Cesta za druhým dítětem pomocí IVF nebo KET.

fiallinka
21. únor 2010

Ahoj holky - vím, že je nás tu poměrně dost, které už jedno dítko mají a touží po druhém - už víme, že je nutné opět podstoupit ivf nebo ket, protože zázraky se sice možná dějí, ale není radno na ně spoléhat 😉

A proč zakládám novou diskuzi? Jsme v jiné pozici než ty, které chtějí první mimčo, případný neúspěch by už asi nebyl konec světa 🙂, ale přesto to nemáme zas tak jednoduché a musíme držet při sobě 😉

Tak jdeme na to..

fiallinka
autor
9. dub 2011

@monnn co to je, neznám 🙂 to, a to já znám skoro všechno... a Ejviska má pravdu, tady jsme nejlepší ze všech 🙂, akorát už to tu hodně prořídlo ☹

fiallinka
autor
9. dub 2011

a jinak, já vám nevím, ale mně se ta holka snad plazí nebo co...

ejviska
9. dub 2011

@fiallinka NF? neurofibromatosa
Ja chodila do ty diskuze "prvni IVF na podzim", no a tam jsou skoro same tehule, coz je obcas psychicky narocne.... tak jsem koukala i jinam. Jednu diskuzi jsem nasla ( z tama znam monnn, ale to spis, ze bydlime kousek od sebe, tak jsme na sebe "narazily"), ale teda tam to bylo priserny.... vsechny holky nastvane, takova nepohoda, trosku slepicarna ;) a stejne nejlepsi holky jsou v te puvodni, takze tam chodim porad, i kdyz jsme se prestehovali na mamaweb.
No a pak tady, ze? 🙂

No pocitej, ze s KAjou to pujde rychlejc, ona bude chtit Juraska dohnat. I kdyz ja ti nevim, na plazeni je asi brzo 😀

monnn
9. dub 2011

@fiallinka koukám,Evička už za mě odpověděla 😉 jinak má pravdu 🙂

ejviska
10. dub 2011

koukam, ze Meleri uz porodila chlapecka 🙂 Tak ma dva chlapaky! Ale jinak v tydle diskuzi moc deticek neni, co? Cepeckovic, Kaja a od Meleri. Nebo koho jsem zapomnela?

ejviska
10. dub 2011

@medved09 se drz zitra!!! 🙂

medved09
11. dub 2011

HCG 106!!!!!!
Tak snad je vše dobré. Za 10 dní UZV.

ejviska
11. dub 2011

@medved09 no vidis!!! 😵 Gratuluju!! A to uz dalsi krev nebude?

medved09
11. dub 2011

@ejviska ne, sestra říkala, že to skočilo tak krásně a ukázkově, že nás nebude honit. Až ten UZV (tam prý ještě nebude srdíčko, ale jen lokalizují žloutkový váček).
Jsem úplně mimo. Po tom děsném stresu v pátek je to úleva. I když vím, že cesta bude ještě douhá.

cepecek
11. dub 2011

Ahoj holky,
hlásím se po delší době. Nějak přestávám cokoliv stíhat, jsem jen u dětí. Ve čtvrtek jsme byli v poradně a na očkování a máme v 5 a1/2 měsících:
Tomík : 8kg a 70cm
Aninka: 6,2kg a 67cm
Jinak jsem minulý týden dala Marušku po 3měsících do školky - byla tam 4 dny a v sobotu jsme jeli na pohotovost a má angínu. Tak se mondlím,aby to nechytli prckové.
Mějte se moc fajn a AHOOOOJ

voguer
11. dub 2011

@ejviska test jsem si delala 14 den po ET, negativni. Dnes uz jsem utros vysadila, ale podle CAR mam testit zitra. Dekuji za podporu 🙂

ejviska
11. dub 2011

@medved09 jesteze mate Davidka, clovek nema tolik casu na mysleni na blbosti 🙂 No skocilo to krasne, ono se to ma za 2-3 dny zdvojnasobit, coz odpovida ;)
@cepecek ahoj 🙂 Ty jo, teda dobry rozdil mezi mimcama, je videt, ze je Tomik chlapisko 🙂
@voguer podle CARu by clovek myslim netestil nikdy 🙂 A dal bude co?

