Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

marca22
5. zář 2011

@katka1311 Tak brnkni do CARu třeba ti to naberou stejně,můžeš mít rozházené hormony.

katka1311
5. zář 2011

@marca22 Už jsem tam volala ale řekli mi že si mám počítat dnes 1DC ve středu odběr to bude 3DC a pak teda ten 21DC.Na konzultaci do CARu jedu až 27.9. a tím že se mi to teď posunulo bych mohla i dříve začít se stimulkou 😕

sal80
5. zář 2011

@daphney Ano, vyřeší to. Vyřeší a pomohou. Zbytek je na nás 🙂

vannilie
5. zář 2011

ahojky holky

vannilie
5. zář 2011

tak a mam mrchu ☹

caricia1
5. zář 2011

Ahoj zlatíčka! 😀 😵

vannilie
5. zář 2011

@caricia1 ahojky zlaticko

vannilie
5. zář 2011

🙂 😉

caricia1
5. zář 2011

@vannilie Jak se máš?? 😉

vannilie
5. zář 2011

@caricia1 jo jde to akorad mam mrchu ☹ a ty jak se mas

caricia1
5. zář 2011

@vannilie docela fajn.. 😉 Akorád to počasí stojí za prd,celý den tu jen leje a leje

vannilie
5. zář 2011

@caricia1 u nas je nadherne cely den.

caricia1
5. zář 2011

@vannilie a od kud jsi? Tady je to fakt hrozný a je celý den 17st

vannilie
5. zář 2011

@caricia1 uherske hradiste.za mesic bych mela zacit se stimulaci

caricia1
5. zář 2011

@vannilie No tak vidíš to je super 😉

katka1311
5. zář 2011

@vannilie Tady taky celý den pařák ale teď co se tady žene to je síla 😕.
Jinak já bych taky chtěla příští měsíc začít se stimulkou.

mufinka26
5. zář 2011

@katka1311 zatí je to dobré, ted budu tři dny odpočívat, aby se mohl bobísek pěkně uhnízdit. To mě mrzí, že mrcha dorazila takhle blbě a musíš jet zase od znova ☹

galigula
5. zář 2011

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, tak se omlouvam, ze sem zase lezu 🙂 Dnes jsem byla na ET, tak jen lezim a odpocivam. Ze stimulace jsem mela 14 vajicek, 11 zralych, druhy den jsme meli 7 embryi a vcera zbyl uz jen jedn :(, tak mi ho dnes zavedli. Tak snad se uchyti, uvidime. Byla jsem docela rozsekana z te selekce, myslela jsem si, jak si zbytek nechame zmrazit a ono nic :( Tak vsem drzim palecky, abychom za 14 dni videli //. Kdy se chystate testovat? Ja to zase urcite nevydrzim a budu testovat po 1O dnech, nejradsi bych testovala uz ted 😀

mufinka26
5. zář 2011

@galigula ahj to sme na tom úplně stejně, akorád, že já dneska měla KET, ale taky jedno embrijko. To budeme na testování čekat spolu, mě teda akorád bolí podbřišek jak na mrchu, ale spíš jsou to větry ☹ no mám v plánu taky testovat desátý den, ale jak se znám tak vydržet to do desátýho dne bude u mě nadlidský výkon 😀 jinak dle CARu mám testovat až 17.den, no to bych určitě nevydržela 😀

galigula
5. zář 2011

@mufinka26 Tak to me o testovani nerikali nic, akorat at se za 14 dnu dostavim na krev. Pro me to cekani je strasne!!!! Bricho me taky boli a vidim to na ty vetry :D Protoze na jine bolesti je jeste brzo. Ale ctu, ze mate jeste jedno zmrazene, my nemame nic :( Pri prvnim IVF mi nejdrive zavedli dve, ty se nechytly a meli jsme 9 mrazacku, rozmrazili je vsechny a prezilo jen jedno a to mi chrundi v postylce 🙂 Takze drzim palce, at ti to vyjde a hlavne me musis podporovat v netestovani, protoze jak se znam, tak uz zitra budu curat na papirek :DDD

