Cesta za druhým dítětem pomocí IVF nebo KET.

fiallinka
21. únor 2010

Ahoj holky - vím, že je nás tu poměrně dost, které už jedno dítko mají a touží po druhém - už víme, že je nutné opět podstoupit ivf nebo ket, protože zázraky se sice možná dějí, ale není radno na ně spoléhat 😉

A proč zakládám novou diskuzi? Jsme v jiné pozici než ty, které chtějí první mimčo, případný neúspěch by už asi nebyl konec světa 🙂, ale přesto to nemáme zas tak jednoduché a musíme držet při sobě 😉

Tak jdeme na to..

chiwule
15. bře 2010

tak, Anet má teploty. Žádná rýma, kašel, nic. Prostě jen teploty, unavený skleněný očíčka. Už druhej den šla spát v 10hod, a to už vydržela i do 12 než šla lehnout... Dala jsem jí panadol a mlíčko a šla spinkat, beruška moje. Snad to budou jen ty zuby...
Nakonec jsem včera místo žehlení udělala revizi v lednici, vyházela co nepoužíváme nebo s prošlou lhůtou, vymyla a srovnala, no je jako nová 🙂 akrorát v ní skoro nic nezbylo 😀 budeme muset na velký nákup. A taky jsem napsala jídelníček na celý týden, abysme věděli co potřebujeme koupit...
dneska třeba máme k obídku těstovinky se zeleninkou - cuketa, mrkvička, červená cibulka, rajčátka 😉 a vločkouvou polívčičku. A k večeři a na zítra budu dělat pečené vepřové, špenát a br. knedlík 😎
jinak já při stimulaci na IVF měla tak akorát zralých 33folikulů, nakonec z toho vybrali 13 nejkvalitnějších vajíček.

jani2
15. bře 2010

ahojte dievčatá,
tak dnes to u nás vyzerá ako v zasneženom kráľovstve!...snáď ani v zime nenapadlo za tak krátku chvíľu toľko snehu ako teraz....cez Vianoce by sa mi to páčilo!..ale teraz! 😝
chiwule - tak to skutočne vyzerá na tie zúbky 😒 ...len nech horúčky rýchlo prejdu!
Meleri – ja som Janku nekojila, zo začiatku bola slabunká a potom sa už nevedela prisať....tak som asi 16 mesiacov odsávala a odsávačka nenarobila s bradavkami žiadnu paseku....ale ak teraz otehotniem, chcem kojiť aj keby som potom mala mať prsia aj po kolená (no, ale to už srandujem)!
Fialinka – no ja mám o ôsmej seriál Panelák, tak Zázraky života asi sledovať nebudem....škoda, mohlo to byť až o deviatej!
Beeba – KET som mala na 19. deň cyklu
..inak dnes ráno som sa cítila totálne tehotná 😅 , hneď zrána som mala také návaly horúčavy a slabosti a pár krát sa mi zamotala hlava....aj som rozmýšľala, či to nemôže byť z nízkeho tlaku...ale popri tom ma bolia aj dosť prsia a mám ich také napäté...takže pravdupovediac, zas v tom lietam a myslím si, že by som mohla byť tehu....a ak to budú zas len nejaké falošné príznaky a telo sa so mnou zas len zahráva, tak budem táááááák naštvaná! 😠

beeba
15. bře 2010

Sslunicko, já jsem měla naposledy, kdy se nezadařilo 15 folikulů a z toho 6 vajíček, bohužel embrya se vyvíjela v poho pouze dvě, tak nezbylo na zamrazení. Když jsem měla úspěšné 2.IVF, tak to bylo s tím puregonem, zde bylo asi 18 folikulů a z toho bylo 9 oplodněných vajíček, ale pouze 6 se vyvíjelo, tak jak mělo. Co se týče těch jednotek, tak mi vždycky jednotky mírně zvyšovali, tak předpokládám, že u 2. IVF s puregonem, to muselo být asi o něco méně než s tím gonalem naposledy. Bohužel tehdy jsem všechny materiály vyhodila, tak si to nemohu ověřit a už si to nepamatuji, je to 3roky nazpět.

