Cesta za druhým dítětem pomocí IVF nebo KET.

fiallinka
21. únor 2010

Ahoj holky - vím, že je nás tu poměrně dost, které už jedno dítko mají a touží po druhém - už víme, že je nutné opět podstoupit ivf nebo ket, protože zázraky se sice možná dějí, ale není radno na ně spoléhat 😉

A proč zakládám novou diskuzi? Jsme v jiné pozici než ty, které chtějí první mimčo, případný neúspěch by už asi nebyl konec světa 🙂, ale přesto to nemáme zas tak jednoduché a musíme držet při sobě 😉

Tak jdeme na to..

tonytony
20. únor 2011

@medved09 Tak se drž, jinak naprosto chápu... Já dnes řešila jména pro chlapečka té mojí kamarádce, která rodí v době, kdy bych taky rodila, kdyby se povedlo 1.IVF- chtěla názor ohledně jmen a musím říct, že jsem byla ráda, že jen po sms neb jsem u toho zase ty 2 hod. probrečela☹ Ona netuší stále, co se stalo a jak to je a bylo a jak moc se mě to dotýká, snažím se jí to nekazit mojí bolestí☹

paja1
20. únor 2011

🙂 @tonytony Všechny jsme tu statečné.a máš holčičku je ješte malá třeba se fakt zadaří.Ještě máš spotu času na pokusy,jsi mladá proti mně.Ale horší je to asi s financema.Já už to neřeším,jinak by mně trefilo,a snažím se najít něco motivujícího.A to je ten můj puberťáček a ted vyřizuji papíry na tu adopci zítra možná když to stihnu je i odnesu na soc.

tonytony
20. únor 2011

@paja1 Budu držet palečky na adopci- moc Ti přeju to Tvoje štěstíčko, Pájí, moc🙂
Víš, vědět, že se to podaří,tak za to dám cokoli- i kdybch si ty prachy měla vyšlapat nebo platit do smrti půjčku, prodat barák, prostě cokoli... ale ta jistota není a to je průser a fakt víc než ty peníze mě deptají ty nervy kolem, ten čas, organizace na úkor třeba i malé a pak stejně na koneci nula a slzy☹

medved09
20. únor 2011

@tonytony my jsme si dali tento poslední pokus a pak už toho prostě necháme. Mnozí nemají ani to jedno krásné zdravé dítě. My máme mnohem víc - mám úžasného manžela, pěkné bydlení, spostu pracovních nabídek a možností a je nám spolu fajn. Pokud nám to tedy tentokrát nevyjde, zaplatíme si na léto krásnou dovolenou a začnem si fakt užívat...
Hrdinka, co??? 😉 Ale samo mě to moc trápí...
Mám známé, co mají po x-tém IVF dvojčata - ale taky 600 000 dluh u banky. Tam bych se nikdy nechtěla dostat. Roky splácet, omezovat rodinu....

tonytony
20. únor 2011

@medved09 Já jak píšu, vědět, že to opravdu vyjde- mít tu jistotu, tak si ten dluh udělám ikdybch se pak měla sedřít, mně by prostě TO dítě dalo tolik síly, že bych zvládla všechno... Víš, je pravda, že jsem vděčná za to jedno svoje zlato, co mám doma, ale bohužel ta touha po druhém je u mě tak moc silná, že prostě neumím být šťastná tak, jak by bylo dobře, abych byla i právě kvůli malé... Takže i kvůli ní vím, že by to bylo moc dobře pro ni i pro nás všechny...Já jsem takovej člověk, co moc neumí myslet na sebe, neumím si dělat radost sama pro sebe, miluju dávat dárky, dělat radost jiným, sama nemusím dostat nic, umím si odříkat materiálna i požitků pro sebe, mám práci, kde bych mohla být mnohem dál než jsem, šéf mě už přes rok nahání do práce a prostě, kdybych chtěla mám super kariéru, ale tohle není můj sen, jediné co je pro mě důležité, jsou děti a kdyby mi někdo řekl, jestli 6 dětí nebo nic nebo jedno, vyberu těch 6 a ani nebudu přemýšlet☹

paja1
21. únor 2011

@tonytony Já bych taky brala 6,ale nejde to a musíme jít dál.A vy nechcete adopčátkO?My jo a nebo i PP.Klidně i 2.Ale je to na dlouho a lituju ,že jsem to neudělala tak před aspon 2 lety.Ale měli s nimi tolik špatných skušeností,že jsem to napřed úplně vzdala a vidíš uš mě to přešlo..Nemůžou tam za neschopnost jedné pracovnice.No jo stárnu a jsem asi chytřejší. 🙂 Tobě držím pěsti a dávej vědět.

katy2
21. únor 2011

Ahojte 🙂
@tonytony prajem ti vela sily.... nemam viac slov... strasne ti prajem, aby sa ti splnilo po com tuzis... niekedy mozno treba chvila pauzy, zamestnat sa niecim inym..... je mi smutno....
ani neviem, ci sa to sem hodi, ale dnes som bola na krv a hcg mame 1030... takze to vyslo... bola to nasa uplne posledna sanca..... a na moj vek... v aprili budem mat 41....
vsetkym vam drzim palce... drzte sa....

tonytony
21. únor 2011

@katy2 Tak to je krásná zpráva a moc gratuluju🙂 Užívej si to, jak jen to jde!