sal80
6. zář 2011

Dobré ráno, princezny 🙂 S novým dnem jsme opět blíž něčemu novému, krásnému, neznámému... U některých se zavrtávají miminka (mufinka26, galigula), jiným ta miminka už rostou (cuddle) 🙂 A pak jsme tu ještě my, které budeme co nevidět provokovat (některé už zdárně provokují) své vaječníky k nedlidským (nadvaječníkovým 😀) výkonům 🙂 A pak už jen trochu anesterie, píchnutí a zavedení...s notnou dávkou stresu a čekání a.....bude nás tu hoooodně se změnou statusu 😉
Takže, holky, dnes klid, úsměv a trpělivost a klidně nohy hore 🙂

P.S.: Pro některé.........................................nepočůrejte si i ruce 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

galigula
6. zář 2011

@sal80 😀 Taky preji dobre rano... Tak nastesti jeste nejsem tak senilni, aby se mi klepaly ruce, tudiz snad nehrozi pocurani 😀 A navic, vim, ze mam doma nekde jeden test, ale nejak nevim kde, takze mam jeste 9 dnu na to, abych ho nasla, protoze jsem si zakazala kupovat novy, abych z toho nezesilela 🙂 Takze vlastne hlasim, ze zatim jedine, co si muzu pocurat, jsou ty ruce a to mi neprijde tak zajimave, takze to ozelim 😀

sal80
6. zář 2011

@galigula Pravda, ani já neshledávám nic kouzelného na počůrávání si rukou. Kdysi jsem četla (asi v Ábíčku 😀), že je dobrá pannenská moč. Ale upřímně si myslím, že se to tu netýká ani jedné z nás 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀. Mě tedy ne, protože, já jsem.......................kozoroh 😀

galigula
6. zář 2011

@sal80 Takhle vtipna po ranu, to byl vzdycky muj sen a hlavne manzeluv 😀 Tak ja panna taky nejsem a asi uz nikdy nebudu, takze tohle me nejak mine. Nastesti 🙂

sal80
6. zář 2011

@galigula No nevím, jestli je má vtipnost a ranní aktivita přínosem pro mého muže 😀 Podle jeho grimas, neverbálního projevu a bručení si tím nejsem tak moc jistá 😀 😀 😀 Jeho sen je asi někdo méně komunikativnější než já 🙂 Víš co nechápu, proč si se mnou nechce povídat v sobotu v šest ráno??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mufinka26
6. zář 2011

@sal80
@galigula Dobré ránko holky 🙂 tak mě bříško už přestává bolet, hurááá 🙂 jinak mám doma už jenom sedm testíků 😅 různých citlivostí 😅 jinak galigulko, nevím jestly sem ten pravej tip ti pomáhat v netestování, já už bych nejradši testovala dneska 😀 😀 😀 😀 Na dnešek se my zdálo, že sem si v lekárně kupovala digitální těhu test clearblu, takže asi znamení a nejspíš si ho zítra koupím 😅 😀 😀 😀 😀

sal80
6. zář 2011

@mufinka26 Dobré ráno 🙂

mufinka26
6. zář 2011

@sal80 no holka, v šest ráno se ani nedivím, že si nechce povídat 😀 😀 😀 😀 ten můj když nemůžu spát taky nechce 😀

galigula
6. zář 2011

@sal80 😀 No tak to muj manzel by me asi zabil, na nej nesmim mluvit driv jak v 10, ale to bych nebyla ja, abych mu v sest rano neposlala maleho do postele a o to vic me nema rad 😀
@mufinka26 Tak to jsem teda zase narazila na pekne cislo, jeste, ze jsem ten test nekam schovala a nevim kam 🙂 Ale mam rozum, takze vim, ze ted to jeste nepujde, ale mozna zitra... 😀DDD

mufinka26
6. zář 2011

@galigula hihi, já vím, že jakmile budu sedmý den po ET tak budu testovat jak divá, protože si budu říkat, že už by se tam mohlo něco ukázat 😅 minulý KET sem měla biochemický a na testu se to ten sedmý den už trošku ukázalo, no teda pokud my manžel nevezme ty testy a neschová, vyhrožuje my tím už dlouho 😀 😀 😀 😀 😀