Cesta za druhým dítětem pomocí IVF nebo KET.

fiallinka
21. únor 2010

Ahoj holky - vím, že je nás tu poměrně dost, které už jedno dítko mají a touží po druhém - už víme, že je nutné opět podstoupit ivf nebo ket, protože zázraky se sice možná dějí, ale není radno na ně spoléhat 😉

A proč zakládám novou diskuzi? Jsme v jiné pozici než ty, které chtějí první mimčo, případný neúspěch by už asi nebyl konec světa 🙂, ale přesto to nemáme zas tak jednoduché a musíme držet při sobě 😉

Tak jdeme na to..

mufinka26
3. říj 2011

Ahojky holky, tak ve středu mě čeká UZ jestly nám pěkně vyrostla sliznice a pokud bude OK a mrazáček se taky rozmrazí OK tak 11.10 bude zase AKCE 😀 😀 Pěkně to utíká 🙂
@luciferka29 neboj UZ budeš mít v pořádku a možná to bude i dvojnásobné potěšení 😀

luciferka29
4. říj 2011

@ejviska
@mufinka26 oni tam byli dvě ale nevím jestli vydrželi, já se bojím kdyby náhodou chtělo jedno utéct že druhé půjde za ním, to jsem asi hloupá, že?
On člověk čeká že zas bude nějaké jobovka, po těch všech peripetiích 😔

luciferka29
4. říj 2011

@mufinka26 tobě to opravdu letí, sliznice bude v poho a akce BUDE! 🙂

mufinka26
4. říj 2011

@luciferka29 přijdu si, že ani pomalu nic jinýho neděláme, než že čekáme na UZ a na KETy 😕 no uvidíme, jestly nevyjde ani tento KET tak do toho půjdeme až v lednu, ikdyž se znám a možná do toho půjdeme dřív 😀 Dneska mě strašně chyil v noci zub, tak doufám, že to brzy odezní ☹ zubaře se totiž bojim straaaašně moc ☹

luciferka29
4. říj 2011

@mufinka26 taky jsem si připadala že počítáme dny do ketu a ted zase se bojím kontrol jestli je všechno v poho, třeba mezi testem a potvrzením caru jsem utěkala k doktorovi jestli je to v poho a do pátku to snad nevydržím a aby ti to nebylo líto taky se bojím zubařa a jdu za 14 dní taky

mufinka26
4. říj 2011

😀 😀 @luciferka29 no já sem ted vsadila na zázračnou pilulku 😀 povoluje to, takže zubař nebude 😀 ale ten zub stejně bude muset jít ven. ničeho se neboj oba se tě drží zuby nehty a držet se budou až do porodu 😀 ted ssi už budeš užívat jenom těhu nevolností, pak krásných kopanečků v bříšku atd... 😀 😀

luciferka29
4. říj 2011

@mufinka26 jééé to bych byla ráda, s malou jsem nevěděla že jsem těhu a vůbec nechtěla ven tak doufám že to bude i v tomto případě, zatím mě není špatně, předtím jsem chodila do práce tak jsem na takové myšlenky neměla čas a ted jsem doma s malou a mám větší strach jak při ní, tak snad to bude v poho, pořád si vymyšlím nějakou činnost abych neměla čas na to myslet 🙂 , moc díky ty vždycky člověka potěšíš 🙂

ejviska
4. říj 2011

@luciferka29 to pry tak neni, i kdyz se jedno "pusti" nebo je bez srdicka, tak se vstreba a na toho druheho to nema vliv. Dokonce ani u jednovajecnych dvojcat, natoz dvojvajecnych.

