Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

sal80
9. srp 2011

@maky30 On je Puregon jeden hormon, čistý FSH a Menopur dva....FSH a ještě jeden. Prý je u Menopuru častější hyperstimulační sy ☹ Vím, že je dražší Puregon. Řešíme s MUDr. co nasadit. Teprve se mi tvoří protokol. A bude dlouhý, to vím.

sajab
9. srp 2011

@vannilie už jsem zde 😎 Malá přestávka,musela jsem jít nakrmit našeho drobka, máme také pejska,je to labrador říznutý s rotvajlerem, takže miláček 😀

marca22
9. srp 2011

@sal80 taky proto to máme všechno tak hezky naplánované 😉

sal80
9. srp 2011

@maky30 Tak nějak. Dětem pomáhá odprostit se od nemocnice a na ARu jako předehřátí před RHB. A k polohování.

maky30
9. srp 2011

@marca22 pěkně akční hafan 😀 to si nedokážu představit, jak začne dupat a mlaskat když se díváš na telku, musí být srandovní 😀 a jak se jmenuje?

marca22
9. srp 2011

@maky30 Já měla Manopur a reagovala jsem na něj nejlíp,ale je to určo individuální,ale nesouhlasím s tím že si pícháš tlusté jehly,já si píchala tenké pod kůži

maky30
9. srp 2011

@sajab ahoj sajab, další psí mamina 😉

maky30
9. srp 2011

@marca22 ty jehly asi nejsou tlusté, ale proti tomu Purogenu v peru se mi zdály obrovské 😀 určitě souhlas že je to individální, někomu sedí Menopur a je to dobře, protože tam je minimální doplatek tak to člověka nevycucá 🙂

marca22
9. srp 2011

@maky30 No to bys musela vidět,každý kdo k nám přijde z ní má hroznou prču. Jmenuje se Shelly

maky30
9. srp 2011

@sal80 aha tak to tam asi trávíš hodně času co? ale jestli to těm lidem pomáhá tak to je super 🙂

sajab
9. srp 2011

@maky30 No jasně,máme ho od jeho 2 měsíců takže takové naše mimiško 😉 2 měsice s náma ještě spával v ložnici a pak jsme ho pomalu stěhovali ven. Jo a ještě něco narodil se 14.2.2010 miláček náš jediný

sal80
9. srp 2011

@marca22 Jo, jo naplánované to máme výborně....skoro na hodiny 😀

maky30
9. srp 2011

@marca22 si tu dupající a mlaskající Shellinku ani nedovedu představit 😀

marca22
9. srp 2011

@maky30 tak mě ty injekce pod kůži vůbec neboleli,nepřipadal mi v tom rozdíl,předtím jsem měla Fostimon do zadku a to byl teda masakr. V Menopuru je navíc LH které je prý dobré na kvalitu vajíček.

maky30
9. srp 2011

@sajab vy máte valentýnského hafoša 😝 tak to můžete svátek zamilovaných pak slavit ve třech 😉

sal80
9. srp 2011

@maky30 Moc času ne, to ani nejde. Je po tom dost unavená. Někdy se stane, že prostě do auta nechce a tak se nikam nejede. Je to hlavně, když je velké horko. Už se mi to ale nestalo víc než rok a půl. Chodíme max jednou týdně. Ale teď jsme dlouho nebyly, páč...nějak nestíhám...já 🙂

sal80
9. srp 2011

@sajab Valentýnek 😵

maky30
9. srp 2011

@marca22 a kam sis je pichala? já do břicha, jen jsem střídala strany.. Fostimon neznám.. do zadku? tak to sis asi nepíchala sama co? já jsem měla za začátku hrůzu, takový bolístek a po 3 dnech jsem to zvládala bez mrnutí oka 🙂 a to jsem donedávna omdlívala když mi brali krev 😀

sajab
9. srp 2011

@maky30 No raději by jsme slavili ve 4nebo 5 😉 Když jsme oslavovali jeho první narozeniny zárověň jsme slavili moje těhu. Je to takový náš valentýnek. 😎

sajab
9. srp 2011

@sal80 😎 No jo je slaďoučky 😀

maky30
9. srp 2011

@sal80 bobek šikovný 🙂 a myslíš že to dělá ráda, jako že ji to těší?

vannilie
9. srp 2011

@sajab my mame akima.v dubnu mel 4roky

maky30
9. srp 2011

@sajab valentýnek vám teď jistě přinese další štěstí 🙂 a budeš si dávat při IV zase dvě mimíska? já pořád nevím.. 😒

marca22
9. srp 2011

@maky30 no a to ještě když jim,tak vedle mě stojí,nejdřív dělá to co jsem už psala,nejdřív si opře hlavu o křeslo,já se na ní podívám pak se otočím a jím dál,tak si dupne abych jí jó slyšela,tak se na ní zase podívám a zase jim dál a když už neví co by mrcha zkusila tak vyplázne jazyk,neuvěřitelně u toho mlaskne a ještě mi olízne kalhoty,my jí řikáme že je to naše komička,s tý je srandy . Teď se zase dámička naučila že když jí někdo hladí nad ocasem,tak se přikrčí,jednou nohou cuká a olizuje všechno co je před ní,minule to bylo opěradlo od gauče 😀

sal80
9. srp 2011

@marca22 Musím se poradit s doktorem. Pokud mi řekne, že je to jedno, půjdu do levnější varianty. Pokud bude mít jedno či druhé něco pro mě lepšího...připlatíme.
Ještě nejsou na světě a už nám lezou do peněz....a pak ještě doživotně 😀 Ale co....hlavně, že budeme břichatý ženský v očekávání, no ne? 🙂

maky30
9. srp 2011

@sal80 to se uvidí jak na co budeš reagovat.. a dlouhý protokoj znamená že je delší stimulace? já mělav vždyky krátký...

marca22
9. srp 2011

@maky30 střídala jsem to,do břicha a do stehna,fostimon jsem si píchala sama ale každym dnem to bylo těžší a těžší 😔

vannilie
9. srp 2011

holky loucim se s vami.rano odjizdime pracovat do roznova.musim si sbalit par veci a umyt se

maky30
9. srp 2011

@marca22 to snad není možný,.. ona je hotová cirkusačka 😀 mohla by jsi s ní do televize 😀

vannilie
9. srp 2011

ozvu se vam jak se vratim.nebudu mit tam moznost jit na pocitac.doufam ze se do patku vratime