Cesta za druhým dítětem pomocí IVF nebo KET.

fiallinka
21. únor 2010

Ahoj holky - vím, že je nás tu poměrně dost, které už jedno dítko mají a touží po druhém - už víme, že je nutné opět podstoupit ivf nebo ket, protože zázraky se sice možná dějí, ale není radno na ně spoléhat 😉

A proč zakládám novou diskuzi? Jsme v jiné pozici než ty, které chtějí první mimčo, případný neúspěch by už asi nebyl konec světa 🙂, ale přesto to nemáme zas tak jednoduché a musíme držet při sobě 😉

Tak jdeme na to..

ejviska
7. srp 2011

@veruleg ja se trosku bala OHSS, tak proto pozoruju to bricho, ale snad uz nehrozi...
Testovat mozna nebudu, mam kontrolu v caru 18.8.

jani2
8. srp 2011

Ahojte,
dlho som tu nebola, ani čítať som nemala kedy 😒 ...ale teraz držím palce ejviske. Moc chcem aby bola tehulka a aby som ju hneď následovala (som sebec, čo?! 🙂 ).
Ja som dnes začala pichať Decapeptyl, budúci týždeň príde MS a pribudnú ďalšie injekcie. Dúfam, že všetko pôjde tak ako má 😉 . Však uvidím, čo ma čaká.
Pozdravuje vás všetky!

ejviska
8. srp 2011

@jani2 ahoj!! ja uz si na tebe myslela, protoze jsi rikala, ze do toho pujdem spolu!

jani2
8. srp 2011

však ja si tiež pamätám, že sme mali ísť spolu....ale mne sa to oneskorilo dovolenkou. Ale nevadí, len aby nám to vyšlo! 🙂 Už by som chcela byť aspoň tak ďaleko ako ty, na tie injekcie sa vôbec neteším. Ešteže manžel zas nabral odvahu a pichá mi ich on, ja by som do seba asi nepichla 😎 .

medved09
8. srp 2011

@ejviska tak co, jak je? Moc bych Ti přála pozitivní výsledek!!!

ejviska
8. srp 2011

@jani2 no do nohy mne pichala taky mamka.

@medved09 no dneska jsem nejaka bez nalady, poboliva bricho, ale jsem teprve 5.den

veruleg
8. srp 2011

@jani2 ahoj Jani, moc Ti drzim pesti at to vyjde. 😉 😉

fiallinka
autor
10. srp 2011

@ejviska Ejvis, na tebe usilovně myslím...

@jani2 jsem moc ráda, že ses ozvala, hlavně o sobě podávej pravidelně informace 🙂, budu držet pěsti tak, že jsme to ještě neviděly 🙂

@veruleg já jsem s dvojkama měla asi 16 kg navrch, s jedním 13 - taky žádný rozdíl, skoro... a vzhledem k tomu, že předtím jsem hodně zhubla a teď naopak mi zůstalo sedm kilo nahoře, tak jsem jak slon...

@medved09 s tím BMI je to parádní blábol, řekla bych. Tož jednak obezita je až od BMI 30, mezi 25 až 30 je to nadváha, která sama o sobě není až tak hrozná, a už vůbec nechápu, jak to může řešit v těhu. A navíc si vzpomínám, že BMI 27,5 je úplně nejlepší pro otěhotnění z ivf 🙂, pamatuju si to proto, že přesně tohle bmi jsem měla a byla jsem ráda, že hezky zapadám to téhle studie 🙂

A všechny zdravím z dovči, no, už zase chčije a chčije...

ejviska
10. srp 2011

@fiallinka vy jste porad na dovci?! To jste tam na mesic? 😀
No jsem napnuta, furt litam na zachod, jak koza 😠

fiallinka
autor
10. srp 2011

@ejviska na 14 dní - no je to tu paráda - dnes chčije, včera jsme skončili v příkopě, a navíc má Jurča horečku 🙂.

ejviska
10. srp 2011

@fiallinka jak v prikope?? S autem? Ale uz se ma lepsit pocasi.

veruleg
10. srp 2011

@ejviska no nevim s tim letem. Mne to jako tehuli vyhovuje, neotekaji mi nohy...na druhou stranu nevim uz co s Vikym 😝

ejviska
10. srp 2011

@veruleg tady je dnes silena kosa. Ale nam to ani neva, sice nemuzem na koupak, ale i tak dobry

fiallinka
autor
10. srp 2011

@ejviska no jasně, že s autem... jeli jsme po maličké cestě, kde se dvě auta nevyhnou, docela pomalu, a proti nám se vyřítilo fakt rychle auto, tož jediná možnost byl ten příkop...naštěstí to bylo pomalu a auto se nepřevrátilo, takže se děcka ani neprobudily, a auto se podařilo vytáhnout ven (naštěstí v tom druhém seděli čtyři Poláci a neujeli). No co už... víc mne štve ta teplota, teď má 38.2, bobánek...

