Cesta za druhým dítětem pomocí IVF nebo KET.

fiallinka
21. únor 2010

Ahoj holky - vím, že je nás tu poměrně dost, které už jedno dítko mají a touží po druhém - už víme, že je nutné opět podstoupit ivf nebo ket, protože zázraky se sice možná dějí, ale není radno na ně spoléhat 😉

A proč zakládám novou diskuzi? Jsme v jiné pozici než ty, které chtějí první mimčo, případný neúspěch by už asi nebyl konec světa 🙂, ale přesto to nemáme zas tak jednoduché a musíme držet při sobě 😉

Tak jdeme na to..

fiallinka
autor
29. dub 2010

Jinak doktora jsem dnes vzdala - půjdu až příští čtvrtek, stejně nevím, co by tam zajímavého viděl 🙂...

kdy jste šly vy, pamatujete ještě?

Čepečku, a budeš chodit na dvojčatovou diskuzi? Zatím je tam spousta mamin, někdo by je měl pomalu vyhánět...

cepecek
29. dub 2010

Ahoj Fial, asi ne, sice ji sem tam otevřu a pročtu, ale dost mězrazuje ten fakt, že tam je spousta mamin né těhu🙂

iwuska19
29. dub 2010

Fiall s tím nakupováním po sekáčích to je ukrutná nemoc.U sestry na půdě mám věci do 3 let pro obě pohlaví a stejně sem tam něco koupím můj už je ze mě na prášky... 😉 .Čepečku tak založte s Fiall novou diskuzi pro těhu s dvojčátky,ne? 😅

fiallinka
autor
29. dub 2010

Čepečku, tak já ještě chvíli počkám a pak tam vletíme a uděláme čistku, co ty na to? Ono to většinou tak bývá, že se ta stará parta odstěhuje na nově založenou diskuzi...nebo můžeme založit nějakou jinou. A vidíš, zase na to myslím. Ach jo 🙂

Iwuš: sékače jsou fakt mor. A navíc v našem pidiměstě je jich milion, konkurujou jim zdatně jen Vietnamci... na normální obchod ale zas skoro nenarazíš 🙂. A nejlepší je "hrabák", který tu je skoro pořád - v celém prvním patře kulturáku jsou stoly, na nich vysypané hromady věcí z pytlů a ceny mají jak kdy - někdy 20% sleva, někdy 50 a někdy vše za deset, když je konec akce... a to jsou pak úlovky - když máš sílu hrabat...

chiwule
29. dub 2010

holky, bych byla za zůstat v té původní "čekáme dvojčata" 😉 už z určitého sentimentu bych se s ní nerada loučila, když jsem jí zakládala, že 😅 😉 a navíc, já se k vám na podzim přidám, jen si nemyslete, že nám jen tak zdrhnete jinam 😉 😀

fiallinka
autor
29. dub 2010

chiw: určo, já bych se tam ráda taky vrátila - ale holky se určitě přesunou jinam, to už se tam dělalo několikrát...

iwuska19
29. dub 2010

Já Vám holky nevím,nestěhujte se nám jinam.Zůstaňte s náma ☹

iwuska19
29. dub 2010

Tak mám po návštěvě gyndaře jsem v naprostém pořádku a říkal že se mám objednat tak na červenec srpen a že to začneme řešit už naplno,takže začátek je! 😎

beeba
29. dub 2010

Iwusko, fajn, těch pár měsíců uběhne jako voda 😎

fiallinka
autor
29. dub 2010

Iwuš, to si teda nemysli, že bysme se z tadyma odstěhovaly, my se třeba jen trošku rozdvojíme. Navíc za chvíli budeme mít dvojčata všechny, ne?

medynka
29. dub 2010

Ahoj holky, pár dní nám nefungoval net, tak jsem si teď pročítala, co se tu událo nového a musím říct, že je to silně nakažlivé a ikdyž se pořád ještě bojím, jak budu Gabču a těhu zvládat, tak myslím, že mi to tady bude prospívat, protože už teď mi to přijde míň hrozivý 😉 !
Nakupování oblečku taky někdy přeháním, mám kamarádku, která prodává přes net, tak mi nechává probrat to nejhezčí, no tak to vždycky neodolám, ale má to levný, takže nemám skoro výčitky 😀

fiallinka
autor
29. dub 2010

medy - no ani mi nemluv, Juráš toho má tak pro tři děti... a jinak neboj, zvládneš to, bo ti nic jiného nezbude 🙂

fiallinka
autor
29. dub 2010

čepečku, ani jsem moc nechtěla, ale dnes jsem na ty dvojčata vlezla a něco tam řekla, musela jsem komentovat něco o císaři... no jak vidíte, jsem nenapravitelná, aspoň si to ventiluju tady, když už to mé okolí neví... 🙂. Pojď tam taky, postupně to tam ovládneme 🙂

cepecek
30. dub 2010

Ahoj holky,
Bee moc na tebe dneska budu myslet - at ti vše dobře dopadne....
Fial. no uvidíme, ještě fakt nevím, nestíhám reagovat a ni tady....

Jo a holky, kde se dneska slítneme? Já už mám nachystané koště🙂

krupice
30. dub 2010

Ahoj holky, moc vás zdravím. Narodilo se nám štěňátko, tak už mi na net nezbývá čas...

