Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

daphney
9. srp 2011

@sajab tak tak... já když neroztahuji nohy tak už si ani nepřipadám, že jsem u doktora 😒
to je hodin, frčím domů, teda ještě ke kadeřnici 🙂
Hezký zbytek dne a žádné smutnění... doporučuji čokošku, mě včera zabrala 😀

sajab
9. srp 2011

@daphney 😀 😀 tak to máme stejně. Čoko už jsem měla dvě margotky ale žádný výsledek z toho není,jen ty kila směrem nahoru 😎

maky30
9. srp 2011

@sajab hoj holky 🙂 čokoša je super, dneska jsem lupla kofilu a hned je líp.. sajab a ty nebuď smutná, ta psychika je svinstvo a prožívám to každá.. víš ty co? dočítala jsem si diskuzi a psala jsi že jsi z Březnice, já z Doubrav a chodíme ke svému mudrovi 😎 to mě pobavilo

maky30
9. srp 2011

@daphney u nás to bylo velmi podobné.. že prý si ho nebude honit někde v kabince nad časákem jak puberťák 😀 ale pak samozřejmě šel a funguje spolehlivě, když je potřebe nakráčí bez řečí a je to 🙂

sajab
9. srp 2011

@maky30 Vidíš jak je ten svět malí 😎 Ta psychika je opravdu na mašlu,momentálně se totiž nebavím ani s mojim.Jen mi nadává, že už zas mám ten "super" den, takže mě tak nasr...!!! 😠 Snažím se být v klidu jenže mi to teda vůbec nejde.Před 14 dny mi DR píchla nějakou injekci ale vůbec nevím na co,a řekla, že po tom můžu 10 dní krvácet. Zároveň mi ale řekla, že už se chystá MS,takže v pátek 29.7.jsem to dostala a byla dost silná,a stále ještě něco málo krvácím,takže mi to dost leze na mozek.Už celých 8týdnů jen vložka za vložkou 😠 😠 Kdy tomu bude konec?

tamazight
9. srp 2011

@daphney Dík za odkazy, zkouknu 🙂

marca22
9. srp 2011

@daphney muže to nechávají "dělat" v Gennetu? My vždycky vozili "vzorky" z domova 😕

marca22
9. srp 2011

@sajab nemáš to jednoduché,ale jsi silná ženská,já už bych byla někde v blázinci být v tvé kůži,neboj se všechno to zvládnete a brzy přijde to štěstíčko. Chování tvého muže nechápu,měl by tě podržet,ne ještě přikládat do ohně ☹

sal80
9. srp 2011

Ahoj vám všem 🙂 Tak mám pár dní zpožděnou MS a tak jsem se mohla přerazit při běhu do lékárny pro testy. Nevím proč stále věřím, že to půjde "nějak zázrakem" a já prostě otěhotním nečekaně...(I když....jak mám otěhotnět nečekaně, když stále čekám, že? 🙂 )...bez IVF. No, takže jsem se nepřerazila a ne testu se mi ukázala krásná, sytá růžová a jedna čárka. Už jsem se bála, že mi bude odepřeno koupit si zase příště těhotenské testy 😎 😀 Já jsem dnes tak vtipná 😒 😀

sal80
9. srp 2011

@sajab Ahoj. Neboj, jednou tomu bude konec 😉

sal80
9. srp 2011

@daphney Můj muž vzal odběr jako dobrodružství a těšil se na to 😀

marca22
9. srp 2011

@sal80 Ahojky,to znám,také mám každý měsíc ještě pořád těhu příznaky a testuju jakmile s mi ms zpozdí i 1 den i když vím že přírodně to nejde,můj mozek to nějak nezajímá 😀

sal80
9. srp 2011

@marca22 😀 😀 😀 😀 jsem ráda, že i u Tebe vyhrává víra 🙂

marca22
9. srp 2011

@sal80 však já si vždycky řikam že to stejně bude negativní,že to jsou vyhozené prachy,ale prostě mi to nedá jak je mi blbě,možná to bude tím jak vysadím na týden hormony 😒

sal80
9. srp 2011

@marca22 Zázraky se dějí, tak proč by se nemohly stát i nám??? 😉

maky30
9. srp 2011

hoj holky 🙂 jasně že zázraky se dějí.. taky si vždycky říkám, že v těch mezipauzách čekání by se mohlo něco semlet 😀 bylo by to báječné.. za našetřené penízky už by se kupoval kočárek 😵

maky30
9. srp 2011

@sajab svět je malý, jsme od sebe kousilínek, jednou na sebe určitě narazíme u Křenka 😀 a to už budeme obě těhule... máš teď nějaký špatný období, ale musíš doufat a vzchopit se, září je za rohem 😉

marca22
9. srp 2011

@sal80 kéž by 😀

vannilie
9. srp 2011

ahoj holky jak se mate

maky30
9. srp 2011

@vannilie hoj, dnes docela v klídku, můj jel do lesa takže klídek 😎

sajab
9. srp 2011

@maky30 No já nechci chodit ke Křenkovi,u něj jsem byla jen jednou a moc se mi nepozdával,můj favorit je Kovalčík 😀 Je to takový můj tajný miláček 😉 😎 Vím, že se musím dát dohromady,a to pěkně rychle,jinak se mimi u mě nebude líbit a neuchytí se 😒

marca22
9. srp 2011

@vannilie Ahojky,jsem dneska měla uklízecí mánii a teď už se jen válím u PC,nikdo mě nevyhání protože mužíček je na noční

maky30
9. srp 2011

@sajab nechceš ke Křenkovi? je fakt, že z něho vypáčit slovo dá někdy pořádnou práci 😠 a už jsi přemýšlela jak to uděláš, abys mohla ke Kovalčíkovi? plánuješ únik? já jsem si za začátku taky říkala, že půjdu jinam, třeba ke Slovákové ale bylo mi to blbé a pak jsem to přestala řešit.. i když nárok na to máme tak co.. stačí říct sestřičce a myslím, že bez řečí to udělají 😕

sal80
9. srp 2011

@maky30 ...a že už je vyhlídlej, viď? 😀

sal80
9. srp 2011

@vannilie Ahoj 🙂

maky30
9. srp 2011

@marca22 přes týden uklízecí mánie? to se mi stát nemůže 😀 dovalím z práce po 17h. a to už nemám náladu.. vždycky o víkendu na to vlítnu a proletím celý barák 🙂

maky30
9. srp 2011

@sal80 sal jak vyhlídlej? 😀

sal80
9. srp 2011

@marca22 🙂

sajab
9. srp 2011

@maky30 Já ke Kovalčíkovi chodila už předtím,Křenek byl jen tehdejší záskok.Milánek je strašlivě šikovný,měla jsem ho i na sále při odběrech i při ET a jak krásně se nám dvojčátka uchytla 😀 až ho podezdřívám, že to byli jeho "mršky",když ho tak krásně poslouchali.On jim totiž při ET domlouval, aby byli hodní a pěkně se udrželi 😀 😀

sal80
9. srp 2011

@maky30 ...no kočárek je už vyhlídlej 🙂 Za ty ušetřené peníze, přece 🙂