Cesta za druhým dítětem pomocí IVF nebo KET.

fiallinka
21. únor 2010

Ahoj holky - vím, že je nás tu poměrně dost, které už jedno dítko mají a touží po druhém - už víme, že je nutné opět podstoupit ivf nebo ket, protože zázraky se sice možná dějí, ale není radno na ně spoléhat 😉

A proč zakládám novou diskuzi? Jsme v jiné pozici než ty, které chtějí první mimčo, případný neúspěch by už asi nebyl konec světa 🙂, ale přesto to nemáme zas tak jednoduché a musíme držet při sobě 😉

Tak jdeme na to..

cepecek
9. říj 2010

@beeba - no tancovali jsme docela normálně jen mě už moc nedržel v pase 🙂 a dali jsme si blues, waltz ( ten miluju na ten jsem se opravdu těšila), tango (to má rád můj muž, jen mě nezakláněl 🙂), jednou chachacha, a asi dvakrát jive, ale u toho mě tvrdlo bříško, tak jsme toho nechali jo a jednou rumbu 🙂. Tak teď jak to píšu tak jsme vynechali jen polku, valčík a paso doble 🙂. No ale užila jsem si to. A musím napsat, že jsem tam měla suveréně největší bříško🙂.

Dneska jedeme na statek k příbuzným a zítra chci vzít Máju na výstavu hraček a v pondělí mě čeká poslední poradne u DR., v úterý jedu do nemosnice na srdíčka, ve středu mám předoperační vyšetření, pak odvolím, v pondělí UTZ na odhad váhy miminek a v úterý nástup do nemocnice. No jsem zvedavá jak tohle zvládneme.

Taky jsme byli ve čtvrtek u fotografa, tak jsem zvědavá jak se povedli fotky, zajména ta, kdy já mám nahaté bříško a Maruška u mě stojí a dává mu pusinku a je taky nahatá jen má andělský křídla 🙂 Fotky budou v pátek tak doufám, že to stihnu sem nějaké hodit.
Nemůžu spát, tak jdu plést šálu papaapap a krásný víkend všem

ejviska
9. říj 2010

@beeba
tak to uz bych byla uplna carodejnice 😀
To se mi libi, s tim "vsimnym" a "kdo je tady kapo" 😀 😀 😀

medved09
9. říj 2010

ahoj všechny, tak jsem zítra 10.den po KET a mám svrbění testovat. Zároveň se ale strašně bojím a chci si ještě chvíli užít sladké nevědomosti. HELP !!!!! ☹ co mám dělat???? Jsem smířená s tím, že to třeba nevyjde, ale... Znáte to, co? Na krev jdu v pátek.

beeba
9. říj 2010

@medved09 ono je to těžké... já jsem se u Terky netestovala, prostě jsem si řekla, že to nechám na 20.den po KETu na kliniku a zde mi řekli, že tam jsou //. Kdykoliv předtím či potom, kdy jsem se testovala, jsem měla bohužel a nekompromisně /.... Zvaž to, jak se cítíš, ale nelam to přes koleno. Bohužel, pokud by se tentokrát nezadařilo, tak to prostě obrečíš a půjdeš dál a ono To příště vyjde, když už to jednou vyšlo!!! A pokud se zadaří, tak to bude báječné a moc Ti to přeji 🙂

beeba
9. říj 2010

@medved09 a má rada zní, vyčkej, nestresuj se, kašli na test, stejně nic nezměníš, navíc 10.den ještě nemusí být nic vidět a věř že to bude o.k. 🙂

stazina
9. říj 2010

Ahoj všechny...

@cepecek ahoj, tedamoc tě obdivuju...tancovat ve 37tt s dvojčátkama.....to je na velký potlesk.....já se kulila , funěla aješět u toho tanocvat....to bych fakt nezvládla...seš u mě machr🙂a ty fotečky musí být krásný...já bych se teda fotit nemohla, měla jsem břicho samou hnusnou červenou strii ...
@medved09 vím, že je to težký ...já bych ti ted měla asi napsat, at to ješět vydržíš, ale já bych to asi taky nevydržela a testoval...já totiž naposled testovala už 8 den. 😅 bla jsem pěkně netrpělivá...ale toasi známe všechny...

