Cesta za druhým dítětem pomocí IVF nebo KET.

fiallinka
21. únor 2010

Ahoj holky - vím, že je nás tu poměrně dost, které už jedno dítko mají a touží po druhém - už víme, že je nutné opět podstoupit ivf nebo ket, protože zázraky se sice možná dějí, ale není radno na ně spoléhat 😉

A proč zakládám novou diskuzi? Jsme v jiné pozici než ty, které chtějí první mimčo, případný neúspěch by už asi nebyl konec světa 🙂, ale přesto to nemáme zas tak jednoduché a musíme držet při sobě 😉

Tak jdeme na to..

tonytony
4. lis 2010

@ejviska Teda TY Ti dávají, co? No, nátlak pěknej teda, tak jsem zvědavá, jestli se dáš a zítra budeš hlásit🙂 Držíme palečky všechny- to teda jo!

cepecek
4. lis 2010

Ahoj holky,
hlásí se vyčerpaná a ospalá matka . Stále krmíme přes den co dvě hodiny v noci co tři. Budím je naráz a musí pít oba. Mlíčka už moc nemám, tak dávám z prsu jen ráno a večer a pak ještě 2x odstříkám. Jinak příkrmu nevypijí moc jen 75ml a to mají vypít už 120 ml - tak k tomu se asi nikdy nedostaneme. Aničku trápí kakání, tak jí musím pomáhat (cvičím s nožičkama) . Jinak Anička už má 3080g a Tomík 3295g. Moc na všechny myslím.

ejviska
4. lis 2010

Tak se moc neradujte, ted jsem byla na zachode a na papire byla krev, takze 😒

medved09
4. lis 2010

@ejviska to nemusí nic znamenat. Já s Dádou krvácela jak hrmo a teď tu sedí vedle mě!
Držím palce!!!!!

tonytony
4. lis 2010

@cepecek Vydrž, mamko, vydrž akdyž bude nejhůř, vzpomeň jsi, jak moc jsi bojovala, aby jsi byla takhle "krásně" zničená a bude hned o trošku líp- věřím tomu🙂 Jste šikovný, četla jsem zpět pár Tvých příspěvků- i okolo porodu a ikdyž to je určitě náročný, tak za chvíli bude jen líp🙂
@ejviska Dnes je den debil- taky na WC dnes to špinění na papíře- taky kdy by nemělo☹ Ale nebuj, já fakt v těhu do 5. měsíce krvácela a dobře to tenkrát dopadlo🙂 To jen kdyby náhodou, že to ještě není nic prohranýho🙂

fiallinka
autor
4. lis 2010

@ejviska nech toho, žádná krev, to ti zakazuju! Ale víš jak, může se pouštět jedno, to je docela časté...

Čepečku, myslím, že jsi vlastně dokonalá matka, pokud jsi tu ještě schopná něco napsat, děti neřvou hlady a jsou přebalené 🙂...

Dnes je fakt jakýsi divný den, Jurča šel spát v deset, vstával před pátou, já se tu motám...

Ale jsem zpátky z kontroly - sice trošku vyšší tlak (ale to je asi fakt tím, že malá si dovolila 10 minut před tím měřením mne nekopnout 🙂), stopy bílkoviny v moči (což asi taky nic nebude), ale čípek drží jak blázen, průtoky ok, jaterní testy negativní 🙂 a ohledně porodu... doktor mi doporučuje císaře, až budu cca 38+0... tak asi jo...

tonytony
4. lis 2010

@fiallinka Už jsem Ti psala a gratulovala vedla, tak ještě jednou- super zprávička a budou krásný Vánoce🙂

ejviska
4. lis 2010

@fiallinka ja bych si ji zakazala taky, ale fakt tam je. Uz jsem to i obrecela, myslim, ze je to jasne....
Ale tobe gratuluju, za chvilku budes mit mimco u sebe!!!!

fiallinka
autor
4. lis 2010

@ejviska gratuluj, až to dobře dopadne.... a nehaž zbraň do obilí!

