Cesta za druhým dítětem pomocí IVF nebo KET.

fiallinka
21. únor 2010

Ahoj holky - vím, že je nás tu poměrně dost, které už jedno dítko mají a touží po druhém - už víme, že je nutné opět podstoupit ivf nebo ket, protože zázraky se sice možná dějí, ale není radno na ně spoléhat 😉

A proč zakládám novou diskuzi? Jsme v jiné pozici než ty, které chtějí první mimčo, případný neúspěch by už asi nebyl konec světa 🙂, ale přesto to nemáme zas tak jednoduché a musíme držet při sobě 😉

Tak jdeme na to..

fiallinka
autor
15. zář 2011

@ejviska já myslím, že na ty holky to pořád ještě moderní celkem je, ta dětská móda se až tak neliší 🙂

ejviska
15. zář 2011

@fiallinka je fakt ze bodycka, zimni bundy, svetry, to je asi porad stejne 🙂
Ja toho mam fakt mozna i 8 tech velkych pytlu, co se z nich vyfoukne vzduch. Se mi do toho nechce

luciferka29
15. zář 2011

@mufinka26 já to nechám asi na sobotu a doufám že nás to nezklame, držíme si palečky samozřejmě i Vám 😲

luciferka29
15. zář 2011

@ejviska já jsem si na malou brala od kámošky taky hadříky staré 9let a malé to nevadilo, dokonce málokdo poznal že to bylo nošné až na nějaké domácí věci

ejviska
15. zář 2011

@luciferka29 ty mimina tak rychle rostou... nestaci to obnosit 🙂
Ta drzim palce moc! 😵

ejviska
16. zář 2011

@mufinka26 nerikal nekdo patek??? Nebo az ta sobota? 🙂

mufinka26
16. zář 2011

@ejviska až asi ta sobota, dneska sem 11.den a vůbec se na to necítím, od včera mám žaludek jak na vodě, neni my vůbec dobře, nejspíš se o mě pokouší nějaká viroza ☹

ejviska
16. zář 2011

@mufinka26 virosa nebo nervosa nebo tehu 😀 Tak to uz bude skoro jistotka, 12.den 😵

mufinka26
16. zář 2011

@ejviska spíš ta virosa, protože v autě je my ještě hůř a když se najim tak taky ☹ jinak já sem v klídku 🙂

luciferka29
16. zář 2011

@mufinka26 taky mi dneska není moc gut asi od žaludku, asi jsi něco snědla nebo že by jsme měli příznaky těhu??? 😀 tak brzo

mufinka26
16. zář 2011

@luciferka29 mě se to drží už dva dny ☹ spíš nějaká virosa

mufinka26
17. zář 2011

@ejviska
@luciferka29 ahoj holky, tak sem dneska testla a samozdřejmě jenom / , takže ve středu jdu na krev a v listopadu na další KET 🙂

ejviska
17. zář 2011

@mufinka26 no toto!! 😠 Je uzasne, jaky mas optimismus!! 😵
Prosimte, tu Danielku mate prirozene? A stejny partner?
Omlouvam se, urco jsem se uz ptala, to si pamatuju, ale nepamatuju si, co jsi rikala 😉

ejviska
17. zář 2011

@luciferka29 tak u vas je aspon veseleji?

mufinka26
17. zář 2011

@ejviska Danielku mám přirozeně z jiným partnerem. bylo my šestnáct, když se my narodila 😵 Unás to v chlapovi není, ale mě se to nějak porouchalo, vůbec nemám ovulaci a bez léků, bych neměla ani menstruaci ☹ Já sem bojovník, ten stres sem si vybrala ted, nějak sem tentokrát ten ET špatně nesla a asi to mělo svůj důvod, že to nevyšlo. Takže do listopadu nazbírám síly a hurá do dalšího boje 🙂 mám v tom mým chlapovi strašně velikou opru 🙂

