Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

baryla
3. říj 2011

Držím ti palečky. tentokrat to bude ok. I hvězdymají tetkom prej dobrou konstalaci-- je to dobrý čas na ivf.

baryla
3. říj 2011

musíme myslet pozitivně 🙂 🙂 🙂

vanule
3. říj 2011

@baryla vážně tak to budu napnutá jak kšandy jestli se konstalace potvrdí 😀

mufinka26
3. říj 2011

Aho holky dlouho sem tu nebyla 😉 tak ve středu mě už čeká ten UZ docela my to uteklo, ted jen abych slyšela jen dobré zprávy a 11.10 se nám ten poslední bojovníček v pořádku rozmrazil a držel se v bříšku celých devět měsíců. Jinak čekatelkám na testování držím moc palečky aby oběvyly // 😀

vanule
3. říj 2011

@mufinka26 držím palce ať je vše OK 😉

hotaska
3. říj 2011

@gambrinuska zítra budu vědět víc, to máme 5 den kultivace a výsledky PGD .....dám vědět jestli je to lepší než minule. Nám to přímo doporučovali, na náš problém PICSI jak dělané, tak uvidíme.

hotaska
3. říj 2011

@vanule IMSI je prosím co? Nač je to dobré?

baryla
3. říj 2011

Není to nahodou protržení obalu vajíčka? jet tak hadam.

vanule
3. říj 2011

@hotaska dle doktora vybere se jedna spermie do jednoho vajíčka. protržení obalu je asistovaný hatching 😨 ještě v těch zkratkách plavu, tak doufám, že to píšu dobře.

vanule
3. říj 2011

@hotaska každopádně zítra budu vědět víc, jdeme na ET

baryla
3. říj 2011

jojo diky už jsem na to koukala, sem to ja ale popleta. 😨

baryla
3. říj 2011

holky kolik vody vypijete při te stimulce? ja ty 2 až 3 litry a to si připadam že jsem pořad na wc. dnesak mi řikal sestřička je dobré dat těch 5 litrů. date to? 😒

mufinka26
3. říj 2011

@vanule držím palečky a brzy hlaš // 😀

gambrinuska
3. říj 2011

@hotaska iMSI je výběr spermií po mikroskopem který má hooodně velké zvětšení, že se opravduj vybere ta opticky nejdokonalejší
mě osobně víc táhne PICSI, ještě uvidíme
@hotaska držim moc palce 😉 , jsem zvědavá dost tomu věřim

vanule
3. říj 2011

@mufinka26 děkuji, ale zítra teprve zavadíme a 14dnů do testů je dlooohá doba. I když vím, že to uteče, tak jako tobě-už budeš zase v akci 😵

eva.u
3. říj 2011

@baryla ahojky,mě dělá problém dát i ty tři litry natož pět 🙂

baryla
3. říj 2011

Dobrou holky. 😔

hotaska
3. říj 2011

@vanule
@gambrinuska aha, děkuji za vysvětlení. No, nám by IMSI asi bylo prd platný. Taky jsem zvědavá, už začínám trošku nervóznět 😝 a díky za palce 😉

@baryla po OPU mi říkala sestřička 3 litry a to mi hrozil OHSS .... měla jsem moc vajíček, zatím jsem v pohodě. Takže to asi vážně stačí.

hotaska
3. říj 2011

@petrajda tak jaká už máš po? 😉

teruberi
4. říj 2011

Ahoj holky, jsem doma z dovči, jak se máte? 🙂

teruberi
4. říj 2011

@hotaska Držím pěsti,ať vše dopadne na jedničku. Propáslas jsem to nejdůlečitější. Kolik jsi měla vajuch?Kolik se ti vyvíjí miminek? A jak se cítíš? O.K.? Myslím, že s PICSI to bude pohoda;) Neboj

teruberi
4. říj 2011

JInak holky, já hlásím, že už jsem dostala mršku a že mě brzy čeká KET, nemůžu se dočkat, po tom všem... 🙂

teruberi
4. říj 2011

@baryla Ja jsem pila normalně, asi tak 3 litry a pohoda...

teruberi
4. říj 2011

@cuddle Tak uz se to blizi...jo,jo,pres svaqtky by to bylo naprd, aspon si je v klidu uzijes, kdyz do toho pujdes az v lednu, pekne odpocata po vanocich 🙂

teruberi
4. říj 2011

Halo, je tu nekdo ? 😅

petrajda
4. říj 2011

@hotaska už po 🙂 . Tak nakonec to bylo 6 folíků,z toho 5 oocytů a máme z toho 4 embryjka. To mi při tak malé úrodě přijde skoro jako zázrak. Metoda PICSI.

petrajda
4. říj 2011

@teruberi ahoj, jak bylo na dvoče? odpočinutá?

petrajda
4. říj 2011

@baryla já dám tak 4 litry. Jsem zvyklá hodně pít 🙂

hotaska
4. říj 2011

@teruberi taky máte mrazáčky po PICSI? Začínám mít obavy čeká nás PGD, dnes jsem měla vědět výsledky, ale mám si volat AŽ zítra. Měla jsem 26 vajec z toho 22 na oplodnění a 16 se oplodnilo. Jestli jsem dobře rozuměla tak máme pořád 16 mrňousků jen některá jsou pomalejší, tak vůbec netuším co bude. Fyzicky je už celkem dobře, horší je to s hlavou. Jak se prodlužuje čekání na výsledky tím víc mi to šrotuje, jestli vůbec dostaneme šanci na ET 😝

Kde jste byli na dovolené? Hned by jsem taky jela 😎

hotaska
4. říj 2011

@gambrinuska tak vím, že nic nevím 😝 znovu volám zítra ...