Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

jika10
9. říj 2011

Ahoj holky, omlouvam se, ze Vam sem lezu, nas IVF ceka az v listopadu nebo v prosinci, ale mam hloupej dotaz
K odberu vajicek na IVF bych mela jit s odlakovanymi nehty. ALe ja si nechavam delat na rukou gelovky, tak nevim, jestli si je proste mam jeden mesic sundat a pak si je zase nechat delat, nebo je muzu mit, ale musim je mit odlakovane. Ja mam vlastne i prusvitny lak na nehtech, nikdy nemam barevny, tak nevim. Asi jsem trouba, ale ja nikdy nebyla ani na operaci, takze to pro me bude krapet novinka 😅

mufinka26
9. říj 2011

😀 😀 @gambrinuska to sme dvě, já minule měla dokonce šílenou paniku z tetstování, aby se zase neukázaly // aby mohly za dva dny zmizet 😠 no tak to bude pěkná hrabárna, ale zase chocholoušek by měl radost 😀 😀

gambrinuska
9. říj 2011

@jika10 mam taky gelovky a zatim ve 2 centrech i na laprce bez problémů jen jsem si nechala udělat jemnější ne divočinu 😉 , narkoza je krátká a máš ještě nehty na nohou 😉

mufinka26
9. říj 2011

@jika10 ahojky, tím, že budeš v narkoze tak chtěji mít odlakované nehty aby viděly, jestly ti třeba nemodrá nehtové lůžko. ale pod máš třeba francii nebo jen bezbarvý, tak by to vadit nemuselo, tam spíš záleží aby si neměla celé nehty nalakované.

gambrinuska
9. říj 2011

@mufinka26 ani nemluv nejradši bych si ty embryjka dala k někomu jinému abych to nemusel aprožívat 😝

mufinka26
9. říj 2011

@gambrinuska no já bych zase byla radši v komatu a vzbudila se až v sedmym měsíci, kdy vím, že už bysme byla zavodou 😉

jika10
9. říj 2011

@gambrinuska
@mufinka26 Holky diky za odpoved. Jsem asi trubka, ze resim takovou blbost, ale me na to nikdo nedokazal odpovedet. Navic nechci dopadnout tak, ze bych tam prisla s gelovkama a oni reknou sorry, ale nic nebude a musela bych si tam nekde opilovavat nehty 😅

vanule
9. říj 2011

@hotaska no já pro změnu nevím jak to má či nemá vypadat (1pokus) ale mě -né tedy pořád, ale občas právě vše bolí jako když má dorazit MS ☹ a nejraději bych chtěla vědět na čem jsem, ať ten utroš nemusím do sebe ládovat zbytečně....

gambrinuska
9. říj 2011

@mufinka26 taky výborné řešení 😉

sal80
9. říj 2011

@hello_kyttinka Já na ní stále čekám ☹

vanule
9. říj 2011

Může se pálení žáhy počítat do nějakého příznaku? většinou večer mě pálí-jindy to vůbec neznám- ale nějaké bolavá prsa, nebo tak něco nemám....

vanule
9. říj 2011

@sal80 ježkovy oči, já ti aspoň pošlu ty příznaky jako, že už je za dveřmi. Ráda bych se obešla a když vidím, že jí někdo potřebuje....

mufinka26
9. říj 2011

@gambrinuska vid 😉 jenom nevím, jak toho docílit, asi hold budu muset zase jenom trnout, ale co... hold cenas za ten náš poklad 😀

mufinka26
9. říj 2011

@sal80 holka ona snad k tobě vůbec nechce 😒 a řeší to nějak v CARu?

sal80
9. říj 2011

@jika10 Ahoj. Jde o to, aby Ti bylo vidět na lůžka nehtů, kde se pozná nedostatek kyslíku jejich promodráváním. O nic jiného. U OPU budeš uspaná, ale bez intubace, tak se neboj. Narkozy ani nehtů 🙂 A...hodně štěstí 😉

sal80
9. říj 2011

@jika10 To se Ti nestane, aby Ti něco takového řekli 🙂 Jsem zdravotník, takže klid. Prostě si nechej udělat jen francouzkou, aby byla vidět ta lůžka. A kratší 🙂

jika10
9. říj 2011

@sal80 Tak nehtove luzko mi videt je, tak uz jsem klidna. A diky, myslim, ze to stesticko tady potrebujeme vsechny. Ja drzim palce vsem, kteri jsou ve stejne situaci jako ja.

