Cesta za druhým dítětem pomocí IVF nebo KET.

fiallinka
21. únor 2010

Ahoj holky - vím, že je nás tu poměrně dost, které už jedno dítko mají a touží po druhém - už víme, že je nutné opět podstoupit ivf nebo ket, protože zázraky se sice možná dějí, ale není radno na ně spoléhat 😉

A proč zakládám novou diskuzi? Jsme v jiné pozici než ty, které chtějí první mimčo, případný neúspěch by už asi nebyl konec světa 🙂, ale přesto to nemáme zas tak jednoduché a musíme držet při sobě 😉

Tak jdeme na to..

luciferka29
31. říj 2011

@fiallinka cítím to stejně, příroda je mocná čarodějka 😀 , někdy hodná ale někdy také zlá 😒

mufinka26
18. lis 2011

Ahoj holky, tak hlásím, že sme dneska 7+7 😀 ve středu jsme měly UTZ a srdíčko bilo jako zvon 😀 vše je v pořádku a já sem propuštěná z CARu, ale k Apolináři se ještě vrátím 😀 nejen rodit, ale sem tam objednaná na 19.12 na prvotrimestrální screening a nebudeme ho ani platit 🙂 2.12 jdu ke své pani doktorce a dostaneme těhu průkajdu 😀

ejviska
18. lis 2011

@mufinka26 super, uz jsem ti psala vedle! To budou letos nejhezci vanoce 🙂

medved09
22. lis 2011

Ahoj holky,
tak u nás obrat - sekce prý nebude, pokud neporodíme do 38.tt, bude se vyvolávat a rodit přirozeně. Vypadá to ale, že snad to zvládnem bez vyvolání. Máme za úkol sexíkovat o 106. 😀 😀 😀

fiallinka
autor
23. lis 2011

@medved09 ahoj, jejda, vy budete mít vánoční dáreček... no vlastně dobrý obrat, ne? Tak ať je to brzo a rychle 🙂

fiallinka
autor
26. lis 2011

Ahoj holky, tak už je to rok...

ejviska
27. lis 2011

@fiallinka krasna princezna! Tak prejem vsechno nejlepsi !

jani2
27. lis 2011

@fiallinka - krásnunka je 🙂 ..pripájam sa ku gratuláciam. 😉 (..a mimochodom, to tak všetko rýchlo uteká! 😒 )

fiallinka
autor
27. lis 2011

@jani2 Ahoj Jani, díky 🙂, a utíká to fakt hrozně rychle, tenhle rok ufrkl tak, že jsem to ani nestihla sledovat. Kája už je fakt velká, kecá, tančí, "odmlouvá", zlobí 🙂, no žádné mimino 🙂

A co ty, něco nového? Už jsi byla na té laparce?

medved09
28. lis 2011

@fiallinka gratuluji, máš krásnou princeznu.

Já už čekám fakt každým dnem. Primář v UPMD v pátek řekl, že vyvolávat by byla škoda - že jsem nachystaná a dle něj každým dnem porodíme. Kdyby ne, vyvolat chce po 5.12. - říkal ale, že by to bylo jen jemné pošťouchnutí. Jsem otevřená na víc jak 3 cm,hlenová zátka odešla a já čekám, čekám, čekám.... Piju hektolitry maliníku, sexujem denně, koupila jsem si homeopatika... Držte palce.

fiallinka
autor
28. lis 2011

@medved09 to vypadá nadějně 🙂, držím, držím!

jani2
28. lis 2011

@fiallinka - no na lapárke som ešte nebola. Som objednaná na 11.1....ak teda naše zdravotníctvo dovtedy neskolabuje 😒 . Už sa na to tehu tak moc neupínam, ak sa zašťastí bude to milé prekvapenie, ak nie ...tak čo už! Aspoň mám Janičku 🙂
@medved09 - tak na Vianoce budeš mať doma bábätko, super 🙂 . Prajem, až celý pôrod prebehne hladko a aby ste boli obaja v poriadku. 😉
@luciferka29
@mufinka26 - ahojte, tak trošku závidím, že vám to vyšlo a mne nie (ale v dobrom 😉 )....dávate mi ale nádej, že možno aj mne sa jedno z tých 6-tich zamrazených embryjok ešte uchytí! 😉 ....a prajem príjemné tehulkovanie! 😉
...a len tak pripájam fotečky z našej jesennej prechádzky! 🙂

mufinka26
28. lis 2011

@jani2 nám se povedl, až poslední mrazáček, měly sme jich v mrazáku 5 a ten poslední mi lebedí v bříšku, moc držím palečky, určitě to vyjde 😉

luciferka29
30. lis 2011

@jani2 taky jsme jako mufinka měli poslední dva mražáčky a oba se uchytili, pak se jeden pustil a druhý rozdvojil, tak mám stejně dva u sebe a zatím v pohodě. Vypadá to že se jim u mě líbí 🙂

jani2
30. lis 2011

@mufinka26
@luciferka29 - tak dúfam, že pôjdem vo "vaších šľapajách" a aspoň ten posledný mraziačik sa uchytí. 🙂 Len teraz krásne tehulkujte! 😉

fiallinka
autor
1. pro 2011

@jani2 krásná a veliká 🙂...