medved09
21. únor 2011

@katy2 to je super zpráva!!!! Moc blahopřeji - snad se taky brzy dočkáme. Mě je tedy "jen" 31, ale máme poslední hrazený pokus.....

ejviska
21. únor 2011

@katy2 velika prevelika gratulace!!! A priznam se, ze me potesil tvuj vek 🙂 Ja mam "teprve" 35 😉 a ten vek me dost desi, tak to je takove super vedet, ze jsou jeste vetsi bojovnice!!

katy2
21. únor 2011

@tonytony @medved09 @ejviska dakujem vam 🙂
medved, u nas to uz bol nehradeny pokus, poistovna mi ho nepreplatila, lebo som uz pre nich stara..... Ale som rada, ze sa to vyplatilo..... a keby boli dvojky, tak aj s urokami 🙂
a drzim vam velmi palce 🙂

tonytony
21. únor 2011

@katy2 Ty jo aTy máš doma tak malinkatý mimi, teď koukám! Tak to je krásný🙂 Malá je taky z IVF? No a teď to byl kolikátý pokus od malé???

marione74
21. únor 2011

@katy2 moc blahozelam 🙂 a tiez ma povzbudil Tvoj vek 😉 a tiez by som do tej 40-43 isla do toho znova 😉 ak nam teda nevyjde KETko z 12 mrazacikov co mame..
A manzel sa ako ma?

Dievcata, dakujem moc za Vase odpovede 😉

tony, nepoznam Tvoj pribeh, len co som teraz zachytila, chcem Ta povzbudit, aby si sa az tak velmi neupinala casove na ivf-ko, pokial nemas 45 a vyssie, tak mesiac hore dolu, nestracaj nadej, netrap sa tolko, zvlast ked uz mas jedno dietatko, aj ked chapem Tvoju tuzbu po dalsom.... ver tomu, ze sa to moze podarit, prajem ti vsetko dobre..

katy2
22. únor 2011

@tonytony mala je z 2.IVF. Nam doteraz vysli vsetky ET na prvykrat... Nevyslo nam ani jedno KET a mala som ich hodne. Po 1.IVF som nemala ET, lebo som mala nejake komplikacie, tak vsetko mrazili.... O druhe babo sme sa pokusali 2x KET-neuspesne a skusili sme 3.IVF na plnu platbu a.... VYSLO 😵 Takze u mna ET=Uspech

@marione74 manzel je teraz v nemocnici na rehabilitacii, zasa intenzivne cvici.... Robi pokroky... Nie je to najlepsie, ale ide to k lepsiemu.... Som vdacna aj za to, ako to je....

fiallinka
autor
22. únor 2011

@katy2 krásné číslo? Který den po ET ti brali krev?

katy2
22. únor 2011

@fiallinka 14.den 😵 pri malej mi tiez takto brali krv a hcg bolo 500 a dvojky 🙂

fiallinka
autor
22. únor 2011

@katy2 tohle číslo je taky tak na dvojky, co si ještě vzpomínám z tabulek, ale nemám je uložené 🙂. I když, každý to má jinak, ale...

katy2
22. únor 2011

@fiallinka v kazdom pripade sa to dozviem koncom buduceho tyzdna na uzv 😉

fiallinka
autor
22. únor 2011

@katy2 no a tím, že jsi vlezla do téhle diskuze, máš na ně obrovskou šanci 🙂

katy2
22. únor 2011

@fiallinka 😀 😀 😀 nepohnevala by som sa.... 🙂

eyael
22. únor 2011

katy2 gratuluju! Dáváš mi naději, že to nemám vzhledem k věku vzdávat ani já, říkala jsem si, že už to třetí nestihnu 😕

katy2
22. únor 2011

@eyael jojojoj 😀 😀 😀 😀 ja som malu rodila v 39 a teraz budem ako 41-rocna... Nikdy nie je neskoro... Ty si este mladica 😎
a drzim palce, nech sa bublinky uchytia 🙂

eyael
22. únor 2011

@katy2 - děkuju, jsi hodná! Ty dny do výsledku utíkají hrozně pomalu 😉 už aby byl alespoň víkend!

katy2
22. únor 2011

@eyael to cakanie je najhorsie... ale ten yvsledok bude stat za to 😉 Drzim palce....

eyael
22. únor 2011

@katy2 vďaka! tobě taky, ať je vše nadále v pořádku a mimískové krásně rostou 😉

medved09
23. únor 2011

ahoj, tak mi odpověděl Dr. Madár z imunobiologie - polykáním spermatu patnera lze fakt potlačit imunobiologické problémy. U zvířat prokázáno, u lidí studie zatím nebyla. Dobrý, co?

fiallinka
autor
23. únor 2011

@eyael možná, že tři budeš mít už za cca 8 měsíců 🙂. Kdy budeš testovat?

eyael
23. únor 2011

@fiallinka - podle CARu mám testovat 11.3. Do té doby to asi tedy nevydržím, ale ještě nejsem rozhodnutá, kdy přesně testnu dřív, možná někdy týden po období očekavané menstruace.

fiallinka
autor
23. únor 2011

@eyael no hlavně to nezapomeň nahlásit 🙂

ejviska
23. únor 2011

@medved09 no potes koste, tak to na me neni 🙂
@katy2 teda z tebe jsem napnuta 🙂 To budou dvojky!
@eyael mne nejak uniklo....co se u vas deje?