Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

daphney
6. říj 2011

@caricia1 ptala jsem se,setřička ochotná jak prdel a neříkala nic,tak snad se nic neděje, dneska už to udělám dobře, za ty peníze co za to člověk doplácí bych teda čekala vstřísnější přístup a více info 🙄

caricia1
6. říj 2011

@daphney To ti věřim..No kdyby to nějak moc vadilo tak by ti to snad řekla ne? 😉

sal80
6. říj 2011

@caricia1 Už ani nevím..................38DC ☹ Ale jsem na Decapeptylu, ten by to měl vyvolat, ale nic a nikde ☹

sal80
6. říj 2011

@daphney Pro jednou se asi nic nestanu, hlavní je, že teď už to budeš aplikovat správně. Třeba tato chvilková "léčba šokem" bude VELICE úspěšná 😉

sal80
6. říj 2011

@daphney Vím, že i Ty. Určitě budeme v té druhé etapě 🙂 A pak si budeme odkupovat věci od holek, které jsou na tom o chvilku napřed 😀

caricia1
6. říj 2011

@sal80 to už je dost..Potvora jedna,mohla by se už uráčit 🙄

drndapetka
6. říj 2011

@sal80
@daphney holky a aproč Vám na to v CAR nedají nějakou vyvolávačku? Proč Vás tak nechávají trápit? ☹
v našem CARu dávají cyklus před stimulačním cyklem antikoncepci, aby měli jistotu, že mrcha dorazí včas

vanule
6. říj 2011

Zdravím děvčata, už mě z toho ležení hrabe-kdybych aspoň věděla co tam mrňousci dělají 😕 taky se vás zeptám od OPU zavadím utroš a nějak nevím jestli má ten správný účinek-zdá se mi ,že ho mám víc venku než uvnitř. Je rozdíl kdybych ho začala polykat???

@sal80 já na jaře kvůli mrše měnila 3x termín na laparku-prostě néé a né dojít (i když předtím to uměla bez pobízení) držím palce ať dorazí.

drndapetka
6. říj 2011

@caricia1 nene, Pregnyl určo ne.....já minule // 12tý den po Pregnulu a byly to těhotenstký čárky 😀
ty jsi teda pěkně "chytlavá" 😵 tak tfuj tfuj tfuj, a´t jsou tentokrát embrýsci stateční a vybojují to a do kočárku 🙂
Můžu se ještě optat, co se stalo v tom červenci? 😔 Pokud teda můžu a nevadí Ti o tom mluvit.

sal80
6. říj 2011

@caricia1 Ano....to už by mohla ☹

sal80
6. říj 2011

@drndapetka Protože už stimuluju....

drndapetka
6. říj 2011

@vanule ahojky, prosím Tě, raději ho nepolykej, může vyvolávat hodně velkou únavu a motání hlavy (já jsem po něm minule málem sekla na zem). Pro udržení těhu je lepší Utroš zavádět. Doporučuji ho zavést a na 15 minutek si lehnout, vstřebá se to nejdůležitější z té globulky, co pak z Tebe vyteče, tak to už je jedno, to už není potřebný, věř mi 😉

sal80
6. říj 2011

@vanule Díky 🙂 Tak víš, jaké to je, když tak trucuje ☹

daphney
6. říj 2011

@drndapetka beruško, já naštěstí na mrchu už nečekám, jen řeším nějaké nejasnosti s pícháním golanu, to je pořád něco 😒 kdy budeš testovat?

daphney
6. říj 2011

@sal80 a budeme to mít na lepší cenu a info z první ruky 😀 😀 😀

drndapetka
6. říj 2011

@sal80 já měla taky minulý rok dlouhý protokol (usuzuji z toho, že máš Decapeptyl) a začala jsem píchat 27.7. a ještě 30.7. jsem měla poslední tabletku antikoncepce, mrška mi došla 4.8., tedy 9.den po první injekci Decapeptylu. To čekání na mrchu je nejhorší, znám. Taky když měla dojít nedošla, když neměla dojít došla 😝 Držím pěsti, ať se co nejdřív objeví, potvůrka!

vanule
6. říj 2011

@drndapetka na úpravu MS jsem ho kdysi polykala, vím, že během půlhodinky nastalo motání hlavy ale brzo přešlo. ale tohle je taky děs. dočetla jsem se, že jsi od úterý po ET sejně jako já-a nechci to nijak zakřiknout, nebo přivolat, ale nějak mě bolí vše jako na MS 😒 ☹

sal80
6. říj 2011

@drndapetka Jsi zlatá, děkuju 🙂

vanule
6. říj 2011

@sal80 bohužel, tenkrát jsemčekala rekordních 48dnů-hnus ta mrcha!!! je fakt, že teď před stimulkou mi dr předepsal antikoncepci, aby měl jistotu, že nubude problém

sal80
6. říj 2011

@daphney To se ví 😀

drndapetka
6. říj 2011

@daphney ofiko datum mám 17.10., ale to nevydržím jak se znám 😀 příští úterý 11.10. máme s manželem výročí svatby, tak přemýšlím, že bych to zkusila v ten den 😵 zatím mám spíš ale negativní pocity 😔

sal80
6. říj 2011

@vanule U mě ale problém nebyl do okamžiku vkročení do CAR 😖 A pak se MS rozhodla mít své vlastní tempo a hlavu....

sal80
6. říj 2011

@drndapetka Bude to dobré, neboj. Ale vydrž...vydrž, Prťka 😀

vanule
6. říj 2011

@sal80 no prostě ne nadarmo se jí říká mrcha, tentokrát s velkým M a přesně jak píše drndapetka, když jí nepotřebuješ je tu jak na koni a naopak...

drndapetka
6. říj 2011

@vanule mě při 1.IVF taky bolelo, te´d nebolí vůbec a taky stresuji. Minule když bolelo, tak jsem otěhotněla, může to být velmi dobré znamení, tak doufej 😉
Ten Utroš je fakt hnus, znám to, je to hrozně nepříjemný jak to vytíká, připadá mi to takový neetický 😅 U nás v CARu naštěstí po ET dávajá na 3 týdny místo Utroše injekce Agolutinu do zadečku. Sice to taky po pár dnech bolí jako čert (dělají se zatvrdliny, je to olejová injekce), ale raději to vydržím co nejdýl, abych ten Utroš oddálila 😀

drndapetka
6. říj 2011

@sal80 😀 😀 o po těch komplikacích co jsem měla během stimulace a OPU už snad věřím na všechno 🙂 Měla jsme tentokrát úplně opačný scénář než minulý rok, vše se s...o! 🤐 😝

vanule
6. říj 2011

@drndapetka a nakonec jsem holky statečné co by jsme neudělaly a nevydržely pro vytoužené miminka. VŠECHNY!!!!

daphney
6. říj 2011

@drndapetka já zase měla vždycky pozitivní pocity a nikdy jsem pořádné // nenašla,uvidíš,že to dopadne, když jsou tam dva mimoušci, alespoň jeden se uchytí 😉

vanule
6. říj 2011

joo a děvčata berete ještě navíc nějaké vitamíny???

drndapetka
6. říj 2011

@vanule já mám od CAR listovku (acidum folicum) a k tomu beru ještě Femibion 800 a snažím se jíst hodně zeleniny a ovoce, protože mám od neděle rýmu 🙄