Cesta za druhým dítětem pomocí IVF nebo KET.

fiallinka
21. únor 2010

Ahoj holky - vím, že je nás tu poměrně dost, které už jedno dítko mají a touží po druhém - už víme, že je nutné opět podstoupit ivf nebo ket, protože zázraky se sice možná dějí, ale není radno na ně spoléhat 😉

A proč zakládám novou diskuzi? Jsme v jiné pozici než ty, které chtějí první mimčo, případný neúspěch by už asi nebyl konec světa 🙂, ale přesto to nemáme zas tak jednoduché a musíme držet při sobě 😉

Tak jdeme na to..

medved09
5. dub 2011

@veruleg
@katy2
@fiallinka
Ahoj - moc vám děkuji za podporu. Čím blíže je pátek, tím víc se bojím. Jsem dnes pekelně unavená a Dáda je zrovna jak tisíc blech. Já bych jen spala a spala a spala...

ejviska
5. dub 2011

@medved09 ty nas budes napinat az do patku, jo? 😀

medved09
5. dub 2011

@ejviska 😉 😉 😉 😉
asi jo, chci to nechat na jistotu.

medved09
6. dub 2011

Ahoj - bojím, bojím - dnes ráno jsem měla na WC papíru miniaturní krvavý hlen. Pak už celý den nic. Tak nevím. Pořád se studuju , už aby byl pátek!

katy2
6. dub 2011

ahojte 🙂
dnes sme boli na NT screeningu a mame 1.foto drobceka 🙂)))

katy2
6. dub 2011

@medved09 drzim palce a myslim na teba....

onno
6. dub 2011

Ahoj z 1IVF máme chlapečka před půl rokem jsme byla na ketu jednoho emdryjka a nic teď bych to chtěla znova.Máme posldní 2 si je nechám vložit obě,ale mám velký strach že to zas nedopadne.Malého máme z jednoho embryja.Měli jste neschopenku?Hlavně nevím co říct v práci.Jitka

veruleg
6. dub 2011

@medved09 neboj, to nemusi nic znamenat. Ja taky par dnu pred menses spinila cely den, jak jsem tu psala a myslela jsem ze to je zase v haji, ale nebylo. Patek je tu hned, drzim palce. 😉 😉 Kdy jdes na tu krev a kdy budes znat vysledky ?
@katy2 no kraaaaaaaaaaaaasa. Doufam ze vse je jak ma 😉 Ja jdu na kontrolu 18.4. a pak by se teoreticky mel udelat ten NT screenning. Tady v Rakousku tomu rikaji combine test a chcou za to 170E coz je neco pres 4000korun, drahota 😠 😠 Tak jsem nelenila a jsem objednana do Brna, kde jsem byla priprvnim tehu. Tam za to chcou 1450kc.Nastesti ta cesta neni tak dlouha a spojime to s Velikonocema u znamych v Brne a okoli. Tak taky doufam ze to bude vporadku. Ja uz prvni foto mam, ale je tam jen takovy pulec a kolecko, coz pry jeste je ten zloutkovy vacek ci co 🙂

veruleg
6. dub 2011

@katy2 ted jsem si teprv vsimla ze mame termin porodu jen tyden od sebe 😉

fiallinka
autor
6. dub 2011

@medved09 ono se zdá, že někdy je to špinění spíš dobré znamení... 🙂
@veruleg: a fakt si nedáte říct pohlaví? 🙂 A na velikonoce budeme v UH 🙂...
@
@katy2 super, to se dělá už tak brzo 3D? To vidím poprvé...

@onno ahoj, no pokud chceš být doma a nechceš to v práci říkat, tak si zkus domluvit, jeslti by ti neschopenku nenapsal tvůj obvoďák nebo gynekolog...

katy2
6. dub 2011

@veruleg @fiallinka dakujem 🙂
@veruleg my sme platili 29eur, tiez je to NT kombinovany screening... na vysledky krvi cakam, budu o tyzden....
@fiallinka to bol NT screening v centre prenatalnej diagnostiky... robil sa v 2d ale kvoli fotke na chvilu prepli do 3d 😵 ja na original 3d komercny uzv nepojdem... dalsi velky uzv budem mat morfo v 20tt a tiez dostanem fotku v 3d... ale normalne to bude 2d uzv....

veruleg
6. dub 2011

@katy2 tak to maji na Slovesnku lepsi ceny 😉 Budu porad zajezdy pro tehotne na Slovensko....uz tu fungujou zajezdy za zubari do Madarska 😀 😀 😀 A fakt hezka 3D fotka.
@fiallinka Leni, ja to samzorejme chci a budu vedet. Dominik ale opet odmita, rikal ze z toho porodu chce mit aspon neco...prekvapeni.... 😵 😵 😠 😎

veruleg
6. dub 2011

@katy2 jeste akorat ze v Brne maji ty vysledky hned ten den. Jak na internetu, tak i osobne volaji. Fotku ovsem uctujou za 50kc, ale to je nic. Mam od nich tu nej fotku v albicku s obema kluky pohromade 😵

onno
6. dub 2011

V práci se tahám s těškýma věcma,tak to nechci riskovat.Myslíte že tam nějaká šance je, že se to může povéct jsou zmraženáPenízky na další IVF nemáme.Je to poslední šance.

katy2
6. dub 2011

@veruleg u nas cena zavisi od poistovne... ja som platila tu vyssiu, ine poistovne preplacaju viac.... ked je to bez poistovne, je to drahsie... za foto som neplatila, bol to ako bonus k vysetreniu 😉 ale pri morfo sa za 3d foto plati 10 eur (pri 1.tehu to bolo len 7 eur) a morfo stoji 39 eur s poistovnou.... aj tak je to drahe....

