Cesta za druhým dítětem pomocí IVF nebo KET.

fiallinka
21. únor 2010

Ahoj holky - vím, že je nás tu poměrně dost, které už jedno dítko mají a touží po druhém - už víme, že je nutné opět podstoupit ivf nebo ket, protože zázraky se sice možná dějí, ale není radno na ně spoléhat 😉

A proč zakládám novou diskuzi? Jsme v jiné pozici než ty, které chtějí první mimčo, případný neúspěch by už asi nebyl konec světa 🙂, ale přesto to nemáme zas tak jednoduché a musíme držet při sobě 😉

Tak jdeme na to..

vika34
12. dub 2011

@medved09
to je dobré znamenie a na ktorý deň po ETti brali teraz krv?

medved09
12. dub 2011

@vika34 11.den jsem měla hcg 38, 14.den 106.

vika34
12. dub 2011

@medved09
stále si v tabulkovej norme,tak si mysím,že hlavné je že sa to viac ako zdvojnásobilo,držím palce

tonytony
12. dub 2011

@ejviska Hele, hele...já teda nechcinprovokovat, ale já to takhle měla u dcery- MS jakoby přišla- nepřišla o pár dní dřív než jsme ji čekala, taky přesně jak popisuješ vzhled a blo to tam- pak jsem teda krvácela až do 5. měsíce- různě silně, ale dost, ale vše bylo vždy ok, příčina nikdy nenalezena, brala jsem Utroš a Ascorutin🙂 Takže moc moc držím palce a tipla bych si, že to tam klidně je🙂

medved09
12. dub 2011

@vika34 sestřiřčka mi řekla, že těhotná jsem. Už jsme objednaní na UZV - na"bublinku" - příští pátek.

medved09
12. dub 2011

@ejviska třeba si za ušetřené peníze za IVF koupíš krásnou těhotenskou garderobu. Moc bych Ti to přála!!!!

eyael
12. dub 2011

@ejviska - já si přijdu zas jak blázen 😒 zas nic, jen trochu růžovo, ani na vložku to není. By mě zajímalo, co se to s tím mým tělem děje 😨 Dávám tomu poslední možnost do konce týdne, pak se objednám na gyndu, tohle už se mi nelíbí 😕

ejviska
12. dub 2011

@medved09 to je ale chytra sestricka !!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@tonytony ahojky, ze se ukazes 🙂
noo, pravda je, ze s terez jsem to mela taky tak, par dni spineni, ktere nejak preslo a nepreslo v ms. Coz mi prislo zvlastni, tak jsem testla abylo to tam.
Ale ja to tak posramocene mam ted kazdy mesic. Tak to moc neresim. Sice mam teda silene prsa, to je neco! ALe to tak obcas taky mivam. Takze jsem klidna 🙂
Jsem ani nesla behat bo by mi musely upadnout 😀 A navic behem pristich 14 dni letim 5x letadlem, takze radsi at ms dorazi a nemusim stresovat

tonytony
12. dub 2011

@ejviska Hele, já sázím na to, co říkám🙂 Fakt to znám i já a pokud jsi to podobně měla v 1.těhu, tak to je fakt hodně nadějné🙂 Co testnout???
... Ano chodím málo, sem tam nakouknu, kdo je v akci a koho znám, jak na tom je- na pár posledních stránek jednou za čas... Snažím se doma makat a nějak trošku aspoň něco dělat a ne tady jen sedět, ale strašně se začínám bát, jak se to blíží, fakt strašný strach☹

tonytony
12. dub 2011

@medved09 Gratuluju a držím palce🙂

ejviska
12. dub 2011

@tonytony dej pokoj s testama. Ja jsem teprve 27dc. Ale ja to tak fakt mivam tedka kazdy mesic, rano spineni nebo trochu krve, pak zase cely den nic a tak....
Ja zacala uzivat Femigard, to jsou nejake byliny na upravu hormonu, protoze minule dva mesice me neustale pobolivalo bricho. No a normalne mam ovuli 17dc a ted byla 14dc, takze to mozna delaji vsechno i ty kapky.

ejviska
12. dub 2011

@tonytony a kdy pokracujete?

ejviska
12. dub 2011

jezis nechapu, davam prispevky az po prispevcich tonytony a oni se objevuji pred jejima

tonytony
12. dub 2011

@ejviska No, nevím, nevím... Já u dcery měla ovulaci až 23.DC a 31.DC byly //🙂A od 27.DC jsem to takhle měla s krví...

ejviska
12. dub 2011

@tonytony fakt, ty jo! To se sotva muselo embryjko zahnizdit.