Dokonce se mi driv stavalo, ze jsem tehotenstvi kamaradkam a znamym zavidela a ted kdyz vim, jakej je to vlastne zazrak, tak to vsem z uprimneho srdce preju 😉

Holky, vsem drzim palce

sal80
9. říj 2011

@vanule Jsi zlatá, příznaky mám a sliznici jsem měla před týdnem na 10mm, ale stále se mi MS nespustila ☹

sal80
9. říj 2011

@mufinka26 Zatím nijak. Prostě čekají spolu se mnou 😒 Ale MUDr. mi dal číslo na mobil, abych volala kdykoliv (to zdůraznil), řekl, že s tou MS zlobím, pohladil mě po ruce a řekl, že to zvládmeme. Tak alespoň, že tak 🙂

sal80
9. říj 2011

@jika10 Závist je, myslím, přirozenou reakcí na něco co by člověk také moc chtěl, ale nemá. Není na tom nic špatného 😉 Závidíme všechny a zaroveň to jedna druhé ze srdce moc přejeme 😀

mufinka26
9. říj 2011

@sal80 tak to máš moc hodného pana doktora 😉 počkej jakmile dorazí začne kolotoč a pak dorazí další až za devět měsíců 😉

drndapetka
9. říj 2011

Ahojenky 🙂
jdu pro radu....
dnes 5.tý den po ET, nevydržela jsem a testla. Mám slabou druhou čárku na testě s citlivostí 10. Lezla ven asi 4-5 minut. Pregnyl 5000 byl píchnutý 27.9. ve 23 hod. před OPU. ET byl po 5ti denní kultivaci-jedna hatchující blastocysta, jedna kompakt.morulka. Při 1.ivf vloni jsem taky testila 5tý den po ET v 19hod večer taky testem s citl.10 a byly //, které pak sílily.....
Holky, co si o tom myslíte?

@sal80 bože, ta Tvá mrcha Ti teda dává pěkně zabrat ☹ já když měla sliznici 10mm tak mrcha došla za 10dní, tak snad už Ti brzy doleze, ať můžeš všechno rozjet 😉

sal80
9. říj 2011

@mufinka26 Nemůžu si stěžovat 🙂 Je zlatý 🙂 Kdyby jsi tak měla pravdu a bylo tomu tak 🙂

mufinka26
9. říj 2011

@drndapetka no myslím, že moudřejší budeš zítra, nebo ještě lépe pozítří, pokud bude čárka sílit, ale vypadá to nadějně 😉 přeju ti aby jen sílila 🙂

mufinka26
9. říj 2011

@sal80 já mám vždycky pravdu, to nevíš 😀 😀 😀 😀 😀

mufinka26
9. říj 2011

chtělo by to víc těhulek, aby na nás mohly prskat ty těhu bacily 😀 😀

sal80
9. říj 2011

@drndapetka Testila jsi? A nemáš takhle nááááhodou zákaz od manžela? 😀 Tfuj, tfuj, tfuj....ale pšt 😉

Deset dní je ve středu, tak snad....

gambrinuska
9. říj 2011

@drndapetka tak at jen sílí 😉 myslim že pregnyl by měl býtv už dávno pryč 😉

drndapetka
9. říj 2011

@mufinka26 děkuji moc 🙂 jsem z toho celá vedle jak ty jedle 😅 nemám ani žádný těhu příznaky, tak se mi to všechno zdá divný 😝

sal80
9. říj 2011

@mufinka26 Opravdu? Hmmm...takto jsi pro svou rodinu pořádným bonusem a vědmou 😀