Jinak, když jsem nakoukla do jiných diskuzí, tak je mnoho žen, co jdou na IVF mnohokrát. To teda obdivuji, protože osobně mám pocit, že mě stimulace vždy dost zdravotně vyčerpá a neúspěch na nějaký čas hodně psychicky rozhodí. Ale zase když jsem četla naše holky, co vše zažily s dvojčátky, tak si říkám, že to musí být daleko, daleko smutnější než nezdrar po IVFku či KETu. Taky si neumím vysvětlit, když mi lékaři tvrdí, že nemám žádné problémy, že se ET či KET opakovaně nepovedl a jednou ano.

Já sama furt váhám a váhám, zda-li mám na 4.IVF v tomto dubnu jít. Docela by mne zajímal Váš názor........... Jsem zatím rozhodnutá tak na 50 procent...... nevím.....nevím

Chiw, tak to třeba bude jenom nějaká virozka či zuby a za tři dny bude dobře.

Protože mám doma maroda, tak jsem musela vařit ve velkém, takže byla polévka vývar z kostí s obraným masem, mrkev brokolice. Terce jsem k tomu uvařila nudličky, teď chrapuší. Nám jsem dělala k druhému minutku, resp. co si mladý poručil, restovanou kotletku s bramborovou kaší a pečená rajčata se sýrem a italskou krkovičkou. Na zítra teď jdeme společnými silami vyrobit těsto na pizzu. Musí dle receptu 12h ležet v lednici, tak nám to krásně na zítřek vyjde. Až se vrátím s Terkou zplavání, rozválím těsto, hodím na něj ingredience a bude! 😉

beeba
15. bře 2010

Jani, super, tak jen tak dál a ať jsou příznaky co nejsilnější 😉 😉 😉

iwuska19
15. bře 2010

bee asi nejsem úplně dobrý rádce ale když to vezmu kolem a kolem děti máš dvě-máš i páreček a tvůj přítel biologické dítě.takže si myslím že máš splněno a myslím že už tě to stálo dost námahy i peněz takže za mě já bych asi zkusila to nejlevnější co jde a tím bych to uzavřela.já osobně mám jen jedno holčičku přítel žádné dítě nemá a chci to risknout jen jednou protože na víc peníze neseženu.takže já myslím že svoje poslání na tomto světě jsi 100% splnila..... 😉

beeba
15. bře 2010

Iwusko jsi moc hodná 🙂 , děkuji za názor 🙂

fiallinka
autor
15. bře 2010

tak holky, já hlásím, že zatím bylo vidět asi kolem 15 folikulů - další kontrola ve čtvrtek... minule mi na ultrazvuku říkal, že kolem dvaceti folikulů, nakonec z toho bylo jen 14 a jen 12 zralých..a zbyly dvě na vložení a tři mražáčci - takže ono je to tak asi u všech... No na odběr to vypadá až v neděli nebo pondělí - tak nevím, sice mám teď o něco nižší dávky, ale zas ej budu mít asi o den až dva dýl, takže mi připadá, že to žádná prevence proti ohss není...

Tak jsem sama zvědavá, kolik z toho nakonec bude embroušků, no snad aspoň něco... Ale břicho už mne docela pobolívá.

Beebo, když máš pocit, že dítě chceš (což máš 🙂), tak já bych to naopak zkusila co nejdříve, pokud na to nahrabete prachy. Není na co čekat, věk ti utíká a budeš si vyčítat, že jsi to nezkusila a pořád na to myslet... ono je to jedno, že už máš dvě děti, dyť nám by taky to jedno mohlo už stačit a nestačí...tak to vidím já... Mně pomáhá pocit, že jsem pro věc, ať už jakoukoliv, udělala vše, co je v mých silách 🙂

Jani, to nejsou špatné příznaky 🙂. Sice mně ty moje minulé dost naštvaly, prsa mne bolely fakt fest, a nic...

