Cesta za druhým dítětem pomocí IVF nebo KET.

fiallinka
21. únor 2010

Ahoj holky - vím, že je nás tu poměrně dost, které už jedno dítko mají a touží po druhém - už víme, že je nutné opět podstoupit ivf nebo ket, protože zázraky se sice možná dějí, ale není radno na ně spoléhat 😉

A proč zakládám novou diskuzi? Jsme v jiné pozici než ty, které chtějí první mimčo, případný neúspěch by už asi nebyl konec světa 🙂, ale přesto to nemáme zas tak jednoduché a musíme držet při sobě 😉

Tak jdeme na to..

chiwule
1. dub 2010

holky, já chci taky příznaky! 😉 ☹ 😕 😵

beeba
1. dub 2010

Holky, to teda máte příznaky jako vyšitý. Souhlasím s chiwulí, že lze jenom závidět 🙂 Chiw, neboj, snad se taky dočkáme 🙂

fiallinka
autor
1. dub 2010

příznaků by bylo, jenže samy o sobě jsou naprd... navíc je mi teď dobře, žádný ohss se nekoná ☹

iwuska19
1. dub 2010

Jdu k sestře na kávu ,evidentně jste s dětmi venku a třeba večer tady někdo bude? 😅

iwuska19
1. dub 2010

Nějak jsem si nevšimla že přibyla další stránka,jsem já to ale popleta.......! 😀

iwuska19
1. dub 2010

Fial v těhotenství jsou taky třeba jen ranní nevolnosti nebo zvracíš až odpoledne někdo jen večer ale celej den to taky není.Takže nehaž flintu do žita 😉

fiallinka
autor
1. dub 2010

iwuš, já vím, ale na těhotenský příznak je to fakt ještě moc brzo, to jedině že by ten ohss, a ten se očividně zatím nekoná. Ale flintu nehážu - vím, že nejlepší příznak je v podstatě žádný příznak 🙂

A jinak když klikneš na "nejnovější odpověď", tak tě to hodí vždycky na poslední stránku...

krupice
1. dub 2010

Holky nebojte, taky se příznaků dočkáte. A já pevně věřím, že se jich tentokrát dočkám i já a s Fiallinkou....myslím těch opravdovských.... 😎 😀 😎

Jdeme na procházku, tak zatím pa

beeba
1. dub 2010

Holky jsem já na Vás tak zvědavá, jako bych už byla v očekávání sama. Jsem zvědavá, zda-li zkusíte testík již zítra, nebo to necháte být až po velikonocích... jestli vydržíte.... příznaky nepříznaky... 🙂 protože odjíždím v sobotu na tři dny mimo dosah netu a asi umřu zvědavostí, zda-li je vše jak má být a že se tedy zadařilo 😉

fiallinka
autor
1. dub 2010

beebo, já testuju zítra, to bych nemohla mimi Té udělat, aby jí máma umřela 😉

beeba
1. dub 2010

Fiallinko, ha, ha, ha, to je dobré 😀 . Mimi té, se před chvílí vzbudilo, vypilo mléko a že by odměnečku. Tak jsem jí dala takovou tu malou kinder čokoládičku. Pravděpodobně, abych jí to nevzala, nelenila, celou tyčinečku strčila do pusy a protože se jí nevešla, tak jí v zápětí 2/3 vyplivnula na bílý přehoz, který je nasedačce v našem pidiobýváčku. A během sekundičky, než jsem přiběhla, jí pečlivě rozmazala všude. Jdu to dát do pračky.

