Cesta za druhým dítětem pomocí IVF nebo KET.

fiallinka
21. únor 2010

Ahoj holky - vím, že je nás tu poměrně dost, které už jedno dítko mají a touží po druhém - už víme, že je nutné opět podstoupit ivf nebo ket, protože zázraky se sice možná dějí, ale není radno na ně spoléhat 😉

A proč zakládám novou diskuzi? Jsme v jiné pozici než ty, které chtějí první mimčo, případný neúspěch by už asi nebyl konec světa 🙂, ale přesto to nemáme zas tak jednoduché a musíme držet při sobě 😉

Tak jdeme na to..

tonytony
2. lis 2010

@paja1 Příznaky asi fakt individální, já se vyloženě cítila po ET těhotně, i mi bylo na zvracení a navalovalo se mi, jen púrsa nic a to asi bylo tp hlavní u mě- prostě prsa nezklamala- nepovedlo se☹

tonytony
2. lis 2010

@paja1 Já si taky říkala, že budu testit až ten púředepsaný 12.den, ale pak ten 9.den jakokdyž do mě vjede blesk a musela jsem testnout během vteřiny snad☹ A bílo☹ a bílo už zůstalo...

ejviska
2. lis 2010

@tonytony ja teda nevim, ale v CAru ve Zline me upozornovali, ze pres VAnoce nepracuji.
@paja1 ktery jsi den po ET?

paja1
3. lis 2010

@ejviska Mě ho dělali 27.10 den po tobě kolem 13.40hod-A jsem krámám už depku dělala jsem si test včera večer a nula.

tonytony
3. lis 2010

@ejviska No, já právě, když mi po neúspěchu IVF, říkal dr., že musím počkat a s 3.MS začneme zase stimulovat, tak cca přelom listopad- prosinec... tak hned mu říkám, jestli, když to púravděp. vyjde na Vánoce, tam vůbec budou a on se tenkrát sice tak trochu zamyslel, ale pak řekl, že "někdo" tam bude... Tak nevím, no... Uvidíme, co mi řekne teď až dorazí ta 3.MS a pojedu si pro léky adomlouvat se konkrétněji... No, v záloze mám i tu možnost, že se to bude muset třeba o měsíc šoupnout a že mi řekne, že Vánoce ne, ale nerada bych- každý den navíc je pro mě dost náročný☹

tonytony
3. lis 2010

@paja1 Je ještě brzy a večer je to pitomost- taky jsem tak blbla...

ejviska
3. lis 2010

@paja1 to je fakt brzo na test, sice dvojcata se treba nekdy ukazi. A jak stare mas embryjka, po PK? Ja budu v patek 10.den, ale chci vydrzet do pondeli. Uvidime.
Ono vlastne ja si rikam, ze mivam MS presne 14 dni po OVU, coz by vychazelo ted na ctvrtek-patek, takze i podle toho uvidim. JInak mi vychazi na utery, tj. presne 14.den po ET.

ejviska
3. lis 2010

myslim na tu maxicku, jak dopadla.

paja1
3. lis 2010

@ejviska opu bylo v pátek 22.10 a transferek 27.10. Měla jsem 4 to víš asi 5-tidenní embrxjka.Přeju at to výjde.Fakt je lapší netestit.Ale komu není rady tomu není pomoci. 🙄

ejviska
3. lis 2010

koukam, ze jsem napsala jedneprispevek jinam
@paja1 my te mame porad v te tabulce ve vedlejsi diskuzi, chces smazat, kdyz tam nechodis? Sslunicko tu tabulku pise a uz se po tobe ptala 😀
TAk vcera to bylo teprve 6.den, ten test. To tam snad ani nic nemuze byt!! Rano jsi dnes nezkousela?

ejviska
3. lis 2010

Holky, v ty vedlejsi diskuzi, co tam mame s holkama, tam je to masakr. Jen 4 tehule, dve mozna a asi 11 neuspesnych. ☹

ejviska
3. lis 2010

@paja1 ja porad nevim, jestli si te stejne s nekym nepletu. Byla jsi v te diskuzi " 1.IVF na podzim" nebo te znam az z teto diskuze???? Tam je totiz taky nejaka Paja

kukucka78
3. lis 2010

Ahojte baby som tu nová môžem sa k vam pridať???

