 😉

katy2
24. bře 2011

Ahojte 🙂
@veruleg GRATULUJEM 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Uz si to len pekne uzivaj... tesim sa s tebou 🙂 a aj to s tebou prezivam 😉
@medved09 strasne drzim palce na zajtra 🙂
vsetkym vam prajem, aby ste sa cim skor dockali tych vytuzenych // 😵

medved09
24. bře 2011

@veruleg mooc gratulluji! Šetři se a užívej si!
Já mám zítra OPU. Tak snad....

veruleg
24. bře 2011

@medved09 ahoj, moc na Tebe taky myslim. Moc se v tech vasich terminech neorientuju...ale predpokladam, ze Ti budou brat vajicka. Tak preju obrovskou urodu 😉 😉 😉 Dej vedet 😉

ejviska
24. bře 2011

@veruleg GRATULACE PREVELIKA!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 Opatruj se!
To je hezky, kdyz nekdo napise, ze s e v tech terminech neorientuje 😀 , radsi bych se v nich taky neorientovala.
Ale je to fakt krasny, ze vam to vyslo 😵