veruleg
6. dub 2011

@katy2 Tady v Leobenu chteji za ten screening organu opet dalsich 170Eur, ktery je v CR podle hrazen z pojisteni. Coz mi prijde uplne moc moc. Takze se pokusim poptat, zda to nedelaji v tom prenatal centru i bez pojisteni. Ten NT screening totiz pojistovny nehradi, je to nadstandartni vysetreni.

katy2
6. dub 2011

@onno ja som bola po vsetkych transferoch doma na PN.... co sa tyka KET - byva uspesny aj s mrazacikmi - i ked ja to o sebe povedat nemozem 😖 U nas vysiel len ET.... ale strasne drzim palce.... ja som bola na tom podobne ako ty, ale po 2.IVF... tehu som zostala po ET, potom sme skusali KETka a nic... vravela som si ze uz to vzdavam, ze dalej na dalsie IVF nejdeme a nakoniec sme este naskrabali peniaze na 3.IVF (a to dokonca samoplatcovsky) a nelutujem 😉

katy2
6. dub 2011

@veruleg u nas ho ciastocne poistovne hradia - teda NT... a morfo bez poistovne stoji 55 eur

ejviska
6. dub 2011

@fiallinka vy budete na Velikonoce v UH? A Veruleg ma neco s UH, ze ji to pises? ;)

veruleg
6. dub 2011

@ejviska ne nemam, tusim ze je to Uherske Hradiste ze? My budeme par dni v Brne a pak chceme navstivit kamarady v Kromerizi a podivat se do Hostynskych vrchu a mozna ZOO Lesna. Vse podle pocasi a nalady. V pondeli pak zpatky do Rakous.
Co vy, zustavate v Irsku?

ejviska
6. dub 2011

@veruleg neee, nastesti nezustavame 🙂 Uz ted ve stredu letime domu, misto prestupu v londyne mame prestup v Parizi a zdrzime se tam u kamaradky na 5 dni a pak pokracujem do Prahy. Oni tu maji 14 dni skolni prazdniny, pak je jeste ta kralovska svatba, tak je tu volno patek i pondeli. Ja jsem od UH. 🙂

medved09
7. dub 2011

@fiallinka ahoj, když teď je to krev a ne špinění - sice ne na kalhotkách, ale na WC, když se utřu. (omlouvám se za popis). Strašně se bojím, že to nevyšlo.

ejviska
7. dub 2011

@medved09 hele, ja bych si udelala uz tedka test nebo si zasla na krev. Treba je to OK, zvysi ti utros a budes lezet. Opravdu se muze krvacet i na zacatku tehu.

fiallinka
autor
7. dub 2011

@medved09 a kdy máš jít na krev? Na ms je to stejně ještě hodně brzo, ne?

@veruleg@ejviska - já jí to píšu, že je to blízko Brna 🙂. Budeme na Stupavě na čtyři dny.. kdyby jste si chtěly dát sraz 🙂

vika34
7. dub 2011

@medved09
a ktorý deň po ET SI?
Ja som 7 dní po Ket začala špiniť ako keby mi začínal menzes ,už som to celé zabalila,ale vkladala som poctivo aj tak utroš,levo za deň to prešlo na 10 deň som si robila testy a boli tam //,na krv som išla až na 13 deň po KET
v deň ked mi potvrdili tehotenstvo niesla som si UTZ z bublinkou začala som krvácať ,za deň to pomaly ustúpilo a v deň ked mi potvrdili akciu srdiečka som večer zacítila teplo medzi nohami ,utekala som na wc a prúdom išla zo mňa čerstvá krv,utekala som na pohotovosť a bábo je o.k.,praskol sa mi nejaký hematom,po dvoch dňoch ma prepustili a teraz som doma ,ležkam,podľa UTZ som 6+4,tak verím že to bude o.k. až do porodu

ejviska
7. dub 2011

@fiallinka medved ma jit zitra na krev, myslim.
Vis co, ja nakonec ten jediny vikend v CR nebudu ani doma, jedeme s muzem na vikend pryc. TAkze si jeste ukrojim z tech 10 dni v CR, takze to je bez sance. Budu rada, kdyz obehnu rodinu.
Ale Stupava je parada, jezdime tam lyzovat, tam by byl srazik dobry, maj tam i tramposku pro decka v te restauraci

fiallinka
autor
7. dub 2011

@ejviska to je dobré vědět 🙂, neva, dáme sraz jindy 🙂

medved09
7. dub 2011

@fiallinka ahoj, na krev jdu zítra, nekrvácím proudem - jen to vidím na WC papíru- ani ne rudo, ale jako krvavé žilky. Volala jsem do CAR, řekli, že to nic neznamená, ať neplaším a zítra dojdu na krev.
S Dádou jsem v 8.tt měla hematom a to byl mazec, lila ze mě krev proudem, vezla mě rychlá - no a Dáda je tu, bojovníček. Tak snad - držte palce.

fiallinka
autor
7. dub 2011

@medved09 to mi přijde dobré... hele, a nemáš třeba papír, který má v sobě takové červené "kousky"? Zní to směšně, ale mně to kdysi hrozně vylekalo, normálně jsem si toho nevšimla a když jsem se utřela a byl mokrý, tak mi to přišlo jako krev 🙂...

ejviska
7. dub 2011

@medved09 drzim palce moc!! Doufam se budeme zitra radovat s tebou 🙂