ejviska
17. zář 2011

@mufinka26 no jo, 16!!!! Ja jsem blb, ja si to spocitala, ale jakoze 26-9= 19!!! A rikam si, ta ji mela brzo 😀
At zije matematika 😎
Tak to muselo byt huste, dite melo dite. Ty jsi stejne jeste mladoucka, ja mam o 10 le vic 😝

mufinka26
17. zář 2011

@ejviska ale o deset víc to si taky ještě mladá ženská 🙂 mě to přišlo strašně přirozený, vždycky my říkaly, že vypadám straší a i nejen vzhledem, ale i v hlavě sem to měla jinak srovnaný 🙂 prostě sem čekala svojí prdelku a když se narodila tak to byla moje holčička a já byla a sem její maminka 🙂 takže role sem se zmocnila a myslím, že velmy dobře 🙂 hodně my pomáhala i moje babička 🙂 takže to bylo OK 🙂 A zase bude jednou mladá babička 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jenom doufám, že nebude tak rychlá po mamince 😀 😀 😀 😀

jani2
17. zář 2011

@mufinka26 - to je škoda, že na testíku len / 😔 ...ale ešte počkaj na krv 😉
A ak by si v novembri išla zas na KET, možno s tebou pôjdem aj ja....dúfam, že to vybratie vajíčkovodu u mňa nebude nejak komplikované a budem môcť ísť rýchlo na KET.
- a si fakt mladunká, nielen druhého ale aj tretieho dieťatka sa určite ešte dočkáš! 😉

ejviska
17. zář 2011

@mufinka26 moje spoluzacka mela dceru v 18-ti a tato holcina ted taky ceka mimco. Takze babickou v 36-ti 😎

mufinka26
17. zář 2011

@jani2 jé tři dětičky bysme braly, uvidím co my řekne krev, dneska mě bolí břicho festově, jako kdybych měla hodně silnou mrchu, ale ono pořád nic, jenom mám takovej průhlednej a hodně řídkej vítok ☹

jani2
17. zář 2011

@mufinka26 - hm, ja som mala poriadne bolesti na mrchu pri prvom tehu....to som si už vzala aj ibuprofen, čo som myslela, že mrcha je na ceste. A nakoniec som tehu bola 😉 ...tak držím palce, aby krv bola predsa len pozitívna! 😉
...tri detičky je super, to by som brala aj ja. Ale u mňa už nehrozí, škoda 😒 .
Moja mrcha už aj skončila, v utorok idem na UTZ, nech dr. pozrie či sú vaječníky po stimulke v poriadku a hlavne sa musím dohodnúť na tú operáciu (mne sa táááák strašne nechce!) 😝

luciferka29
18. zář 2011

@ejviska u nás je hlásím je potichounku //, 🤐 abych to nezakřikla, včera jsem se nedostala k PC
@mufinka26 ještě uvidíš jaká bude krev, neztrácej naději 😲

jani2
18. zář 2011

@luciferka29 - super, blahoželám 😉 🙂 Dáva mi to nádej, že predsa aj ja sa z mrazáčkov dieťatka dočkám. Už som pozabudla, koľko ste vkladali a aké embryjka?

mufinka26
18. zář 2011

@luciferka29 potichoučká gratulace 🙂

ejviska
18. zář 2011

@luciferka29 tak se opatruj 😵

medved09
18. zář 2011

@luciferka29 gratuluji, je to ještě dlouhá cesta, ale máš krásně nakročeno!

luciferka29
19. zář 2011

@jani2 děkujeme, určitě to jde z mražáčků jsme pěkný příklad první holčičku máme taky z mražáčků a teď podruhé 🙂

luciferka29
19. zář 2011

@mufinka26
@ejviska
@medved09 holky moc děkuji snad to bude všechno v pohodě 😲

luciferka29
19. zář 2011

@mufinka26 vydrž určitě se taky dočkáš, taky jsem nedoufala a po šesté to vyšlo

veruleg
19. zář 2011

@luciferka29 drzim pesti, jen tak dal 😉 😉 😉