Ssluni, pokud nechceš iui, tak to úplně chápu... ale přiznám se, že bych v tom nehledala žádnou vědu - já mám fak načtené ty statistiky a prostě i u holek s naprosto dokonalou odezvou vaječníků, výborným věkem, blastocystama, vše ok, je úspěšnost maximálně 60%... prostě v tomhle směru je to náhoda... Ostatně mně se na první ivf chytly obě embrya a na ten KET taky nic... mně připadá, že si člověk může hodit korunou (a když tobě se už 2x zadařilo, neviděla bych nikde problém - ale chápu, že si to chceš raději zjistit)

beeba
15. bře 2010

Též Fialli dík za názor, vlastně to tak cítím stejně když jsem v pohodě. Bohužel, se mi někdy vkrádá do duše pochybnost... ale snad duben to jistí...

fiallinka
autor
15. bře 2010

beebo, tu pochybnost mám rozhodně i já...jestli mám se všemi zdravotními problémy riskovat ještě těhu... ale stejně si nakonec říkám, že jo. Já to prostě vidím tak, že bych si to pak vyčítala.

Jinak teda zázraky života mne fakt nepřesvědčily...

cepecek
16. bře 2010

Ahoj holky,
tak u nás stále sněží ☹ já se picnu zase tany máme něco kolem metru sněhu .... Já se jara nedočkám. A to ve čtvrtek jedu na kontrolu s mimi jestli to bude vipadat jak teď tak se tam ani nedostanu ☹.

Jinak ten seriál mně taky nijak nepřesvědčil, hlavní představitelka je mi krajně nepříjemná. A i to prostředí ty kliniky a tak....

iwuska19
16. bře 2010

dobré ráno děvčátka, hlásím že v Brně je taky mírný poprašek sněhu.předpověď na víkend je ale víc než příznivá tak už snad příjde to dlouho očekávané jaro.já se na ten seriál těšila a nakonec jsem možná ráda že jsem první díl neviděla uvidím ten další třeba bude lepší,ale v ponděllí už se dívám na barandov tam je dobrej seriál Nikdy neříkej nikdy....takže možná zázraky života ani sledovat nebudu.

sslunicko
16. bře 2010

Přeji krásné dopoledne.
Dnes u nás občas prší a občas svítí sluníčko. Teplota cca kolem 2 nad nulou.

Bee,tak já nevím,proč mám pokaždé tolik jednotek,když jsem vždycky dobře reagovala i na clostík,ale nebudu to zkoumat.
Co se týče dalšího mimča. Jestli to tak cítíš,tak bych do toho šla. Jak někdo napsal,máš splněno,ale pro tu touhu musíš něco udělat,aby jsi si to jednou nevyčítala. Zkus,uvidíš.

Fialinko,je to fakt jen pro můj klid. To co jsi napsala s tím naprosto souhlasím. Je to 60%,takže fakt o štěstí.
Zítra jdu na tu gyndu a tam to rozlousknu.

Seriál jsem neviděla,ale četla na jiné diskuzi,co psaly holky,tak je to přesně,co jsem očekávala.
Včera jsem chtěla koukat,ale nakonec jsem ráda,že jsem včerejší večer vyplnila bazénem a saunou.

meleri
16. bře 2010

čaute holky nestihnu to zas dočíst. byla jsem na té kontrole a vyfasovala puregon takže si to mám do soboty píchat a pak uvidí jestli se blíží ovulace pak bude zhruba vědět jestli to vyjde do toho odjezdu nebo ne..

když tak neva, pozitivní budou asi obě zprávy...i kdyby to nešlo tak si aspon užiju v klidu česko atd..

meleri
16. bře 2010

Jani,

tak to jo! já mám takové bradavky jakoby vytahané, no vypadá to směšně. a celé je to takové měkké, povislé..není to zas nějaká hrůza ale už to není jak bylo...
no ale kojit za to stojí to zas jo! a když si dám podprdu tak to snad ani nejde poznat.

beeba
16. bře 2010

Ahoj holky, zdravím z Prahy, která je prostě hnusná. Počasí je hrozný, samé přeháňky, vítr fučí, všude jsou psí hovínka, které vítr s radostí rozfoukává chodcům do tváře. Tak uvidíme, zda-li bude o víkendu lépe.