ejviska
4. lis 2010

@fiallinka mas pravdu, tak si to necham na potom 🙂

veruleg
4. lis 2010

@ejviska drz se, snad to je jen plany poplach 😕

paja1
4. lis 2010

@ejviska To nemusí nic znamenat ,Opravdu to hodně bývá,pokud z tebe netečou kýble tak bud v pohodě. 😅

veruleg
4. lis 2010

@cepecek na mlicko si zkus koupit jestrabinu, ta vyborne podporuje laktaci 😉

veruleg
4. lis 2010

@fiallinka Fialli, to uz je tak za 2,5 tydne ne? Ty jo.... 😅

fiallinka
autor
4. lis 2010

@veruleg no vycházelo by to kolem 1. prosince asi, 38+0 jsem 30.11, ale to je na Ondřeje, tak to fakt nevím.. no uvidíme...

veruleg
4. lis 2010

@fiallinka chapu 😔 Tak si to domluvis na jindy.urcite Vam doktori vyjdou vstric. Drzim palecky 😉

tonytony
4. lis 2010

@fiallinka Fialinko, tak 1.12. je hezký datum🙂 Myslím, že Tě nikdo nebude nutit o ten den dřív...

fiallinka
autor
4. lis 2010

@tonytony já stejně nevím, kdy přesně, to byla jen orientační domluva 🙂, tak uvidíme, třeba mi zase příště řekne něco jiného 🙂

tonytony
4. lis 2010

@fiallinka Jasně... Hlavně, aby bylo vše v pořádku- budu na Tebe moc moc myslet! Já budu v té době asi už stimulovat🙂 Snad teda...

eyael
4. lis 2010

ejvisko, myslela jsem na tebe moc, musí ti to vyjít 😉 jestli to vyjde tobě, tak vyjde i mě! Měli jsme totiž tenhle měsíc velké domácí snažení 😉 😵 dokonce jsem měla min týden ve čt mírné krvácení, to jsem si říkala, že se mimísek zahnizďuje (na ovulační to už bylo pozdě) 😉 😎 Vycházelo mi to všechno stejně jak tobě... Dokonce mi mudra předepsala ATB co se můžou v těhu, abychom něco případně nepokazily. 😝 Sice nemám ještě žádné krvácení, ale břicho mě začíná bolet jak na menzes 🙄 tak to koukej odvolat ať mě břicho přestane bolet a ta mrcha červená do rána nedorazí 😀 Jestli ráno nic nebude, tak máme vyhráno, mrška chodí přesně...

ejviska
5. lis 2010

Ahoj holky, 10.den, na testu nic. A porad krvacim, samozrejme v noci, kdyz jsem lezela tak ne, ale ted rano zase, vselijake kousky cehosi... ( pardon za ten popis ), takze si myslim, ze uz je rozhodnuto, ze to nevyslo. Je mi jasne, ze opravdu opravdu teoreticky muze jeden mimis odchazet a na 10.den nemusi byt hcg z moci poznat, ale to krvaceni se mi zda moc. NAvic ten test je nejaky divny, teprve po 5-ti minutach vylezla ta kontrolni carka 😒 . Tak pockam na krev v utery a bude klid.

ejviska
5. lis 2010

@eyael jezis, tak me pust rychle z hlavy!!!! 🙂 Radsi! 🙂

tonytony
5. lis 2010

@ejviska To je mi líto, že to stále nevypadá nejlíp, ale ještě to fakt nemusí být úplně šptaně, třeba fakt jen jeden bojovníček bojuje dál, i ten test je teda nějakej divnej... chápu, že jsi smutná auž raději počítáš se vším, ale naděje ještě stále je, uvidíš, co krev- ona je fakt jistější než ty testy, já ještě pořád držím moc palce a věřím, že aspoň jeden bojovníček bojuje dál...

