Cesta za druhým dítětem pomocí IVF nebo KET.

fiallinka
21. únor 2010

Ahoj holky - vím, že je nás tu poměrně dost, které už jedno dítko mají a touží po druhém - už víme, že je nutné opět podstoupit ivf nebo ket, protože zázraky se sice možná dějí, ale není radno na ně spoléhat 😉

A proč zakládám novou diskuzi? Jsme v jiné pozici než ty, které chtějí první mimčo, případný neúspěch by už asi nebyl konec světa 🙂, ale přesto to nemáme zas tak jednoduché a musíme držet při sobě 😉

Tak jdeme na to..

medved09
7. dub 2011

@fiallinka ne ne - máme ten Kleenex úplně bělostný, na něm to vypadá obvzlášť děsivě...
Teď jsem třeba byla na WC a úplně nikde nic. Jsem ale psycho. Manžel dorazil dříve z práce a šel s Dádou na výtvarku. Já si jdu lehnout na zahradu na lehátko - je tu 25 stupňů!

fiallinka
autor
7. dub 2011

@medved09 no jo ☹, já jsem to jen tak zkusila, sama jsem se dokázala vystresnout i tímto. Ale kdyby to byla ms, tak už by se snad i rozjela, ne? No, každopádně zítra na tebe budu myslet zvlášť silně a brzo napiš, kdy tam jdeš?

medved09
7. dub 2011

@fiallinka dík za podporu. Jdu ráno, pak jsem ale ještě malému slíbila koupit Play doh cukrárnu, takže k netu se dostanu až v podvečer.

veruleg
8. dub 2011

@medved09 drzim pesti 😉 😉 a moc moc doufam ze nam tu vecer napises pozitivni zpravu 😵

katy2
8. dub 2011

@medved09 myslim na teba a drzim palce 🙂

fiallinka
autor
8. dub 2011

taky jsem si teď na medvěda vzpomněla 🙂 a jsem zvědavá... myslím, že by to mohlo klapnout...

ejviska
8. dub 2011

@fiallinka na nic jineho nemyslim 🙂)))) ( krome svojich novych sandalek, do kterych jsem se zamilovala :D )

Navic to ted nevyslo jedne holcine z nasi diskuze, coz me desne mrzi, bylo to jeji 2.ivf a asi ma problem i s vajicky. Foliky nejsou zrale a z velke urody meli jen jedno embryjko a jeste se nechytlo. :( Jinak teda v nasi diskuze, jak jsme byli v rijnu na IVF, tak tam je 5 prirozenych tehuli, takze na druha IVF ani nedoslo vetsinou. Toto bylo vlastne jedine, jinak dva uspesne KETy. Zajimave...

fiallinka
autor
8. dub 2011

@ejviska ukaž sandálky 🙂. A teda to je dobrý "přirozený" úspěch, to zní na druhou stranu taky nadějně...

ejviska
8. dub 2011

@fiallinka hehe, tady:

fiallinka
autor
8. dub 2011

@ejviska mně se zobrazujou rozmazaně, takže je nemůžu úplně přesně ohodnotit, ale věřím, že jsou krásné a hodné zamilování. Mně dnes dorazily z e-bay rifle, které mi výborně sedí a jsou krásné, takže jsem taky úplně nadšená - po porodu jsem fakt už neměla v čem chodit, tak doufám, že tyhle mne zachrání, než zhubnu (no, jeslti zhubnu).

medved09
8. dub 2011

Ahoj, tak HCG je jen 40 - sestra říkala, že na 11.den po ET to je tip top - minimum je okolo 20. Takže mi řekla, že těhu nyní jsem, ale mám dorazit v pondělí zase na krev, zda stoupne Hcg. Stále strašně divně a nárazově krvácím - ráno při zavádění utroše nic, vše OK, dopo krev, tak jsem si dala tampon a ten jsem si před chvílí vyndala úplně čistý!
Jsem zmatená a psychicky strašně vyčerpaná.

ejviska
8. dub 2011

@medved09 juuu, tak aspon, ze to neni nula!!!! 🙂 Tak ted jenom at roste a at se mimis drzi zuby nehty!

ejviska
8. dub 2011

tak ja jsem dneska 23.dc a normalne zcela necekane, na toaletaku a v zachode krev, se z toho picnu!! Jako jestli uz to ma byt ms? To je desny, jaky chaos v tom mam. A to ta krev byla jenom jednou po obede a ted uz nic, nebo takovy hlen s zilkama ( asi jak ma medved), pardon za popis.
Jako snad to IVF v tom rijnu mi v tom udelalo takovy binec nebo uz nevim..

fiallinka
autor
8. dub 2011

@medved09 teda, budu držet úplně usilovně všechno, co jde, aby se hcg prudce zvýšilo 🙂. Je pravda, že jestli jsi teprve 11. den po ET, tak by to mohlo být dobré - kéž by...