Já jdu na Ket 18. října, od středy píchám Pregnyl..a pak Agolutin,,,těším se, ale mám taky docela obavy...

medved09
9. říj 2010

@beeba no já právě u Dády netestovala a vyšlo to. No a minulý měsíc po Ketu jsem testovala a bylo to v háji. Ráda bych to vydržela- zkusím to. Každopádně díky za podporu! Díky a ahoj.

stazina
9. říj 2010

@medved09 ješět si tak říkám, že ookud sí píchala pregnyl ,tak je opravdu brzo...ješět by to asi mohl zkreslit...takže držím palce, at to vydržíš co nejdéle.... 😉 a halvně, at tam jsou//

medved09
10. říj 2010

@stazina ne ne , Pregnyl jsem neměla. Byla jsem na KET a měla a mám Estrimax a Utrogestan - ty nezkreslují.

stazina
10. říj 2010

@medved09 ahoj, tak to jo....tak snd ai tak vydržíš netestovat....já koukal do protokolu a mám tm třikrát pregnyl, takže my asi taky nezbude nic jinýho než testovat až , dky se má....ale ono to ještě všechno může dopanou uplně jinak a mrazáčci to můžou vzdát 😒 uvidíme..

fiallinka
autor
10. říj 2010

@ejviska nechtějí 🙂... doufám, že už se to rozjelo a máš za sebou první píchanec...

@cepecek ty jsi fakt nadžena, já už jsem tenhle týden měla po porodu a týden předtím jsem funěla a sotva chodila... no a ležela v nemocnici 🙂

@beeba oslava proběhla už minulý týden (tento není čas 🙂, a příští týden bude druhé kolo s druhou částí rodiny... Juráš dostal mimo jiné plyšového krtečka a zajíčka a je z nich úplně vedle a já jsem vedle z něj 🙂... fotku dortu přikládám 🙂

no a mně to břicho zatím přijde malé, proti těm dvojčatům si ani nijak moc těhotně a neschopně nepřipadám, akorát pořád pozoruju pohyby a bojím...

ejviska
10. říj 2010

@fiallinka
Diky, o starost min 🙂Pichanec asi dnes. Mame dobrou lednicku, jsou v ni jenom leky 😀
Krasny dort. My dneska jdem s detickama na bowling, slavit narozky.

cepecek
11. říj 2010

Ahoj holky,
tak se hlasim z dnešní poradny. Nevím kde začít. Tlak se Dr. nelíbil, zvedl dávku, otoky prý děs běs, čípek je jen 0,5mm a jsem otebřená na 5, hlavička u A naléhá. Takže nařízen klid a zítra jedeme do nemocnice zase na konzultaci s primářem a vypadá to že se bude rodit už tuto středu nebo pátek. Nebo si mě tam nechají a necháme to na toho 20.10.
Pomoc nejsem připravená rodit.........

stazina
11. říj 2010

@cepecek Ahoj , nebo to zvládneš levou zadní 😉 dětičky už jsou krásně dopečený , a pomud už si takhle otevřená, tak si myslím, že to je jen otázka času a bude dobře, když tě budou mít pod kontrolou ve špitále...a ty máš naplánovaný císař, né? Určiět vše proběhne hladce a za chvíli budeš držet dva uzlíčky štěstí... 😉
A nejsi připravená por psych. stránce, nebo ještě nemáš všechno hotové a připravené doma?
Drž se, a těš se..je to suepr mít dvojčata...dvojnásobná kupa emocí , štěstí , radosti..sice přijdou chvíle vyčerpání , ale pak se to vrací....
@fiallinka krásný dortík..dělala si sama?
@ejviska ahoj akdy jdeš na KEt ty?

fiallinka
autor
11. říj 2010

@cepecek ale jsi 🙂, týden už máš krásný a děti jsou velké... a že bojíš bojíš, to je normální 🙂 a lepší to nebude... už se těším, až budou čepečci na světě...