voguer
11. dub 2011

@ejviska mas pravdu🙂. Dal se budeme s manzou tesit az pujdeme za 3 mesice znovu 🙂

ejviska
11. dub 2011

@voguer to bylo 1.IVF? Tak to pujdem spolu, ja jdu na 2.v cervenci
Vy uz nejake ditko mate?

voguer
11. dub 2011

@ejviska byla jsem pred deseti lety na dvou IVF, neuspesne, s byvalym partnerem. V lete jsem mela svatbu a s manzelem jsem na IVF byla ted poprve...v zivote , tedy ale celkem 3x.
Hrozne si uz mimco prejeme, mame na case , zadne nemame ☹ ☹ ☹

ejviska
11. dub 2011

@voguer tak to si budem moc moc drzet palcaky 😵 😵 😵 😵
Ja se ptala, ze tady se to jmenuje "cesta za druhym ditetem...", tak proto se zvedave ptam, promin ;) Ale tim te teda neposilam pryc!!!! V zadnem pripade 🙂 Tady je to takove soukrome skoro, chodi sem spis min holek, ale same desne zabavne a chytre 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
A kolik ti je? A to si musis platit, kdyz to bude ctvrte nebo to uz je "promlcene" 😀

voguer
11. dub 2011

@ejviska dekuji 🙂 . Omlouvam se, ja si rikala , ze se tu zeptam zkusenejsich na radu 😉
Mohu se zeptat kam jdes v cervenci? Ja ted byla v Pronatalu Praha, ale premyslim o zmene.
Jinak za 14 dni slavim 39....hodne, necitim se tak, ale je to realita 🙂 🙂 🙂 .
Bohuzel nas ceka plne hrazene IVF, ale to se neda nic delat, moc si prejeme mimco a finance jdou stranou 😉

ejviska
11. dub 2011

@voguer ja do CRM Zlin, to mam nejbliz. A byla jsi 3x v Pronatalu?
Nekdy zmena prospeje..
A budete si delat nejaka vysetreni nebo vsechno mate?
Ja chodim jeste do jine diskuze, tam jsou dve holky taky 39 roku 🙂 Jedna ted tehule prirozene 🙂 Mne je 35, za chvilku 36 teda

fiallinka
autor
11. dub 2011

@medved09 to je ale úžasný skok, vypadá to výborně 🙂

@monnn ale pořád nevím, co to je 🙂

@voguer 39 žádný věk, nedávno hlásila Katy // ve 40ti 🙂
@cepecek paráda, Aňa je dlouhá a hubená, jak vidím 🙂... vymazala jsi je z profilu schválně?
@ejviska těch dětí asi víc není, ale bude 🙂. A strašně dlouho tu nebyla Jani2, nevím, co s ní je...

ejviska
11. dub 2011

@fiallinka taky jsem si na Jani2 myslela, jestli nejak pokrocili

veruleg
11. dub 2011

@medved09 super super super 😀 🙂 🙂 🙂 🙂 Mam ohromnou radost 😉 , cely den stal za prd, Viky desne umrceny, urvany, dle me bez duvodu, ale Tvoje zprava mi zvedla naladu. 😉

eyael
11. dub 2011

ahoj holky, moc sem nepíšu, ale sleduju vás, jak se která máte a co děláte. U nás není nic nového, tak není co zásadního psát. První KET se nepovedl, na druhý čekáme, což je podmíněno menstruací, ale mám to dost rozhozené z toho KETu, takže od 28.2. co jsem měla poslední normální mršku zatím nic pořádného, jen špinění a náznaky. Už by měla dorazit každou chvíli, ale vlastně ani nevím kdy, měla jsem do toho ještě atb, což taky může menzes posunout. No u mě prostě klasika - zas na něco čekám 😉 😒

