Chodily jste při stimulaci na IVF do práce?

kikina9
14. zář 2011

Čeká mě další pokus IVF, posledně jsem byla na PN, podařilo se, otěhotněla jsem, ale bohužel z toho byl nakonec zamlklý potrat 😒 Teď jdu do posledního pokusu a přemýšlím, jestli tentokrát zase zůstat raději doma, nebo normálně chodit do práce. Asi bych raději šla do práce, práci nemám fyzicky náročnou, když jsem byla posledně doma, stejně jsem moc v klidu nebyla, jednak jsem pořád přemýšlela nad tím, jestli to vyjde, nebo ne, a také mě neustále z práce bombardovali dotazy, kdy už konečně přijdu 🙄
Chtěla bych slyšet Vaše názory a zkušenosti, jak jste to dělaly vy, jestli jste zůstaly doma, nebo chodily do práce, a jestli to nakonec vyšlo. A pokud jste chodily do práce, jak jste to dělaly s častýma návštěvama u lékaře, řekly jste pravý důvod, nebo jste se na něco vymlouvaly? I když mě bohužel nenapadá na co, když tam bude razítko Centra reprodukční medicíny? Budu moc ráda, když mi napíšete, jak jste to řešily vy.

sarinkaropuska
13. říj 2016

@kikina9 ahoj chodím do práce teď mně to čeká znova příští tyden😁

kikina9
autor
13. říj 2016

@sarinkaropuska ahoj, tak moc držím palce 🙂 Já jsem nakonec do práce nechodila, protože jsem měla silně stresující zaměstnání (hlavně tedy hodně nepříjemného vedoucího). A podařilo se, za měsíc bude mít syn 4 roky 🙂

sarinkaropuska
14. říj 2016

@kikina9 ahoj já jednoho syna mám 3roky.zitra mne čeká odběr vajíček😁tak se snad zdari ať syn má sourozence.jinak dekuji

agneszka
1. pro 2019

Po ET jsem šla na noční,celý týden ,dělám v továrně na auta....a poslední den jsem už večer zvracela. Byl to15.pokus 🙂..Můj mudr říkal,že že ženy těhotněly a rodily i v koncentráku,že nemám stresovat.

ratata
Autor odpověď smazal
Zobraz