Cesta za druhým dítětem pomocí IVF nebo KET.

fiallinka
21. únor 2010

Ahoj holky - vím, že je nás tu poměrně dost, které už jedno dítko mají a touží po druhém - už víme, že je nutné opět podstoupit ivf nebo ket, protože zázraky se sice možná dějí, ale není radno na ně spoléhat 😉

A proč zakládám novou diskuzi? Jsme v jiné pozici než ty, které chtějí první mimčo, případný neúspěch by už asi nebyl konec světa 🙂, ale přesto to nemáme zas tak jednoduché a musíme držet při sobě 😉

Tak jdeme na to..

ejviska
20. črc 2011

@veruleg kolik jich bude nevim, v patek jdu na UZ a tam mi reknou.
Ja mela malou koncem panevnim, otocila se az v 35.tt a mela pres 4kg, takze mas pravdu, i takovy obrik se klidne otoci i pozdejc 🙂

veruleg
21. črc 2011

@ejviska Tak preju pri zitrejsim ultrazvuku at jde videt hodne vajicek 😉 😉

ejviska
22. črc 2011

tak jsem zpet, foliky rostou dobre, na kazdy strane 7-8 urcite, dal nepocital. Dalsi kontrola v utery

medved09
22. črc 2011

@ejviska to vypadá dobře, jen tak dál!!!

My dnes máme 11 let od svatby- dostala jsem spodní pradélko (bokové kalhotky, aby se vešlo rostoucí bříško 😀 ) a byli jsme i s malým na luxusním obědě. 🙂

fiallinka
autor
22. črc 2011

@ejviska dobré zprávy, to vypadá na krásný průměr 🙂

ejviska
22. črc 2011

@medved09 hezke vyroci!!! 🙂
@fiallinka no ja budu mit nervy, co prezije PK 😕
Predstavte si, ta moje kamoska co cekala jednovajecne dvojcata, tak ted je tam jen jedno 😔 , je tak 9tt, tak snad to bude dobry

fiallinka
autor
22. črc 2011

@ejviska to psala i Ronecek na zlínské diskuzi, že má jednovajky, a nakonec je z toho jen jedno, druhé už při další kontrole nikdo neviděl - tož asi je to časté... a tobě držím palce, moc.

ejviska
23. črc 2011

@fiallinka DIKY 🙂
No ona uz mela dve srdicka a ted jen jedno. Ronecka znam, ani jsem nepostrehla, ze uz je jen jedno. Nebo jsem to mozna zapomnela 🙂

fiallinka
autor
23. črc 2011

@ejviska já jsem to vyčetla jinde..

tonytony
24. črc 2011

@ejviska Tak jsme dorazili z dovči, tak běžím kouknout, jak to sTebou vypadá aono hle- už se klubou folící a jak pěkně! Tak moc držýím palce, Ejvi- teď už to prostě je to pravý!!!

ejviska
24. črc 2011

@tonytony diky! jak s vama? zmen si status, neeee? 😀

tonytony
24. črc 2011

@ejviska Ejvi, ve čt jdu na ten screening, tak až pak si dodám odvahy změnit status🙂Snad to bude v pořádku, bojím se strašně moc☹
Jinak mi je pořád šoufl, trápí mě zácpa jako hrom a sledují si mě v dia poradně( kvůli velký váze dcery při narození a ne ideálním kontrolním hodnotám po porodu)- te´d jsem měla jeden den na papírku, že mám cukr v moči, tak mě to zase pěkně vyplašilo, ale teď už zase ok, tak nsad to bude dobrý... Dieta by mě zabila a hlavně další ne ideální komplikace pro mimísky... No a lidi na dovče si mysleli, že budu dle břicha tak do měsíce dvou rodit- takže docela maso☹ Tož tak...teď hlavně, aby dopadl ten screening.

ejviska
25. črc 2011

@tonytony tak to se ve ctvrtek drzte! 🙂 Ale to by jsi mela jenom dietu - omezit sladke, ne? To urcite mimina nepotrebuji 🙂

tonytony
25. črc 2011

@ejviska Díky🙂No, právě že nemůžeš ani pečivo, brambory, ovoce ani moc jogurty a mléko- a to je prostě to, na čem já žiju- pečivo, kakao, jogurty, ovoce, čokoláda a naopak se smí maso a zelenina a to prostě nemusím☹ Ale to je fuk, je jasné, že pro mimíse udělám cokoli!

