Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

caricia1
15. zář 2011

@mufinka26 A zítra testíkuješ?? 😉 😉 😉

mufinka26
15. zář 2011

@caricia1 asi jo, uvidíme, jestly manža dovolí a jestly já nebudu mít bobky 🙂

darazv
15. zář 2011

@caricia1 no uvidim čo mi povie doktor v pondelok chcem hned ist 🙂

caricia1
15. zář 2011

@mufinka26 Neboj,divím se ti že vydržíš.Kolikátý že jsi dneska den?

mufinka26
15. zář 2011

@caricia1 dneska přesně 10.den 😀 holka strach je silnější než já a že já sem váha 😀 😀 😀

caricia1
15. zář 2011

@darazv Já jdu ve středu na UZ a pak (doufám) nic nepřekazí KET 😉 😉

mufinka26
15. zář 2011

@caricia1 já sem takové to stokylové koťátko 😀 😀

mufinka26
15. zář 2011

@caricia1 holka tobě KET nic nepřekazííí 😀 😀

darazv
15. zář 2011

@caricia1 a ty si mala daku pauzu?predtym si bola na ivf?

caricia1
15. zář 2011

@darazv Jo,měla jsem 2 zavedené,chytly se ale neudrželi.A jelikož to je potrat v ranné fázi tak mám jeden cyklus pauzu

caricia1
15. zář 2011

@mufinka26 takže zítra 11.den,to už je pomalu zralý na testííííík 😉 Ale radši ještě stejně vyderžaj 😀

vannilie
15. zář 2011

@caricia1 ahoj nase nesvetinko uz jsi nervozni

mufinka26
15. zář 2011

@caricia1 no asi vydržím, teda manža mě zadržíí 😀 😀 ty si v sobotu užij svůj svatební den 😀 a budu čekat na fofto

darazv
15. zář 2011

To je smutné ale určite to už dopadne v poriadku 🙂 Ja som po icsi jedneho embrya a bohužial sa neudržal mala som biochemicku grav, tak sa modlim aby mi to neposunuli o mesiac lebo čo sa tyka mna šla by som hned ,,a kolko mas ešte mrazačiku?

caricia1
15. zář 2011

@vannilie Ahojík,zatím nervozní nejsem ale to asi teprve přijde-)

caricia1
15. zář 2011

@mufinka26 Foto bude určitě🙂

caricia1
15. zář 2011

@darazv Mrazáčky máme jen 3 ale nejsou moc kvalitní,takže tomu moc nedávam.

mufinka26
15. zář 2011

@caricia1 hele to, že moc nedáváš nechci ani slyšet... nakonec se ti uchytí líp, něž nějaký superkvality, uvidíš 😉

caricia1
15. zář 2011

@mufinka26 No,máš pravdu..Nebyla bych ani první ani poslední komu se chytli méně kvalitní.Ale víš jak.,pochyby mam 😉 Každopádně nějak to bude ne? 😀

mufinka26
15. zář 2011

@caricia1 bude! 😀 😀 a to už z tebe bude mladá paníííí a k tomu budeš mít krásné mimíííí 😀 😀 😀

caricia1
15. zář 2011

@mufinka26 Máš recht! 😀 😀 😀

mufinka26
15. zář 2011

@caricia1 jááá vždycky 😀 to si pamatuj 😀 😀

petrajda
15. zář 2011

@cuddle promiň ,já pak musela už jít,ale zajímá mě to. právě z důvodu,že o adopci taky stojíme.Takhle jak to vyprávíš to nevypadá nijak zle. Spousta lidí mě od toho zrazuje,ale jak jsem jednou mluvila s jednou známou co má tohle všechno za sebou,tak mě ujistila,že jí to víc dalo než vzalo.

petrajda
15. zář 2011

@mufinka26 tak v tom případě zejtra sem zvědavá, nejen jáá, že jo holky, na tvoje //...

cuddle
15. zář 2011

@petrajda a kdo te od toho zrazuje? nekdo kdo tim prosel, nebo nekdo kdo nevi o co jde a jen s tim principielne nesouhlasi - ja si myslim, ze to neni nic nemozneho, ano neco je asi opruz, nevim jaky bude ten kurz co tam budou chtit, ale zase budou tam lide jako my, lidi co chteji dite a nemaji nebo ho nemuzou mit, takze nevidim duvod se toho obavat, seznamim se s lidma se stejnym problemem a kdovi mozna najdeme i nove zname atd.
urcite to neznelo jako neco nemozneho , proste necim projit musis, neco vyplnit a absolvovat - a pak samo cekat, ale zase po tom co te schvali mas velkou sanci, ze se dockas, to u IVF takova sance neni, tam je proste porad to riziko, ze to zrovna u tebe nevyjde ani na 3, 4 pokus a samo sance , ze to vyjde je taky
nekde jsem cetla nazor holky co prosla IVF i adopci a rikala, ze IVF bylo mnohem horsi, nez proces adopce...

petrajda
15. zář 2011

@cuddle spíš jsou to lidé,kteří o tom mnoho nevědí. Mám kliku,že přímá rodina a zejména manžel proti tomu nic nemá.Ještě jsme nikomu nehlásili,že do něčeho takového chceme jít....tohle rozhodnutí je jen na nás. Jen jsem občas prohodila poznámku před našima a tchánovcema jak oni to viděj,a ani z jedné strany nebyli žádné protesty. nemyslím že bych dala na jejich názor,ale asi by mě mrzelo,kdyby nás od toho zrazovali, přece jen byli by to prarodiče toho dítěte,že jo.Naštěstí tohle řešit nemusím.
S tvou poslední větou souhlasím,ta má známá , o které jsem už psala mi tvrdila naprosto to samé.

galigula
15. zář 2011

@mufinka26 Ahojky, tak drzim palecky na zitrek!!!!!!

petrajda
16. zář 2011

@mufinka26 tak jsem zvědavá zda jsi uposlechla mažela a testla 🙂 .Moc držim palce!!!!

galigula
16. zář 2011

@mufinka26 Dobre ranko, tak jak? Drzim palce!!!! Ja mam sice kazde rano //, ale nejak ten duch nesili, tak kdo vi, co to je za habaduru :(

mufinka26
16. zář 2011

@petrajda
@galigula ahoj zlatíčka asi vás moc sklamu, ale dneska sem opět netestovala 😅 asi i na mě leze nějaká vyroza, protože my je od včerejška špatně od žaludku a sem strašně unavená.. spíš jako bych měla ten žaludek na vodě...