Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

vannilie
25. zář 2011

@marca22 jojo odpocinek.a tebe ceka co zitra

vannilie
25. zář 2011

@vanule ahojky jak se mas

marca22
25. zář 2011

@vanule Já tě nechci strašit 😉 A ty jsi v začátku stimulky nebo už jsi měla ultrazvuk? Vydrž to alespoň po tu stimulku,já vím že když člověk nemá žízeň tak je to těžké 😕

marca22
25. zář 2011

@vannilie Zítra jen telefon,dozvím se jestli bude ET v úterý nebo ve středu,já už se těšim 😀

vanule
25. zář 2011

@marca22 no právě, že spíš už na konci (tedy doufám) zítra jdu na utz a snad ve čtvrtek OPU

vanule
25. zář 2011

@vannilie ahoooj vanilko

marca22
25. zář 2011

@vanule Tak držím palečky ať máte pěknou úrodičku 😉

petrajda
25. zář 2011

ahoj holky...
já se taky snažím hodně pít..co to jde. Zejtra jdu na kontrolu a mám z toho divnej pocit. Samozřejmě sem od manžela chytla nějakej ten bacil a dneska odpoledne jsem byla totálně K.O.Dneska píchám poslední injekci,ale myslím,že mi určitě přidaj. A mám obavu aby ta má indispozice nemal vliv na kvalitu vajíek. Ach jo..a to nám to tak všechno krásně vycházelo. ☹

vanule
25. zář 2011

@petrajda já už musela přidávat po týdnu, zítra jsem měla taky naposled stimulovat, ale bohužel posune se to...

hotaska
25. zář 2011

@vanule no, ze startu dobrý až jsem se sama divila. Ale teď už dva dny je to bída ...... bolení hlavy a žaludku, ospalost, pořád běhám na wc, bolest na vaječnících i podbříška. Nejhorší to je vždy odpoledne a večer. O psychice škoda mluvit 😝 začínám se těšit až ten hnus nebudu muset užívat!
Marca22 má pravdu, proti OHSS hodně pít a pak taky bílkoviny.

marca22
25. zář 2011

@petrajda Ahojky,tak čajík s citronkem 😉 Já si myslím že pokud nemáš nějaké horečnaté stavy a je to spíš jako nachlazení,tak by to vliv na vajíčka mít nemělo.

vanule
25. zář 2011

@marca22 děkuji, podle pátečního utz foliku hodně, teď ještě musí dosáhnout té správné velikosti...a snad budou i vajíčka 😕

vanule
25. zář 2011

@hotaska tak, že by mě něco bolelo to ani néé, jen občas dají o sobě vědět vaječníky, ale žádna hrůza.. a po utroši jsem byla náladová jako blázen, teď taky pohoda. Už budu jen pít a pít!

petrajda
25. zář 2011

@vanule já teprve stimuluju pátý den, posledně mi taky přidávali, když mám mega dávky a teď k tomu navíc dlouhej protokol...ale co.teď bych klidně brala delší stimulku,abych se dala dokupy.

@marca22 jojo..hajám a piju zázvorový čajík a nebo i s tím citronkem. Ale to jsi mě potěšila,že by to nemělo mít vliv na vajíčka 😉

hotaska
25. zář 2011

@vanule tak to bude v pohodě 😉
Já jsem asi trošku cíťa, nedělá mi dobře ani stimulace ani utrogestan a ani antikoncepce. Ještě že mám aspoň tu antikoncepci do budoucna vyřešenou 😀 😀

marca22
25. zář 2011

@petrajda pokud si nebereš nějaké léky,antibiotika nebo tak něco,máš opravdu třeba jen rýmu,tak fakt ne. Ale manžela se budou taky před odběrem ptát,můj byl taky nějaký nachlazený,spíš jen rýmička (což podle mě není horečnatý stav) a atb nebral,takže jsme zaškrtli že nic neměl a je to v pohodě 😉

marca22
25. zář 2011

@vanule určitě budou 😉

petrajda
25. zář 2011

@marca22 nene vzala sem si jen Paralen, to je spíš takové okysličovadlo.Rýmu nemám,jen bolest v krku, hlava a dost teda záda. Ale to snad přejde..já nebývám často nemocná.

marca22
25. zář 2011

@petrajda Tak ať to brzy přejde 😉

petrajda
25. zář 2011

@marca22 no děkuju...už abych zas skotačila 🙂

vanule
25. zář 2011

@petrajda vždy když se to nejmíň hodí se něco po...., ale určitě to nebude nic vážného držím palečky 😵

vanule
25. zář 2011

@hotaska já si říkám ještě, že jsem antik. nebrala dlouhé roky...zbytečné hormony do těla a těhu by stejně nebylo 😒

petrajda
25. zář 2011

@vanule moje řeč 🙂
já jsem antinu vlastně taky nikdy nebrala,pak jsem si říkala,až začnem plánovat mimčo,že to bude tak lepší a nakonec houbelec. 😒

mufinka26
25. zář 2011

@vanule držím palečky, aby byla ve čtvrtek OPU a pěkná úrodička 😀

vanule
25. zář 2011

@petrajda jooo člověk míni, život mění. Ale snad se nám všem zadaří a dočkáme se!

vanule
25. zář 2011

@mufinka26 děkuji, ale mám velké obavy z nárkozy...když mi dělali hysteroskopii málem mě ani nevzali-měla jsem vysoký tlak, a to jen z těch nervů aaach jo

mufinka26
25. zář 2011

Ahojky holky, tak zítra budu volat do CARu a bjednávat se na ten UZ 😀 měl by být 5.10 😀

vanule
25. zář 2011

@vanule a mufinko jak se cítíš dnes????

mufinka26
25. zář 2011

@vanule taky mám vždycky strašně vysoký tlak, ale při stimulce a před OPU než sem šla na sál, tak my sestřička naměřila úplně normální 😉 což sem snad neměla ani nepamatuju 🙂 takže se neboj, bude to OK 😀

vanule
25. zář 2011

@mufinka26 samo to jsem chtěla poslat tobě 😀