Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

daphney
6. říj 2011

@sal80 a co radí v caru kromě vyčkávání? 😒

pitrisek26
6. říj 2011

@sal80 to je na palicu, že .. ale zkus zklidnit a třeba se umoudří
@daphney jak ti to šlo s tím perem? já nevím jestli to dělám dobře

sal80
6. říj 2011

@daphney Zatím nic ☹

sal80
6. říj 2011

@pitrisek26 Ani mi nemluv. Snažím se být v klidu, ale i tak....prostě se nějakým stresům ubránit nejde ☹

pitrisek26
6. říj 2011

@sal80 je mi to jasné, je to šílené jak se něco zvrtne a my se na to tak těšíme, že

daphney
6. říj 2011

@pitrisek26 celkem dobřa,jelikož mám na dřiše dostatek tuku,tak bylo kam píchat a když si sednu šprk se mi udělá sám a nemusím si ani nic chytat 😠 taky si nejsem jistá,že to dělám dobře,nikdy jsem s ničím takovým nepíchala,ale snad jo... kolečkem jsem si nastavila ty jednotky,pak vytáhnout píst,píchnout a chvilku počkat,pak vytáhnout a mělo by to být hotovo...

sal80
6. říj 2011

@daphney A přesně tak je to správně 🙂

pitrisek26
6. říj 2011

@daphney ježiši jaký píst, já jsem natočila jednotky, píchla a mačkala a točila kolečkem zpátky a to taky vyteklo

daphney
6. říj 2011

@pitrisek26

https://www.youtube.com/watch?v=zarOI17s424

koukni na tohle,tak už vím,že jsem to asi udělala špatně, nevšimla jsem si jestli ozvačení jednotek na pístu bylo stejné jako na peru, ale o tom v caru nikdo nemluvil :-/

pitrisek26
6. říj 2011

@daphney já mám puregon, to je jiné pero

daphney
6. říj 2011

@pitrisek26 na tom videu je stejná hodnota jednotek na pístu i na peru,tak doufám, že jsem to udělala blbě 😠

daphney
6. říj 2011

@pitrisek26 no stejně asi raději zavolán do caru a ujistím se,že je to v pořádnu, klidně at si myslí, že jsem blbka, něž to dělat špatně do pondělka :-/

pitrisek26
6. říj 2011

@daphney já asi taky volám, je to věda a ta sestra mi to ukázala letem světem

daphney
6. říj 2011

@pitrisek26 já sice taky dělám sestru, ale nikdy jsem se s tímhle nesetkala,takže netuším... lepší je zavolat,než dělat něco špatně

caricia1
6. říj 2011

Ahoj zlatíčka 😀

daphney
6. říj 2011

@caricia1 ahoj beruško, řešíme s Pitriskem injekce.... nemáš zkušenosti s pícháním Gonalu?

caricia1
6. říj 2011

@daphney Gonal jsem nepíchala já měla klasické injekce-Menopur..Ale ta modřina může být normální,napíchla sis nejspíš nějakou cévku to se stává často. 😉

drndapetka
6. říj 2011

Ahojky,
jsem 2.den po ET dvou embryjek po 5ti denní kultivaci a chtěla bych se optat těch, co to mají už za sebou a našly jste // jestli je normální, že vůbec necítím bříško? 😕 Je to moje 2.IVF, z prvního jsem otěhotněla (skončilo zamlklým potratem) , podbříšek mě bolel tenkrát hned od prvního dne jako na mrchu. Tak si říkám, že teď když mě nic nebolí, že je to špatně ☹ Transferovali mi jednu hatchující blastocystu a kompakt.morulu. Ta blastocysta by měla být do 24hod. zahnízděná a já nic necítím 😝 Jsem už prostě úplně na nervy. Snažíme se 4 roky, před IVF jsem 2x otěhotněla přirozeně, z toho jednou mimoděložní těhu a jednou potrat v 6tt. Taky mám za sebou ještě KET - negativní. Moc bych si přála, aby to už vyšlo. Vám taky přeji hodně sil a hodně štěstí a děkuji za Vaše reakce 🙂

caricia1
6. říj 2011

@drndapetka Ahojda moc ti držím palečky...Já jsem měla v červenci ET a břicho jsem těch 14 dní necítila vůbec a byla jsem těhu-jen to nedopadlo..Ted jsem po KET a břicho mě bolí docela dost už od transferu a našla jsem //..Jen nevím jak to dopadne je moc brzo.Takže myslím že to pokaždé je jiné a těhu být klidně můžeš 😉 😉

daphney
6. říj 2011

holky jdu volat do gennetu,ať mám klídek 😎

daphney
6. říj 2011

tak jsem volala do gennet, modřina prý nevadí, ale hodnota na pístu i na peru se musí schodovat, což mi sestřička zapoměla říct 😠 😠 😠 takže fakt nevím, kolik jsem si toho včera vlastně píchla, se picnu fakt... myslíte,že to hodně vadí? 😒

drndapetka
6. říj 2011

@caricia1 děkuji za uklidnění a potichoučku gratuluji 😵 Mě připadá jako bych měla tu dělohu úplně znecitlivělou, jak kdybych jí vůbec neměla, takový zvláštní pocit, fakt 😨

caricia1
6. říj 2011

@daphney to jsem si říkala při prvním ET necítila jsem opravdu vůbec nic až asi po 6ti dnes začela bolet prsa,docela hodně.Pak jsem našla //..A ted po KET mě břicho bolí od začátku a prsa jen minimálně až skoro vůbec a to až poslední 2 dny a mam taky //.Zatím jen slabé tak uvidíme co se z toho vyklube. 😉

caricia1
6. říj 2011

@daphney
@drndapetka
Holky já to otočila to mělo být pro drndapetka a ne daphney 😀

caricia1
6. říj 2011

@daphney Nu to netuším,zkus se jich radši zeptat ale jestli si to tak píchla jen jednou tak myslím že se nic neděje. 😉

drndapetka
6. říj 2011

@caricia1 tak prsa mě bolí už dýl, tím vlivem hormonů ( nejdřív Puregon, te´d pícháme do zadečku Agolutin), taky beru Estrofen a z toho se mi zas zvedá žaludek, takže to bych ani nemohla pokládat za těhu příznaky 😀 No uvidím jak to dopadne. Já při 1.IVF testovala už 5.den po ET a měla jsme //, taky mi transferovali hatchující blastocystu. ty jsi testila kolikátý den a jaké jsi měla embroušky? 🙂

caricia1
6. říj 2011

@drndapetka Poprvé jsem měla 2 osmibuněčné a test jsem dělala 10.den po ET a byl tam duch..Ted mám jedno 4 buněčné a jedno 6ti buněčné a testovala jsem včera 8.den po KET a mám // ,je slabá ale není to duch jen je světlounká..Dnes jsem testila taky a je tam pořád.Tak Pregnyl už to asi nebude-doufám 😀

sal80
6. říj 2011

Já už chci taky řešit // a ne MS ☹

daphney
6. říj 2011

@sal80 beruško já taky!!!!!!!!!!! ☹

caricia1
6. říj 2011

@sal80 Ty naše zlatíčko,pořád nic?To už snad ani neni možný.Kolikátý DC jsi?