Cesta za druhým dítětem pomocí IVF nebo KET.

fiallinka
21. únor 2010

Ahoj holky - vím, že je nás tu poměrně dost, které už jedno dítko mají a touží po druhém - už víme, že je nutné opět podstoupit ivf nebo ket, protože zázraky se sice možná dějí, ale není radno na ně spoléhat 😉

A proč zakládám novou diskuzi? Jsme v jiné pozici než ty, které chtějí první mimčo, případný neúspěch by už asi nebyl konec světa 🙂, ale přesto to nemáme zas tak jednoduché a musíme držet při sobě 😉

Tak jdeme na to..

eyael
15. pro 2010

@kukucka78 - to je úžasné, že se i to jedno povedlo, super! Tak to bych taky testovala dýl, jak píše fiallinka, kolem 9-10. dne od oplodnění, dřív by to asi nemělo smysl.

kukucka78
15. pro 2010

@fiallinka no ved uvidím kedy ma to zláka dnes je šiesty den od oplodnenia ak dobre počítam

kukucka78
15. pro 2010

@eyael ako si to myslela že sa mi jedno podarilo? ja som ich mala 11oplodnených len som chcela vložiť len jedno

eyael
15. pro 2010

@kukucka78 - promiň, spletla jsem to, zrovna jsem se bavila s mužem o kamarádce, které se z jednoho vloženého embrya povedlo miminko... 😒 😨

kukucka78
16. pro 2010

@eyael nič sa nedeje

fiallinka
autor
16. pro 2010

@kukucka78 no, ale rozdělit se může i to jedno 😎 😀

kukucka78
16. pro 2010

@fiallinka to fakt???

eyael
16. pro 2010

@kukucka78 - no jasně 😉 jak jinak by vznikla jednovaječná dvojčata? 😅 😵

kukucka78
16. pro 2010

@eyael to je fakt nejak mi to už nemyslí....kočky dnes som štvrtý den po transfere a naduval ma jak holuba rybyčkový chleba na ranajky čo mi inokedy chuti v pohode....je to normálne? môže to byť tak skoro?

eyael
16. pro 2010

@kukucka78 - může, někomu bývá špatně hned od začátku 😉

kukucka78
17. pro 2010

@eyael ale nie je to ešte skoro ja to tak neviem porovnať ja mám umele oplodnenie prvý krát a deti čo už mám su velké dnes mám piaty den po transfery embria

fiallinka
autor
17. pro 2010

@kukucka78 no, tak někomu možná blbě být může, teď už by embryo mohlo být uhnízděné a "něco" tam dělat 🙂, ale většinou jsou ty brzké příznaky spíš sugesce a blbě bývá klasicky až tak od 6. týdne a později... no ale kéž by to z toho bylo, že?

A to rozdělení je fakt možné, ale pravděpodobnost je cca podobná jako v přírodě, takže malá. 🙂

eyael
17. pro 2010

@kukucka78 - je to tak jak píše @fiallinka - už po trasnferu se vše děje jako při každém jiném oplodnění a následném těhotenství, je to strašně individuální co se týče příznaků. Každá žena to má jinak, některé není blbě vůbec, jiná prozvrací první trimestr.

kukucka78
18. pro 2010

dakujem vam za vase odpovede

leneclenec
19. pro 2010

@kukucka78 Nebo prozvrací od 6. týdne celé těhotenství, jako já🙂 a myslím , že nejsem sama. Ještě na porodním sále jsem zvracela 😒 je to doopravdy hodně individuální, ale jak píše Fiallinka, může to být sugesce, já to také po svých, bohužel vždy neúspěšných ET a KET měla, ale moc bych ti pála, aby to byly doopravdy příznaky těhulkování. Hlavně dej vědět. Kdy testuješ? Budu držet pěstičky. 🙂

medved09
20. pro 2010

ahoj-po dlouhé době. Tak jsem dnes 2.DC - objednala jsem se na 11.1.do CAR na konzultaci a v příštím cyklu jdem na naše poslední IVF - klasické, mrazáky už nemáme.
Jinak přeju všem krásné svátky a pozitivní nový rok (doslova 🙂 )