Zázraky života jsem si nechala nahrát, protože jsem v tu dobu byla cvičit, ale až budu mít chvíli, tak se podívám. Když Vás to nenadchlo, tak to bude asi slabý. Ale uznejte, těžko se dají vecpat do seriálu všechny Vaše zážitky, pocity, znalosti atd. Určitě to bylo naivní a líbivý. Trochu jsem to předvídala.

Když jsem byla úplně poprvé na první návštěvě na své klinice, tak jsem tam nějakou chvíli čekala i s manželem. Venku bylo vysloveně hnusně, byl podvečer a stejně jako my dva jsme seděly na luxusní chodbě další páry. Já jsem tehdy skutečně nevěděla co mne čeká, nebo nás čeká, kolik let to bude trvat a tehdy jsem prostě byla přesvědčená, že to hned vše vyjde. Najednou se otevřely dveře a z nich vyšla krásná vysoká žena, věk tak 38 až 40 let a jak šla po chodbě, tak plakala. Ne nahlas, ale pro sebe a ten smutek, který z ní čišel, byl nepopsatelný. Po chvíli za ní vyšel její muž,byl bílý v obličeji a koukal na tu ženu, která si sedla kousek opodál do křesla a stále tiše plakala a plakala. Tehdy mne poprvé přepadl pocit, že to nebude tak jednoduchý a kdykoliv sedím na chodbě, tak si na tu ženu vzpomenu.....
Hrozně moc bych jí přála, aby se jí miminko podařilo.......ale tehdy vypadala, jakože je to nějaká KONEČNÁ

Jinak napište, jak se Vám daří. Jani, kdy si budeš dělat testík??? Tuším, že cepecek si jej dělal 7den a už to tam bylo!!!! Jinak stimulujícím přeji, nechť se pěkně množí folíci a roste sliznice. A já jdu něco dělat!

fiallinka
autor
16. bře 2010

Mně v tom seriálu se teda dost nelíbilo prostředí kliniky (hrozně studené, nepříjemnjé) a ty jejich červené mundůry, ty už jsou vyloženě směšné... Ale jinak taky nečekám, že budou úplně realističtí, ale toto... No u nás to přece jen v CARu vypadá spíš jak prostě v čekárně u ldoktora - je to nové, čisté a hezké, příjemné, ale prostě u doktora 🙂. A jsem docela ráda, že si na nic až tak nehrají 🙂

No já teda dnes mám takový divný pocit v puse, jakoby mi bylo trošičku na zvracení, ale je to jen pocit, od žaludku mi blbě není. V příbalovém letáku píšou, že to může být vedlejší účinek, tož snad...

Ssluni, ono to "pro pocit" je dost důležité, to si myslím o tobě i o Beebě... prostě člověk pak zbytek života omílá, co neuděl a mohl... líp se podle mne smiřuje s tím, že to prostě nejde a udělali jsme všechno, co šlo.

Beebo, když my jsme byli ve Zlíně ze začátku, byli jsme z toho vystreslí, nelíbilo se mi tam nic, byly to nervy...teď tam chodím jak domů 🙂 a docela ráda, dokonce tam strašně ráda jezdím - projedu se skoro hodinku sama v autě, Jurču mi někdo hlídá, po cestě zpátky vletím občas do nějakého obchodu (včera jsem musela taky lehce obměnit šatník 🙂), no líbí se mi to... minule to bylo horší, to jsem utíkala z práce, nikdo nic nevěděl, bylo to hektické...

