Cesta za druhým dítětem pomocí IVF nebo KET.

fiallinka
21. únor 2010

Ahoj holky - vím, že je nás tu poměrně dost, které už jedno dítko mají a touží po druhém - už víme, že je nutné opět podstoupit ivf nebo ket, protože zázraky se sice možná dějí, ale není radno na ně spoléhat 😉

A proč zakládám novou diskuzi? Jsme v jiné pozici než ty, které chtějí první mimčo, případný neúspěch by už asi nebyl konec světa 🙂, ale přesto to nemáme zas tak jednoduché a musíme držet při sobě 😉

Tak jdeme na to..

ejviska
20. říj 2011

@luciferka29 ta holcina, co znam, byla na nejaky specialni ultrazvuk, kde ji rekli, ktere vsechny obaly maji mimca spolecne a podle toho rozhodli, co se bude redukovat. Tak oni je neoddeluji, ten plod tam zustane a vstreba se. Asi zalezi opravdu, kolik tech obalu je spolecnych. Tak v utrey drzim palce
Ja ted nevim, jestli ona ma teda jednovajecne dvojcata?? mne se zda, ze nejsou stejni.

luciferka29
20. říj 2011

@ejviska uvidím v úterý určitě dám vědět

mufinka26
21. říj 2011

Ahojky holky tak hlásím, že 10.den po KET nám to potvrdil i těhu test clearblue 25 😉 takže sme na dobré cestě 🙂
@luciferka29 tobě posílám strašně moc sil, rozhodnutí nebude lehké, ale věř, že se rozhodnete správně 😉

medved09
21. říj 2011

@mufinka26 potichoučku blahopřeji - držím všechny palečky

@luciferka29 v úterý držím palce, ať to zvládnete a dopadne to nejlépe, jak má. Musí to být děsný, nejprve boj o těhu a pak tohle rozhodování. Drž se!!!

ejviska
21. říj 2011

@mufinka26 tak se drz! 😵
@luciferka29 tak ta moje znama ma po redukci jednovajecne dvojcata.

luciferka29
24. říj 2011

@mufinka26 budu se snažit správně rozhodnout, a nechám si jen jedno

mufinka26
24. říj 2011

@luciferka29 moc na tebe myslím, drž se 😉

luciferka29
24. říj 2011

@mufinka26 díky, zítra budu možná trošku moudřejší

veruleg
24. říj 2011

ahoj holky vsechny vas moc moc zdravim. Uz vite, ze to je za mnou a mame nas poklad doma 😵 . 18.10.2011 ve 22:30 se nam po 25 dlouhych hodinach narodila Zoe. Po narozeni vazila 3375g a merila 50 cm. Porod byl zazitek, bolesti si clovek dopredu opravdu nedokaze predstavit....jinak by to asi neslo. Pak ale to stesti a uleva ze je to za nami....nepopsatelne. Vsem moc moc preju at se dockaji sveho miminka (miminek).
Nakonec se teda podarilo rodit spontanne, sice to bylo vyvolavane, neb po prasknuti vody a nekolika hodinach kontrakce ustaly. Ceho jsem se predtim dost bala byl nastrih a paradoxne jsem to ke konci nejvic chtela a prosila at uz strihnou. Takze byl i nastrih a skakani doktora na brise (z toho mel nejvetsi "zazitek" manzel), ja pri kontrakci zavrene oci. Ale je to za nami 😵 😵 😵 😵 Ja po poroduu byla jista ze uz nikdy vice, manzel ale uz zacal spekulovat ze by prece jeste jednoho kluka chtel 😕 😕 Nechame to otevrene.....mozna s epiduralem bych to zkusila 😨

@luciferka29 preju hodne psychickych sil na utery

katy2
24. říj 2011

Ahojte 🙂
Palko sa narodil 14.10.2011o 22.55 sekciou po odteceni plodovej vody. 3920g a 50 cm
Pozdravujem vsetky ...
Sme v poriadku, maly mal zltacku ale uz je celkom dobre, vo stvrtok nas pustili domov...
Hanka sa strasne vytesuje, stale beha okolo maleho, nedala by ho za nic na svete.... Velmi sa tesime z nasich slniecok
nestiham ani citat, ani pisat.....
@veruleg gratulujem a prajem vsetko dobre... uzivajte si jedna druhu 🙂 Zoe je nadherna 😵

katy2
24. říj 2011

To su nase deticky 😵

medved09
24. říj 2011

@katy2
@veruleg
holky, mooc blahopřeji - už bych taky ráda měla malého v náručí. Děsně otékám, nemůžu spát, když usnu, zdají se mi katastrofické sny...

