Cesta za druhým dítětem pomocí IVF nebo KET.

fiallinka
21. únor 2010

Ahoj holky - vím, že je nás tu poměrně dost, které už jedno dítko mají a touží po druhém - už víme, že je nutné opět podstoupit ivf nebo ket, protože zázraky se sice možná dějí, ale není radno na ně spoléhat 😉

A proč zakládám novou diskuzi? Jsme v jiné pozici než ty, které chtějí první mimčo, případný neúspěch by už asi nebyl konec světa 🙂, ale přesto to nemáme zas tak jednoduché a musíme držet při sobě 😉

Tak jdeme na to..

veruleg
19. zář 2011

@jani2 Jani, cim driv to budes mit za sebou tim driv bude telo v pohode a tim driv bude cas na mrazacky 😉

mufinka26
20. zář 2011

ahojky holky, tak u nás proběhne další KET okolo 4.11 🙂 ted my to přijde, strašně daleko, ale ono to uteče jako voda 🙂 už se zase těším na další boj 🙂 třeba to napočtvrtý vyjde, v každém případě pokud ne tak budeme posílat druhou žádost na 2.IVF 🙂 přijdem si jak nezmaři 😵 Ale doufám, že pod stromeček budu moc říct, že sme už dva v jenom 😀

mufinka26
20. zář 2011

@luciferka29 ahojky, tak jak to z tebou vypadá 😉 těhulko naše 🙂

gwenni
20. zář 2011

@jani2 aj ja ťa podporím, že sa dá otehotnieť aj z mraziačikov mne sa podarilo otehotnieť tri krát s KETkom

linda81
20. zář 2011

@mufinka26 ahoj....my okolo novembra ..ak vsetko klapne, pojdeme na 1 IVF...tak drzim vam palceky, nech sa konecne tesime spolu..

luciferka29
20. zář 2011

@mufinka26 daří se nám dobře, jenom se nemůžeme dočkat až něco uvidíme na utz 🙂
taky chceme dát dáreček pod stromeček, ale nevím jaké budem balení 2v1 nebo 3v1 😀 a jestli to do té doby vydžíme, u nás nikdo neví že jsme chodili na ivf
ty si velká optimistka moc Ti držíme palečky a budeme posílat těhu bacilky

mufinka26
20. zář 2011

@luciferka29 no tak to bude dobré překvápko 😀 😀 já ty těhubacily budu chytat po houfech 😀 😀 😀

luciferka29
20. zář 2011

@mufinka26 neboj budu posílát extra dávky, nám se podařilo na podruhé a ted pošesté tak určitě neztrácej naději 🙂

mufinka26
20. zář 2011

@luciferka29 neztrácím, ten mrňousek určitě čeká na lepší datum a možná se mu budse líbyt i jiný rok 😀 😀 😀 ale věřím, že se povede 😀 😀

fiallinka
autor
20. zář 2011

@luciferka29 jé, tys to hlásila tak potichu, že jsem to přehlédla 🙂, no super!

luciferka29
21. zář 2011

@mufinka26 možná opravdu čeká na lepší datum, vždycky musíš aspoň trochu věřit, já jsem tentokrát nedoufala, protože jsem věděla že je to poslední pokus, ale ve skrytu dušičky jsem moc věřila že to vyjde 🙂

luciferka29
21. zář 2011

@fiallinka 7.10 mám jít utz na potvrzení tak snad budou pěkná srdíčka 🙂

mufinka26
21. zář 2011

@luciferka29 ahoj holky tak mrcha pořád nikde a zítra jdu na krev a v pátek budou výsledky 😉 no tak uvidíme

fiallinka
autor
21. zář 2011

@luciferka29 vidím, že nejsi troškař 🙂, no za sebe ti přeju jen jedno zdravé, krásné donošené mimino 🙂

luciferka29
21. zář 2011

@mufinka26 no třeba ještě není všechno ztracené a krev bude s těhu bacily 🙂

luciferka29
21. zář 2011

@fiallinka troškař nejsu, ale když mě dávali dvě mimi, tak by se mohli udržet obě, nám by to nevadilo 🙂

medved09
21. zář 2011

ahoj holky, tak jsme si dnes dali placené 3D, aby bylo na památku - od Davídka ho máme taky. Jsem 28.tt, přibrala jsem jen asi 6 kg - tady 10, ale za posledních 5 týdnů šla 4 kg dolů. Pálí mě děsně žáha a i občas zvracím.No - a mimi má v tomto období mít cca 1100 g - to naše má ale minimálně 1600!!! Doktor i PA byli docela paf. Tak to zas vypadá kousek blíž císaři, tohle jestli to pořád poroste stejným tempem by prý nebylo možné bez ohromného rizika porodit... Tak přeji pěkný večer.

