Cesta za druhým dítětem pomocí IVF nebo KET.

fiallinka
21. únor 2010

Ahoj holky - vím, že je nás tu poměrně dost, které už jedno dítko mají a touží po druhém - už víme, že je nutné opět podstoupit ivf nebo ket, protože zázraky se sice možná dějí, ale není radno na ně spoléhat 😉

A proč zakládám novou diskuzi? Jsme v jiné pozici než ty, které chtějí první mimčo, případný neúspěch by už asi nebyl konec světa 🙂, ale přesto to nemáme zas tak jednoduché a musíme držet při sobě 😉

Tak jdeme na to..

eyael
23. únor 2011

@fiallinka - to to se neboj 😉
@ejviska - byla jsem v neděli na KETu, mám v pupíku 2 bublinky.

ejviska
23. únor 2011

@eyael tak to moc gratuluju!! At se jim libi a ukazou se az za 8,5 mesice 🙂

medved09
23. únor 2011

@ejviska no, mě spíš překvapilo, že ten článek na novinkách není kachna. Já tedy taky toto nepreferuji, ale nikdy neříkej nikdy. Asi kdybych věděla, že to pomůže a budou pak //, tak snad do toho jdu....

ejviska
23. únor 2011

@medved09 ty jo, to ja bych asi do toho nesla, su mekka 😀 😀 😀 😀 😀 Kdyztak poreferuj 😀

eyael
23. únor 2011

@ejviska - děkuju, necháme se překvapit 😉 bohužel jsem po transferu nebyla vůbec v klidu, až zítra si oddechnu, takže tomu moc nedávám. Bůhví, jestli tam ještě jsou 😒 no, máme jich ještě dalších 5 😵

eyael
23. únor 2011

@medved09 - taky bych do toho nešla 😝 naštěstí nemám alergii na sperma, tak to nemusím řešit 😀

fiallinka
autor
24. únor 2011

@eyael to jsem taky ráda, že příčina je jinde 🙂.

eyael
24. únor 2011

@fiallinka 😀 😀 😀 😀

medved09
24. únor 2011

@eyael si dělejte srandu, holky...
Netušíte, jak je to na bednu, když jsme oba 100 % zdraví a jen kvůli té pitomé imunitě musíme podstupovat to šílené martirium......
Jinak já jsem na bednu dvojnásob - už přes týden čekám na MS. Jestli mi to vyjde o víkendu, jsem v háji a další měsíc čekáme....

eyael
24. únor 2011

@medved09 - klííd holka, na bednu jsme tu všechny 😉 nám taky nezjistili jasnou příčinu, dokonce ani moje snížená imunita není důvodem 😉 alespoň víte, kde je zakopaný pes 😵

medved09
24. únor 2011

@eyael - snížená imunita by spíš měla být pro oěhotnění lepší, ne? Já mám zvýšenou buněčnou, tj. zjednodušeně řečeno, každá moje buňka reaguje agresivně na manžela. Blbý, co???? 😉
O zakopané psu víme, ale taky nám řekli, že kdykoli může zmizet, ale nikdo neví jak....
Ten výzkum a článek jsem sem dala spíš pro zajímavost.

eyael
24. únor 2011

@medved09 - snížená imunita jde u mě ruku v ruce s alergiemi na vše možné, tak kdo ví... ono je to většinou asi komplex více věcí,.
Vždyť je to tak strašně velký zázrak, když se povede nový život a je vše v pořádku - ruce i nohy na svém místě atd 😵 , co o tom mi lidi víme 😕 věda sice umí popsat řadu věcí, ale ovládat rozhodně ne...

fiallinka
autor
24. únor 2011

No rozumíte holky, kdyby jsme měli ještě k tomu blbému spermiogramu tuhle příčinu, tak bych prostě byla rozpolcená osobnost 🙂 🙂

ejviska
24. únor 2011

@medved09 my jsme taky uplne zdravi, aspon na prvni CAR pruzkum a taky hovnajs 😀
Neboj, za 30 let bude kazde znas reagovat kazda bunka agresivne na manzela 😀 😀 😀 😀 😀 😀
( samo si delam srandu, jasne ze nebude 😎 )

ejviska
24. únor 2011

@fiallinka 😀

medved09
24. únor 2011

tak rudá mrcha dorazila, tak držte palce, ať zítra můžem začít s tím dlouhým protokolem. Mám zas hrůzu, že se Dr. něco nebude zdát OK.....

