Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

mufinka26
20. říj 2011

@belle_rose holka neboooj, sice to těma // teprve začíná, pak stejně člověk bude pořád trnout, jestly je srdíčko, čekání na vísleky z triplů... ten porod to už ej brnkačka 😉 🙂

daphney
20. říj 2011

@mufinka26 krásně ten klouček maluje, už se těší až mi bobek taky něco namaluje 😀

mufinka26
20. říj 2011

@daphney neboj, brzy dá o sobě vědět 😉

belle_rose
20. říj 2011

@mufinka26 no právě, co se všecko může přihodit!

sajab
20. říj 2011

@daphney úplně s tebou souhlasím 😉

sajab
20. říj 2011

@belle_rose nato raději ani nemysly nebo se zcvokneš 😉 Podívej se na mě blázen na Xtou. ☹

gambrinuska
20. říj 2011

@belle_rose vždycky jsme taky měli problém s nevyvíjením všechno se nám rozpadalo nebo bylo asymetrické, ted jsme si připlatili IMSI a úroda byla pořádná

gambrinuska
20. říj 2011

@sajab noé nevim silně ti konkuruju musimjít vařit 😉 😝
@belle_rose jo a ještě změna CARu

sal80
20. říj 2011

@daphney Sic nevím svou hladinu AMH (pořádně ani nevím o jakou hladinu proteinů jde), ale když bude zaděláno 😀 😀 😀

belle_rose
20. říj 2011

@gambrinuska ahááá IMSI neznám! Musím to nastudovat na netu. Car už jsem jednou měnila, u Apollináře mi totiž hned po 1.ivf řekli at si vezm dárcovská vajíčka, tak jsem se vyplašila a už tam nešla!

@sajab no Ty toho máš taky pěkně za sebou, to je mi líto, ale určitě to zvádneš, když už to jednou skoro vyšlo, příště určitě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cuddle
20. říj 2011

ahoj holky doufam , ze se mi to mate vsechny dobre....
dnes mela dojit pani ze socialky kuknout jak bydlime, ale onemocnela, takze se to odklada.....no co se da delat... 😒

belle_rose
20. říj 2011

@gambrinuska aha, tak jsem si IMSI nastudovala a napadlo mě, proč nám vlastně pořád cpou ISCI, když by to mohli nechat na spermiích - manža má spermio úplně v pohodě - no to budou zase koukat s čím na ně přijdu:D Gambri na kolik přijde to IMSI - samozřejmě do toho taky jdu :D

petrajda
20. říj 2011

holky děkuju...já včera přišla a zas odešla...
dost pospávám když můžu a podle toho to taky doma vypadá.Zejtra jedu na krev.Dneska sm zkusila zbovu testnout a čárka sílí. Je to krásný pohled.Ještě nikdy sem to u sebe neviděla 😅

sal80
20. říj 2011

@cuddle Nesmutni a ještě něco napeč...klidně se stavím místo ní 🙂 Taky poznám, jestli máte vysáto 😀 😀 😀

sal80
20. říj 2011

@petrajda hCG bude obrovské 😉

gambrinuska
20. říj 2011

@belle_rose nám taky furt říkali že máme spermio dobré, ale nakonec díky IMSI v jiném caru řekli že máme jen 30% morfologicky dobrých spermoušů a hned jsme měli o 100% lepší výsledky, ale nemusí to být jen tim samozřejmě 😔 má v nich normálně vakuoly, ale to bez toho mikroskopu nevidí 🙄

belle_rose
20. říj 2011

@gambrinuska jasnačka, každej má nějakou svojí metodu a tu člověku pořád cpe. Díky za super radu! Mám radost, že když nám to teď nevyjde, tak se můžu těšit na IMSI 😉

belle_rose
20. říj 2011

jen jestli mají v pronatalu ten mikroskop. jestli ne, tak bežím jinam 🙂

sal80
20. říj 2011

@belle_rose Tomášovi se vylepšilo spermio po SELZINKu. Zkuste 🙂

cuddle
20. říj 2011

@sal80 jenze ty nam neposles na kraj doporuceni na vonavy miminko 🙂 no kdyz napsali, ze je nemocna, tak jsme vysavani odlozili....neboj 😀 😀 😀 😀

cuddle
20. říj 2011

@petrajda jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

daphney
20. říj 2011

holky poraďte, když jsem byla včera na ET dneska jsem 1 nebo 2 den po? někde píšou, že se první den počítá a někde, že nepočítá 😒 tak nevím...

pitrisek26
20. říj 2011

Ahoj, už jsem doma, dopadlo to špatně. Et bylo zruseno, přestaly se vyvíjet. Jsme z toho v prdeli, necekali jsme to. Dr taky nechápal proč, musime jít na genetiku. Nevim jak to zvladneme.

daphney
20. říj 2011

@pitrisek26 zlatí, to mě moc mrzí, nečekala jsem, že to takhle dopadne ☹ 😠 😠 co napsat... snad jen hodně síly a štěstí do dalšího a úspěšnějšího boje, určitě se na genetice najde problém neúspěchu

pitrisek26
20. říj 2011

vím, že tu jste některé, kterým se taky přestaly vyvíjet, čím Vám to doktoři zdůvodnili. My musíme na genetiku a pak se uvidí. Dr. byl z toho překvapený, protože vajíčka i spermie vypadala dobře, nebyl důvod takového nezdaru ☹

maky30
20. říj 2011

ahoj děvčátka, tak mám v sobě 8-buněčné embryjko, prý výborné kvality tak uvidíme, zbylé 3 šupají na mražák 🙂 pitrííísku já tě tam hledala a až teď čtu jak to dopadlo, moc mě to mrzí myslela jsem na tebe ☹

pitrisek26
20. říj 2011

@maky30 a neviděla jsi mě bečet na chodbě?

daphney
20. říj 2011

@pitrisek26 no my máme z celé snůšky taky jen tři, a to se všechny embryjka zastavil ve stejné fázi... nikdo nic neřek, asi bych příště do PK už nešla 😒 genetiku máme už za sebou, vás na ni před IVF neposlali?

pitrisek26
20. říj 2011

@daphney ne, prý nebyl důvod ..

maky30
20. říj 2011

@pitrisek26 neviděla pitrííí ale ptala jsem se po tobě a holky na pokoji říkali, že viděli bečet nějakou blondýnku, tak v tu chvíli by se mi krve nedořezal 😒 a jaký vám vlastně řekli důvod? a kdy se přestali vyvíjet? 😖 víš přijde mi nefér, že vám nemohli zavolat dopředu... 🙄