Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

marca22
9. srp 2011

@mufinka26 nejsi,mě to přijde normální,taky na mě lidi čumí jak na blázna,na pověry prostě nevěřím 🙂

mufinka26
9. srp 2011

@maky30 tady v Praze je zataženo, dusno no hnus 😖 😖 léto jak neléto 😀

daphney
9. srp 2011

@marca22 díky za vysvětlení...
no asi zatím raději zůstanu v gennetu, chodíme k prim. Brandejské, včera jsem tady taky měla pocit, že ji svou přítomností obtěžuju 😒 no snad se to zlepší a hlavně aby to přeneslo výsledek!!!!!!!

mufinka26
9. srp 2011

@marca22 to mi taky ne, dokonce máme už vymyšlený jména 😀 Pro holčičku Adélka, Markétka, Amálka...
kluk Jaroušek, Honzík, Martínek... 😀 😀 😀 😀

daphney
9. srp 2011

@caricia1 NAVIT je že podstoupíš IVF bez podávání hormovů, max. třeba clostík,takže nebudeš mít tolik folíků, ale zase to není taková nápor pro tělo a je to finančně hodně levnější... ještě jsem to s dr. nerozebírala, až budu mít bližší info, určitě napíšu 🙂

marca22
9. srp 2011

@daphney Také chodíme k Brandejské,mě připadá v pohodě,poradí,všechno vystvětlí,že má člověk občas blbou náladu to se stává každému 😉 rozhodně bych to nebrala osobně

maky30
9. srp 2011

@mufinka26 ještě by to chtělo nějakou dovču v teple 😎 ale když jsme to tak včera doma počítali, tak jsme se rozhodli že ušetříme raději na IVF a obejdeme se letos bez dovči, když se nám to povede, oželím i pět dovolených 😀

mufinka26
9. srp 2011

@maky30 stím jde jedině souhlasit... jako rodinka sme ještě u moře nebyly, ale až se nám povede miminko a bude trošku větší tak máme moře slíbené 😀 😀 😀 zatím jdou veškeré finance do mimíska 😀 😀

maky30
9. srp 2011

@daphney jj přesně tak už je vysvětleno 🙂 ale když jsem pročítala jiné diskuze tady na koníkovi, tak holky psali, že podstupovali nativ a stálo je to cca 8tis. což je třetina toho co klasické IVF.. ono záleží taky na tom jaké máte spermio atd.

marca22
9. srp 2011

@mufinka26 😀 no to my taky už máme vybraná,to pravé se vybere až to bude potřeba 😉

marca22
9. srp 2011

Holky my byli letos jen 5 dní v Čechách pod stanem a bylo to také super,sice nám 2 dny pršelo,ale za ty 3 jsme se stihli opálit víc jak u moře 🙂

daphney
9. srp 2011

@maky30 přesně tak...záleží na více okolnostech...
spermio nám tak nějak pokulhává, někdy uplně v normě, nekdy katastrofa 😒 řekla bych, že na mého chlapa působí hodně psychická pohoda, když je, tak jsou i ty mršky v poho 😀

maky30
9. srp 2011

@mufinka26 jasňačka, pak pojedete ve čtyřech k moříčku 🙂 není kam spěchat, teď jsou hold jiné priority, taky to tak teď mám a věřím, že se brzy dočkám... když mám tu svoji lítostivou náladu, čučím do kočárku a pitomě se usmívám 😲

caricia1
9. srp 2011

@daphney Takže je to levnější o ty hormony?Já jsem ale hormony měla plně hrazený pojištovnou..Platila jsem si ICSI A KRYO.

mufinka26
9. srp 2011

@marca22 😀 😀 😀 😀 ještě, že ten modrý koník je 😀 😀 😀 přijde mi, že ikdyž se bavím z kamarádkou, která, ale tohle nezažila, ak mi přijde, že mi stejně nerozumí, tady mezi váma se cítím strašně dobře 😀 😀 😀 😀

maky30
9. srp 2011

@daphney my jsme měli napoprvé spermio nic moc a pak jsem začala drahého krmit vitamínama a strašně se nám to zlepšilo.. no a nedávno jsme se přestěhovali do novéo domečku a přítel má spermi na jedničku 🙂 psychika v tom hraje velkou roli, takže holky hýčkejte ty svoje chlapi a ono se to pak někde odrazí 😉