jani2
24. říj 2011

@veruleg
@katy2 - dievčatá pripájam sa ku gratuláciam a prajem obom maličkým véééľa zdravia. 🙂
@medved09 - no ešte chvíľočku vydrž, však tých pár týždňov ubehne ako voda! 😉
@mufinka26 - kukám, kukám a ty si tehulka 🙂 ....moc blahoželám 😉 .
@luciferka29 - tak to som tiež prekvapená ako sa to nakoniec vyvrbilo. Držím palce na zajtra, najlepšie by bolo asi, keby to príroda rozhodla sama.
ja nemám nič nového, za dva týždne idem do Banskej Bystrice dohodnúť termín lapárky na odstránenie toho saktosalpingu....no nechce sa mi tam a nechce! 😝 😒

ejviska
24. říj 2011

@katy2
@veruleg holky, moc vam obema gratuluju! At vam slunicka delaji jenom radost 😵

luciferka29
25. říj 2011

@veruleg
@jani2 díky moc za podporu odpoledne písnu co bylo na utz 😒

luciferka29
25. říj 2011

@katy2
@veruleg moooc gratuluju a užívejte sis drobečkama 😲

fiallinka
autor
25. říj 2011

@jani2 Jani, držím palce, ať se to všechno spraví na laparce a za chvíli hlásíš taky takové krásné mimino jako holky...

@katy2 gratuluju, je to krása...
@veruleg - ještě i tady gratuluju 🙂

takhle by ta diskuze měla vypadat pořád 🙂, že?

luciferka29
25. říj 2011

tak hlásím že příroda se u nás neumoudřila a zítra jdu na redukci ☹

ejviska
25. říj 2011

@luciferka29 😔 a jak ses rozhodla? Je to strasne tezky, ale myslim, ze je to spravne rozhodnuti

luciferka29
25. říj 2011

@ejviska asi jedno ale zítra před tím máme ještě konzultaci

fiallinka
autor
25. říj 2011

@luciferka29 držím na zítřek pěsti, je to všechno blbé, ale vlastně pořád lepší, než kdyby se další dítko nedařilo a nedařilo....

luciferka29
27. říj 2011

hlásím že se přece jen příroda trošku umoudřila a nemusela jsem na redukci a máme jednovaječné dvojčátka 🙂

mufinka26
27. říj 2011

@luciferka29 to je skvělé, určitě vám spadnul kámen ze srdce vid? tak budete mít krásná dvojčátka, ted si konečně můžeš to těhulkování užívat 😀

luciferka29
27. říj 2011

@mufinka26 to víš že jo a jaký velký 😀 , sice mě říkali že to budeme mít rizikové, ale ted to zvládneme 🙂

mufinka26
27. říj 2011

@luciferka29 holka to štěstííí sálá 😀 😀 😀 já sem ráda i za tebe 😀 😀 😀 😀 to víš, že to zvládnete 😀 😀

medved09
27. říj 2011

@luciferka29 moc jsem na Tebe myslela. Jsem ráda, že se to vyřešilo aspoň takto samo. Čeká Tě dlouhá cesta, ale věřím, že vše už bude jen dobré. Držím palce!

jani2
27. říj 2011

@luciferka29 - super! tak to bolo fakt "za 5 minút 12". A dvojčiatka sú predsa len menej rizikovejšie ako trojičky, aj keď sú jednovaječné! 😉

luciferka29
29. říj 2011

holky mooooc díky všem za podporu, byla opravdu potřeba 🙂

fiallinka
autor
30. říj 2011

@luciferka29 tak to je super řešení 🙂, výborné! Ne, že by ty dvojčátka nebyly rizikové, ale když to tak příroda sama zařídila, určitě se s tím líp poperete než kdybyste rozhodovali vy, aspoń já to tak cítím...

ejviska
30. říj 2011

@luciferka29 tak to jsou uzasne zpravy! Tak se opatruj 😵