veruleg
21. zář 2011

@medved09 no vy teda rostete 😉 My vcera na kontrole 2560g, tak uvidime za par tydnu 😉

veruleg
21. zář 2011

@mufinka26 to uz planujes dalsi KET? Doufam ze nebude treba 😵 😵

jani2
21. zář 2011

@medved09 - tak to kukám, v 28 tt vraj 1 600g. Moja malá mala v 26 tt ca. 830 g....škoda že sa to blíži k císárskemu. Ale radšej neohroziť teba ani bábätko.
@luciferka29 - to si mala posledný pokus....a ako to že to vyšlo až na šiesty krát? Inak jedna dvojičková maminka z KET tu už bola, že by si ju následovala? 😉
@mufinka26 - joj, do piatku je ešte ďaleko! To prečo ťa tak dlho napínajú s výsledkami? Ale keďže mrcha zatiaľ neprišla, tak to vyzerá tiež nádejne! 😉
JA som bola v CAR včera, samozrejme sliznica už odkrvácaná, takže tehu sa nekoná..ale to sa dalo čakať. Dr. sa ma ani nepýtal, ako som sa rozhodla, rovno vraj, že ideme na tú laparoskopiu. Mám prísť na budúci štvrtok a dá mi odporúčanie do nejakej nemocnice, ešte neviem kde. No, musím sa dať na to čo najskôr, lebo ma odvaha už teraz pomaly opúšťa 😒 .

jani2
21. zář 2011

@gwenni - fúha, až 3x? Ale nevidím, že by si mala 3 detičky. Čo sa stalo?

gwenni
22. zář 2011

@jani2 ja som bola tehotná už 5 krát ...
prvé dve tehotenstva boli prirodzené ale v 6-7tt som potratila
...potom to už dva roky nešlo ani prirodzene a išli sme na IVF ....mali sme 12 embrijok a jedno sme vkladali ale nepodarilo sa potom sme išli ďaľší mesiac na KET podarilo sa ale zase som potratila
...po troch mesiacoch zase KET neúspešne a na ďaľší mesiac sa nám zase podarilo uchytili sa obe embrijká ale zase som potratila v 7tt jeden deň jedno :( a druhý deň druhé :(
...po troch mesiacoch zase KET neúspešne a na ďaľší mesiac úspešne 🙂 tehotenstvo sa konečne podarilo udržať až do konca vďaka Prednisonu a Fraxiparínu ....malinký sa nám narodil 39tt plánovanou sekciou ....po 6dňoch :( :( zomrel (nevieme presnú príčinu...údajne to bola náhoda že sa narodil práve on s vrodenou vývojovou vadou na črievkach a že sa to nedalo zistiť počas tehotenstva....ďaľšia verzia je že sa náš Max narodil s Cystickou fibrózou ale keďže mutácií CF je vyše 1000 a u nás sa vyšetruje iba 36 mutácií tak nám nevedia povedať že či manžel je nosičom CF alebo nie:( :( :(
....takže teraz sme po druhom IVF máme 7 mraziačikov viac sme nedávali mraziť a jedno sme vkladali ...čakáme teraz na výsledok či sa náhodou podarilo na prvý šup alebo zase budeme mať šťastie až na druhý krát ...keď nám tehotenstvo potvrdia tak budeme zase na tých istých liekoch a až keď sa nám dieťatko narodí budeme vedieť či je zdravé alebo nie .....vkladať môžeme len po jenom embrijku lebo ja som 9 mesiacov po sekcii

gwenni
22. zář 2011

@jani2 v mojom profile mám zverejnený celý môj 8 ročný boj :( :(

ejviska
22. zář 2011

@gwenni holka zlata! Ty toho mas za sebou, to je neskutecny!
Drzim moc palce! x

mufinka26
22. zář 2011

@gwenni teda holka, ty musíš mít v sobě neuvěřitelnou sílu, smekám před tebou, si neuvěřitelně statečná, že jdeš po tom všem do dalšího boje. Moc ti držím palce at tentokrát je vše v naprostém pořádku a budete mít doma krásné zdravé miminko 🙂

jani2
22. zář 2011

@gwenni - och joj, tak máš toho za sebou dosť! 😔 Sama viem, čo je to potrat aj pôrod a odchod bábätka do nebíčka....držím ti moc palce, aby si otehotnela, donosila a porodila zdravé dieťatko. Skutočne je najvyšší čas, zaslúžiš si ho!

gwenni
22. zář 2011

@ejviska
@mufinka26
@jani2 ďakujem z celého srdca ...musí byť zdravé ,musí !!!!!

fiallinka
autor
22. zář 2011

@gwenni taky vím, co je to přijít o dítko, bohužel... o to víc ti přeju, ať to už klapne až do konce... k tomu fakt už těžko co napsat ☹

luciferka29
23. zář 2011

@jani2 z šesti pokusů vyšel druhý a ted šestý

luciferka29
23. zář 2011

@mufinka26 tak co krev byla lepší jako testík? držím palečky 😲