Cesta za druhým dítětem pomocí IVF nebo KET.

fiallinka
21. únor 2010

Ahoj holky - vím, že je nás tu poměrně dost, které už jedno dítko mají a touží po druhém - už víme, že je nutné opět podstoupit ivf nebo ket, protože zázraky se sice možná dějí, ale není radno na ně spoléhat 😉

A proč zakládám novou diskuzi? Jsme v jiné pozici než ty, které chtějí první mimčo, případný neúspěch by už asi nebyl konec světa 🙂, ale přesto to nemáme zas tak jednoduché a musíme držet při sobě 😉

Tak jdeme na to..

iwuska19
11. dub 2010

ale jestli myslíš celkově na celých 10 dní tak to už nevím oni mi omylem nechali ten protokol ale já ho nemůžu najít ale pokusím se abych Ti to mohla říct přesně.

chiwule
11. dub 2010

beeba, já si to už fakt nepamatuju ☹ puregon byl v injekcích? pamatuju si jen, že pro mě byl děsný problém otevřít tu skleněnou ampuli s práškem, co se musel mýchat s tekutinou. Když jsem to dělala v ruce, tak jak se má - odlomit, vždycky jsem si to roztříštila v prstech na drobné skleněné střepy. Tak jsem to odsekávala nožem do dřezu jak šampáňo 😉 😅 😎

ejviska
11. dub 2010

Ahoj holky, zdravim z dalek! To se tu dejou veci teda. Pet deti na obzoru??? 😉
Ja jsem menzes dostala ( snazime se prirozene ), takze sakra zase nic. Ale ovulacni test byl pozit. a 2x jsme se snazili, tak jsem tajne doufala. 😠 Tak snad priste...to priste je jakesi nekonecne...
Tak se tehule opatrujte, zase nahlednu!

beeba
11. dub 2010

Ejvisko, též tě zdravíme do dálek a stále držíme palce, aby to dopadlo přirozeně co nejdříve 🙂 Jak se máte, stále jste na cestách po Asii?

krupice
11. dub 2010

Ahoj holky, všechny vás moc zdravím. Doufám, že pořád ještě hezky užíváte víkendík 🙂. My byli včera na rybářské brigádě s tátou a dědou, tak jsme hezky vyvětrali. Byla jsem ráda, že nakonec (alespoň tam) nebylo to počasí tak hrozné a dalo se docela hezky vegetit venku a když pak začalo hodně foukat, tak jsme šli k mé kamarádce na návštěvu. A dneska jsme se byli podívat na několik skleníků, chystáme se jeden postavit na zahradě 🙂. To jsem zvědavá, jestli tam já vypěstuju něco jiného než plevel 😀.

beeba
11. dub 2010

Ahoj krup, to jste měli pěkný víkend, u nás tentokrát nic moc... Pár procházek, ale nechtěla jsem Terku nikam ještě moc tahat, aby zase něco nechytila. Těšíme se na nastávající týden, hlásí pěkné počasí 🙂

krupice
11. dub 2010

Taky se těším na to hezké počasí co hlásí...Chci si pořádně užít procházkování s kočárkem. Už to myslím moc dlouho nepotrvá a toho našeho uličníka v kočárku neudržím. Sám nechce chodit, ale za ruce se mu to moooc líbí 🙂. Už se těším až se rozchodí, protože tenhle "mezičas" v neustálém předklonu mi nedělá úplně nejlépe....

fiallinka
autor
11. dub 2010

Beebo, minule jsem začínala na 175 jednotkách a snižovali mi to, celkem jich bylo 1450 a teď bylo pořád 150 j a celkově 1650 - počítám to podle toho, co mi tam zbylo...

beeba
11. dub 2010

Ahoj fiallinko, dík za odpověď. Jak se ti daří? Jaké byly oslavy?

chiwule
11. dub 2010

tak nevím holky, na jaký počasí jste se to dívaly, ale na ČéTéčku říkali, že bude pršet v podstatě do konce týdne a teploty budou kolem 8-12st.c. 😒
ejvisko, je mi líto, že dorazila mrcha, ale není všem dnům konec 😉 užívej výletu ať nám máš co vyprávět 😎
dneska jsme sázely kytičky, bylinky a zeleninku do truhlíků, takže jsme se větraly asi hodinu a půl na balkoně. Doufám, že nám nakonec alespoň něco z toho vyroste 😉

fiallinka
autor
11. dub 2010

Ejvis, i do Thajska dorazila, svině jedna?

Beebo - včerejšek byl drsný, celý den jsme to připravovali, večer balili, uklízeli, dnes ráno taky.... ale hrozně se to povedlo, bylo tam skoro sto lidí... fakt mi to dalo zabrat, spát jsme šli o půl čtvrté ráno... Juráš byl poprvé u babi na noc (a vůbec se mu po nás nestýskalo 🙂, ach jo 🙂). Tak jestli mimouš(i) vydrželi toto, tak snad už vydrží všechno...