jani2
16. bře 2010

ahojte,
no u nás pripadol za noc ďalší sneh, zas som sa zobudila do bieleho kráľovstva, síce je to krásne!...ale ja už chcem radšej jar!!!!
fialinka - tých folíkov máš dosť, určite bude aj veľa kvalitných embryjok 😉 ...a tie divné pocity v ústach môžu byť, predsa len dávaš do seba dosť chémie 😒 ...ale čo by sme už pre bábätko neurobili 🙂
beeba - ono je to ťažké rozhodovanie, či ísť do ďalšieho dieťatka, či nie......ja som mala tiež podobnú dilemu, nechcelo sa mi po zdravotnej stránke ani len do KET, mám endometriozu a každá estrogénová tabletka mi ju len zhoršuje...a to sa modlím aby nevyrástla nejaká cysta, lebo tieto endometriozne cysty sa dajú odstrániť len operačne.... ale nakoniec u mňa rozhodlo to, že JAnka si súrodenca zaslúži a zamrazené embryjka nenechám len tak zničiť...tiež by som si to asi v budúcnosti vyčítala....mám k dobru ešte jedno platené IVF, ale do toho už asi nepôjdem...stále totižto do seba nejakú chémiu cpem...ak nie tabletky pri KET, tak antikoncepciu...a chcem aby JAnka mala zdravú maminu, takže ja už určite žiadne IVF, či sa už s mrazáčikami vydarí alebo nie 😉 ....asi som to popísala dosť chaoticky a moc ti to pri rozhodovaní nepomôže, ale ja si myslím, že ty už rozhodnutá si 😉 !
...a ako si písala o tej žene z CAR, tak mi jej normálne prišlo ľúto....viem aká som bývala kedysi ja nešťastná keď sa nedarilo otehotnieť. 😢 ...a viem ako mi bolo hrozne, keĎ mi v Blave povedali, že otehotniem iba z darcovských vajíčok...to sa mi snáď zrútil svet!
...nuž čo sa týka mojích momentálnych tehu-pocitov, tak už akosi oslabli 😒 ...prsia ma síce bolia, ale to vieme všetky že ešte nič neznamená....tak zajtra ráno skúsim urobiť test, nech už sa deje, čo sa diať má! 😉

beeba
16. bře 2010

Fialli, já když jsem chodila do práce, tak jsem chodila "za dámu" , tzn. ve slušném oděvu, černé kalhoty, halenka, sukně, sáčko, umytý a nakadeřený ohon atd., a když jsem přišla na kliniku, tak jsem si tam připadala vždy dobře. Opravdu prostředí je tam pěkné, takové luxusní, jako v nějakém americkém filmu. Teď chodím v jeansech a v triku, no nic moc, jsem strašně od Terky unudlaná. Kostýmek jsem neměla už pěkně dlouho.... neva 😉 Teď máme trochu finanční tíseň, tak se musím krotit 😉 Raději jsem si včerra koupila permici na cvičení, než nový boty, ale snad se to příští měsíc zlepší, i když zase bude to IVF.... Mám v plánu že si koupím nějakou perfektní kabelu, ne kabelku, ale větší kabelu a k tomu boty od Bati, vypadají trochu jako pánský v krémové barvě. prostě, abych to měla k novým jeansům,kterési taky hodlám koupit, ale to už budu muset čerpat z tzv. zvláštních zdrojů. Jo, a taky by se mi šikla kostičkovaná košile halenka v modrohnědé kombinaci, takovou jako mají v Orsay... ach jo

beeba
16. bře 2010

Jani, moc držím na zítřek palce, i když taky může být brzy. Moc ti přeju štěstí, to se nedá jen tak říct. Koneckonců, já jsem pocity, že se zadařilo měla skutečně až nějaký 18. 19. den po KETu, to jsem cítila prsa. Ale jinak nic. Žádný nevolnosti, žádný chození na záchod, prostě nic. Test jsem nechala až do CARu, což bylo 20.den po KEtu.

meleri
16. bře 2010

Beebo,

chudák ta paní, bůhví co jí řekli... ☹ život je fakt někdy nespravedlivý!

