Cesta za druhým dítětem pomocí IVF nebo KET.

fiallinka
21. únor 2010

Ahoj holky - vím, že je nás tu poměrně dost, které už jedno dítko mají a touží po druhém - už víme, že je nutné opět podstoupit ivf nebo ket, protože zázraky se sice možná dějí, ale není radno na ně spoléhat 😉

A proč zakládám novou diskuzi? Jsme v jiné pozici než ty, které chtějí první mimčo, případný neúspěch by už asi nebyl konec světa 🙂, ale přesto to nemáme zas tak jednoduché a musíme držet při sobě 😉

Tak jdeme na to..

luciferka29
23. zář 2011

ahoj holky, včera jsem se dala do úklidu posledních 14dní jsem to nějak zanedbávala a hodně odpočívala, a ted zase nevím jestli jsem to nepřepískla, ale čárečka pořád sílí tak snad to bude v poho a na všechno už kašlu. Bříško nebolí tak se uklidnuji, jak poznám jestli by se něco dělo??

medved09
23. zář 2011

@luciferka29 určitě je vše OK- ALE NEŠIL A NEUKLÍZEJ! Zavři očka a pospávej - to pak binec neuvidíš 😀 😀 😀

luciferka29
23. zář 2011

@medved09 to se ti řekne, doma mám dvouletou opičku, při ní se nedá moc pospávat, když má pořád až moc energie, nešílím když to má dobře dopadnou tak to dopadne a v to věřím, díky

mufinka26
23. zář 2011

ahoj holky tak, ted jen čekám na mrchu a okolo 13.10 bude další KETík 😀 😀 teda pokud bude UZ v pořádku a sliznice pěkně poroste 😀

ejviska
23. zář 2011

@mufinka26 to je forfr 🙂

mufinka26
23. zář 2011

@ejviska to víš holka, já sem ted jak, když my nalily energii a sílu na další pokusi, takl toho musím pořádně využít 😀 pokud to nevyjde ani v říjnu tak prosinec, nebo leden bude 2.IVF 😀

luciferka29
23. zář 2011

@mufinka26 to je teda fofr, mě nechávali odstup aj mezi ketama 3měsíce v brně

mufinka26
23. zář 2011

@luciferka29 téééda, to bych asi tři měsíce nevydržela 😒 u nás je tři měsíce odstup jenom od stimulace a následné OPU.. jinak KETíky se můžou dělat pořád 🙂

luciferka29
26. zář 2011

@mufinka26 musela bys to vydržet

luciferka29
26. zář 2011

@mufinka26 jinak já hlásím že oba bojovníčci bojují, tak hlavně at jsou zdraví, nevydržela jsem to na kontrolu do caru a šla ke svému gyn. a potvrdil mi že jsou dva, ale zatím se dopředu moc neradovat 🙂

mufinka26
26. zář 2011

@luciferka29 tak to je skvělá zprávička 😀 takže budou dvojčátka, to je nádherné 😀

luciferka29
26. zář 2011

@mufinka26 snad vydrží obě, vždycky jsem chtěla hodně dětí, bohužel jsme si museli tímhle vším projít tak snad to bude v poho, hlavně že malá nebude sama jako já 🙂

mufinka26
26. zář 2011

@luciferka29 to víš, že vydrží obě 😀 budete velká rodinka 😀 moc ti budu držet palečky, aby celý těhu bylo co nejpohodovější 😀

luciferka29
26. zář 2011

@mufinka26 drž a já ti budu posílat ty těhu bacilky 😀 😲

mufinka26
26. zář 2011

@luciferka29 ty budu chytat jak nejlíp budu umět 😀

simik22
26. zář 2011

baby ahojte, ako je to s IVF s doplacanim? myslim teda, aka je najlepsia poistovna, ked chceme postupit buduci rok IVF? kde sa doplaca najmenej? Ake mate skkusenosti? Zmenila by som, kym sa este da.. diky

ejviska
26. zář 2011

@simik22 nevim teda, jestli budes na svk, tak mozna je to jinak. Ale v cechach na pojistovne nezalezi ( snad jedine, ze nektera schvali zadost rychle a jine to trva).
Uhrada je u vsech stejna, zalezi na ceniku doplatku jednotlivych caru. Takze kolik "vysolite" zalezi na tom, jaky si vyberete Car, nikoliv pojistovnu. Aspon v CR, ale u vas to bude asi stejne.

