Chodíte na IUI do Fertimedu v Olomouci?

jitulik24
24. led 2010

Ahoj holky, hledám spolubojovnice, co chodí do Fertimedu v Olomouci na IUI (nitromatenicova inseminace).
Já mám celkem za sebou 5 IUI. Po prvních dvou jsem otěhotněla, bohužel první těhu skončilo ve 21tt, druhé těhu v 5tt, další dvě IUI neúspěšné a teď čekám na výsledek 5 IUI na které jsem byla 17.1 a 19.1.

hexelucka
15. led 2011

psychika je opravdu veĺkej prevít a když je dobrá je to půl úspěchu 🙂 budeme si toho daleko víc vážit a hlavně to budou pěkně hýčkaná a rozmazlená mimina 😉

martinkka
15. led 2011

@hexelucka to budou 🙂 já bych chtěla nejradši hned dvojčátka 🙂

hexelucka
15. led 2011

@martinkka abych se přiznala tak já taky🙂sice máme malinkatý byteček opravili jsem si bydlení po manželově bybičce(jednopokojáč)tak nevím kam bych ti 2 postýlky dala ale nějak by se to zatím vymyslelo🙂tyhle starosti se pak samotné nějak vyřeší hlavní je mit to pro koho řešit🙂

martinkka
15. led 2011

@hexelucka přesně tak, to už je to poslední 🙂 ...a když nám to miminko dává tolik práce a stojí nás tolik úsilí, tak ať už jsou nejradši hned dvě 🙂 ale šťastná bych byla i za jedno, hlavně že bude zdravý

hexelucka
15. led 2011

já taky i kdyby mělo být jedináčkem 🙂 chtěla bych to aspon jednou v životě zažít vidět ty dvě čárky na testu a zažít i ten zbytek 🙂

martinkka
15. led 2011

@hexelucka ty dvě čárky jsem zažila a nemohla jsem tomu uvěřit, když jsem je viděla...o to víc mě bolelo, že to tak dopadlo, ale takový je život a asi to tak mělo být

hexelucka
15. led 2011

@martinkka pereš se statečně a za odměnu už to musí vyjít!!!!

martinkka
15. led 2011

@hexelucka to doufám 🙂 taky ti přeju,aby ti to už konečně vyšlo, máš toho taky za sebou hodně, v lázních se dáš dohromady a pak se to určitě hned povede, budu ti držet palečky 🙂

rehonka
1. únor 2011

Ahoj kočky...
Tak jsem ode dneška vaší kolegyní... Po zkušenosti s Unocou v Brně a klinikou ve Zlíně mohu říct, že Olomouc zatím vede... Jak to bude dál... Kdo ví... Příští měsíc jdeme na IUI od dárce. Jsem plná elánu, ale jak to tu čtu, tak dobré konce bývají spíš zřídka... Tak uvidíme, jak to všecko bude...
Jináč vám držím pěstičky ať se vám brzy bříška zakulatí 🙂

martinkka
1. únor 2011

@rehonka ahojky 🙂 co už máš za sebou?

rehonka
26. únor 2011

2x dlouhý protokol a ted jdu příští týden na dárcovskou inseminaci

paji72
27. únor 2011

ahoj holky,chci vás podpořit 🙂 ,chodili jsme do fertimedu v ol.byli jsme spokojeni.jen příteli chvilku trvalo než si zvykl na dr.čepeláka a jeho stále pozitivní výraz.nám se ivf povedlo.jsem v 26.týdnu a všem ve fertimedu děkuji.měli jsme to štěstí,že jsme tam poprvé přišli v červnu,zkusili 1 iui v září ivf a hned se podařilo.přeji vám,at se vám všem brzy zadaří,hlavně být v pohodě a nestresovat se.psychika je strašně moc důležitá.

rehonka
8. bře 2011

děkujeme za podporu Páji72 🙂. Dnes jdeme na to - na IUI od dárce, tak nám držte pěsti 🙂

duha_l
17. kvě 2011

Ahojte holky 🙂 taky jsem začala chodit do Fertimedu, takže jsem docela ráda,že jsem narazila na tuto diskuzi 😎 Můžu se zeptat,jak jste s Fertimedem spokojené a jak se vám daří otěhotnět???