Cesta za druhým dítětem pomocí IVF nebo KET.

fiallinka
21. únor 2010

Ahoj holky - vím, že je nás tu poměrně dost, které už jedno dítko mají a touží po druhém - už víme, že je nutné opět podstoupit ivf nebo ket, protože zázraky se sice možná dějí, ale není radno na ně spoléhat 😉

A proč zakládám novou diskuzi? Jsme v jiné pozici než ty, které chtějí první mimčo, případný neúspěch by už asi nebyl konec světa 🙂, ale přesto to nemáme zas tak jednoduché a musíme držet při sobě 😉

Tak jdeme na to..

fiallinka
autor
31. srp 2010

@meleri to jo 🙂.. jinak já bych dítě do křesťanského oddílu sama nedávala, pokud k tomu my sami nemáme vztah, naopak turisťáky se mi líbí - prostě dostane se mezi lidi s příjemnýma zájmama 🙂... ale je to teda ještě za dlouho, že?

cepecek
1. zář 2010

Ahoj holky,
tak včerejší podrobnější a přesnější UTZ dopadl nějak překvapivě rpo nás všechny. Miminka mají 2kg a odpovídají ukončenému 32tt. Takže se mi termín porodu posunul o 10 dní a DR. říkal , že porod vidí na první polovinu října!!!!!!!!! Pomoc nejsem ještě připravená .....
Jinak v noci jsem hodinu rozdýchávala poslíčky a balila tašku do porodky a nakonec jsem usnula.
Moc se opatrujte myslím na všechny.

beeba
1. zář 2010

@cepecek nespěchej s poslíčkama počkej, ať mají mimča alespoň 2,5kg. Samozřejmě gratuluji, to jsou moc příjemné zprávy 🙂

Holky, tak jsem se konečně zbavila synovců, které jsem hlídala, nastupují do školy a školky, synek taky ráno odkvačil, muž je v práci, takže si užívám klídeček a snažím se debordelizovat byt ☹ J ☹ Tento měsíc IUI nestihnu, protože mi to přesně vychází na příští víkend, kdy nejsem v Praze, tak to snad vyjde v říjnu.
Těhulky, moc se opatrujte 🙂

ejviska
1. zář 2010

@cepecek
Tobe to jaksi rychle uteklo! 🙂 A cemu rikas poslicky? To bude jenom "tvrdnuti bricha",ne?

@beeba
A ja si rikala, kde jsi 🙂 Hele, ja pujdu taky v rijnu, tak to dame spolu!!!! 🙂

cepecek
1. zář 2010

@ejviska - no posličky - měla jsem bolesti břicha po 5 minutách a bolesti se stupňovaly a nakonec byli i od zad ☹ tak nevím

meleri
1. zář 2010

fiallinko,
tak já nemám nic proti klasickým evangelíkům, ale bacha na ty moderní církve.....jo to si ještě počkám! v turisťáku mi řekli, přijď jak bude mít šest let... 😖 ale oni mají fakt větší pochody, dycky ason 12 km, takže by to asi nedal, já ho sice unesu dlouho, ale už taky začíná něco vážit....

cepecku,
aha tak to asi jo, to tvrdnutí břicha je nic moc, asi musíš hodně odpočívat, s dvojčaty to asi není tak lehké, přeju ti at to co nejdýl vydrží v břichu aby pak měli hodně sil do těch začátků..

ejviska
1. zář 2010

@cepecek
ta aspon mesic jeste vydrz!!!! Tvrdnuti bricha neni moc bolest. Akorat je bricho fakt jak kamen. To jsou vlastne kontrakce.

beeba
1. zář 2010

@ejviska jasně, jdeme do toho příští měsíc! Kdy že rodíme???? 😉

ejviska
1. zář 2010

@beeba
tak to ti muzu rict presne, protoze bracha byli na IVF taky v rijnu a maly se narodil v cervenci.
Takze v cervenci!!! Budou prazdniny, to se hodi! 😀

beeba
1. zář 2010

@ejviska 😀 😀 😀

ejviska
1. zář 2010

@beeba
Beebo!! Kdyby to tak vyslo!!!!

evaav
1. zář 2010

Ahoj tak já jdu taky s váma do boje jo? berete mě já jdu vlastně zítra na injekci a budem rozjíždět dlouhý protokol,tedy doufám,že se mi to zase kvůli něčemu neposune,ale podle toho co jsme se domlouvali z doktorem naposledy ,tak by to tak mělo být takže asi taky začátkem října nebo koncem září bych to měla mít,jen prosím všechny síly at to nedopadne jako posledně a vejce budou v pořádku

medved09
1. zář 2010

ahoj, i já mám prvního synka po IVF ICSI. Moc chceme druhé - synovi je 2 a půl. V pondělí 30.8. jsem byla na KET v UPMD Podolí a teď čekáme....