Večer jsme ještě zašli s babama na Ženy v pokušení - no dobré to bylo 🙂

Chiw, já mám strach ještě něco sázet, že mi to zmrzne...

chiwule
11. dub 2010

fial nestraš! bych to musela ještě hodit do pracovny... ale zatím má být kolem 8st. tak doufám, že to nebude potřeba schovávat...
se musím pochlubit, stáhla jsem pár fotek jak jsme byly krmit kačenky u rybníka co tu kousek máme 😵 sice byla zima, ale Anet si to užila, dělala děsný blbiny 🙂

fiallinka
autor
11. dub 2010

Chiw, kačenky u nás taky frčí, a když jedeme kolem Bečvy a ony tam zrovna nejsou, tak Juráš je z toho vedle a pořád volá "není není" .... a snad to nezmrzne, u nás je určo horší počasí jak u vás...

beeba
11. dub 2010

Čus, někde jsem dnes četla, že se má ke konci týdne oteplovat až na 17 st. Ale už tu zprávu asi stáhli....holt meteorologové
Mimouši jsou stateční 🙂 a vydrží všechno? Chystáte nějaký výšlap do hor?
A kačky milujeme taky 🙂
..přes víkend jsme objevily kouzlo Krtečka, ale bohužel u vypjatých scének...štika honí malou rybičku, liška loví vajíčka kachniček, jsme propadaly histerickému pláči....nevím, po kom to dítě je 😎

beeba
11. dub 2010

u a vydrží všechni měl být ! místo ?
pochybnosti nejsou na místě! 😉

fiallinka
autor
11. dub 2010

Beebo, tož jenže mně teď celkem nic není, občas cítím podbříšek, ale jinak vlastně nic, tak je to takové divné...

beeba
11. dub 2010

Fiallinko, to je určitě dobře, že ti nic není, počkej, ještě budeš na první týdny vzpomínat, až zase budeš tahat bříško jako hrom 🙂
Já jsem u 1.těhu do 3.měsíce nevěděla vůbec nic, byla jsem strašně hubená a MS byla občas slaboučká, tak jsem si myslela, že prostě nic a bylo léto, neměla jsem se čas pozorovat a žádný těhu jsem neřešila. Akorát jsem si několikrát pomyslela, že mi narůstají konečně prsa, tak jsem se prsila u jihočeských rybníků... JInak jsem byla plochá do 5 měsíce....Ale nakonec jsem přibrala 24kg, takže jsem byla jako dinosaurus.... 🙂

fiallinka
autor
11. dub 2010

Beebo, tož v tomhle směru už ty "příznaky" mám, protože moje břicho už teď vypadá jak v pátém měsíci, vytahané po dvojčatech - a i normálně jsem tlustá 🙂, takže s tím už nic neudělám, jen mám strach, kam to tentokrát zajde.. A 24, to je teda dost - já jsem minule měla cca 16 🙂

beeba
11. dub 2010

No, já vím, že to bylo dost, ale co jsem měla dělat, já jsem tloustla z vody.... začínala jsem 51kg, potom, už jsem nikdy tuhle váhu neměla ( další roky jsem si držela 57kg, do 1.IVF...). Teď mám o 10 víc a jsem proutkovitá štíhlice, tělo vypracované cvičením 😅 až na břišní špek, který už asi zůstane navždy. Ještě jsem se s ním ale neztotožnila, odporňák jeden 😠
Při Terce jsem však přibrala už jenom 8kg, ale i tak jsem byla o 3kg tlustší než při prvním těhu 😒

Fiallinko, břicho teď neřeš, alespoň budou mít mimískové své bříško jisté a nebudou muset kůži tak moc natahovat 🙂 A pojem tlustá je relativní 🙂

fiallinka
autor
11. dub 2010

Beebo, to jo, relativní to je - jsem tlustá, ale krásná 🙂. A je pravda, že jsem si říkala, že mi aspoň třeba nepopraská 🙂

No nic, dobrou noc 🙂

beeba
11. dub 2010

dobrou 🙂

cepecek
12. dub 2010

Dobré ráno,
hlásím se z víkendu. Manžel byl na závodech jeden den byl 5, a v neděli 4 a to měl rozbité éro. Jinak já jsem byla v sobotu odpoledne na svatbě a bylo to super hlavně proto že jsem byla sama - fakt jsem si odpočla.

