Cesta za druhým dítětem pomocí IVF nebo KET.

fiallinka
21. únor 2010

Ahoj holky - vím, že je nás tu poměrně dost, které už jedno dítko mají a touží po druhém - už víme, že je nutné opět podstoupit ivf nebo ket, protože zázraky se sice možná dějí, ale není radno na ně spoléhat 😉

A proč zakládám novou diskuzi? Jsme v jiné pozici než ty, které chtějí první mimčo, případný neúspěch by už asi nebyl konec světa 🙂, ale přesto to nemáme zas tak jednoduché a musíme držet při sobě 😉

Tak jdeme na to..

tonytony
7. lis 2010

@eyael No, moc rozdílu tam stran testu není🙂 Spíš ty příznaky jsou u IVF hodně ovlivněné hormony z IVF, takže se to blbě soudí- já měla těhu příznaky jak vyšitý a nic☹ Takže buď hormony nebo sugesce☹

eyael
7. lis 2010

@tonytony - no, co se týče testu, já měla po IVF // už 6den od ET, takže trochu rozdílu i ohledně testu asi bude 😉 😀

tonytony
7. lis 2010

@eyael Tak záleží kolikadenně embryjko jsi měla🙂 Já u "normálního" těhu měla test pozit. už 8.den po ovulaci- měřeno BT🙂

tonytony
7. lis 2010

@eyael Ale jinak 6.den po ET je hezký výsledek🙂 To je snda nejmíň, co jsem u IVF četla🙂 Nejdřív hlásily holky 7.den po ET- pravda je, že spíš taky málokdo už 6. den se odhodlá k testu- možná 😀

fiallinka
autor
7. lis 2010

@tonytony to mně taky napadlo, málokdo to zkusí 🙂...

eyael
7. lis 2010

já testovala protože jsem krvácela, takže mi v CARu řekli, než k nim pojedu, ať testnu 😉 embryjka byla 5ti denní...

tonytony
7. lis 2010

@eyael No, vidíš🙂 Tak to už je 11 dní od OPU🙂

tonytony
7. lis 2010

@fiallinka Jak je, mamko? Jak se cítíte s mímískem?

fiallinka
autor
7. lis 2010

@tonytony jo tož holčička se vždycky večer cítí obzvlášť v kondici, převaluje se tu a boulí 🙂, ale je to hezké...

eyael
7. lis 2010

no co vidím, nic nevidím, vždyť říkám, že nevím jak to funguje normálně 😀 To je jako 11 dní od ovulace? Asi to vypadá divně, že tohle neznám, ale já nikdy ovu nedokázala vysledovat, měla jsem dlouhé cykly. No a za jak dlouho od uhnízdění, pokud se povede, vylučuje mimísek HCG hormon do těla?

tonytony
7. lis 2010

@fiallinka Jé, já už bych taky moc htěla, aby se mi tam zase něco hemžilo...Fňuk, fňuk🙂 U6 to máte, holky, za pár🙂

dagi33
7. lis 2010

Ahoj holky,ja měla pozitiv,teh.test 5.den po ET,tak jsem si říkala,že to asi budou dvojčata a nakonec bylo jedno.Pamatuji se,ze oplodneni a OPU byla ve čtvrtek.ET v pondělí a v sobotu ráno jsem měla slabou čárku,v neděli už byla o dost silnější..asi taky zavisí na citlivosti a kvalite testu 😉 Držím všem pěsti, at se dočkáte.

tonytony
7. lis 2010

@fiallinka Jé, já už bych taky chtěla, aby se mi zase tam v bříškju něco hemžilo🙂To bylo tak krásný🙂
No, užívej si to, už brzy se uvidíte, holky🙂
@dagi33 Fíha, tak to je fakt brzy!!!Super čárkovačka jsi🙂)
@eyael Ano, 11 dní od ovulace odpovídá 11 dnům od OPU🙂

tonytony
7. lis 2010

@eyael Myslím, že jsem četla, hned, jak se zahnízdí- cca ten 3.den po ET, ale na testu to je až dosáhne to HCg tu určitou mez( citlivost testu)🙂

ejviska
8. lis 2010

TAk test je negativni, citlivost 10. Dneska je to 13.den, takze na zadny zazrak uz rozhodne necekam.

paja1
8. lis 2010

@ejviska Tak uvidíš co na krvi.Musíš doufat-nic jiného nám nezbývá. 😉

veruleg
8. lis 2010

@ejviska to me teda pekne stve 😠 Tak snad bude na krvi zitra prekvapeni, moc Ti to preju.

ejviska
8. lis 2010

@paja1
@veruleg holky diky, ale to je blbost. Urco tam nic nebude. 🙂

tonytony
8. lis 2010

@ejviska Ejvisko, moc bych Ti přála, aby jsi byla z těch, kdo mají test pozitivní až ten 14. nebo dokonce až 17.den, co jsem četla, naděje umírá poslední, ale chápu, že se to bojíš vidět dobře, na zítra budu moc držet palce, třeba krev fakt překvapí. A co MS?

eyael
8. lis 2010

@ejviska dej pak vědět, jak jsi na KO dopadla 😉

ejviska
8. lis 2010

@tonytony diky za podporu. MS nic, ono to v sobotu prestalo.
@eyael jasne ze dam

tonytony
8. lis 2010

@ejviska Tak to zase nevypadá špatně.... Jsou to nervíky, já pořád chci moc věřit, že to ještě dobře u Tebe dopadne....

tonytony
8. lis 2010

Mně se dnes snad rozjíždí MS, ikdžy tak diovně, já nevím- s tou Proverou je to takový divný s ní... Tak jsem si volala do Caru a jdu tam nakonec až 25.11.( budu 18.DC- pokud teda to dnes už je MS)- od 16. dne budu brát Proveru- tu už doma mám a pak byhc tam měla dostat injekce Dipherelinu na stimulaci od 23.DC... Jen jsme se nezeptala koordinátorky, jestli fakt nebudou problém ty Vánoce, neb mi to na ně fakt cca vychází☹
No, snad tento týden něco taky vyzjistím bližšího ohledně těch trombofilií, abych věděla...

ejviska
8. lis 2010

@tonytony ty mas jake ditko?

tonytony
8. lis 2010

@ejviska Zlobivé, paličaté 😀 Mám 2letou holčičku🙂

ejviska
8. lis 2010

@tonytony 😀 to ji prejde 🙂

tonytony
8. lis 2010

Nepřejde, ona je po mně 😀

ejviska
8. lis 2010

@tonytony 😀

fiallinka
autor
8. lis 2010

@ejviska Ejvis, sakra, to je mi líto. Pořád je minimální šance, ale... no dyť víme. Ale radši ještě palce držím.

ejviska
8. lis 2010

@fiallinka ta je tak minimalni, ze uz ani neni 😀 😀 😀 😀 ale diky moc.
No zitra na te krvi, to zase bude domluva. Stejne mu nebudu slovo rozumet, co tam bude blekotat ten dr. 😀