@ejviska tak budeš asi taky těhu, jak ona 🙂

ejviska
8. dub 2011

@fiallinka no jasne, jako kazdy mesic 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Ale po pravde me to teda prekvapilo. Normalka treba spinim nebo neco, ale toto teda, zustala jsem zirat do hajzlu 😀 😀 😀 😀

veruleg
8. dub 2011

@medved09 Lehni si a odpocivej a pust si nejakou hudbu nebo komedii....hlavne nemysli 😉 Ja se v tech hodnotach neorientuju, tak jen verim vyjadreni sestricky ze to je tip-top. Tfuj tfuj tfju na pondelek 😉 😉 😉
@ejviska ze by? 😵 😵 😵 Pozitivni nalada ze sandalu by se mohla prenest na tehu test, moc bych Ti to prala 🙂

fiallinka
autor
8. dub 2011

@veruleg a jestli to vyjde, tak si všichni z celého MK budou kupovat nové krásné sandály 🙂

veruleg
8. dub 2011

@fiallinka ze by jsme na tom zalozily byznys 😀 😀 😀

monfeb
8. dub 2011

ahojte holky,nemám co dělat tak jsem narazila na Vaši diskuzi.Omlouvám se,že tady lezu,ale napíšu Vám moje zkušenosti.Mám dvě dětičky po IVF.Starší dcerku mám po druhém celém cyklu IVF a za tři ročky na to se nám narodil syn po KET v přirozeném cyklu,bez podpory estrogenů(protože mi zvyšovali jater.testy), jen s agolutinem.V Car mi říkali,že to bude zázrak,když to výjde a ono to vyšlo!!! Vzpomínám si,že jsem taky jednou zakrvácela ale malilinkato a to se naše zmrzlinka hnízdila.Jelikož jsem už měla dcerku a učila se na zkoušky ,tak to asi pomohlo,že jsem na to vůbe ale vůbec nemyslela a říkala si,že to jen zkusím.A to si myslím,že ta psychika je úplně jedinečná.tak holky,máte doma už jednu ratolest,tak na to moc nemyslete a všem moc moc přeji ty dvě úžasné čárečky a ppohodové těhu.Je to to nejkrásnější na světě.mějte se krásně Monika

ejviska
8. dub 2011

@veruleg
@fiallinka vy jste prdle!!! 😀 😀 😀 😀
Je fakt, ze ja byla z tech bot uplne nadsena ( a to ani nevite, ze staly 250kc, zavadeci cena 🙂 )a pak to... a to me zase naladu pokazilo. Ani ne tak to, ze to ZASE nevyslo, ale proc tak brzo kramy.

@veruleg no kdyby to bylo spineni, ale to byly fakt dve kapky krve. 😝

monnn
8. dub 2011

ahoj holky- se omlouvám,že vám sem lezu,ale nějak jsem narazila na vaši diskuzku a nedalo mě to a pročítám,některé i znám z jiný dis. 😉 jinak já jdu v pá k DR. na konzultačku před IVF,bude to už 3.,tak snad i úspěšný,se té kontroly bojim,bojim ikdyž vím,že je to jen konzulačka ☹ 😨

medved09
9. dub 2011

@fiallinka
@veruleg
Díky za milá slova. Sestřička mě trochu "sprdla", že se možná zbytečně nervujem, že jsem měla dorazit až v pondělí. Tak snad...
No - a s tím filmíkem - 🙂 - včera jsem si do postele vzala notebook a "Slunce, seno, jahody" , Dáda si vlezl ke mě a když tam Blažena lítá polonahá s Vencou po lese a líbají se, Dáda pronesl: To je fakt krásnej film, že jo?"
Málem jsme pukli smíchem.

voguer
9. dub 2011

Ahoj, mohu mezi vas? Jsem tu poprve.
Dned jsem 15den po ET, bohuzel prisla cervena. Volala jsem do CAR a mam pry az do uterniho testu stale brat utros, dle meho uz zbytecne.. Mate nekdo nejake zkusenosti?

ejviska
9. dub 2011

@monnn ahoj, konzultace je pohoda, horsi pak..:/ A synek je po IVF?
@voguer to vis, ze muzes mezi nas 🙂 No oni ten utros nevysazuji az do hcg, protoze nekdo je tehu a krvaci. A test sis delala?

@medved09 tak jak je? Co spineni ( nebo co to je..)? Davidek dobry 😀

medved09
9. dub 2011

@ejviska ahoj, no stres jak hrom. Od včera ráno ani ťuk, dnes po obědě jsem měla zas na papíru na WC lehce krev a nyní OK. Po obědě jsem si uvařila své oblíbené preso laté a normálně jsem ho musela vylít - vůbec mi nechutnalo....
Tak uvidíme. Asi jsem tam neměla chodit tak brzo. Na druhou stranu vím, že i když sem tam krev, těhu tam je, snad se to udrží.

vika34
9. dub 2011

@medved09
pozri si tuto tabuľku,myslím že si v norme,len ked krvácaš,tak si lahni a lež,držím palce
http://www.rodina.cz/scripts/journal/journal.as...

monnn
9. dub 2011

@ejviska já to všechno vím,vím,že zbytečně stresuji,ale jinak nemůžu ☹ ,synek je normálně,ale vzhledem k jeho a mojí diagnoze (NF1) doporučeno IVF,které prvně nedošlo ani na ET a druhý skončilo v 7tt,ale Ty už mě znáš jsme si v ún.psaly-vzpomínáš?Jsi změnila ikonku 😉

ejviska
9. dub 2011

@monnn heee, podle te NF uz samozrejme vim 🙂 Ja do te diskuze, kde jsme se "potkaly" nechodim, moc mi to tam nesedelo... TAdy jsou lepsi holky 🙂

@medved09 no tak hcg tam vyslo, ze jo, takze to tehotenstvi tam proste je! 😵 Tak ted at roste!!!!

monnn
9. dub 2011

@ejviska 😀