Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

hello_kyttinka
17. zář 2011

@vannilie - ahoj,...

vannilie
17. zář 2011

@hello_kyttinka jak se mas

hello_kyttinka
17. zář 2011

@vannilie - dobře, a ty? Chystáš se na IVF, nebo už jsi byla na ET? Jaký jsi měla protokol?

mufinka26
17. zář 2011

@vannilie
@bublenudle holky mě tak dneska bolí břicho, jako když mám velmi silnou mrchu, ale pořád nic ☹

mufinka26
18. zář 2011

Dobré ráno holky, tak vám nevím, včera mě bolelo břicho, že sem si málem vzala brufen, dneska ticho po pěšině, prsa mám zvětšený, že my lezou z nové podprdy, jyk kdyby se ta podprda srazila ☹ nechápu co se to s tím mím tělem děje, asi si budeme muset dát delší pauzu od dalšího snažení, to tělo je totálně zmatený ☹ ☹ Dneska my je strašně smutno ☹ Nezlobte se na mě, že to sem píšu, ale sem jedině můžu, protože nikdo jiný nějak nedokáže pochopit co se ve mě děje ☹

mufinka26
18. zář 2011

vítám nově příchozí

bublenudle
18. zář 2011

@mufinka26 Ahoj beruško,
to je normálni,že je ti smutno,vše to na tebe spadlo,poplač si a vše bude ok...ja to tak taky vždy dělám...těličko si potřebuje odpočnout....to máš pravdu..myslim na tebe..pěknou neděli

hello_kyttinka
18. zář 2011

@mufinka26 - ahojky, děkuju moc... Jsi také po IVF? Jaký jsi měla protokol? Snažím se získat co nejvíc info o dlouhém protokolu...

vannilie
18. zář 2011

@hello_kyttinka ahojky.me ceka i ivf bud rijen nebo listopad

mufinka26
18. zář 2011

@hello_kyttinka já sem měla krátký protokol, na 1.IVF sem byla v květnu a ted mám za sebou už 3 nevydařený ET ☹

hello_kyttinka
18. zář 2011

@vannilie - držím palečky...

hello_kyttinka
18. zář 2011

@mufinka26 - takže jsi měla mrazáčky? Držím palečky, třeba krev ukáže něco jiného...

vannilie
18. zář 2011

🙂

vannilie
18. zář 2011
petrajda
18. zář 2011

@mufinka26 ahoj, tak třeba nakonec krev ukáže něco jiného,ale nechtěla bych tu dávat plané naděje. Mrzí mě to. 😔

petrajda
18. zář 2011

@hello_kyttinka ahoj, já mám také dlouhý protokol,ale kdy je OPU je vždy individuální. Asi se chodí čstěji na kontroly a dle toho co uviděj,tak jdete 🙂 . Já jdu zítra na první kontrolu utz, tak uvidím.Léky mi ještě nedali.Měli bychom stimulovat Merionalem.

vannilie
18. zář 2011

@petrajda ahojky muzu se zeptat proc je dlouhy a kratky protokol

vannilie
18. zář 2011

🙂

vannilie
18. zář 2011

je tu nekdo

hello_kyttinka
18. zář 2011

@vannilie - krátký trvá asi jen deset dní, a dlouhý skoro celý měsíc.... Při dlouhém je prý lepší sliznice, míň folikulů, ale prý kvalitnější..

hello_kyttinka
18. zář 2011

@petrajda - aha, děkuju... tak držím palečky...

vannilie
18. zář 2011

🙂

petrajda
18. zář 2011

@vannilie ahoj, kyttinka to už popsala 🙂 . Záleží i na okolnostech proč by ti měli doporučit ten čiten stimulační protokol. Já jdu teďka na druhé ivf, poprvé jsem měla krátký,ale folikulů také málo,což je u mě způsobené nízkým fsh.teď mám dlouhý protože mi diagnostikovali endometriozu.

petrajda
18. zář 2011

@hello_kyttinka děkuju. Oni ti při dlouhém protokolu musejí nastartovat růst folíků sami, jinak by se ti tvořit nezačali. Na to budeš mít ten menopur.Při krátkém se ti folící tvoří sami,stimulací je jen podpořeno jejich množství 🙂
Taky ti držím place. 🙂

vannilie
18. zář 2011

@petrajda no me jeste nerikali jeslti kratky nebo dlouhy protokol.ale mam take endometriozu

petrajda
18. zář 2011

@vannilie aha. A kdy by jsi měla začít stimulovat?

vannilie
18. zář 2011

@petrajda mam zacit simulova zacatekm rijna asi4.to mam dostat menzes

vannilie
18. zář 2011

😉

petrajda
18. zář 2011

@vannilie a hned menopurem,gonalem,nebo merionalem? jestli si nejdřív nebudeš píchat decapeptyl,tak budeš mít pravděpodobně protokol krátký,ale doufám,že ti nelžu 🙂

vannilie
18. zář 2011

@petrajda ja vubec nevim.mam si vavolat jak dostanu menezes a dojet si pro hormony