Taky Vaše dítka tak škodí????

iwuska19
1. dub 2010

Bee škodí......Natálka je velká a dělá binec pořád...... 😝

chiwule
1. dub 2010

beeba jsi mě pobavila 😀 Anet miluje šunku, dneska kvůli ní ani nechtěla k snídani jogurt. Jak jsem posléze zjistila, narvala si celý plátek do pusy a celý ho taky začala polykat. Což vedlo jedině k tomu, že to vyhodila. No naštestí jsem zrovna stála u ní, takže jsem jí dala ruku pod bradu a chytala jsem blitky 😝 blééé 😝 pak mi ještě čtvrt hodiny smrděla ruka i když jsem si jí umyla, to by jeden neřekl, od malýho dítěte 😎 Ale jinak v podstatě nebordelí, páč nemá moc příležitost - když se jí tak jedině v sedačce a sušenky dostává minimálně. Protože je nejí a protože je jen dloube 😵

chiwule
1. dub 2010

myslím jako v dětské židličce, jsem blbě napsala v sedačce 😉 jsem chtěla napsat jako že ne na sedačce 😀

iwuska19
1. dub 2010

Chiw no to je právě dobrý u toho menšího dítěte že ho tam pěkně zapasuješ a ono Ti nemůže dělat bordýlek všude.To velký soběstačný si jde kam chce všude něco nechá a já pak chodím v jejich stopách a uklízím kde co nechala nebo jako uklidila.Některé věci hledám i den dva. 😅

chiwule
1. dub 2010

iwus, asi máš pravdu, jakmile už bude jen na normální židli tak se mám na co těšit 🙂
JInak cácorku už jsem dala spát, za chvíli bude tuhoš, po tom čtvrtečním cvičení vždycky dobře spí 😎
já se chystala, že uvařím něco velmi dobrého k večeři, na co se těším celý den, jenže jak jsme přišli z venku, hodila jsem do sebe jednu housku s tím co dům dal a nějak nemám hlad a ani energii si zas stoupnout ke sporáku 😖 manža je v trapu a tak mě nic nenutí 😵

beeba
1. dub 2010

Tak už je konečně klid, malá je v postýlce, větší dítě nakrmeno, manžel též. Doufám, že Terka nebude moc v noci kašlat, abych se trochu vyspala. Týden nemoci mne zmohl.

Tak jsem dnes přemýšlela o provtních příznacích těhu a napadlo mne, že se Vás zeptám, jestli jste skutečně nějaké prvotní příznaky u Vašich předchozích těhotenství pociťovaly. A kdy?

Už jsem to psala, že jsem se při svém jediném úspěchu tehdy netestovala a počkala jsem na 20. dne po KETu na test na klinice. Když jsem tam tehdy přišla, tak mně neuvěřitelně bolely prsa. Ta bolest začala asi tak dva dny po termínu MS, tedy 30den cyklu. 9 den po KETu jsem trochu špinila, ale to do rána přešlo (tehdy jsem už myslela že přišla MS). Jinak zhruba ten 20.den po KEtu jsem cítila, že mám v dolní části podbřišku pinpongový míček.

JInak vlastně do toho 20. dne se mi břicho jakoby vařilo. Hlavně večer, když jsem si lehla a totálně jsem se začala zkoumat. Ale tento pocit jsme měla u každého IVF (3x) i KETu (2x).

chiwule
1. dub 2010

beebo, co já si pamatuju, tak to vypadalo jako před ms - naběhlý prsa, protivná nálada 😅 , bolest v podbřišku, ale navíc byl tak jakoby žaludek na vodě a smrděli mi lidi a jídla v jídelnách a některý potraviny, jako třeba šunka.

beeba
1. dub 2010

Chiw, a to jsi pociťovala třeba ten smrad hned na počátku, třeba do toho 20 dne?

