Cesta za druhým dítětem pomocí IVF nebo KET.

fiallinka
21. únor 2010

Ahoj holky - vím, že je nás tu poměrně dost, které už jedno dítko mají a touží po druhém - už víme, že je nutné opět podstoupit ivf nebo ket, protože zázraky se sice možná dějí, ale není radno na ně spoléhat 😉

A proč zakládám novou diskuzi? Jsme v jiné pozici než ty, které chtějí první mimčo, případný neúspěch by už asi nebyl konec světa 🙂, ale přesto to nemáme zas tak jednoduché a musíme držet při sobě 😉

Tak jdeme na to..

ejviska
30. črc 2011

takze udelali nam 14x ICSi, takze mame 14 oplozenych vajicek, ke zbytku vajicek nalili spermie, ale nevypada to, ze by se neco delo..ale prej se to jeste muze zmatorit 🙂
Et by byl ve stredu.

medved09
30. črc 2011

@ejviska tak držím palce, ať to jede jak po másle!

ejviska
31. črc 2011

dekuju!
Holky, mela jste nektera po pregnylu velke prsa? Minule jsem to tak nemela, tak nevim 😕

ejviska
31. črc 2011

Resp. nevim, jetsli po pregnylu nebo po necem jinem? Utrogestan jeste nemam

mufinka26
31. črc 2011

@ejviska ahoj tak to je nádhera 14 oplozených bojovníčků 😀 hlavně at se jim u tebe moc líbí 😀

mufinka26
31. črc 2011

Ahoj holky dlouho sem tu nebyla. tak 1. KET nám nevyšel, ale nevěším hlavu, vysadila sem utrogestan a estrofem, do dvou dnů sem to dostala a ted již druhý den vesele stymuluji estrofenem znovu na další KETík 😀 máme tam ještě schované dva bojovníčky 😉 Tak do třetice všeho dobrého, už se nemůžu dočkat, až je budu mít zase zpátky v bříšku 😀 😀

ejviska
31. črc 2011

@mufinka26 ahojky, tebe znam z jine diskuze, ale uz tam nechodim 🙂 Ale sledovala jsem, co se deje u vas 😉
Po nevydarenem IVF se muze hned na Ket? A muze se na KET jeden mesic za druhym..

mufinka26
31. črc 2011

@ejviska jojo, říkala sem si kam ses poděla 😀
my sme po IVF musely čekat jeden cyklus a pak sme měly KETík, no a pan doktor říkal, že když nevyjde tak můžeme hnedka na další 🙂
Tebe čeká brzy ET vid? budu moc držet palečky aby se bojovníčci krásně uhnízdily 😀

ejviska
31. črc 2011

@mufinka26 ve stredu, dekuju!

veruleg
1. srp 2011

@ejviska ve stredu Ti moc moc budu drzet palce 😉 😉

ejviska
1. srp 2011

@veruleg diky 😉

tonytony
1. srp 2011

@ejviska Ejvi, tfuj, tfuj na středu🙂 Jsem na Tebe tak zvědavá a moc věřím🙂 Budeš si nechávat 2, když budou???

ejviska
1. srp 2011

@tonytony ja nevim, mozna jo, fakt nevim. Ja se modlim, at zbyde aspon jedno

tonytony
1. srp 2011

@ejviska Chápu to a znám to, přeji Ti ať to hlavně dobře dopadne ať s 1 nebo 2🙂

medved09
3. srp 2011

tak na Tebe moc myslím, ať se vše podaří!!!!!

mufinka26
3. srp 2011

@ejviska držííím palečky, dneska by si měla mít ET? určitě to vyjde 😉 🙂

ejviska
3. srp 2011

Tak ET za mnou, zbyly nam po PK dve blastocysty, takze ty mam u sebe, na zmrazeni nic. Tak uvidime.. 🙂

mufinka26
3. srp 2011

@ejviska mrazáčci by ani nebyly potřeba, protože tyhle dva bojovníčci se krásně zavrtají 😀

ejviska
3. srp 2011

@mufinka26 no snad! Byly gr.1, jeden vetsi, jeden mensi, ale kvalita vyborna. Tak snad se aspon jednomu bude libit 😵