fiallinka
autor
4. říj 2011

@luciferka29 Ejviska pravdu dí, ale samozřejmě, že dvojky jsou rizikovější ve všech směrech, takže radši buď v obavách ještě nejméně do konce prvního trimestru 🙂

luciferka29
5. říj 2011

@ejviska
@fiallinka holky díky už odpočítávám snad hodiny do pátku, to mám jít do caru. To je hrozné že člověk nemůže být chvilku v klidu bud se snaží aby to vyšlo a jak to výjde tak zas má nervy na pochodu 😒

veruleg
5. říj 2011

@katy2 ahoj Katy, utika to silene co. Ja funguju docela dobre. Teda neda se to srovnat to tehu s klukama a ted. Uz bych byla z porodnice doma...Ted jeste zehlim, peru, varim, uklizim. Unavena jsem, sil ubyva, ale vstavani z postele apod jde porad uplne dobre az jsem prekvapena. Uz je jiste ze bude cisar? Mne doktor rekl ze neni duvod to nezkusit normalne....teda pokud bych mela pravdu velky psychicky blok vzhledem k minulosti tak by mi to napsal....tak uvidime. Zitra jdu poprve do porodnice na vysetreni 😉
@luciferka29 neboj bude to v pohode......a strach clovek bude mit porad....az do konce....drzim pesti 😉

ejviska
5. říj 2011

@luciferka29
@veruleg strach ne do konce, ale navzdy...

luciferka29
6. říj 2011

@veruleg
@ejviska to je pravda strach o děti nikdy nepřestane ani v jejich dospělosti, protože pro nás budou stále naše a malé 😀

fiallinka
autor
6. říj 2011

Holky, já už teda nevím, ale Modrý koník mne asi chce nasrat úplně a navždy se se mnou rozloučit - teď mi zablokovali čtyři inzeráty jen proto, že v textu inzerátu byl jeden smajlík. Fakt nevím, jestli má cenu se tu nechat takhle drtit...

@katy2, to je neskutečné, ty už to máš za chvíli... držím pěsti...

katy2
6. říj 2011

Tak sekcia bude v utorok alebo v stredu... uz sa to blizi 😉

ejviska
6. říj 2011

@fiallinka my jsme s tou nasi ivf diskuzi s holkama odesli na emimino, tam je to dobry, pekne udelane.

@katy2 to nai neni mozne!! Tak se holka drz, at je vse v pohode. 😵

fiallinka
autor
6. říj 2011

@ejviska já tam taky chodím s "cyničkama", tady zůstávám s váma... mně se E-M nezdá až tak hezké, ale je tam klid 🙂

fiallinka
autor
9. říj 2011

3 roky...

katy2
9. říj 2011

@fiallinka Juraskovi z celeho srdca blahozelame a zelame vsetko najlepsie 😵 😵 😵 Je to velky fesak uz 🙂

medved09
9. říj 2011

@fiallinka blahopřejem k narozeninám. Dortík jsi tvořila ty? Je moc hezký - a malý taky 😎 🙂 😎

fiallinka
autor
10. říj 2011

@medved09 děkuji 🙂, oboje je moje dílo 🙂

veruleg
10. říj 2011

@katy2 moc na Tebe myslim....kdy to bude v utery ci ve stredu? 😵

ejviska
10. říj 2011

@fiallinka no krasne dilka!! 🙂

katy2
11. říj 2011

Ahojte 🙂
Vsetkym dakujem za drzanie palcov ale zmena planu.... Po dnesnej kontrole, hlavicka uz schadza dolu, ale do piatka to este vydrzi.... Dr. nechce nic unahlit, takze v piatok nalacno ideme na to 😉 ja by som uz najradsej mala po, ale pre maleho je to asi lepsie takto...... 🙂

veruleg
11. říj 2011

@katy2 do patku to utece ani nevis jak 😉 Ja byla dnes u doktora, mam anginu a antibiotika ☹ ☹ ☹ ☹

ejviska
11. říj 2011

@katy2 no tak se drzte!!!
@veruleg ted toho radi i v cesku, tech angin 😒

medved09
11. říj 2011

@katy2 držím palečky, ať je vše OK!

medved09
11. říj 2011

@veruleg tak se brzy uzdrav, po katy2 jsi na řadě ty- Tak ať na mimi nechraptíš 😎

fiallinka
autor
12. říj 2011

vidím, že luciferka se tu neozvala, ale vedle píše, že nakonec se jedno embryo rozdělilo a jsou z toho tři, uff, to jsme tu ještě neměli...

fiallinka
autor
12. říj 2011

mimochodem, někde jsem četla, že po KETU je větší riziko jednovaječných dvojčat