eyael
24. únor 2011

@medved09 - tfuj tfuj tfuj! držím pěsti pro štěstí! 😉 😎

eyael
24. únor 2011

@ejviska - nebude to za 30 let, ale už je to tady 😀 občas jsem na toho mého mužíčka děsně alergická 😠 😅 😵

ejviska
24. únor 2011

@medved09 drzime 🙂
@eyael no obcas to je u vsech, ale jeste to neni "kazda" bunka 🙂

eyael
24. únor 2011

@ejviska 😀

medved09
25. únor 2011

ahoj, tak zatím vše OK. Cysta zmizela, aplikovali mi Zoladex /jsem tedy od rána žena v přechodu 🙂 )
Za 14 dní mám UZV a začnem stimulovat.

eyael
25. únor 2011

@medved09 - to je dobře! držím palce za 14dní 😉

tonytony
27. únor 2011

@eyael

@medved09 Holky, tak držím palce do boje🙂

... po delší odmlce nakukuju
...pomalu končím delší MS po biochemickém a pořád je mi divně- pořád pobolívají prsa i mi teče z nich při zčknutí "mléko", BT mám stále výš než jindy v době končící MS( norm. mívám jen kolem 36,2-36,3 a teď pořád 36,7-36,8)... Tak nevím, zda tohle vše může být ještě po biochemickém těhu nebo po Utrogestanu, co jsem brala po ET- od 17.2. mám léky vysazené a od 19. byla MS, tak snad není někde nějaký průšvih a vše se dobře vyčistilo☹ a ty těhu příznaky skončí- je to ubíjející cítit se pořád těhotně a přitom vědět, že nic☹

Jinak jak jinak- za cca ty 3 měsíce- dle délky mých cyklů jdeme ještě jednou pokusit štěstí s IVF, nic jiného nám asi nezbývá... no a trochu pokukuju po adopcích z ciziny- jako zadní vrátka, která prostě asi potřebuju mít...

eyael
28. únor 2011

@tonytony - jsem na tom v podstatě stejně jako ty - těhu nikde, na testech sněhobílo, menzes zatím nikde, ale asi to brzdí Utrogestan. Začíná mě bolet doost břicho, tentokrát bude menzes masakr, ale což, za měsíc a půl to zas zkusíme s KETíkem, ještě máme mražáčky... Jen se musím v CARu zeptat na pár věcí a domluvit na optimálním postupu. KO mám 11.3.

fiallinka
autor
28. únor 2011

@eyael tys už teda testovala? Dnes?

eyael
28. únor 2011

@fiallinka - jj, v den plánované mršky. A taky před dvěma dny 😉 a nic. Navíc se fakt cítím netěhotně, takže jen počkám na mrchu a jdu do dalšího boje 😎

fiallinka
autor
28. únor 2011

@eyael takže dnes se dá počítat jako 8. den, že? Hmm, je pravda, že po ketu jsem taky testovala ten osmý a když tam nic nebylo, už jsem to vzdala... kéž by to byl jen blbý test, ale...

eyael
28. únor 2011

@fiallinka - jj, 8 den po KET, 13.den po oplodnění, termín mrchy, to už by bylo desítkovým testem něco vidět. Mě to ani neva, jen je mi líto vyhozených peněz 😀 prostě jsme to zkusili jen tak, ještě máme možnost 😎

fiallinka
autor
28. únor 2011

@eyael no jo, šance, že by něco bylo vidět, je velká ☹. Dobře, že to tak bereš - člověku je to vždycky líto, ale přiznám se, že já jsem se po tom ketu nijak zvlášť netrápila taky, říkala jsem si, že někdy to ještě vyjde.

cepecek
4. bře 2011

Ahoj holky,
hlásím se zase po delší době,ale teď jsme všichni zdraví, tak si užívám miminek - jsou úžasní. Začínají na sebe reagovat a dorozumívají se - je to legrace.
Včera jsme byli v poradně a na prvním očkování - dostali Hexu a Prevenar13. Tak mají oba teplotu Anička 37,8 a Tom měl v noci 39,5 teď ráno jen 38,5. Tak uvidíme jak to dneska půjde.
Jinak míry
Anička v 19 měsících 5800g a 63cm
Tomík v 19 měsících 7400g a 68cm