můžeme udělat tipovací soutěž, já tipuju holku a kluka 🙂

@stazina jj, sama, figurku ale manžel 🙂

medved09
11. říj 2010

@cepecek tak držím moooc palce, ať je vše OK a ty spokojená zasloužilá mamina 😉
Jinak já jsem blbka - cítím se fakt "těhotně" - prsa citlivá, spím i ve stoje atd. Tak jsem se testla - dnes, ale večer - před chvilkou, jsem 11.den po ket a byl negativní. Jsem z toho zmatená, fakt jsem byla přesvědčená, že to vyšlo.... Nevím, zda ty pocity mohou způsobit jen léky, je mi jinak, než po tom minulém, neúspěšném ket. Načetla jsem si, že dnes bych měla mít hodnotu min.5 a max 326 , takže teoreticky to ten test mohl nechytit, ale.......Na krev jdu v pátek.

stazina
11. říj 2010

Ahoj...
@fiallinka jsi moc šikovná, dort je fakt moc hezký...
@medved09 já bych ješět neházela flintu do žita....a být tebou ted testuju nejdřív až ve čtvrtek...a ty si brala jiné léky, než při posledním ketu? držím palce...

cepecek
11. říj 2010

Holky díky za podporu,
manželovi jsem nakazala, aby vám sem dal echo, když bych zůstala v nemocnici, tak doufám, že nezapomene.

Jinak já bych Vám tak ráda nějak poradila a podpořila, ale nevím jak já jsem test s // měla 6 den po KETU, ale já jsem asi fakt divná - a jak zde psali holky o mě se optře doktor a jsem v tom ....... Všem bych Vám přála aby jste to měli tak jak já ......

medved09
11. říj 2010

@stazina ne. stejně - Estrimax, Utrogestan a navíc Prednison, po tom ale v takto malé dávce únava není. Tak nevím...

stazina
11. říj 2010

@cepecek ahoj..už šestý den? Téda... tak to já testovala osmý den a stjeně to byla ještě skoro neviditelná čárka..s všk to je dobře, že ti stačí otření k otěhotnění🙂)

@medved09 tak vydrž , třeba to jsou už opravdu příznaky těhu.. 😉

fiallinka
autor
11. říj 2010

@medved09 no kdo ví, teď v jiné diskuzi kam chodím, byla holčina asi 13 nebo 14. den po KETu, na testu nic a bylo to tam 🙂, i když pak říkala, že po pár dnech se test uležel a při vytažení z koše tam lehounký stín byl 🙂

ejviska
11. říj 2010

@stazina
ja jdu na cele IVF, ne na KET. Ted picham teprve druhy den Gonal.

ejviska
11. říj 2010

@cepecek
Drzim palce, at jsou mimisci zdravi a rychle venku 🙂

beeba
13. říj 2010

@cepecek nevím, jestli si to stihneš ještě přečíst, nicméně, moc držím palce ať je vše v naprostém pořádku a držím palce do těch posledních hodin před VEKOU VĚCÍ! 🙂

cepecek
13. říj 2010

Ahoj holky,
hlásím se z domu 🙂. Včera už jsem nepsala,byla jsem ko. Celou noc jsem nespala a myslela na to jak to dopadne. No dopadlo to tak, že si mě chtěli až do toho porodu 20. nechat v nemocnici, ale nakonec jsme se domluvili, že budu dojíždět ambulantně. Takže mě teď čeká kontrola v pátek, něděli, pondělí a v úterý nástup.
Jinak miminka mi včera odhadli váhu každé 3,200g tak nevím kolik budou mít. A čípek je už úplně zašlý. Jo a dneska v noci mi odešla hlenová zátka. Tak doufám, že do toho 20.10. vydržíme.

ejviska
13. říj 2010

@cepecek
ty jo, ono se rika, ze jak odejde hlenova zatka, tak se rodi do 48h. A ja to teda muzu potvrdit. V nedeli rano krvavy hlen, v pondeli vecer odkezd do porodnice. Ale miminka jsou na dvojcata krasne velke!
JA tomu porad nemuzu uverit, ze to tak uteklo. Dyt sem nechodim tak dlouho! 🙂

medved09
13. říj 2010

@cepecek tak držím palce, ať je vše OK!

beeba
13. říj 2010

@cepecek díky za zprávy a drž se holka zlatá 😉

ejviska
13. říj 2010

@medved09 ja ted nevim, nemelo se testovat po KET?

@beeba kdy na to jdete?

ejviska
13. říj 2010

ja budu mit dnes 4. injekci Gonalu, dnes me boli bricho, ale spis od MS. Ale trochu se me zvetsilo teda. A zitra UZ.