Bee, mooooc držím palce, ať OPU dopadne na 1***!!!

iwuska19
30. dub 2010

Bee myslíme na Tebe všechny takže HÓOOOOOOOOOOOODNĚ ŠTĚSTÍČKA 🙂 Fiall jdu na ty dvojky taky mrknout ............... 😀

iwuska19
30. dub 2010

Tak jsem koukla na ty dvoječky Fiall i Čepeček se tam slušně zapojují holky kdy žtak mi tam držte místo kdyby se stala náhoda nehoda že budu mít 2 malinkatý stvořeníčka 🙂

cepecek
30. dub 2010

Iwuš - ale já stejně budu chodit dál k nám🙂 je mi tady s váma moc dobře a hlavně nás tu není moc ,tak se mi tak moc nepletete🙂

medynka
30. dub 2010

Fial - Děkuji moc za podporu 😀 , ale svatá pravda!

Bee - moc držím palečky, ať vše proběhne v pohodě!!!!

Dnes bude určitě bezva den, po dlouhý době jsem se krásně vyspala! Gabče se asi už proklubal i ten druhý zoubek, tak chrupala až do půl desátý!

iwuska19
30. dub 2010

Medy no to je nádhera když tak melé děťátko tak dloooooouho spinušká.Asi už jsi to potřebovala trošičku dospat těch 5 měsíců,ne? 😉

fiallinka
autor
30. dub 2010

Iwuš neboj, držíme místo 🙂 tobě i Beebě i ostatním... ale tady chodit budu, je nás tu málo a to je příjemné (i když samo budu ráda, když se někdo ještě přidá i tady, ať to nezanikne, až všechny budou těhotné...)

Ale řeknu vám, celkem nic mi není, jen občas lehce blbě od žaludku, jsem vůbec těhotná? 🙂

beeba
30. dub 2010

Ahoj holky, hlásím:

měli jsme 12 dostatečně velkých folikulů (menší nebyly odebrány či co ) a z toho 9 vajíček, které se všechny oplodní, spermie jsou mršné, ale díky ISCI to bude v o.k. Paní embryoložka pravila, že vajíčka jsou všechna v pořádku, tak teď jen aby se buněčky - embrya množily. Jdu se dospat. Jsem nějaká rozbolavělá a unavená. Doma jsem "sežrala"vše nač jsem přišla, a nyní si připadám jako vlk, který má v břiše kamení. Pravděpodně ET bude v pondělí. V pondělí ráno tam budu volat.

Jsem spokojená, protože 9 plnohodnotných vajíček jsme měli i u 2.IVF, tak snad zbude i něco na zamražení. 🙂

A holky děkuji za podporu a těhotné odpadlice zůstaňte s námi, díky Vám člověk vidí, že to jde 🙂

fiallinka
autor
30. dub 2010

Beebo, i nadále mne kopíruješ, taky jsem měla dvanáct a 8 bylo zralých a oplodnili šest... už jsem si zoufala a jak vidíš, nebylo třeba...navíc mám pocit, že člověku se vždycky ten jeho výsledek zdá "špatný", ale přitom máš ideální reakci...vidím to nadějně 🙂

iwuska19
30. dub 2010

Beebo no to je nádhera 😅 Pěkně to dospinkej ať jsi na pondělí připravená odpočatá aby se tam těm malím mrškám u Tebe dobře zabydlelo a aspoň jedna aby tam zůstala 9 měsíců! 😀

medynka
30. dub 2010

Iwusko: ona se vzbudila ještě v šest, ale nadlábla se a chrupkala dál, tak se to nepočítá 🙂 ! Nestěžuji si, vím, že by mohlo být hůř!!! Je zlatíčko 😀 !
Beebo: paráda, 9 vajíček!!! Budu držet palce i v pondělí!
Úplně se mi vrací vzpomínky na můj ET, strašně mě to tehdy dojalo, vidět to budoucí miminko 😵! Hele pár dní s Vámi a už se nemůžu dočkat, až půjdeme do Gennetu 😀!

ejviska
1. kvě 2010

Beebo, skvele!! Drzim palce!
My uz jsme zpet v Irsku. Je tu o 20st. min, tak jsme pekne zmrzli 🙂

beeba
1. kvě 2010

Ahoj, holky, díky za držení palců, ještě je budu potřebovat. Z neduhů jsem se vyspala, tak je mi moc fajn. přeji krásný víkend, všem 🙂

beeba
1. kvě 2010

Ejvisko zdravím, vítej zase zpět. Kolik stupňů máte nyní v Irsku? A už jsi obědnaná na to IVFko?

beeba
1. kvě 2010

Holky, chci se zeptat, zda-li jste při stimulaci přibraly nějaké to kilčo? Jestli jste první dny po OPU do ET (KET) zobaly utrogestan a v jakém množství a jestli se vám po něm taky zavíraly oči?

fiallinka
autor
1. kvě 2010

Beebo, nepřibrala jsem, ale spousta lidí prý jo... a utrouš jsem zobala a zobu pořád a opravdu tak hoďku po spolknutí i dřív moták, únava, ospalost...teď ho většinou zavádím spodem, to je lepší 🙂

Ejvis, ahoj, myslela jsem, že jsi ještě v Thajsku 🙂