ejviska
25. črc 2011

@tonytony aha, tak to ja prave ziju na zelenine 🙂 Ovoce moc rada nemam, ani pecivo extra nejim, proto mi prislo, ze bych omezila jen cokoladu 😀
Mne teda poboliva bricho a je mi chvilkama divne, ach jo, je to hruza.

medved09
25. črc 2011

@tonytony no-ono to není zase tak děsné. I to pečivo se může, jen musíš počítat gramy sacharidů a jíst striktně pravidelně. Měla jsem těhu cukrovku u Dády - měřila jsem se 5x denně, hlídala stravu.Chodila jsem na diabetologii k paní primářce Andělové do UPMD (kapacita, fakt miloučká paní) Ale mohla jsem i dortík čí čokošku. Ale ne na kila. Prostě v rámci svačiny či dortík místo večeře. Mělo to i výhody - skoro jsem nepřibrala. 😉

tonytony
25. črc 2011

@ejviska To je právě dobré znamení, že se vše správně chystá a těší na mimi🙂

@medved09 No, jo, to já neznám míru, já jsem prostě tasemnice, hubená, ale užraná- miluju jídlo, ale jak píšu, pro mimi vše, jen doufáím, že to bude ok, teď je to už 3.den ok, tak snad to byl jen nějakej blbej den...

veruleg
27. črc 2011

ahoj holky tak dnes jsem byla na tom testu na cukrovku. Kdyz to srovnam s testem pred dvemi lety v Opave, tak ted to byla pohoda. Krev tady kontroluji jen tim napichnutim do prstu, glukozovy napoj byl moc dobry....cekala jsem presladky roztok, ale bylo to podobne spritu nebo nejake citronove sodovce.
Nicmene jsem nedopadla dobre. Mela jsem zvysenou tu posledni kontrolni hodnotu, takze jsem uz na zitra objednana do gyn. ordinace v nemocnici a tam asi do cukr poradny. No uvidime. Snad to nebude tak hrozne. Ja bez sladkeho ted taky nejak neumim vydrzet, ale hold budu muset se krotit 😝

medved09
27. črc 2011

@veruleg tak držím palce, ať to zvládneš. Pro mě byly nejhorší první dny - především navyknout si na pravidelnost. Pak to už fakt nebylo nic děsného.

ejviska
28. črc 2011

@veruleg nekdo rika, ze by to nemelo byt z prstu, ze to zkresluje, ale nevim..

veruleg
28. črc 2011

@ejviska Tak dnes jsem na to byla v nemocnici. Opet brali z prstu, bylo toho ale vic.Davali to pak do nejake masiny. No a vysledek je ze to mam v pohode. Tak porodni baba, rekla ze si zase muzu dopravat, ale opatrne 😀 Kazdopadne me to trosku postrasilo a nebudu se tak rozezirat 😉 Prece jen jsem si ted dopravala a uz mam navrch 10kg.
Co Ty jak dopadl dalsi ultrazvuk...kdy budou vajicka pripravena?

ejviska
28. črc 2011

@veruleg zitra jdu na odber vajicek!

tonytony
28. črc 2011

@ejviska Ejvi, tak na zítra tfuj, tfuj, tfuj! Moc na Tebe budu myslet🙂
Jádnes byla na NT screeningu a vše i dle krve je v pořádku- riziko i přimém věku 1:18000,tak mám obr radost a spadl mi ze srdce obr balvan. Bylo to krásný vidět je, jak už jsou hotový človíčkové🙂 Tak už snad konečně začnu i užívat ten pocit těhulkování🙂

ejviska
28. črc 2011

@tonytony diky! Super zpravicky u vas!!

medved09
28. črc 2011

@ejviska držím všechny palce, ať je úroda!!!!

medved09
28. črc 2011

@tonytony bezva zprávy, jen tak dál!

ejviska
29. črc 2011

tak holky, 27 vajicek, nechame oplodnit 15ks ( pokud bude tolik zralych), protoze nad 10 vajicek je kazde dalsi 1000kc za vajicko.
A modlit se, ta neco zbyde na ET!

veruleg
29. črc 2011

@ejviska Teeeeeeeeda 27 vajicek. To jsi musela byt pekne nafoukla. To by v tom byl Ejvis cert aby se min. jedno z patnacti nechytlo. Jak se citis? Kdy je predpokladane datum ET? Drzim pesti 😉

ejviska
29. črc 2011

@veruleg docela se citim dobre. Bricho boli, ale mela jsem tramal cipek. Pokud se oplodni dost vajicek, tak Et az ve stredu.

ejviska
29. črc 2011

NAfoukla nejsem, teda jsem, ale min jak minule. Piju, mam bilkovinu v prasku, tak snad OHSS nehrozi