Cesta za druhým dítětem pomocí IVF nebo KET.

fiallinka
21. únor 2010

Ahoj holky - vím, že je nás tu poměrně dost, které už jedno dítko mají a touží po druhém - už víme, že je nutné opět podstoupit ivf nebo ket, protože zázraky se sice možná dějí, ale není radno na ně spoléhat 😉

A proč zakládám novou diskuzi? Jsme v jiné pozici než ty, které chtějí první mimčo, případný neúspěch by už asi nebyl konec světa 🙂, ale přesto to nemáme zas tak jednoduché a musíme držet při sobě 😉

Tak jdeme na to..

mufinka26
28. bře 2011

ejviska@ mám... sem si pospíšila 🙂 .... 😀 a sem ráda... 😀

tonytony
28. bře 2011

@ejviska Ais jo, ale já si to už nepamatuju, byla jsem mimo- jako vždy v Caru a už je to rok☹

mufinka26
28. bře 2011

@ejviska nedozrávaji my vajíčka... jeden vaječník zaniká... ☹ hormony mám sice v pořádku, ale nefunguje to tam jak má... ☹

ejviska
28. bře 2011

@tonytony ja uz taky nevim presne, ale mam pocit, ze se me ptali, jestli muzou poslat zpravu memu gynekologovi.
Tak at dobre dopadnes!

@mufinka26 aha, a uz jste neco zkouseli? Treba clostilbegyt?
To verim, ze jsi za dcerku rada 🙂

mufinka26
28. bře 2011

@ejviska jojo zkoušeli.. měla sem clostík půl roku a musím brát utrogestan 16-26.den po dvouch kuličách, jinak totiž ani nedostanu menstruaci... ☹ Právě taky vůli tomu, že my clostík nezabral, pan doktor navrhl ivf... v dubnu mě čeká ještě jeden ultrazvuk, kdyby si to mý vaječníky náhodou rozmyslely a začaly ovulovat 😀 což na 99% nebudu... ☹

ejviska
29. bře 2011

@mufinka26 hm, to mas nejake slozite. Jeste mozna zkusit Femigard, to jsou nejake bylinky na upravu hormonu. Neni to nejlevnejsi, par lidem to pomohlo, mozna je to reklama...cert vi 😉

medved09
29. bře 2011

tak bych celý den nejraději spala a spala. Asi Utrouš.... A to ho zavádím - při polykání jsem úplně zfetovaná. Dáda je mazlík, teď si ho odvedl můj tatínek na procházku. Já učím až v 15.30, tak si jdu dát šlofíčka. Už aby byl příští pátek...

fiallinka
autor
29. bře 2011

@medved09 utrouš je sviňa, já jsem tak do půlhodinky po spolknutí dvou kousků byla úplně mimo 🙂

katy2
29. bře 2011

@medved09 ja utros zasadne vkladam.... nikdy ho nepolykam... a nemam najmensi problem.....
inak gratulujem k chrustikom a strasne drzim palce 😵 😵 😵

medved09
29. bře 2011

@katy2 já ho měla před ET polykat. Nyní vkládám, ale stejně jsem tootálně unavená.

veruleg
29. bře 2011

@medved09 tak jak to slo? Mas embrousky u sebe...teda v sobe 🙂 Moc drzim pesti at se dobre uhnizdi. Co je pristi patek?

medved09
29. bře 2011

@veruleg no přece test z krve 🙂 🙂 🙂
Bude to 12 den po ET - sice bych měla až v pondělí, ale říkala jsem Dr., že dva víkendy nepřežiju, tak mi slíbil, že můžu na krev už v pátek.