tonytony
12. dub 2011

@ejviska Fakt to tak bylo🙂 Taky jsem si to řádně obrečela, že zase nic, ale musela jsem testovat, abych vyloučila ev. těhu kvůli lékům, co jsem brala na ovulaci a ty se v těhu nesmí- no byl to šok!
Jinak ve čt snad dostanu MS/( beru teď na srovnání cyklu Utrogestan a docela funguje) a budu volat do Caru apokud to dobře půjde, tak přelom duben květen začínám s dl. protokolem tj. koncem května cca OPU a začátkem června ET- pokud teda bude co k ET☹

tonytony
12. dub 2011

@ejviska Nelekej se, manžel mě tady otravuje a já pak opravuju a doplňuju příspěvek a Ty jsi pak rychlejší🙂

ejviska
12. dub 2011

@tonytony aha, proto je to na preskacku 🙂
To byl teda prijemny sok. 🙂 Ty jo, dalsi kolo pred vama. Vsude je tolik tehuli, ze se snad zacne darit i tady 🙂
Vlastne uz zacalo, Katy, Veruleg, medved 😵

tonytony
12. dub 2011

@ejviska Jo, jo, teď se daří hodně, tak by to už moéhlo klapnout, ale nevím, strašně se bojím- asi i proto, že to je asi náš poslední pokus☹

medved09
13. dub 2011

@tonytony i já se děsně bála - náš poslední pokus - a vyšlo to. Samozřejmě nás čeká ještě dlouhá cesta, než budem mít prcka v náručí, ale první krok je tu! Držím palce, ať se brzy přidáš.

tonytony
13. dub 2011

@medved09 Děkuju moc, já jsem posraná až za ušima, fakt stres obrovskej z toho časovýho tlaku- jednoznačně už teď je to nejhorší pokus a to ještě nejsem v akci☹

eyael
13. dub 2011

@ejviska - tak jsem se dneska objenala ke své gyn, řekli mi po telefonu, že atb můžou takhle zahaprovat s ms. Což i na podzim jsem to měla taky o týden později co jsem měla atb. Teď je to tedy už 14dní, no ale už jsem objednaná, tak jsem klidnější. Jdu tam ve středu, to má ta moje ordinaci. Snad se ms rozjede do té doby sama...

medved09
14. dub 2011

Ahoj, tak jsem den ze dne unavenější a prsatější 😉

monnn
14. dub 2011

@medved09 tak toje dobře neee? 😉 😀

tonytony
14. dub 2011

@ejviska Tak jak to s Tebou vypadá, holka? Moc na Tebe myslím a jsem zvědavá🙂

ejviska
18. dub 2011

@tonytony a vsechny holky
ahoj, tak konecne doma!!! Jako v CR! Ale v parizi bylo super, nadherne pocasi 🙂
Tony, no muzes hadat 🙂 Normalka ms dorazila, stejne jak kazdy mesic, ale dekuju, ze na me myslis. 🙂
zitra jdu do CAru na konsultaci, ale jenom tak pro formu, proste si ujasnit, ze v lete prijdu na IVF 🙂

tonytony
18. dub 2011

@ejviska Tak to je mi líto☹ Tak si užij aaspoň jara tady🙂
Já tady už týden zase bulím nad tím, že mi MS nepřišla ani po Utrogestanu, byť min. cyklus mi dorazila krásně hne dpo jeho vysazení- mám jet ve čt do Caru a měla bych být už po MS, abyhcom mohli začít☹ Takže vše zase asi v prdeli☹ nevíc to vůbec nechápu- Utrogestan, když jsem ho brala mi skoro teplotu nezvedl, lítala mi všelijak apak jak jsme ho vysadila, tak místo MS se mi zvedla BT a drží nahoře, ale těhu nejsem- to prostě fakt ne- ze zoufalství jsem i testovala a nic a navíc není být z čeho těhu, talže fakt už nechápu nic a šíleně mě to ubíjí☹ Do toho mi včera porodila kamarádka, takže to nesu hodně těžce, když jsme mohla rodit skoro jako ono, kdyby s epovedlo 1.IVF:-( Jsem nasraná na celý svět, že ani bůlbá MS nemůže přijít normálně☹ prostě od začátku vše špatně☹

ejviska
18. dub 2011

@tonytony jeee, to ti nemusi bzt lito, dejou se horsi veci 😉
Ty hormony jsou desny, pekny bordel. Ale kdyz budes bulet, tak to bude jeste horsi a jeste vic nervu. Ale ono se druhym dobre radi... ☹

tonytony
18. dub 2011

@ejviska Já tomu u Tebe dle popisu fakt ale moc věřila🙂 A jak jsi se dlouho neukazovala, tak o to víc☹

ejviska
18. dub 2011

@tonytony ja byla 5 dni v Parizi 🙂 Ja to tak mam kazdy mesic, akorat ted se to o 4 dny posunulo