medved09
30. zář 2011

ahoj, tak jsem dnes zas myslela, že mě trefí - prostě nemůžu mít nic "ve škatulce" - samé extrabuřty. Byla jsem u Dr.na kontrole v Podolí. Mimi OK, ale já - za posledních 5 týdnů ani deko nahoře a definitivní výsledky OGTT - hypoglykemie jak prase - po 2 hodinách po vypití glukozy jsem měla 3,0 - tedy méně než nalačno (4,4) - běžné je prý kolem 6, limit je 7,7. Nic se s tím nedělá, ale musím pořád a pořád jíst, aby mi neklesal a nekolísal cukr a já sebou v kombinaci s nízkým tlakem nešvihla. S Dádou jsme měla cukrovku a teď zas tohle... Tak zatím pěkný večer, novopečeným těhulím držím palce!!!!

ejviska
30. zář 2011

@medved09 tak sup dorticek 🙂

veruleg
1. říj 2011

@medved09 Ty jo, takove doporuceni bych brala 😉 😉 Ja nevim co se deje, ale ja do sebe laduju sladke jako nikdy predtim. Taky ze to jde na vaze poznat uz mam 16kg 😠 No ale rikam, si ze to obzerstvi bude trvat uz jen max. 4 tydny a pak konec.Viky pres tyden stavkoval s odpolednim spanim, ja pak byla vecer uplne KO, takze jidlo byla nejkrasnejsi predstava pekneho vecera. Navic tu zacli uz prodavat vyborne Norimberske pernicky a tem nejde odolat 😝
V pondeli posledni kontrola u meho doktora, pak jen kazdy tyden na ozvy. Ve ctvrtek mam prvni kontrolu v porodnici, kde budou ozvy, ultrazvuk, stery a mozna prohlidka porodniho salu. Tech tu maji pouze dva, tak snad nebude zrovna nekdo rodit 😲 Tak uvidime 😕
@ejviska co pocasi, lepsi? My dnes urcite pres 25st. zari se celkove vydarilo. Porad jsme venku, neni cas se ani zamyslet co bude za par tydnu.....

ejviska
1. říj 2011

@veruleg no normalni ostrovni pocasi. Chvilku pekne, chvilku prsi 😎
Uz se ti to krati!!!

zuzanka26
2. říj 2011

AHoj holky,
mohla bych se k vám přidat?

medved09
2. říj 2011

@zuzanka26 jasně, to se nemusíš ptát - vítej 😎 . Doufám, že se brzy přidáš k nám - úspěšným těhulím.

timona
2. říj 2011

baby po KETE ste boli doma alebo ste chodili do prace??

zuzanka26
3. říj 2011

@medved09 Díky, to bych moc ráda. Od jara chodím do Pronatalu, zjistili mi, že neovuluju, reaguju jen na hormony, ale buď velmi málo a nebo naopak přehnaně. ( PCO) takže teď čekám až mi doběhne jeden cyklus, pak ještě bude měsíc pauza ( ale moje cykly jsou tak 40-60 dnů) a pak jdeme na IVF.
A to mám první holčičku přirozeně, v Pronatalu mi řekli, že to je teda zázrak. Tak zatím nejsem moc optimisticky naladěná. 😔

fiallinka
autor
3. říj 2011

@zuzanka26 ahoj, vítám tě - a jak dlouho trvalo, než se malá podařila?

katy2
3. říj 2011

Ahojte 🙂
po dlhej dobe sa hlasim.... uz sa nam to riadne krati.... uz chodim na kontroly ako na klavir a uz s nedockavostou cakam, kedy padne konecny termin sekcie....
Inak uz meliem z posledneho, vsetko dole ma boli, ledva chodim, aj statie mi robi problemy, ani lezat sa mi poriadne neda.... Uz aby to bolo..... 🙂
Vsetky pozdravujem a tym, ktorych sa to tyka, drzim palceky 😵
@veruleg aj tebe sa to uz krati 😵 Drzim palce 😉

zuzanka26
3. říj 2011

@fiallinka dohromady asi rok a půl, měla jsem ještě předtím jeden zamlklý potrat ve 12 tt, takže se nám to vlastně povedlo 2x. No nechápu to, že jsem takhle přestala fungovat. ☹

luciferka29
3. říj 2011

ahojky holky, zatím jsem byla v pohodě, ale v pátek máme jít na UTZ do caru jaksi z toho mám strach aby bylo všechno v pohodě, i když jsem byla před týdnem u svého doktora, ale tomu moc jaksi nevěřím a hlavně jasetli vydrželi obě mimi

@zuzanka26 jinak tě taky vítám 🙂

ejviska
3. říj 2011

@zuzanka26 ahoj

@katy2 tak se drz! To teda uteklo 🙂
@luciferka29 a byly tam dve???