fiallinka
autor
20. pro 2010

@medved09 hurá, konečně ty dvě Teda u mně jako zrovna být nemusí 🙂, ale vám ostatním je přeju hrozně moc... a už končím, už se mi tu ty dvě čárky budí 🙂

eyael
20. pro 2010

@medved09 - jéé, to je super, že už máš konkrétní datum! Já volám do CARu 3.ledna a taky se objednávám na konzultaci a když to půjde rovnou KET, možná nám to vyjde na stejný den! POZITIVNÍM ZDAR 😅 😉

kukucka78
20. pro 2010

@leneclenec dakujem na krv idem 27.12 tehotenský test je asi zbytočný

eyael
20. pro 2010

@kukucka78 - proč je těhu test zbytečný? Jako že to vyšlo a nebo že to nevyšlo? 😕

leneclenec
20. pro 2010

@kukucka78 Ano, jak píše eyael, proč je zbytečný? Neházej flintu do obilí 🙂 (jak říká můj brácha), můsíš stále doufat, příroda je nevyzpytatelná 😵 Přeji, ať je to pozitivní, stejně jako myšlení všech nás tady, protože kdyby tomu tak nebylo, tak už by některé z nás asi skončily v blázinci 😵

kukucka78
20. pro 2010

@eyael nie len je na test asi velmi skoro tak som to myslela

kukucka78
20. pro 2010

@leneclenec ja som nezahodila nič asi sme sa nepochopili ale dakujem za podržanie ste zlaté,,,,už aby sme vedeli tie krásne správičky,,

eyael
21. pro 2010

@kukucka78 - obdivuju tvůj klid 😵 pokud dobře počítám, je to 10den od oplodnění, takže já bych už klidně zkusila testnout 😉 už by něco mohlo být vidět 🙂 teda, zkus to jenom jesli jsi stejně nedočkavá a zvědavá jako bych byla já 😅 držím palce ať se rozhodneš jakkoli!

tonytony
21. pro 2010

@kukucka78 Tak držím taky moc palečky na testík a hlásit //🙂 Ať je motivace na příští rok🙂

kukucka78
21. pro 2010

@tonytony jasnačka....to by bol ten nakrajšie ukončený starý rok a najkrajšie začatý nový rok

cepecek
21. pro 2010

Ahoj holky,
tak hlásím, že jsme stále nemocní. Maruška jela v neděli na pohotovost - zase zánět ucha. Teď je na tom líp ale má stále rýmu a kašel a dvojčata mají taky rýmu a kašel. Noci jsou hrůza. Já jsem toho také plná a dneska začal i manža. Jinak stále krvácím, asi budu krvácet do léta- už je to 9 týdnů od porodu.
A do toho všeho mi včera umřela babička, tak zítra jedu na pohřeb a manža bude hlídat celý den děti,tak doufám, že to zvládne. a ve čtvrtek odpoledne jedeme do poradny s miminkama.
Letos u nás jsou dost chaotické vánoce.

tonytony
21. pro 2010

@kukucka78 Přesně tak🙂
@cepecek Ježiš, to je mi líto, že se Vám to takhle vše kazí... ALE musíš být aspoň v hloubi šťastná i přes to vše- díky tomu obrovskému štěstí v podobě dvou miminek, aťse děje, co děje🙂

kukucka78
21. pro 2010

@tonytony nevieš kedy by test mohol ukázať tehu? 13.12 som mala vklad 8bunkového embria a včera test neukázal nič

tonytony
21. pro 2010

@kukucka78 No, já, co četla, tak úplně nejdřív jedna holčina měla už 7.den po ET, ale to spíš výjimka, jinak to je nejdřív ten 8.den a většinou až kolem toho 10.dne po ET, takže máš ještě čas! Někdo dokonce měla až 14,den po ET a jedna holčina až 17.den po ET! I byly holky, co testy negat. a až krev byla pozitivní...