Jani, a pořád necháš vložit jen jednoho?

jani2
2. pro 2011

@fiallinka -áno, stále len jedno...vieš, mne len pri predstave, že by som mala zas čakať dvojičky je tak nejak úzko. Nejdem moc pokúšať osud...postupne nechám povkladať po jednom embryjku. A ty ako, ani neviem, či ti z 2 IVF ostali nejaké mrazáčiky....a nepôjdeš do tretieho dieťatka?

fiallinka
autor
2. pro 2011

@jani2 měli by tam být ještě tři - sama nevím, už jsme se doma o tom bavili a možná to ještě zkusíme, ale spíš jen proto, abysme je nevyhodili, taky bysme už dávali jenom jedno a nějak nemám pocit, že by to mělo klapnout... zatím jsem ale dost unavená a nějak se na to necítím 🙂 a hlavně se bojím. Teď třeba píšu od ségry z Brna, ujela jsem tu na tři dny, abych se po roce poprvé vyspala a taky tím ukončila Kájino noční buzení... ale teď na ně pořád myslím 🙂

medved09
3. pro 2011

ahoj, tak stále nic. všechno mě bolí, ale porod se ne a ne rozběhnout. A to sexujem denně, někdy i 2x. 😀
Maliník piju na litry, vyzkoušela jsem už vše.
Na pondělí 5.12.mám už sepsané papíry a nastupuji k vyvolání. Držte palce, aťje to hned napoprvé.

luciferka29
5. pro 2011

@jani2 držíme palečky a prskáme těhu bacilky 😀

katka159
7. pro 2011

@mufinka26 ahojky vydim že sme na tom uplne rovnako aj ja som v 11tt ale teda na prvý pokus sa nam to podarilo...môžem jednu malá otazočku bolia ta vaječníky po tom všetkom mna strašne...do akého centra si chodila?...

mufinka26
7. pro 2011

@katka159 ahojky, mě vaječníky nebolí. myslím, že KETy byly pro moje tělo lepší o 100% než, když sem měla ET 🙂 jediný co mě ted pobolívá je občas na stranách, jak se roztahuje děloha a roste 🙂

katka159
7. pro 2011

@mufinka26 aha dakujem za info

veruleg
8. pro 2011

@medved09 ahoj, doufam ze uz to mas zdarne za sebou a radujete se z maleho Filipka. Preju pokud mozno pohodove sestinedeli 😉 😉 😉 😉 U nas unava jak blazen, prdici, ja nachcipana....proste super kombinace 😠
@jani2 ahoj, at uz mas tu laparku za sebou a brzy se pak zadari. "Mala" uz je velika.....leti to

medved09
10. pro 2011

ahojky - tak od včera jsme doma. Filípek se narodil 5.12. v 17,08 po celodenním vyvolávání (docela síla). Váha 4510g a 53 cm. Docela nechápu, že jsem úplně fit a nepotrhaná. Zato ale unavená jak bláen, neb papáme v noci po 2 hod. Ale je krádnej, vlasatej a Dáda je z bráchy na větvi. 😎

katy2
10. pro 2011

@medved09 jeeej, nadherna sprava 😵 😵 😵 😵 😵 z celeho srdca gratulujem a zelam vsetko dobre 😵 😵 😵 😵 to je riadny valibuk 😉 tak to uz mas za sebou a uz si len pekne uzivajte jeden druheho 🙂

zuzanka26
10. pro 2011

Ahoj holky,
máte prosím někdo tady zkušenost s hyperstimulákem, který začal až po transferu embrya? mě to začalo týden po zavedení. Potřebovala bych uklidnit, že to odezní. V CARu mi řekli, že to možná potrvá až do konce 3. měsíce. Zatím to totitž vypadá, že se to chytlo, test je pozitivní. Ale tohle mě dost zaskočilo, velké tvrdé břicho a volná tekutina v něm, tak se dost bojím. 😢

veruleg
11. pro 2011

@medved09 ahoooooooj 🙂 Teda, cekala jsem ze to bude macek, ale toto 😉 To mela Zoe v 6 tydnech. Super ze jsi to zvladla ten porod normalne, bez nastrihu, bez komplikaci. Ty 2h intervaly znam......vcera se nam podarilo v noci 4h a pak 3h, to je pak hned poznat 😉 Drzte se 😵

fiallinka
autor
11. pro 2011

@medved09 superženo, jak jsi to dokázala? Gratuluju a přeji aspoň trošku spánku 🙂

@zuzanka26 mám přesně tuhle zkušenost, začlo to až 9. den po ET - můžu ti k tomu napsat jen že a) je velká šance na dvojčata 🙂 b) odeznívá to opravdu až tak do 10. týdne, vlastně to nafouklé břicho přejde v to "těhotenstvé břicho", ale taková ta bolest a nemožnost se nadechnout a posadit rovně (to jsem měla já), tak ta přejde už poměrně brzo, to trvalo jen kolem dvou, tří týdnů, ani ne... tož vydrž.

zuzanka26
12. pro 2011

@fiallinka děkuju ti moc, uklidnila jsi mě. Já jsem byla na vložení právě jen jednoho embrya, protože mě varovaly, že jsem k tomu měla dispozice, aby to u mě vypuklo a taky že jo. Ale jsem z toho vyděšená, protože vím co všechno se může stát.
To se že chytilo už vím a mám děsnou radost, ale zároveň umírám strachy, každý den si měřím břicho, jestli se to extrémně nenafouklo a bojím se, aby se mi to nějak nerozšířilo na ledviny, plíce apod.
Ale moc moc děkuju!!!!