Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

sal80
9. říj 2011

@petrajda MS půjde ke mně a k čudličce. Ty na ní zapoměň!!! 🙄

sal80
9. říj 2011

@vanule A pro Tebe to platí taky!!!

petrajda
9. říj 2011

@vanule no uvidim, docela jste mě nahlodali s tím testováním tady,ale pak všechny testy vyplácám,žádný // nebudou a pak budu muset vydržet až do té krve. Já bydlím na malym městě a u nás si v lékárně testy teda kupovat nebudu..drby se tu šířej rychleji než blesk 🙂

petrajda
9. říj 2011

@sal80 ráda bych.....vezmu na ní koště..jestli to pomůže a dostrkám jí k tobě a k cuddle 🙂

sal80
9. říj 2011

@petrajda Díky. Super přístup 😀

vanule
9. říj 2011

@petrajda jo to známe, já mám dovču a to máš slyšet co už všechno lidé vymysleli za scénáře 😀

vanule
9. říj 2011

@sal80 vzdávám se jí dobrovolně ve tvůj prospěch

petrajda
9. říj 2011

@vanule ale bacha, když se jí vdáme všechny,aby sal, pak nemenstruovala skoro rok 😀 😀 😀

vanule
9. říj 2011

@petrajda to snad nee, vždyť se musí přidat k nám 😵

sal80
9. říj 2011

@vanule Teda, Vančo, Ty jsi šlechetnost sama 😀

sal80
9. říj 2011

@petrajda Kdepak, žádné takové. Jednou stačí a pak zase až příští rok...někdy v létě 🙂 😉

sal80
9. říj 2011

Musím žehlit a tak se ptám, jestli tu mezi vámi není nějaká dobrovolnice, která by to vzala za mě, ženy? 😀 Hlásit se můžete klidně i na IP, aby se tu na vás nesesypaly další, které by vás využily 😀

mufinka26
9. říj 2011

@sal80 já ti klidně vyžehlím, když za mě půjdeš do devíti do práce 😉 😀 máme tu šílenou zimu a nějak ten čas neletí 🙄

baryla
9. říj 2011

Ahoj holky- zitra mame ET. Dneska jsme se nedovolali do Polanky jak pokračují naše prdelky malé. Jsme zvědaví kolik nam jich zustalo. Zitra jdem na 10.40 hod. Těším se moc . Akorat mi děla problém tan Agolutin- moje dupka je jak jehelniček. aui aui. zatim se opatrujte maminky čekatelky, 🙂 🙂 🙂

sal80
9. říj 2011

@mufinka26 Mám už hotovo, ale děkuju. Do práce bych místo Tebe klidně šla, kdyby Ti to pomohlo se uvolnit před tím devítiměsíčním krásným martyriem 😀

sal80
9. říj 2011

@baryla Hodně štěstí, barylko 🙂

mufinka26
9. říj 2011

@baryla tak hodně štěstí a brzy // 😀

mufinka26
9. říj 2011

@sal80 holka věř, že tady u nás v práci to jde tak z kopce a je to tady tak na nervy, že bych to nepřála nikomu, ještě, že alespon dvě kolegyně jsou OK, jinak je to tu děs... No snad nám boban připraví lepší chvilky a budu moct si užívat těhulkování 🙂

sal80
9. říj 2011

@mufinka26 Všude je chleba o dvou kůrkách, nevybereš si. Na všech místech najdeš lidi, u kterých se nestačíš divit.
Tentokrát to už vyjde, musí 😀
Četla jsem, jak jsi tu psala, že to o Tobě a tom, čím si procházíš, ví rodina, v práci, kamarádi.... Máš alespoň hodně těch, kterí Ti drží palce. To u nás to nikdo neví. Jen my s Tomem, švagrová (které jsme na informace uvalili embargo 🤐 ) a vy tady. Jinak nikdo 🙂 Jsme tajemní 😉

mufinka26
9. říj 2011

@sal80 no sice to všichni vědí, ale člověk je v tom pak stejně jakoby sám 🙂 a být tajemní to musí mít své kouzlo 😉 🙂

sal80
9. říj 2011

@mufinka26 Myslím, že má. A bude tak i postaráno o vánoční překvapení 🙂

mufinka26
9. říj 2011

@sal80 no to bude překvápko 😀

sal80
9. říj 2011

@mufinka26 😀 no, to bude 😀

mufinka26
9. říj 2011

@sal80 u nás už se tchýně nemůže dočkat, až bude moct nakupovat na miminko 😀 hračky a věci pro větší už má zmáklí, ale na to mimčo ještě nic nekupovala, to samý moje švagrová, ta by to nejradši za nás odnosila 😀

sal80
9. říj 2011

@mufinka26 To my přemýšleli, že to nepovíme ani o Vánocích. Prostě do doby, dokud to na mně nepoznají sami. Ještě nevíme. Vlastně...to není to, co teď řešíme. Je mi to jedno, jak se to nakonec provalí, hlavně, aby to dopadlo 🙂 Ale říkat jim do čeho jdeme jim neřekneme, byla by to samá otázka, opečovávání a tak...a na to já moc nejsem 😒

mufinka26
9. říj 2011

@sal80 to u nás se neptají a ani neopečovávají ☹ jenom je to pro nás snažší v tom, že se pořád neptají, jakoto, že ještě nejsem těhotná, hlavně teda kamarádí z blýzkého okolí 😉

baryla
9. říj 2011

u někoho se těší tchynka a u nas doma hlavně kluci. ten mladší , je mu 13 - se pořád pta. Mami tak kdy už? 😒 zato ten starší je docela v klidu--- už nam řekl že bude dobrovolně chodit s kočarkem--- prej na holky letí. a to je mu 15 let---- smradoch jeden. kluci mi hodně pomahají, tak si myslim že i to tehotenstvví a nasledně mateřstvi by bylo OK. Tetkom hlavně ty dvě čarečky 🙂 🙂

mufinka26
9. říj 2011

@baryla ta naše skoro desetiletá cácorka se taky moc těší, je to ůplně to samé 😀

hello_kyttinka
9. říj 2011

@mufinka26 - tak držím palečky na úterý....
@gambrinuska - co je to IMSI? Tedy, to je slušný, to budou i zmrzlíci.....😀

hello_kyttinka
9. říj 2011

Holky, od jakého dne se začíná píchat Menopur?