medved09
3. srp 2011

@ejviska tak hlavně myslet pozitivně a odpočívat. 😉

medved09
3. srp 2011

Jinak jsem dnes byla od svého parktického na EKG a celkové prevenci v těhu. Pořád mi všichni říkají, jak mi to sluší a jak nemám skoro žádné břicho (fakt mám malé, stále obléknu některé netěhotenské kalhoty a sukně s pevným pasem). Nicméně měřím 187 cm a vzhledem k podzimnímu maratonu KETů jsem sportu moc nedala (dříve jsem hrála profesionálně basket za ženy, na sport dnes a denně tedy bylo moje tělo navyklé) a trochu nabrala (vzhledem k výšce ta absolutní čísla nevypadají lichotivě). No - a nyní jsem oteklá jak čuně a přesto, že jsem do nedávna blindila jak amina, mám 7 kg nahoře.
V nálezu jsem se tedy dočetla, že mám BMI téměř 27, trpím tedy obezitou, mám obezní břicho anndroidního typu a tak podobně. Docela mě to zamrzelo a obrečela jsem to....
Řěší Vaši dr.taky BMI v těhotenství?
Jak jinak, nežli androidně (typ jablko, tedy absence pasu) by mělo vypadat těhu břicho?
Manžel mi řekl, ať se s tím nestresuji, mě to ale nedá... Je mi to líto... Brečím... jsem asi blbka, co?

Omlouvám se za dlouhý příspěvek.

ejviska
3. srp 2011

@medved09 to je teda pekna kravina! Jako at si nekdo pocita BMI, ale ten je vylozene pocitany z vysky a vahy, tak je jasny, ze v tehu to bude jinak.
Na to bych se teda vyprdla uplne!
Ty ses teda dost velka. Moje dcera bude taky tak...

medved09
3. srp 2011

@ejviska dík za odpověď - ale asi se mnou nějak cloumají hormony, pořád se studuju, manžel už je ze mě na nervy.
A co ty? Odpočíváš? 😉

ejviska
3. srp 2011

@medved09 tak jakoze odpocivam, ale kolem decka je porad chozeni. Ted sla se sousedem a jejich deckam ana hriste

medved09
5. srp 2011

@ejviska
@ejviska ahoj, tak jsem byla dnes na gynekologii - v UPMD Podolí u své Dr. Ta se zasmála tomu blábolu o BMI 27, který vyplodil můj praktik, řekla, že jsem úplně normální těhule, s malým přírůstkem váhy (7 kg ve 22.tt), a že si z toho nemám nic dělat... Tak jsem ráda.
Jinak jsme byli na velkém uzv - mimi má cca 430 g a vše jak má být. Jen ta placenta je až do porodních cest, tak snad mrcha povyleze.

ejviska
5. srp 2011

@medved09 holky z jine diskuze taky tak mely placento, uplne pres hrdlo a obema se vytahla nahoru

veruleg
6. srp 2011

@ejviska ahoj Ejvis, byli jsme ted par dnu pryc, ale hned jak jsme dojeli jsem se musela mrknout jak to s Tebou vypada. Moc drzim pesti at se u Tebe oba-obe drzi zuby, nehty 😉 😉 😉

veruleg
6. srp 2011

@medved09 s tim BMI je to kravina. To bych uz byla taky obezni, jako vetsina tehotenych holek. Ja ted stoupla na vahu, ale radsi zkusim znova rano 😠 Mam uz 12kg. To jsem si blahove myslela, ze s jednim ditetem priberu min. S klukama jsem mela 20kg navrch. No nicmene kazde me prsoi vazi ted min. dve kila...to je des bes. Mam 180cm a tak nejsem taky zadny drobek 😖

ejviska
6. srp 2011

@veruleg diky! Ty jsi teda taky vysoka! Ja pribrala s terez 17kg 😝
A ted teda po te stimulce mam porad pupek sileny, zatim se nejak nezmensil..

veruleg
7. srp 2011

@ejviska tim pupkem se netrap....hlavne aby to vyslo 😉 Tak tam aspon budou mit mrnousi dostatek mista 🙂 Kdy budes testovat?