Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

eva.u
11. říj 2011

@daphney tak to jsem měla normální se vším všudy 🙂 a PK jsme po konzultaci s dr nedali

daphney
11. říj 2011

@eva.u a tvoje 1 IVF ? mě čeká odběr vajuch v pátek nebo v sobotu

eva.u
11. říj 2011

jj,moje první,taky jsem byla ze všeho vyjukaná,protože jsme před tím neměli žádné IUI,šly jsme rovnou do IVF

eva.u
11. říj 2011

@daphney no a mě v pátek nebo sobotu transfer 🙂

daphney
11. říj 2011

@eva.u vyjukaná jsem pořád 😀 já měla jedno IUI a to druhé se nepovedlo, folík se někde flákal, tak jsem to po dvou týdnech chození na UZ vzdala 🙄 co je u vás za problém, jestli se můžu zeptat? tak to budeme těhule s rozdílem tak o týden 😀 😀 😀

eva.u
11. říj 2011

@daphney mám problémy s ovulací,myslela jsem že se to po stimulaci trochu zvedne,ale zvedlo se to tedy opravdu jen trochu 😒 a manžel měl vždy spermiogram tak nějak pod normou.Dneska ho ale zase měl prý ukázkový 🙂 .Takže nám to nešlo dohromady 🙂 🙂

eva.u
11. říj 2011

@daphney sice bych ráda byla těhu,ale do tohohl IVF jsem šla s tím,že se to moc nepovede,dávám si malé šance.Nechci si moc fandit,abych pak nebyla moc zklamaná ☹

daphney
11. říj 2011

@eva.u a kam chodíte do Caru? já si taky pořád říkám, že je to naše první, že se to nemusí podařit, ale ve skrytu dušičky doufám, že to vyjde 😵

eva.u
11. říj 2011

@daphney to já taky doufám,ale nechci to přiznávat nahlas 🙂 .Chodíme do Gennetu,doporučila mi do dr z gyndy.A vy?kam chodíte?

daphney
11. říj 2011

@eva.u taky chodíme do gennetu v Praze na letnou 🙂 tak budeme věřit a třeba se to opravdu povede 🙂

eva.u
11. říj 2011

@daphney jasně budem věřit 🙂 ,Tak se tam třeba někdy potkáme 🙂 🙂

daphney
11. říj 2011

@eva.u tak to je dost možné 😀 ke komu chodíte? já k prim. Brandejské a někdy jsem fakt dost zmatená 😒

mufinka26
11. říj 2011

ahoj holky, hlásím jednoho bobana v bříšku 😀 😀 😀 sice to dneska byl dosti bolestivý transfér, pani doktorka my musela přidržet kleštěma čípek a stáhnout si trošku dělohu, protože jí mám zakloněnou i přesto sem se cítila štastná 😀 mám z toho strašně dobrý pocit 😀 zvlášt, když my pani doktorka ukázala broučka na UTZ, že je tam kde má být 😀 takže za čtrnáct dní budeme testovat 😀 😀 😀

daphney
11. říj 2011

@mufinka26 tak velkáááááá gratulace, budu dělat vše pro to abych tě co nejdříve dohonila a nebyla v testování a v čekání na // pozadu 😀 tentokrát to vyjde, uvidíš, jen bobíska v bříško hezky hýčkej a posílej mu tam samé laskominky ať se mu u tebe líbí 😉 😉 😉

bublenudle
11. říj 2011

@mufinka26 Hodně štěsti......

mufinka26
11. říj 2011

@daphney
@bublenudle děkuji holky, to víte, že si ho budu hýčkat 😉 mám tentokrát neschopenku, takže budu pěkně doma a nebudu se stresovat v práci 😉 😀

bublenudle
11. říj 2011

@mufinka26 To je dobře,pěkně odpočivej a relaxuj s bobánkem 😉

daphney
11. říj 2011

@mufinka26 to je rozumný, ještě se nachodíš do práce po mateřský až dost 😀 takže klídeček a pohodička a držím ti pěstičky 😉

mufinka26
11. říj 2011

@bublenudle
@daphney ted se nechám rozmazlovat od manžela 😀

daphney
11. říj 2011

@mufinka26 to zní moooooc hezky 😀

caricia1
11. říj 2011

@mufinka26 No tak super!Moc držíp palečky zlatíčko 😉 Píšeš tu že za 14 dní budeš testova...Ty to vydržíš?? 😀 😀 😀 😀 😀

mufinka26
11. říj 2011

@caricia1 😀 😀 😀 tentokrát nevydržííím, už se vidím jak šestý den začnu testovat 😀 😀 😀 😀

caricia1
11. říj 2011

@mufinka26 Přesně tak jsem tě odhadovala 😀 😀 😀 Vydrž alespon do 8. 😀 😀

daphney
11. říj 2011

@caricia1 a kdy jsi začala testovat ty?

holky myslím, že já až pojedu po ET s caru moje první zastávka bude někde na benzince na WC a už budu testovat 😀 😀 😀 asi budu muset někam zamknout peněženku a doma nemít ani jeden testík, jinak to nevydržím 😅

caricia1
11. říj 2011

@daphney Nu já jsem začela právě ten 8.den 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Je to hrozný,obdivuju ty kteřé čekají až na krev to mě by zabilo 😀 😀 😀

mufinka26
11. říj 2011

@caricia1 tak já to zkusím vydržet do toho 8.dne 😀

mufinka26
11. říj 2011

@daphney teda tzestovat na benzince 😀 😀 😀 😀 😀

daphney
11. říj 2011

@caricia1 ani bych to nechtěla vydržet, slyšet pak do telefonu, že je krev negativní... by mě asi zabilo, lepší je se na to připravovat postupně doma ☹ a pak už víš co čekat od výsledku krve

caricia1
11. říj 2011

@daphney Jo to si myslim taky...Hlavně když by překvapila mrcha..To musí být šok.Přeci jen z toho negat.testu je na to člověk připravený

baryla
11. říj 2011

ahoj holky. my se chystáme s manžou testovat v neděli--- manža totiž v pondělí odjíždí-- tak to chcem zkusit. sestrenka testovala 5 den a byli tam 2 čarečky --taky tam byli dvojčatka. no tak uvidime my mame taky u sebe 2. 🙂 🙂 manža pujde koupit testy v patek-- tobude pro nej zažitek, až na něj vybafne jaky chce-- už tetkom se směju. tak se zatim držte a papa 😉 😉