ejviska
11. dub 2011

@eyael dneska jsem na tebe myslela!!!! Hele, u nas taky nic noveho a porad sem pisu blbosti 😀 😀 😀 😀

monnn
11. dub 2011

@fiallinka no jak to správně popsat každý má jiný příznaky,my se synkem "zatím" kožního rázu tz.hnědé skvrny po těle(jsem si donedávna myslela,že jsou to pigmentové skvrny ☹ )mě se už tvoří i uzlíky,no a Marta musí chodit jednou za rok na magnet -je hlídaný 😉 ,jinak samé ko ,ale jen roční,no a proto nám bylo navrhnuto IVF s PGD,jen se nám nějak nedaří ☹

eyael
11. dub 2011

@ejviska - jéé, to jsi hodná, že na mě myslíš 🙂 já jsem zas na vážkách, jestli ms dorazí nebo ne ☹ zas už ani růžový. Už jsem tak zblbla, že jsem si i udělala test - ač KET negativ a mezitím jsme moc nesexíkovali, měla jsem vkládací bobule kvůli kvasinkám z předchozích atb na podzim. Sice jsem necítila na sobě nic, ale mudra to chtěla po kontrolních stěrech dát do kupy před dalším KETem. To jsem ještě nevěděla, že zas budu mít další atb, takže jsem adeptkou na další vkládací bobule 😒 a pak se nám má dařit přirozeně, když se k tomu sexu ani nedostanem! 😀
Nějak se mi nechce spát, ale musím, zítra mám náročný den, jdeme s malou do kroužku a ráno ještě musím stihnout uvařit oběd. Možná se do toho dám teď a pak si půjdu lehnout... tak zatím páček!

cepecek
12. dub 2011

Fialinko - nn já si je nemazala, asi to smázl admini. Já to tu už neřeším, bylo mi nakázáno od admina, že mám smazat všechny inzeráty, neb budu zablokovaná - nerozumím tomu.....Doufám, že tu ještě nějakou dobu budu, když by mě smazali, tak jsem na miminu mám stejný nick. Tak si mě najděte, kdo budete chtím, nerada bych o vás ¨přišla.

ejviska
12. dub 2011

@eyael vis jako mam ja ms 23.dc jedna kapka krve v zachode. Fakt nekecam, jedna kapka, pak tampon snehobily. 25dc spineni rano, pak zase den nic. TAkze taky na budku!!
@cepecek my jsme se s jinou diskuzi prestehovali na mamaweb, kvuli te "buzeraci" tady. Ja osobne sice nic nepocitila, ale hodne lidi myslim odeslo..

inza
12. dub 2011

Ahoj, postimulaci me zustal nejaky Puregon. Pokud by mel nekdo zajem piste do IP

medved09
12. dub 2011

@veruleg ahoj, no, s tím umrčeným dítkem - to asi včera byly nějaké erupce na slunci. Dáda je obvykle úžasné dítě, včera jsem z něj byla na větvi. Dnes je zase v poho - tak snad je to tak i u tvého synka.
Jsem strašně unavená a začínám mít takové "divno" kolem žaludku, nemám na nic chuť, když se najím, je mi na nic....

fiallinka
autor
12. dub 2011

@ejviska

@cepecek mně ta buzerace taky vadí, ale osobně se mně nedotkla - bohužel takhle diskuze se mi nechce přesouvat jinam už jen kvůli těm pár lidem, co se objeví jen občas a kvůli ostatním několika, které prostě zahlídnu jen "občas" a ráda bych o nich věděla...

no, já si stejně říkám, že já už tu asi tak chodit často nebudu, ale stejně jsem tu zatím pořád, protože mne zajímáte vy 🙂

@medved09
výborný pocit 🙂