Cesta za druhým dítětem pomocí IVF nebo KET.

fiallinka
21. únor 2010

Ahoj holky - vím, že je nás tu poměrně dost, které už jedno dítko mají a touží po druhém - už víme, že je nutné opět podstoupit ivf nebo ket, protože zázraky se sice možná dějí, ale není radno na ně spoléhat 😉

A proč zakládám novou diskuzi? Jsme v jiné pozici než ty, které chtějí první mimčo, případný neúspěch by už asi nebyl konec světa 🙂, ale přesto to nemáme zas tak jednoduché a musíme držet při sobě 😉

Tak jdeme na to..

medved09
15. srp 2011

@ejviska držím palce!!! Já krvácela asi po 10 dnech po ET jak blázen a mimi má prý už skoro půl kilča. Moc přeji šťastný konec!!!!!!!!

eyael
15. srp 2011

@ejviska - držím pěsti pro štěstí!

luciferka29
15. srp 2011

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla. Chystáme se na další pokus ket, měla jsem jít 2zaří na přenos, ale asi se to posune protože se mrcha opozdila, a jak vy kolik je nových maminek čekatelek?

luciferka29
15. srp 2011

@ejviska moc držím palečky 😲

ejviska
15. srp 2011

holkz diky za povzbuzeni!

@medved09 uplne krvacela, jako krev?

medved09
15. srp 2011

@ejviska ano, dokonce i s "kousky" (omlouvám se za detail). Už jsem si fakt myslela, že je to v háji. No - a už krájím druhou polovinu těhu. 😉

ejviska
15. srp 2011

@medved09 o "kouscich" mi povidej 😀 Jdu na kontrolu zitra, tak se to rozlouskne

medved09
16. srp 2011

@ejviska tak jak?
Moc Ti přeju dobrou zprávu!!!

ejviska
16. srp 2011

Tak hcg je 18, coz je na 13 den po ET starsne malo. Takze biochemicke tehu. Za tyden jeste kontrola, ale sance je temer nula.

medved09
16. srp 2011

@ejviska to je mi lito. Snad se to zvedne...

jani2
16. srp 2011

@ejviska - tak to som nečakala, ja som tak vsadila na teba, že sa podarí 😢 . Tak u mňa teraz nálada na nule! Moc som chcela aby si bola tehulka.......Nebudem ťa moc utešovať, tiež si myslím, že sa malé chytlo a asi nebolo čosi v poriadku, tak to tak rýchlo aj skončilo, Je mi to moc ľúto, viem, čo prežívaš.... 😢 😢 😢
...ja som v nedeľu dostala ms, od dnes pichám 225 jednotiek Menopuru. Keďže mám už 37 a 5x operovaé vaječníky, nečakám nejakú bohatú úrodu. Dúfam, že tam aspoň čosi porastie, kontrolu mám až v nedeľu, čo mi príde celkom za dlho...ale čo už, čo má byť, to bude. 😒

fiallinka
autor
16. srp 2011

@ejviska ch jo, no, tady už bych nejuchala... je to fakt málo. Tož jedině mi přijde na tom všem dobré, že tělo už zareagovalo aspoň trochu... Je mi to moc líto ☹. Já jsem tehdy po ketu měla hcg 4,8 - ale to ani nebylo vidět na testu a pod pět to ani neberou jako těhu.
@jani2 Ona to ani úroda být nemusí - minule úroda byla, ale efekt z ketu nulový... takže držím pěsti, ať je pár dobrých...

ejviska
16. srp 2011

holky dekuju za podporu!!! 🙂

@jani2 tak, ted budem drzet palcaky tobe!!! 😵

@fiallinka no covece, ten test byl rano zase silnejsi. To je fakt zvlastni. Ja mam test maxx 10, a mam krasnou druhou carku, tri dny po sobe a porad silila. A schvalne budu dal testit. (jako ze srandy 😉 )

mufinka26
17. srp 2011

@ejviska ahojky to mě mrzí. ☹

veruleg
19. srp 2011

@ejviska taky me to moc mrzi. Je ale zvlastni ze mas falesne pozitivni testy.......jestli Ti nevymenili v nemocnici zkumavku a nedali ti vysledky nekoho jineho. Moc bych Ti prala aby se neco takoveho stalo. Treba jeste nic neni ztraceno...dokud nedojde MS. ☹ 😉

ejviska
19. srp 2011

@veruleg ahojky, to neni falesne pozitivni test. To je tzv. biochemicke tehu. Proste se embryjko chytne, ale prestane se vyvijet, takze i test zacne slabnout a hcg klesat. Potrat to neni, protoze neni prokazany plod se srdecni akci. Je to proste biochemicke tehu, to neni nic vyjimecneho.