Jinak teď na koníka moc nechodím, nějak nemám náladu. Stále přemítám, co budu dělat, když tam budou fakt tři miminka. Jak to zvládneme. TěCh otázek moc.......

chiwule
12. dub 2010

ahojda cepecku, zní to krásně pohodově jak sis užila víkendu 😉 sice svoje robátka milujeme, ale když si od nich můžeme odpočinout, je to taky super 🙂 já se těším na středu, to jdu po 100 letech do hospody, večer!
jinak zítra bzry ráno na tu Mojžíšku musím s Áňou, manžel na poslední chvíli musí pracovně pryč a nemuže s ní dopoledne být. To jsem zvědavá, jak to tam bude probíhat. Na gyndě celou dobu brečela, když se s ní chtěla sestřička družit - nemá to od cizích lidí ráda 😒 No a na rehabilitaci si to s ní vůbec neumím představit, tam potřuju být v klidu a ne utěšovat a hlídat dítě, no uvidíme. Posouvat se mi to zas nechce, dala by mi termín až za měsíc, no nevím nevím jak to dopadne. Navíc mě ještě začíná bolet břicho jak na mrchu, mám to dostat kolem 14-16. snad to nepřijde dřív. Minulý měsíc jsem dostala přeočkování na tetanus, netuším, jestli to bude mít nějaký vliv na cyklus. To by ta návštěva byla úplně na nic ☹ A ještě Anet budu muset budit abychom to tam na půl 9 stihly ☹

chiwule
12. dub 2010

a cepecku, neboj, to bude dobrý, určitě to zvládnete ať to dopadne jakkoli 😉 kdy jdete na ten genetický UTZ?

fiallinka
autor
12. dub 2010

Čepečku, možná se to vyvrbí úplně jinak... a jestli budou tři, tak to co nejrychleji holt prober s doktorem, kterému věříš, to ti taky pomůže.

Juráš dnes v noci krásně spal...a ráno se vzbudil, plenka prokaděná ven - měl průjem, a potom se pozvracel... musela jsem jet k doktorovi na hematologii do Nového Jičína, tak byl u babi -zatím prý neblil ani kakadil, tak to vypadá dobře, ale jsem z toho celá špatná - poprvé blil...

jani2
12. dub 2010

fialinka - tých chorôb sa akosi nemôžeme zbaviť! 😢 ..Janka je tiež akási zachripnutá a pokašliava, navyše sa jej na polke tela vyhodila akási svrbiaca vyrážka, doktor vravel, že je to alergia, vraj asi niečo zjedla...no neviem! 😒
cepecek - aspoň si si trošku oddýchla! 🙂 ...a zatiaľ sa nad tým netráp, však možno to ani nie je pravda a ak je, tak aj trojičky sa dajú donosiť do pekného týždňa 😉 a 3 bábätka si viem predstaviť zvládnuť (teda s trochou pomoci - a to si myslím, že mesto poskytuje nejakú opatrovateľku keď sú už trojičky)
chiw - tak Anetka prikrmovala kačičky?! 🙂...aj my sme v zime nejaké na potoku mali ale už kdesi odišli! 😢
beeba - ty budeš mať asi podobnú stavbu tela ako ja, ja som tiež pomerne chudá, len to brušisko mi preteká cez opasok ....a to ide veru ťažko zhodiť 😢...inak to je najhorší a najnebezpečnejší tuk na tele 😒
..a teda dievčatá ja som už v záhradke posadila všeličo, teda takú odolnejšiu zeleninku (cibuľku, hrášok, šalát, paštrnák, mrkvičku, petrožlen, redkvičku, cesnačik je už dávno vzídený - všetko toto znesie prízemné mráziky do -5, aj keby to už vzišlo....no a s ostatným čakám do 3 zamrznutých)

krupice
12. dub 2010

Ahoj holky,
fial, tak to dnes máme stejný ranní zážitek. Péťa se taky pokadil naskrz a pak mi vyzvracel jogurt hned po snídani. Jen s tím rozdílem, že u nás to nebyla premiéra...Ale pak už byl a je celý den úplně v pohodě, tak mu to asi jen nesedlo.
chiw, držím palce, ať tu rehabku hezky zvládnete. Já musím na rehabilitaci chodit až navečer, když je doma manžel, protože Peťulu bych tam 25 minut v klidu v kočáru a hlavně bez mé asistence a podávání hraček neudržela...Ale Anetka už je větší, tak snad to zvládne 🙂
jani, ty jsi pilná zahradnice, tak už vím, kam budu chodit pro radu, až postavíme ten skleník 🙂

fiallinka
autor
12. dub 2010

No, tak Jurča dnes nic moc, ale na večer vzal na milost asi pětinu rohlíku a dvě lžičky jogurtu a naštěstí nějaké to pití, i když minimum... ach jo...

jani2
12. dub 2010

fialinka - a čože si už nezmeníš info v pase, však už máš potvrdené krásne tehu! 🙂

beeba
12. dub 2010

Ahoj, tak jak Vás čtu, tak je mi líto nemocných dětiček a maminek též...