ejviska
5. lis 2010

@tonytony dekuju!!! Treba bojuje. 🙂

tonytony
5. lis 2010

@ejviska Musíme věřit až do konce a nevzdávat to!

medved09
5. lis 2010

@ejviska drž se!

eyael
5. lis 2010

ejvisko, jestli tě to trochu uklidí, já měla stejný krvácivý průběh při IVF. Už jsem to totálně zabalila, protože jsem myslela, že dorazila mrcha. Jeden den jsem mírně krvácela s takovejma kouskama, pak druhej den nic, třetí den zas to samý, prostě jak na houpačce. No a byli tam dva mimísové, z toho jeden to pak do 12tt vzdal (což podle mě byl ten špindíra). Tak nezoufej 😉
No a u mě mrška zatím nikde, se pořád chodím koukat na wc jak puberťačka 😎 taky jsem zjistila, že doma nemám žádný těhu test 😲 počkám ale do zítra rána, a pak teprve půjdu nějaký koupit. Utěšuju se, že co-by-kdyby 😅 prsa bolí, břicho bolí, ale to nic neznamená, to je stejný jak u ms ☹

ejviska
5. lis 2010

@medved09 dekuju
@eyael no to zni sice povzbudive, ale fakt nevim..... zda se mi, ze me bricho boli cim dal vic, resp. chvilku boli, chvilku ne a krvacim porad. Ted je to vlastne 24h. Ale rozesmala jsi me s tim " spindirou" 😀

jani2
5. lis 2010

ahojte dievčatá...vidím, že je to tu všetko o krvácaní, tak sa pridávam aj ja. Od včera mám ms, pravdupovediac som trošku dúfala, že sa zadarí aj prirodzene, lebo ten 15.DC som bola u gyndošky a na vaječníku bol pekný folikul, vraj nech sa snažíme...na druhý deň som aj slabučko špinila, tak som si vravela, že to je ovulačné špinenie.....potom o 6 dní som zas trošku špinila, tak som dúfala, že je to zas uhniezďovanie......no a nič z toho!!!!! Asi mi fakt ostávajú len tie moje mrazáčiky!!!! Včera som volala do CAR a začala s tabletkami a ak všetko dobre pôjde, koncom novembra bude KET.....vlastne to bude celkovo už môj 7 transfer!!!!...ach jaj!

@eyael - bodaj by sa zadarilo teraz aspoň tebe!!!...veď Fialinka zachvíľku porodí a nebude tu žiadna tehulka! ☹
@ejviska - ja presne viem ako sa asi cítiš....človek stále verí, že snáď 😒 ....ja by som tiež ešte verila, veď takých dievčat čo krvácali aj negatívne testy mali a boli tehulky tu bolo dosť!
@fiallinka- tak ten dátum vychádza dosť nešťastne 😢 Ale ako sama vravíš, bol to zatiaľ len lekárov návrh...nakoniec to bude určite o nejaké dni skôr či neskôr. Verím, že tieto Vianoce budeš mať krásne....i keď práve v takéto dni si človek spomenie na tie smutné veci. 😔

beeba
5. lis 2010

Ahoj holky, tak občas nakouknu, jak jsem slíbila 🙂 a všechny Vás moc zdravím.

@ejviska nevzdávej to, já jsem špinila po KETu 9.den a potom už nic. Ale tehdy jsem se netestovala, takže jsem až 20.den u doktora zjistila že jsem těhu.
U prvního dítěte jsem při zahnizďování embrya, což bylo cca 8.den po oplodnění taky špinila asi dva dny. Tehdy jsem myslela, že MS dorazila s týdenním předstihem. Ještě počkej. Přece, pokud by se embryo zahnizďovalo, tak na testu ještě // nebudou. A kdyby to náhodou nevyšlo, tak se TO povede příště. Cítím to ve svých starých kostech 🙂 .

cesta ke 2.dítku je prostě nesnadná...

@fiallinka , takže za tři týdny bude malá na světě. To je paráda, už se těším na fotečku