veruleg
19. srp 2011

@ejviska aha Ejvis, ja se v tom moc neorientuju. Jen jsem tomu davala aspon malou mizivou nadeji ☹ Co budes delat dal? Kdy dalsi pokus? Do tretice vseho dobreho. Uz tak je to pokrok ne.....Je mi to fakt lito. Ted mam kolem sebe dost tehuli, to je fakt skoda 😔 😔

ejviska
19. srp 2011

@veruleg urcite ne dalsi pokus, nebudu delat vubec nic. Bud se to podari doma prirozene nebo budeme mit jedinacka. S ivf jsem urcite skoncila 🙂 , diky bohu
Jsi hodna 😵

medved09
20. srp 2011

@ejviska drž se, třeba se to rozlouskne samo. Moc bych Ti druhého caparta přála.

ejviska
20. srp 2011

@medved09 dekuju! taky bych si prala 🙂

fiallinka
autor
20. srp 2011

@ejviska takže jsi to už rozlouskla definitivně, už nechceš další kola? Svým způsobem to chápu, jsou to nervy a člověk pořád čeká, že to musí dopadnout dobře, a když ne, tak se všechno bortí... bez tohohle čekání je život svým způsobem příjemnější...

Ale nehodláš se na nás úplně vybodnout, ne? On tu teda už skoro nikdo nezbývá, ale budu ráda, když budeme udržovat kontakt 🙂

ejviska
21. srp 2011

@fiallinka ano, ano, zadne dalsi kolo! 🙂 Sama jsem rada za to rozhodnuti 🙂
To vis, ze sem budu chodit, co by ne 😉
Jinak test uz skoro uplne zeslabl, tak snad zadny mimon nehrozi! Zitra jdu pro jistotu na krev, ale je to formalitka.

luciferka29
22. srp 2011

@ejviska ahojky, kolik pokusů jsi měla než jsi to vzdala, já jdu také na poslední měli jsme dva pokusy se živými a tři s mražáčkama ted jdu na poslední z mražáčku a taky to vzdáváme ☹

ejviska
22. srp 2011

@luciferka29 tak to jsem proti vam "bridil" , my meli jenom 2x komplet IVF, zadne mrazacky nebyly, takze zadne KETy. Bylo to 2x dve blastocystu. Poprve se nechytlo vubec nic, podruhe se neco chytlo, ale bylo to biochemicke.
A uz dal nechceme.

luciferka29
22. srp 2011

@ejviska nám se podařilo z 1 ketu holčička a ted co ji máme jdeme naposledy už nejsou nervy a ani finance, kdyby nebylo mražáčků tak už do toho taky nejdeme už opravdu není síla, bohužel jsem nechtěla mít doma jedináčka, ale co naděláme, máme dva mražáčky v jedné pejetě, to nejlepší stadium, ale už ztrácím naději po těch pokusech

ejviska
22. srp 2011

@luciferka29 my mame dceru prirozene. A jedinacka taky nechci, takze bude domaci snazeni. Az na ten muj vek, no.. 36. Ale jsem ok, vsechno funguje, tak snad ... 😀

jani2
24. srp 2011

@ejviska - bodaj by sa ti podarilo prirodzene! 🙂
U mňa bude toto tiež posledné IVF, je to posledné hradené poisťovňou. Viac už by sme kvôli financiám aj kvôli psychike nezvládli.
Ja som bola dnes znovu na kontrole, folíky pekne rastú. Paradoxne viac ich je na ľavom vaječníku, ktorý bol vždy horší, bol viac krát kvôli cystám operovaný. Dr. vravej že počíta min. 15 vajíčok. Tak dúfam, že bude mať pravdu.
Dnes sme boli aj na embryologickom pohovor, dozvedeli sme sa aj výsledky manželovho spermiogramu a nič moc....veľmi sa mu za posledné roky pohoršil (má 36 rokov). Predtým sme pri oplodňovaní išli cez klasiku, teraz nás asi ICSI neminie. Je to škoda, ale čo už....

@luciferka29 - budem držať palce pri mrazáčkoch 😉 a úplne chápem, že človek je už vyčerpaný z tých snáh. Ja sa momentálne dosť z toho cítim unavená a ak by IVF nebolo rozbehnuté, už by som CAR nechcela ani vidieť. 😎

@fiallinka - ja budem mať teraz 2 týždne dovolenku, takže určite sa tu budem ukazovať. Určo tu nebudeš sama! 😉

ejviska
25. srp 2011

@jani2 tak nam budes hezky podavat info! 🙂

luciferka29
25. srp 2011

@jani2 to my mámě ještě jeden hrazený pojištovnou ale už na něj něbude zbytek penízků a ani nervů, kdyby jsme neměli zamražené tak na to prdíme
jinak držím palečky

luciferka29
25. srp 2011

@ejviska mě nedozrávají vůbec vajíčka tak to přirozeně asi nepůjde a to budu mít letos 29 a malá má 2, tak jsme nezačali až tak pozdě,snad a na malou jsme čekali kolem2let ☹