katerrinkaa
10. srp 2011

Ahojky všem, napatřím do této diskuze, ale mám na Vás všechy prosbu, protože děvčata od nás, tam už nejsou a já ptřebuji se na něco zeptat.

katerrinkaa
10. srp 2011

Mám na Vás všechny urgentní dotaz. Nebudu Vás pak rušit. Nyní půjdu na 1 IVF. Toto pondělí mě dali inijekci, která mě má zastavit cyklus. Během 14 dnů mám dostat menstruaci nebo také ne. Po 14 dnech kontrola a pokud všechno bude, tak jak má, začnou se stimulací. Hned po pár hodinách jsem začala krvácet, slabě. A od úterý od rána, do těď mě divně bolí, nevím co. Jako kdyby mě bolel močák, jako kdybych to měla ve vnitř oteklé, napuchlé. Špatně se mi sedí. Teplotu nemám, břicho nebolí. Zítra budu volat do CAR. POCIT mám takový nepopsatelný. PROSÍM SDĚLTE MI, ZDA TO JE V NORMĚ, zda jste si některé také něčeho takoévho všimli?

fiallinka
autor
10. srp 2011

@katerrinkaa většina z nás neměla dlouhý protokol nebo tyhle injekce, takže nevím, jeslti ti poradíme... já sama prostě nevím...

eyael
10. srp 2011

@katerrinkaa - taky ti neporadím, mě menstruaci před IVF nezastavovali 😒

katerrinkaa
10. srp 2011

Aha, děkuji.Jsem úplný nováček. Promiňte. Děkuji a přeji úspěchy a klidnou noc.

ejviska
11. srp 2011

@katerrinkaa ja mela taky kratky protokol, malokdo ma dlouhy. Nebo zkus pohledat na emiminu "dlouhy protokol"
Hodne stesti!

@fiallinka tak to jste meli stesti!

jani2
11. srp 2011

@katerrinkaa - tak ja zrovna som ma dlhom protokole tiež. Od 16 dc som jedla tabletky Provera, od 23.dc pichám Decapeptyl....teraz som 26.dc a nič necítim ani nekrvácam, tak neviem poradiť. V CAR ti určite poradia najlepšie....a hlavne držím palce, až všetko dobre dopadne 🙂 .
@fiallinka - tak tá príhoda s autom nič moc príjemné 😒 ....a koľko už má tu teplotu, moja malá ju tiež tak mala 2 dni a potom nič, dr. vravel, že nejaká letná viróza 😖 .

fiallinka
autor
11. srp 2011

@jani2 hlásím, že horečka už zmizela, měl cca 38,3 (pak už jsem neměřila), měl to dvě noci a konec...teď se zdá zdravý až hrůza 🙂. Asi fakt viroza, chytl to i druhý malý kámoš a taky už to nemá 🙂, hurá... no a počasí se taky už vylepšuje...

ejviska
11. srp 2011

@fiallinka hm, to jsou ty letni virosy, trvaji 2-3 dny. Tak hlavne, ze jste uz ok

fiallinka
autor
14. srp 2011

@ejviska tak už jsme doma, Juráš je akorát od té teploty umrčenější a protivnější, ale jinak ok.

A co ty, čekám na // 🙂, nebo teda spíš na sdělení výše hcg... jak to vidíš?

veruleg
15. srp 2011

@ejviska taky cekam 😉 Vydrzis a nebudes testovat? Do ctvrtka je daleko 🤐

ejviska
15. srp 2011

Tak od soboty spinim, i krvacim, tak jsem vcera testovala a test je pozitivni, dneska carka malinko zesilila, tak nezbyva nez cekat, kdo zvitezi!

fiallinka
autor
15. srp 2011

Holky, jsem blázen, nebo vidím v názvu této diskuze : Cesta za druhým dítětem. Přidejte svůj názor.? (co to je, kde zmizelo to ivf, ket, z názvu...)

fiallinka
autor
15. srp 2011

@ejviska nepřetržitě držím palce 🙂

ejviska
15. srp 2011

@fiallinka taky to tam vidim! Jsme si rikala, co to je.

fiallinka
autor
15. srp 2011

@ejviska no to fakt nevím, napíšu adminům.