Mě se jednou udělalo špatně, ale to jsem byla už ve 3 měsíci. Tehdy jsem šla brzo ráno po Legerce do práce a kolem jezdilo po chodníku malé fekální či uklízecí vozidlo a uklízelo chodník po turistech, který jej poblili. Najednou se mi navalilo z toho smradu a holt jsem též vrhla do travičky. Ale to bylo jediný.

krupice
1. dub 2010

Bee, já u toho úspěšného IVF testovala až 15.den po ET, jediný příznak do testování a i potom asi tak měsíc byl, že jsem měla pořád hroznou chuť na maso (já maso v té době moc nevyhledávala), ale připisovala jsem to spíš tomu, že jsem si na maso zvykla, když jsem spoustou bílkovin léčila ten svůj ohhs. Pak si taky pamatuju, že mi už kolem testu začaly hrozně moc vadit různé pachy a vůně. Takže doma jsem všechny osvěžovače vypla a v práci chodila na WC skoro s ucpaným nosem...na ultrazvuk jsem šla 26.den po ET a to byl první den, kdy jsem ráno zvracela. Prsa jsem měla citlivá už od stimulace, takže to jen plynule pokračovalo. Jinak pokaždé kolem termínu menstruace mi začalo být tak divně a měla jsem bolesti jako kdybych to měla dostat a to mi vydrželo i celé těhotenství...vždycky jsem běhala několikrát za den kontrolovat na WC, jestli nekrvácím...

Jinak doufám, že Terezce už bude noční kašel ustávat a obě si hezky odpočinete...

chiwule
1. dub 2010

jo, všechno mi smrdělo hlavně na začátku. A taky jsem celé těhu naprosto šílela po sladkém, já masovka. Vůbec jsem nemohla ovoce, to mi Anet nedovolila, to jsem zkusila párkrát a díky tomu jsem jednou i vrhla. Celkem jsem ale moc nezvracela, max asi 5 víc ne. Hodně jsem cucala renie to je fakt.

beeba
1. dub 2010

Holky, to je super, perfektně si na to pamatujete. Doufám, že až uloží robata i další kočky, tak že se též přidají 🙂

JInak krup, tomu co píšeš úplně věřím. Mě aky břicho později pobolívalo. A vůbec následné příznaky těhu, bychom mohly probrat příště 🙂

beeba
1. dub 2010

Chiw, to je fakt, na to bych zapomněla, ale zase to u mně bylo až tak po 5.měsíci, Reny byl můj největší kamarád, žrala jsem to furt, ale skutečně furt po kilech, protože žáíha pálila jako ďas. A od porodu už ani jednou!!!!

krupice
1. dub 2010

Holky mně Rennie pomáhalo jen v tu chvíli, kdy jsem ho cucala. Takže já měla za kamaráda lahvičku Gavisconu. Ten mni vždycky zabral na delší dobu 🙂

beeba
1. dub 2010

Krup, Gaviscon jsem si taky koupila, abych to prostřídala. Je na něj taková pěkná reklama v televizi a připadala jsem si jako ta štíhlá blondýnka co jej v reklamě užívá, ale jenom do tý doby, než jsem lžíci spolkla, protože a musím to tak napsat, promiňte mi ty výrazy.... jsem polkla a měla pocit, že piji hovno z nutrie.... Tento příměr mne tehdy napadl a už mi nejde v podobných chvílích z hlavy 😲

krupice
1. dub 2010

Bee, teď jsi mě rozesmála!!! Fakt to bylo tak hnusné? Já si tu chuť vůbec nemůžu vybavit, ale je fakt, že mě tak pálila žáha a Rennie fakt nepomáhalo, že jsem večer před spaním někdy i brečela jak je mi zle, takže možná proto jsem pak to "hovno z nutrie" přežila 😀

kocka5
1. dub 2010

Hojte, tak teď jsem si vzpomněla na své těhu, když jsem si koupila Gaviscon..... jedna lžíce a šavle jak bič. Mám jednu flašu doma......kdyby měl někdo zájem. Možná že odleželý chutná lépe.

beeba
1. dub 2010

Taky mám doma jednu lahvičku 😅

kocka5
1. dub 2010

No, já když ji vidím, tak mi chlupy nadzvednou halenku...... 😅

krupice
1. dub 2010

Teda holky, vy mě děsíte...co že jsem to vlastně pila???? 😲 😖