veruleg
29. bře 2011

@medved09 no jo vlastne.....mi to vubec nedoslo 😵 Neboj do toho patku to utece ani nebudes vedet jak. Vim sama jak jsem si rikala, ze dva tydny do toho dalsiho ultrazvuku budou dlouhe, ale uteklo to az jsem mela strach tam jit. Mne tady budou brat krev az 18.4. a to budu tak 12tt. Ale v Tvojem pripade to je jine. Tak at je Hcg ohromne vysoke 😉
Ja pri tom prvnim tehu taky vlastne nebyla na krvi a prvni ultrazvuk jsem mela az v 11tt a to prekvapeni ze tam byly kousky dva 😵

mufinka26
29. bře 2011

@fiallinka: jo jo utrogestan je zabiják.. beruho už rok a pokaždý je to nejhorších deset dní 😀 😀 přijdu si vždycky jak spící pana 😀

medved09
31. bře 2011

ahoj, tak nevím... Při jakékoli "námaze" - třeba stání 5 min. u sporáku 🙂 🙂 🙂 mě začne divně pobolívat podbřišek.
Jinak se mi včera večer vyrazily rudé, suché skvrny v obličeji. To nechápu - mám smíšenou pleť, nikdy jsem to neměla, kosmetiku jsem neměnila, nic nového - vypadám děsně, každý si toho všimne... Měla jste to některá ?- beru jen Utroš a Prednison 2.5 mg - tam nikde tyto nežádoucí účinky nejsou psané - navíc je beru poněkolikáté...
Hrozně se bojím, že to nedopadne.

ejviska
31. bře 2011

@medved09 no muze to byt alergicka reakce na lek, ale asi by jsi to mela po celem tele. Neni to solarni dermatitida? Nebyla jsi na tom jarnim slunicku?

fiallinka
autor
31. bře 2011

@medved09 mně se tohle stávalo po porodu, pak to přešlo, tehdy jsem to připsala hormonálním změnám - to by teď mohlo být u tebe... ale těžko říct, že...

medved09
1. dub 2011

@ejviska
@fiallinka
no, na sluníčku jsem byla, ale ne dlouho a hlavně používám denní krém SPF 25... Solární dermatitidu má mamka a ta není takto děsně suchá. Jsem úplně hotová - pobolívá podbřišek a ksicht mám flekatej jak dalmatin. No krasavice.

ejviska
1. dub 2011

@medved09 tak si skoc na kozni

medved09
2. dub 2011

ahoj, tak moje vyrážka pomalu ustupuje... jak přišla, tak odešla - záhada.
Chtěla jsem poprosit - jen pro zajímavost - vím, že kdysi sem některá z vás vkládala odkaz na rodina.cz, kde byla tabulka hcg po ET den po dni. Díky.

medved09
2. dub 2011

@fiallinka děkuji moc. Na krevní test jdu až v pátek - ale chtěla jsem se kochat tabulkou 🙂

fiallinka
autor
2. dub 2011

@medved09 jj, chápu, já jsem ji zkoukla tak 100x 🙂. A budeš testovat před krví?

medved09
3. dub 2011

@fiallinka no, pokud to vydržím, raději to nechám až na krev - s Dádou jsem to zvládla.

veruleg
4. dub 2011

@medved09 Ahoj, tak pondeli pomalu konci a patek je tu coby dup. Jak se citis?????? Doufam ze trosku jinak nez normalne a ze to v patek dopadne na vybornou. Budu drzet pesticky 😉

medved09
4. dub 2011

@veruleg no- moc děkuji za podporu. Abych pravdu řekla, cítím se čím dál víc tak, že to klapne 🙂
A manžel je nadšen - prsa mi rostou před očima - to byl můj první příznak těhu s Dádou 😉
Tak snad...
Testovat ale sama nechci - vždy noc před testem nespím a nedělá mi to dobře.

fiallinka
autor
4. dub 2011

@medved09 příznaky chválím a moc moc doufám, že to dopadne dobře...

katy2
4. dub 2011

@medved09 vyzera to nadejne 😉 drzim palce 😵

veruleg
4. dub 2011

@medved09 no super...radsi to zatukam o drevo...tuk tuk. Tak at Ti je brzy nabliti tak jako mne 😀 😀 😀

mufinka26
5. dub 2011

tak zázrak se nestal, ba dokonce sem to dostala o tři dny dříve... ☹ takže už poslední ultrazvu a jde se na to 🙂 prvnímu ivf vstříc 🙂