Snad k vám přijde teplé počasí !
.
dneska jak sem tam byla, tak tam bylo taky dost smutných párů...a všecko takoví hezcí a zdravě vypadající..fakt to nechápu...

Fiallinko,

15 f. to je moc pěkné! tak at se jenom pěkně vyvíjejí! 😵

beeba
16. bře 2010

Holky, prostě spravedlnost u snažilek není, pouze krásná a šťasná náhoda. Naštěstí, každá z nás svého drobečka už má a další drobeček bude takový bonusek. Ale vím, že bychom si jej strašně moc zasloužili.

Nikdy jsem nebyla věřící, ale před Terezkou jsem se modlila, aby se zadařilo. Modlit se neumím, ale teď mu musím děkovat každý den.

fiallinka
autor
16. bře 2010

no já ještě holky rychle odpovím a valím pryč, občas učím na zdravce, tak jdeme psát závěrečný test 🙂

Beebo, tož u mně je to s těma hadrama úplně stejné, te´d už jsem triko a rifle - i když včera jsem měla sukni, přece jen když je ten vaginální ultrazvuk, jdu radši v sukni, ať na mne nečučí už od dvěří (i když mu je to asi fakt šumák)...ale přišlo na mne jaro, toužím aspoň po pár nových tričkách a taky po tom kočáru 🙂, přitom sice máme nějaké rezervy, ale ty spolyká ivf a bude na účtu nula... Jo, kabelu jsem si už v rámci jarního pocitu koupila, bílou, prostě jarní 🙂

Jani, zítra je sedmý den?

No jinak když nám řekli zas o dárcovských spermiích, taky na nás asi byl smutný pohled ☹

evaav
16. bře 2010

Ahoj všem tak krev negativní ☹ 24.3 jdu vyplnit žádost pro pojištovnu na 2IVF a prostě budu bojovat dál

jani2
16. bře 2010

fialinka - zajtra je 6.deň, tak uvidím, možno je moc skoro...ale testíkov mám dosť, tak treba míňať! 😉
..joj, dievčatá ako píšete o oblečení, tak u mňa je to rovnako...predtým som do práce chodila v blúzkach, ako tlmočníčka som predsa nemohla ísť v tričku 😉 ....okolo čínskeho obchodu som len pohrdlivo prešla!...no a situácia sa na materskej úplne zmenila...ja večne v rifliach (často zababraných a dokopaných od Janky 🙂 )....novú vec som si nekúpila ani nepamätám, do čínskeho obchodu už veru aj zájdem 🙂 ...manžel síce slušne zarobí, ale tretina príjmov ide hneď na splátky 😢 ....a ak chceme kúpiť niečo výnimočne, ako pred nedávnom Janke nábytok do detskej, tak tiež siahame na rezervy 😒 ...na slovensku je materská len 4 700 Sk a z toho sa veru vyskakovať nedá....už ju síce od tohto roku zvýšili na ca. 8000 tisíc, ale len pre deti do 2 rokov, tak máme smolu! 😢
beeba - ja tiež nie som moc veriaca, ale na niečo Vyššie verím....ale odkedy mám v nebíčku Julinku, tak väčšinou požiadam ju o pomoc....chudinka, však sa už pri Janke dosť napomáhala! 😉

cepecek
16. bře 2010

Evaa - to je mi líto, já se už těšila, že tu budeme dvě🙂 a za chvilku se knám přidá Jan - teď je to na ní.
Evi přeji ti moc aby to vyšlo na IVF🙂.

