Cesta za druhým dítětem pomocí IVF nebo KET.

fiallinka
21. únor 2010

Ahoj holky - vím, že je nás tu poměrně dost, které už jedno dítko mají a touží po druhém - už víme, že je nutné opět podstoupit ivf nebo ket, protože zázraky se sice možná dějí, ale není radno na ně spoléhat 😉

A proč zakládám novou diskuzi? Jsme v jiné pozici než ty, které chtějí první mimčo, případný neúspěch by už asi nebyl konec světa 🙂, ale přesto to nemáme zas tak jednoduché a musíme držet při sobě 😉

Tak jdeme na to..

tonytony
15. únor 2011

@ejviska ale to asi nebylo po IVF?

paja1
15. únor 2011

@fiallinka Já měla darované embryjka hodněkrát.

paja1
15. únor 2011

@tonytony zlato tak jsem na tebe myslela,ještě to nevzdávej,netrap se.já vím,je to těžké,ale fakt se zázraky dějí.Už to ,že ti dali jen 1 mimčo,a jak jsi psala nejlepší nebylo.A vidíš snaží se a třeba to zvládne.nestresuj se a už do pátku netesti-bud v klidu.Moc na tebe myslím. 🙂

ejviska
15. únor 2011

@tonytony no bylo to prirozene. Ona sice na IVF byla, ale nevyslo to.

ejviska
15. únor 2011

@paja1 ale spermiky svoje?

fiallinka
autor
15. únor 2011

@paja1 já jsem měla pocit, že jsi mluvila jen o vajíčkách... to by tě jinak nemuseli slaďovat s dárkyní, ne?

majka43
15. únor 2011

Holky můžu vám sem skočit? Já taky chodím na darovaná embryjka a můj car z toho nic nemá. Platím jenom 6800kč za KET. Nevím teda jak je to jinde. Jinak jsem moc vděčná, těm co embryjka darují, protože už jiné šance nemám.

ejviska
15. únor 2011

@majka43 ahoj. Mozna je rozdil darovane embryjko a darovane vajicko, ne?

majka43
15. únor 2011

@ejviska Ano, za darovaná vajíčka jsem platila 60 tisíc a z toho dostala 15 tisíc dárkyně. Za mražená embryjka platím jenom ten KET a dárkyně je věnuje. Pak je ještě třetí možnost, tu mi nabízeli v Brně, darovaná embryjka živá a to by mě stálo 120 tisíc.

ejviska
16. únor 2011

@majka43 dekuju za vysvetleni, uz je mi to jasne. No tech 120 tis, to uz je teda pekna palka 😝

ejviska
16. únor 2011

@majka43 a drzim palce, pokud plati, to co je ve statusu 🙂

fiallinka
autor
16. únor 2011

Kuk na tety 🙂

majka43
16. únor 2011

@ejviska Na to bych už neměla, už tak mě to stálo skoro 300 tisíc. Proto jsem ráda, že jsou holky, který už embryjka nepotřebují a darují je. Moc jim za to dík.

katy2
16. únor 2011

@tonytony drzim palce nadalej... zazraky sa deju..... 🤐 v kazdom pripade na teba myslim a prajem vela, vela sily....
pozdravujem vsetky... u nas je to podla testov jasne... uz len cakam na pondelok na krv, som zvedava na vysku hcg 😉

katy2
16. únor 2011

@fiallinka nadherne deticky 😵 😵 😵 😵 😵

eyael
16. únor 2011

fiallinka - ti jsou nádherní, oba 😉 😵

tonytony
16. únor 2011

Holky, mně je dneska šíleně mizerně- smozřejmě psychicky, ale i fyzicky, čím dál víc mě strašně ale strašně bolí prsa, mám je jak balóny, prostě si přijdu čím dál víc těhotná, byť vím, že to je blbost, mám hrůzu, aby to nemuselo být na revizi nebo mimoděložní, prostě to asi neklesne na nulu a to asi musí, nebo jak to je? Nejraději bych ty léky vysadila hned, je to jen trápení a psycho ještě do pátka a úplně zbytečně- ndes čárka na testu opět nezesílila a furt tak nějak stějně slabá, ale je, což asi není ok, když potřebuju, aby to teď teda spíš klesalo, ne?

ejviska
16. únor 2011

@tonytony podle me na tom testu nepoznas, jestli to klesa nebo trosku stoupa, on bude pozitivni spis dyl. Tak treba to neni jeste ztracene

ejviska
16. únor 2011

@fiallinka jeeee, teda JUrasek je moc pekny chlapecek!

ejviska
16. únor 2011

@majka43 doufam si to precte @cepecek , to ji urcite povzbudi 🙂

tonytony
16. únor 2011

@ejviska Ne, ne, naděje si už fakt nedávám a nechci☹ Hlavně, ať odejde samo a ještě se to nějak nezkomplikuje zbytečně víc☹

ejviska
16. únor 2011

@tonytony hmmmm ☹

paja1
16. únor 2011

@ejviska Ahojky.No pokud jsme brali darované embryjka tak už celé takže celé darované.Víš my jsme vyzkoušeli všechno.Ale nám to nevadilo,a stejně se nedařilo.

paja1
16. únor 2011

@fiallinka Jo ted jsem měla darkyni a čerstvé,ale před vánoce´mi v listoapdu jsme měli celé darované a to nemusí sladit s nikým.No v říjnu jsem měla taky čerstvé a to s dárkyní.Jinak jsem měla těch dajších 10pokusů před asi 6lety.postupně léčím se 15 let.Tedy léčila jsem se,už ne. 🙂 Moc hezké fotečky.

paja1
16. únor 2011

@majka43 Taky jsem vždycky děkovala,že jsou holky co je darují.Já kdybych mohla pomůžu,ale nejde to.Pomáhám zase jinak.Každý jak to jde.Je to ,ale moc pěkné.A potřebné.

majka43
16. únor 2011

@paja1 Tak já už stimulkuju.

paja1
16. únor 2011

@ejviska pokud si to přečte 4epeček pomůže jí to.Věřím a myslím si na 100% ,že darované embryjka chcou vždycky ti co touží......... a u nich se budou mít úplně nej .-jsou to chtěné děti-vymodlené.Je to krásný pocit,když někomu pomůže.

paja1
16. únor 2011

@majka43 Tak piš,piš,piš a hlavně upřímně Ti držím pěsti.Já nikdy nezávidím,už jedno mám,fakt Ti moc přeju at to výjde i ostatním.Jsem po dvanáctce tak jdu spat už padám na hubu. 😀 .drž se,.

ejviska
16. únor 2011

@paja1 to je pravda, ze vsechno toto nepodstupuje nekdo, kdo deti nechce a nema rad.

veruleg
16. únor 2011

@fiallinka dokonala pruhovana dvojka 😉 😉 Ty brdo, tak nevim mamko, jestli uz Kaje nebudes muset koupit podprdu...na te jedne fotce je teda ma 😵 😵 😵 Je rozkosna, povedla se vam moc 😉

ja jinak zaspinila v pondeli....od te doby zase nic, ale to je klasicky prubeh.Trosku jsem byla nalomena, tak jsem zkusila test ale samozrejme nic. Takze ocekavam rotte tante v sobotu na urcito.

@tonytony Taky myslim, ze jeste nemusi byt nic ztraceno. Podle me to podle tech testu nelze poznat jestli se hodnota Hcg zvysila ci ne. Tak na Tebe myslim, aby to nejak dopadlo...dobre 😵