evaav
1. zář 2010

@medved09 -tak držím pěsti

medved09
1. zář 2010

@evaav - díky za podporu. To čekání je děs. Ještě, že syn je malý divoch a nenechá mě pořád jen sedět u PC a bloumat 🙂

evaav
1. zář 2010

@medved09 -to čekání ti věřím mám už taky v tomto něco za sebou a zase před sebou ☹ tak snad to bude štěstné čakání.
A jak píšeš naše mladá mě taky moc nenechá v klidu,ale je to fajn,že člověk tolik něpřemýšlí.Jinak toho mám docela plnou hlavu kdo to nezažil nepochopí a proto lezu sem na koníka a tady se můžu vyřádit jak chci

fiallinka
autor
1. zář 2010

@medved09 držím palce, možná je to s malým i lepší, že na to člověk až tak nemyslí, jak poprvé...

vidím holky, že letních mimin tu bude... 😉

ejviska
1. zář 2010

@evaav
Bereme do boje!! 🙂
@medved09
Vitam a drzim palce! Uz dlouho tu mimco nebylo, tak je treba vylepsit skore 🙂
@fiallinka
No jo, kazdy si nemuze nadelit pod stromecek 🙂

medved09
1. zář 2010

Tak díky za vřelé přijetí.
Fakt je to děs, aspoň, že začíná školní rok- učím NJ a hlásí se mi noví žáci - tak bude trocha rozptýlení. 😀

fiallinka
autor
1. zář 2010

@ejviska no já jsem vždycky toužila po jarní nebo letní holčičce 🙂, přijde mi super, jak to malé mimčo nemusíš oblékat do milionu vrstev, můžeš chodit často ven... no a budu mít dvě podzimní dítka, ale nevadí 🙂

@medved09 a malý ti vyšel hned na první pokus?

ejviska
1. zář 2010

@fiallinka
Jurasek je v rijnu? Nase taky. Zadelano na ni v lednu na Cervenohorskem sedle 🙂 Sak lyzuje uz od 3 let 🙂

fiallinka
autor
1. zář 2010

@ejviska jj, 9. října 🙂

fiallinka
autor
1. zář 2010

@ejviska teď je mi jasné, proč vám druhé nejde, že vy jste to nezkoušeli na horách 🙂

medved09
1. zář 2010

@fiallinka malý nám vyšel při druhém pokusu.
V tom prvním ale v podstatě nic nevyšlo - zjistili nám těžkou poruchu imunity - oba jsme 100% OK, jen já mám silnou imunitní reakci na manžela. Takže ani ve zkumavce se nám to dobře nespojilo. Při druhém pokusu jsme měli ICSI a vyšlo to - máme caparta. Z toho pokusu jsme měli 10 mrazáčků a dva mi nyní zavedli.

fiallinka
autor
1. zář 2010

@medved09 takže vlastně první reální pokus... to je dobré 🙂...

medved09
1. zář 2010

@fiallinka v podstatě ano. Teď nám rozmrazili 4, jedno ihned nejevilo známky životaschopnosti, jedno se špatně vyvíjelo a dvě (prý moc pěkná) mi v pondělí dali.

fiallinka
autor
1. zář 2010

@medved09 v téhle diskuzi je nás málo, ale je tu dost velká šance na dvojčata, tak se připrav 🙂

ejviska
2. zář 2010

@fiallinka
Tak to slavime spolu, Terez je 5.9. 🙂
Ze by to bylo tim? 😀 Ja se obavam, ze za ty tri roky jsme byli na horach nekolikrat 🙂
NAs je tu malo, protoze je tu spousta podobnych diskuzi, tak se to tak rozmelnuje. Ja chodim jeste do "prvni IVF v rijnu". Ale vic bych teda nezvladla 🙂

fiallinka
autor
2. zář 2010

@ejviska já chodím ještě na jednu zavřenou a občas na trombofilii, ale vás mám nejradši 🙂, já jsem to zakládala právě proto, že mi přijde, že když už někdo jedno dítko má, tak je to holt jiné... a zase je to jiné než u těch, které nemusí podstupovat tyhle hrozné procedury...

fiallinka
autor
2. zář 2010

@ejviska no jinak jsem přemýšlela, co Jurčovi na narozky a myslím, že se to vyvrbilo samo - dostane asi plyšového krtka, nějakou knížku a nějaký krtkový dort 🙂, je to krtkozávislák 🙂