Holky u mě to je teď tak , že ráno, jsem stršně unavená, a to pokračuje celé dopoledne, pak se už nemůžu dočkat až bude poledne a já pujdu s malou spát a po spaní zvracím až do večera a v 20 už většinou zase spím. Fakt divný ale co jsem chtěla to mám že ? 😅

ejviska
16. bře 2010

Teeeda, vas docist! 🙂
Jani, zitra drzim palce! Co se tyce pocitu, tak ja jsem podle pocitu tehotna kazdy mesic, uz 2,5 roku! Uplne to nesnasim 😠
Jeste jsem chtela napsat k te susicce. Ona nemusi byt v koupelne. Potrebuje jenom zastrcku. Voda se sbira do nadoby uvnitr a vyleva. Akorat vyrabi docela dost tepla. Ekonomicke ani ekologicke to asi neni, ale ja peru tydne max. 3 pracky a to same i susicky. Spis jenom dve.

chiwule
16. bře 2010

tak Anet má pořád teploty, kolem 38 a dopoledne měla i přes, stejně tak v noci skoro 39. Zabavit nemocný dítě na celej den, tak aby byla co nejvíc v klidu, ale zas se nenudila, je docela fuška, mám toho dneska dost ☹ Mudra jí brala krev a říkala, že zánět v těle nemá, a když ani nekašle ani nemá rýmu, tak to fakt asi budou ty zuby nebo nějaká viróza. No ale když to bude trvat další dva dny tak máme přijít s močí. Tak doufám, že do té doby to bude už dobrý, že jí ty teploty spadnou. Nebo se doma zblázníme, nebyly jsme venku od soboty 😒
jdu jí udělat večeři a doufám, že brzy zalehne.. tak zatím...

fiallinka
autor
16. bře 2010

Jani, no 6. den je fakt strašně brzo, ale když budeš dělat každý den test, tak to je ok 🙂, rozhodně ze zítřejšího výsledku nedělej žádné závěry - dy´t víš, že Eva říkala, že měla 14. den strašně nízké hcg, to by fakt nebylo vidět šestý den... já osobně bych věřila testu tak z 10tého dne, ale jsou případy, kdy test byl negativní a hcg v krvi bylo...

A s tou Julinkou tě chápu - sice nejsem vlastně věřící, ale úplný ateista taky ne, je to na delší debatu - a přestože tomu moc nevěřím, tak pořád trošku přemýšlím o tom, jak to je s Ondráškem...

Evi, je mi to moc líto - ale na druhou stranu tě tu ráda vítám, já už teď stimuluju na ivf, takže to mám za pár...

Ejvis, to teda taky dobře znám z toho předchozího snažení, pocit na těhu pořád, příznaky taky... a když jsem byla těhu opravdu, tak ze začátku příznaky samozřejmě minimální, že...

Chiw, u nás se vždycky (skoro) ty zuby projevují takhle ☹, už jsem párkrát byla za doktorem, nic nenašel a nakonec zuby...já si připadala jak blb...

fiallinka
autor
16. bře 2010

Jo, jinak dámy - můj chlap dnes říkal, že to píchání injekcí nějak špatně snáší, že mu to nedělá dobře. MU, ne mně 🙂. On mi to teda teď píchá - je to rychlejší, než když sama nad svým špekem stojím a odhodlávám se k vpichu, navíc mám pocit, že by se měl zapojit 🙂, ale teda že nelituje mne ale sebe 🙂 🙂 🙂, to mne pobavil... A ještě si chudáček uvědomil, že bude muset dávat sperma, no bobánek jeden, není vám ho taky líto 😀?

A to byly dnes tři injekce 🙂

Jani, ještě mne napadá - co u tebe bylo při tom třetím ivf jinak, že jsi měla takovou úspěšnost...nebo to byla jen náhoda?

evaav
16. bře 2010

fialinka a nevíš jak dlouho trvá to schválení od pojištovny já ž si to nepamatuji jak to tenkrát trvalo tak nevím jestli to výjde na duben nebo květen tenkrát jsem stimlovala tak v květnu 😉 a v dubnu bych ráda slavila narozky i když nevím jesti je co slavit 30let 😕
no jo mýho to taky zase čeká kabinka 🙂 tak si říkám jestli mu nemám koupit nějaké vitamíny co by jste tak doporučili a neuškodí to?