Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

marca22
9. zář 2011

@pitrisek26 Také držím palce 😉 3.10. už bych měla být pár dní po ET,snad se nevyskytne nějakej problém ještě,na mě se ty zákony schválnosti přímo lepí

@sal80 Jaký máš protokol?

daphney
9. zář 2011

Ahoj holky, tak dneska toho bylo dopoledne v práci celkem dost, takže jsem se připojila až teď... jdu vás v rychlosti dočíst aby mi nic neuniklo 😉

daphney
9. zář 2011

@delina81 tichá gratulace ke // takže tfuj tfuj tfuj ať je vše tak jak má a koukej nám o všem podrobně informovat + naprskat sem hooooooodně těhu balilů 😉
@sal80 to je super, zase jsi o krok dál... a clostilbegyt je taky v injekcích? já ho měla k tabletkách, možná dostanu něco podobného jako ty, jelikož mám dost podobný problém s tím hyperstimulákem jako ty 😖
@marca22 no to je dost tetka, že se taky ukážeš 😀 malování tě omlouvá, ale už žádné zanedbávání koníkovek 😀

daphney
9. zář 2011

já už chci taky začít se stimulkou, ale musíč zase čekat co výsledky na imunologii, prostě pořád čekat 😠 😠 😠

mufinka26
9. zář 2011

teda holky vy ste top tu zase rozjely 🙂 nějka nemám pomalu ani čas dočítat 🙂 ale to zvládnu navečer, to tu bude zase klídek. Jinak přijdu si, že padnu únavou a to stojím jenom za kasou. 😅

mufinka26
9. zář 2011

@delina89 potichoučká gratulace k // 😀

mufinka26
9. zář 2011

@daphney ale neboj jednou se dočkáš 😉 hold jsou znás zdárné čekatelky na cokoliv 🙂

daphney
9. zář 2011

@mufinka26 by mě zajímalo z čeho jsi táááááááák unavená 😉 😉 😉 😉 😉 asi se tam nějakej čudlík pěkně zakusuje 😀
čekání mě fatk sere!!! ale nedá se nic dělat, je to u každé tady stejné...

mufinka26
9. zář 2011

@daphney to máš pravdu 🙂 to čekání mě taky sere, jak píšeš ty. to je pořád na něco , na to jestly vajuchy dorostou, jestly se oplodní, čekání na transfér, na testování, je to pořád dokola 😝

sal80
9. zář 2011

@marca22 Dlouhý.

sal80
9. zář 2011

@daphney Všechno Ti povím 14.9. To tam jdu a budu už mít vše v ruce. Teď ještě pořádně nic nevím ☹

sal80
9. zář 2011

@daphney To čekání je smrtelné ☹

marca22
9. zář 2011

@daphney 😀 Teď už tu budu denně,kdo by mě při stimulce podporoval,chlapi to neradi poslouchají 😀

@sal80 Takže ti bude vycházet ET někdy v říjnu?

marca22
9. zář 2011

Holky fakt je pravda že chtějí před ET plný močový měchýř a pak se musí 2 hodinky ležet a nesmí se jít na malou? To nevydržim ☹ 😲

mufinka26
9. zář 2011

@marca22 tak u nás v CAR tohle neexistuje, normálůně si vždycky dojdu na malou než jdu do ordinace a ležím tam po ET max. 10min. Prý se jim osvědčilo, že nemá cenu tam vylehávat 🙂 ale v každym CARu je to asi jiný. 🙂

sal80
9. zář 2011

@marca22 Anbo, okolo 17,18.10.

marca22
9. zář 2011

@mufinka26 A jak to dělají když někdo jede z daleka,třeba my to máme hodinku a půl autem,nějak si nedokážu představit že mě hned po ET bude v autě škrtit bezpečnostní pás a ty nervy v pražské dopravě to je taky něco 😒

mufinka26
9. zář 2011

@marca22 no to nevím my to máme od CARu 15min. autem, ale ted jak sem byla na KET, tak sme přes celou prahu jely ještě pro mládě do školy a zpátky 😅 Při úplně prvním ET sem se bála i postavyt, měla sem pocit, že ze mě embroušek vypadne, ted už ten pocit naštěstí nemám. 😅

mufinka26
9. zář 2011

@marca22 ničeho se nebuj oni ti u vás v CAR poví jak to u nich chodí, moje kamarádka chodí do jinýho centra a tam opravdu těch 30min. jen leží 😉

marca22
9. zář 2011

@mufinka26 No to mě právě taky napadlo,že je embryo tak maličké tak aby nějak přes čípek nevypadlo,jsem asi pitomá 😀

caricia1
9. zář 2011

Ahoj zlatíčka!!!Tak já mam dnes samé dobré zprávy🙂 Dneska jsem byla ve zlatnictví pro prstýnky,už je máme hotové,jsou nááádherný 😉 A ráno KONEČNĚ dorazila ms,tak jsem se hned objednala na 21.9.na uz a kolem (tušim 29.9)by měl být KET 😀 😀 😀

mufinka26
9. zář 2011

@marca22 nejsi vůbec pitomá to neříkej, já si to myslela taky, že ze mě ten drobeček při jakkýmkoliv drcnutí vypadne, to první ET je dalo by se říct takový, že nevíš co, jak... já sem ted podstupovala už 3ET a tentokrát už ani nemám neschopenku.

mufinka26
9. zář 2011

😀 @caricia1 no to je skvělííííííííííí 😀 že si ta mrcha, ale dala na čas, ona určitě čekala na tohle krásný datum 😀 😀

caricia1
9. zář 2011

@mufinka26 Datum nedatu hlavně že mi nepřekazí svatbu 😀 😀 😀

mufinka26
9. zář 2011

@caricia1 no to je jasný, když budete mít tu divokou noc 😀 😀 😀 😀

caricia1
9. zář 2011

@mufinka26 No v to doufam!! 😀 😀 😀

marca22
9. zář 2011

@caricia1 Ahojky,super zprávy 😉

@mufinka26 Tak moje je to sice 3.IVF ale první ET,takže se docela bojim,nevim co mě čeká

mufinka26
9. zář 2011

@caricia1 😀 😵 závidím.... 😵

mufinka26
9. zář 2011

@marca22 neboj zlatí sme tu s tebou a neni čeho se bát 🙂 já se vždycky culim jak měsíček na hnoji, když dorazí embrioložka a podává pani doktorce toho našeho bobana 😀 si snad musí myslet, bůh ví na co nemyslím 😀 😀

caricia1
9. zář 2011

@marca22 Ahuj..Já když byla na ET,tak mi řekli že mám mít alespon napůl neplněný moč.měchýř a ležet jsem tam musela 3 hodiny s vyzdvyženou pánví. 😀 😀 To bylo něco 😀