sslunicko
3. lis 2010

@ejviska ahojky,já také nevím jestli je paja ta od nás z diskuze a už jsem o tom dumala,já ji zase znám z jiné,vid páji 😀
každopádně u nás je to tam masakr. jak dělám tu tabulku,tak jsem zjistila,že už jen 2,co jsou v čekatelkách nebyly na ničem a teprve je to čeká. ostatní to bohužel už mají za sebou s nevalným výsledkem a tímpádem se tam nebude do nového roku nic dít. ☹

ejviska
3. lis 2010

@sslunicko ahoj sluni, co ty tu? 😀 😀 😀 Tak paja nam napise. No masakr sileny. Ale 2.IVF je prej uspesnejsi 🙂 J uz vcera sondovala doma, ze bych sla v lete na druhe, tak muz delal ksichty, ale nic nerekl. Ono to bylo slozite s hlidanim terezky, takze kdyz by to bylo v lete, o prazdninach, tak by to asi doma "proslo" 😀 😀 😀

sslunicko
3. lis 2010

@ejviska já sem také chodím už jsem tu byla někdy v tom únoru,dkyž jsem šla na 3. ivf,ale jen občas nakouknu.
mě se možná tak rychle udělalo dobře a oklepala jsem se,protože manžel moc chce další dítě a je ochoten postoupit cokoliv. to mě moc pomohlo ta vidina cesty dál. po minulém ivf nechtěl,ale nějak se mu to v hlavě srovnalo a moc to chce a já jsem ráda.

paja1
3. lis 2010

@ejviska Zkoušela a není tam nic ráno dnes .

paja1
3. lis 2010

@ejviska Určitě tam jsem a i v crm Zlín.

fiallinka
autor
3. lis 2010

@sslunicko a co ty, jaký je aktuální stav?

@paja1 no, já bych za sebe doporučovala tak 9. den...

@ejviska na ty krámy nejde spoléhat, utrouš to většině holek drží dokud se nevysadí... a s tou úspěšností vedle - pořád to není jak jednu dobu v ket diskuzi, kdy v tabulce bylo asi 15 holek a vyšlo to dvěma - ta jedna vzápětí potratila a druhá teď porodila, ale zase měla s chlapečkem hrozné nervy a problémy... radši zakázat tabulky 🙂

ejviska
3. lis 2010

@fiallinka fakt? Ale tam ty holky vlastne vsechny zacaly krvacet nez jeste sly na krev. Sly jen pro jistotu.

fiallinka
autor
3. lis 2010

@ejviska no já teda spíš znám opak 🙂, od sebe i od kámošky to znám z ketu naživo... z diskuzí jak kdy... ale každý reaguje jinak, že. Akorát že prostě dostat krámy je blbé, nedostat je není výhra ☹

ejviska
3. lis 2010

@fiallinka asi tak 🙂

tonytony
3. lis 2010

@ejviska Jé, tak kéž by jsi měla pravdu a 2.IVF bylo úspěšnější- resp. úspěšné! To jako na to fakt někde existuje statistika nebo co???

Mně lky taky MS držely, byť těhu nebylo- hned po vysazení do druhého dne MS dorazila☹

ejviska
3. lis 2010

@tonytony tak udajne dokazou Cary pomoci 80% parum. A taky tam bylo, ze druhe IVF je uspesnejsi, ale pokud nevyjde treti, tak uz to nema smysl. Coz zase, myslim, uplne pravda neni...
Nekde jsem cetla clanek

tonytony
3. lis 2010

@ejviska No, nás hodně motivovali, že tím, že máme dceru skoro normálně( jen po stimulaci ovulace a úpravě hormonů), že ta šance IVF je vysoká- no, já si to asi přeložila moc optimisticky, že to prostě musí vyjít hned napoprvé a ono houby☹
Největší strach mám z toho, že mám už starý vajíčka a že ty vady jsou díky mně☹ A s tím se moc nadělat nedá☹

medved09
3. lis 2010

ahoj, tak transfer v pondělí
držte palce - tak nakonec se to fakt daří v nativu

ejviska
3. lis 2010

@tonytony no my mame dceru prirozene na prvni pokus 😀 😀 😀 A ted tri roky nic 😒
@medved09 tak to drzim palce strasne moc!!!!!

tonytony
3. lis 2010

@ejviska Se stejným chlapem? A kolik IVF či jiných pokusů jste už zkusili a kolik TI je? To je fakt k nas..., co?

ejviska
3. lis 2010

@tonytony chlap stejny 🙂 Nezkusili jsme zatim nic, todle je 1.IVF a nic jine jsme nemeli ( jako IUI nebo tak neco..) Jo vlastne kdysi jsem mela clostilb., ale bez pregnylu, to bylo o nicem.
Mi je 35 a muzi 36. Oba jsme v poradku.

paja1
3. lis 2010

@ejviska ejvisko a jsem zvědavá bereš taky estrofen?