daphney
9. srp 2011

holky nechci vám do toho mluvit, ale blázen jsem taky já a to fakt mega... jména teda zatím nejsou vybraná, ale věcí je doma neskutečně mnoho 😀 je teda fakt že dost jsem toho i dostala od kamarádek a tak... takže sterilizátor, odsavačka na mléko, přebalovák s vaničkou atd atd atd... prostě plný sklep miminkovských věcí 😀

tamazight
9. srp 2011

@daphney Ahoj 🙂 Daphney, můžu se zeptat na podrobnosti ohledně té imunologie u endometriózy? Mě nikam nikdo neposlal - tady co jsem teď si musím o všechno říct, jinak se nikam nedostanu :-P

marca22
9. srp 2011

@mufinka26 jj mám ten samý pocit,hlavně to nechápu ty které to měly hned 😒

daphney
9. srp 2011

@maky30 asi to bude tím, od té doby co do něj denně nehučím, ale vykecávám se tady, máme mršky v pohodě (ťuk ťuk ťuk) snad jim to vydrží 😀
jdu něco dělat, na to že jsem od rána v práci, jsem tu fakt za korunu drahá 😀

maky30
9. srp 2011

@mufinka26 přesně tyto pocity mám někdy taky.. mám kolem sebe spoustu super kámošek, ale když nezažívají to co já, nedokážou ani chápat ty moje pocity, to od nich ani člověk nemůže chtít, pro ně to není podstatné.. i moje ségra, která má měsíčního chlapečka vůbec neví která páčká a mám pocit, že mě "nechápe" 😒

mufinka26
9. srp 2011

@marca22 to máš pravdu, mám nej.. kamarádku, která, ale otěhotní snad jenom se na ní manžel podívá, no a ty to vůbec nechápou, pořád se jenom ptaji kdy už nám to vyjde 😒 takže já říkám v záříííí se zadaříííí 😀 😀 😀 😀

maky30
9. srp 2011

@daphney jojo to tak bude.. a navíc ti chlapi to kolikrát hodně prožívají, i když z nich člověk nedostane kloudné slovo, já jsem taky pořád hučela a teď jsem toho nechala a je nám líp 🙂 a nemyslím si, že byto přítel neprožíval to vůbec ne.. jdu taky makat, vlastně je 12h. jedu na oběd 😀 papa

mufinka26
9. srp 2011

@maky30 nemáme to lehký, ale o tovíc si pak budeme ty naše broučky hýčkat 😀 😀 😀 😀 😀

marca22
9. srp 2011

@daphney tak tobě už chybí jen kočárek ne? No naprosto chápu,děťátko bude jako v bavlnce,neni podle mě potřeba čekat a před porodem pořizovat výbavičku,která by určitě nebyla tak početná a obracet každou korunu a pak nakounec koukat jak sůvy že bychom neměli pracka do čeho převléknou když se něčím opatlá,no ne?

mufinka26
9. srp 2011

Ten můj to taky prožívá hodně... včera sem ho vyděla poprvé sklamanýho nad tím co nám řekly, ale předemnou pak nedával nic najevo 🙂 je to moje zlatíčko a je staršně fajn, že se podporujeme navzájem 😀 😀 😀

marca22
9. srp 2011

@mufinka26 to jo,takový dotazy jsou nellepší,ze slušnosti se zeptají a pak vás utřou tím že tomu stejně nerozumí nebo vám začnou cpát informace o svých miminkách nebo svém těhotenství no taky super 😒

mufinka26
9. srp 2011

Páni holky to je hodin, já budu muset jít vařit, nebo ten můj manžílek nebude mít co papat 😀 😀 😀 a to ještě volala švagřice, že přijede kolem třetí.... tak já se loučím děvčátka.. pappa 😀 😀 😀 😀 😀

marca22
9. srp 2011

@mufinka26 Ahojky

daphney
9. srp 2011

@tamazight
už jsem o tom četla myslím i na netu, pokud se mi povede najít odkaz, písnu ti ho do IP
Jinak říkala mi to dr. v CARu, že endometrioza může být způsobena i imunologicky, tak proto mám bát tam vyšetřena